Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення icon

Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення
Скачати 74.51 Kb.
НазваПро Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення
Дата27.09.2012
Розмір74.51 Kb.
ТипКонкурсПОЛОЖЕННЯ

про  Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату

«Створюй, втілюй, здобувай!»


1. Загальні  положення

 

1.1. Заснування Конкурсу. Державний департамент інтелектуальної власності, підтримуючи ініціативи Всесвітньої організації інтелектуальної власності і прагнучи зробити внесок у суспільне визнання цінності зусиль творців, винахідників та інноваторів, а також враховуючи необхідність прищепити молоді розуміння важливості інтелектуальної власності, засновує Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!».

Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді знань у сфері інтелектуальної власності, прищеплення інтересу до цієї сфери, виявлення і підтримки обдарованої молоді. 

 

1.2. ^ Завдання Конкурсу:

пропаганда в суспільстві діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності через творчий процес створення плакатів та їх експонування;

підтримка талановитої творчої молоді в жанрі плакатного мистецтва;

підвищення рівня освіченості суспільства, зокрема, молоді, стосовно прав інтелектуальної власності, їх правової охорони, використання і захисту;

підвищення активності творчої молоді щодо участі у всеукраїнських мистецьких заходах.

 

1.3. ^ Організатор Конкурсу. Конкурс проводиться Державним департаментом інтелектуальної власності за участю державного підприємства «Український інститут промислової власності» і філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» державного підприємства «Український інститут промислової власності» з залученням вищих навчальних закладів мистецького профілю та громадських організацій (за їх згодою). Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти України і Національної спілки художників України.

 

1.4. ^ Повноваження організатора.  Державний департамент інтелектуальної власності забезпечує організаційну підтримку підготовки та проведення Конкурсу, формує і затверджує склад Організаційного комітету, Відбіркового комітету та  Журі Конкурсу, залучає спонсорів і партнерів, забезпечує висвітлення ходу та підсумків Конкурсу у засобах масової інформації. 

 

1.5. Оргкомітет. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу покладено на Організаційний комітет. Оргкомітет визначає строки проведення окремих етапів Конкурсу, здійснює загальну координацію робіт, науково-методичне і організаційно-технічне забезпечення підготовки та проведення Конкурсу. Засідання Оргкомітету відбуваються не рідше, ніж раз на квартал, рішення ухвалюються простою більшістю голосів. Діяльність Оргкомітету забезпечує філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» державного підприємства «Український інститут промислової власності».

 

1.6. ^ Відбірковий комітет. Дотримання високого художнього рівня конкурсних робіт, технічних і тематичних вимог до них контролює Відбірковий комітет, який складається з представників організатора Конкурсу і Національної спілки художників України. Відбірковий комітет не веде листування з учасниками Конкурсу і не рецензує конкурсних робіт.

 

1.7. Журі. Журі Конкурсу є колегіальним органом і складається з видатних художників і діячів мистецтв та представників організатора Конкурсу. До складу Журі входить голова Державного департаменту інтелектуальної власності. Журі визначає переможців Конкурсу і присуджує нагороди. Рішення приймаються простою більшістю голосів. Журі не веде листування з учасниками Конкурсу і не рецензує конкурсних робіт.

 

1.8. Конкурсні роботи. На Конкурс приймаються художні твори у жанрі плакату, які відображають значення прав інтелектуальної власності для економічного, соціального і культурного розвитку.

 

1.9. Тематика Конкурсу:

Думай, фантазуй, створюй!

Інновації – крок у майбутнє

«Ні» піратству і контрафакту!

Зроби свій бізнес інноваційним!

Все починається з ідеї

Інновації для охорони довкілля та безпечного майбутнього

Глобальний світ інтелектуальної власності

Захисти продукт свого інтелекту!

Новітні технології – для розвитку держави

Охорона прав інтелектуальної власності – частина загальної культури суспільства.

 

2. учасники, умови і строки проведення конкурсу

 

2.1. Учасники. Учасниками Конкурсу можуть бути студенти і випускники кафедр дизайну вищих навчальних закладів України віком до 35 років.

 

2.2. Реєстраційна форма заявки. Для участі в Конкурсі заповнюється реєстраційна форма заявки (Додаток 1 до Положення про Конкурс). Реєстраційна форма заявки, заповнена і надіслана учасником на адресу Оргкомітету разом із його конкурсною роботою, автоматично означає згоду учасника дотримуватись усіх пунктів Положення про Конкурс. При цьому учасник гарантує власне авторство та дотримання авторських прав третіх осіб при створенні конкурсної роботи, надісланої до Оргкомітету (використані фото, малюнки, композиційні рішення тощо).

 

2.3. ^ Умови участі. Участь у Конкурсі є безкоштовною. Кількість поданих робіт не обмежена. На кожну окрему конкурсну роботу подається окрема заявка. Серія робіт розглядається як окрема конкурсна робота, на яку подається одна заявка. Роботи, що не супроводжуються реєстраційною формою заявки, до участі у Конкурсі не допускаються. Мова конкурсних робіт українська.

 

2.4. ^ Етапи Конкурсу. Конкурс проводиться в кілька етапів:

Оголошення про Конкурс у засобах масової інформації, включаючи мережу Інтернет.

Прийом конкурсних робіт Оргкомітетом, перевірка дотримання технічних вимог.

Відбір плакатів для участі в Конкурсі з усіх робіт, надісланих до Оргкомітету. Здійснює Відбірковий комітет.

Визначення Журі переможців Конкурсу.

Видання каталогу конкурсних робіт.

Прес-конференція для акредитованих журналістів.

Церемонія нагородження переможців Конкурсу.

Виставки конкурсних робіт і творів членів Журі.

Проведення майстер-класів, «круглих столів», семінарів.

 

2.5. ^ Строки проведення Конкурсу. Прийом конкурсних робіт починається з 1 вересня поточного року і закінчується 28 лютого наступного року. Відбір плакатів для участі в Конкурсі проходить до 20 березня, визначення переможців Конкурсу – не пізніше 15 квітня. Строки інших етапів Конкурсу визначаються Оргкомітетом.

 

2.6. Технічні вимоги. Конкурсні роботи мають бути виконані на папері в техніці цифрового друку. Розмір плакатів 60 х 90 см. До конкурсної роботи додається етикетка (Додаток 2 до Положення про Конкурс), закріплена скотчем в нижньому правому куті зворотного боку роботи. Для репродукування в каталозі Конкурсу до кожної роботи додається її електронна версія на CD/DVD. Технічні вимоги до файлів: EPS, TIFF, PDF, JPG 300 dpi, 20 см за довшим боком, CMYK + fonts. До реєстраційної форми заявки потрібно додати кольорову копію роботи формату А4.

Роботи, що не відповідають технічним вимогам, до участі в Конкурсі не допускаються.

 

2.7. Пересилання, зберігання і можливість використання конкурсних робіт. Конкурсні роботи надсилаються на адресу Оргкомітету коштом відправника. Оргкомітет не несе відповідальності за пошкодження робіт, спричинені під час пересилання.

Конкурсні роботи мають надійти до Оргкомітету не пізніше 28 лютого. Час надходження встановлюється за фактом отримання конкурсної роботи. Роботи, що надійшли до Оргкомітету пізніше встановленого терміну, до участі в Конкурсі не допускаються. Конкурсні роботи, надіслані в Оргкомітет, не рецензуються.

Плакати, відібрані Відбірковою комісією для участі в Конкурсі, учасникам не повертаються і в подальшому зберігаються в Оргкомітеті. Оргкомітет має право використовувати плакати, що брали участь у Конкурсі, з некомерційною метою: для популяризації в суспільстві знань щодо необхідності правового захисту результатів інтелектуальної діяльності та презентації творчого потенціалу української молоді.

Відхилені Відбірковою комісією плакати повертаються на вимогу учасників до 15 серпня включно. Після цього строку відхилені конкурсні роботи не зберігаються і не повертаються. 

 

2.8. Інформування. Оголошення про початок Конкурсу і умови участі в ньому (Положення про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!») публікуються на Інтернет-сайтах Державного департаменту інтелектуальної власності www.sdip.gov.ua та філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» державного підприємства «Український інститут промислової власності» www.ip-centr.kiev.ua не пізніше 1 серпня поточного року. На цих сайтах періодично публікується інформація про хід Конкурсу, а також рішення Журі і остаточні результати.

Інформація про початок Конкурсу та його підсумки поширюється через засоби масової інформації.

Кожного учасника повідомляють про результати його участі в Конкурсі за контактними даними, наданими в реєстраційній формі.

 

3. визначення результатів і нагородження переможців

 

3.1. Визначення результатів. Журі розглядає всі роботи, відібрані Відбірковим комітетом, і визначає переможців Конкурсу. В оцінці конкурсних робіт  Журі керується критеріями високої художньої майстерності, оригінальності,  незалежності та максимальної відповідності робіт темам Конкурсу.

 

3.2. Нагородження. Нагороди Конкурсу: Гран-прі, перше, друге і третє місце. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами призерів і преміями. Всі учасники Конкурсу нагороджуються дипломами учасників. Всі переможці безкоштовно отримують каталог Конкурсу. Учасники Конкурсу можуть придбати його зі знижкою 50%.

Партнери, спонсори, члени Журі, Відбіркового комітету та Оргкомітету можуть встановлювати спеціальні і заохочувальні призи, якими нагороджують учасників Конкурсу за власним вибором.

Нагородження переможців Конкурсу відбувається під час святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності наприкінці квітня кожного року.

 

4. КОНТАКТИ

 

4.1. Контакті дані Оргкомітету: філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» державного підприємства «Український інститут промислової власності», бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ 01133. Телефон/факс: (044) 285 3344. Е-мейл: office@ip-centr.kiev.ua. Офіційна сторінка Конкурсу на сайті  www.ip-centr.kiev.ua. Контактна особа: Марчевська Юлія Олегівна, магістр мистецтвознавства, телефон 097 624 88 97; E-mail:  jumarchevska@gmail.com.

Схожі:

Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПоложення про ІІІ всеукраїнський конкурс «Творчий учитель обдарований учень» Загальні положення
Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень» (далі конкурс) – масовий захід за участю педагогів загальноосвітніх,...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПоложення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення
Повідомляємо, що на виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05. 09. 2012 №1/9-623 «Про Всеукраїнський...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед студентської молоді Загальні положення
Метою Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед студентської молоді (далі – Конкурс) є виявлення та відбір талановитої студентської...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПро проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПро проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconНаказ №1143 Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Винахід року» Загальні засади
України, заохочення роботодавців до впровадження у виробництво результатів інтелектуальної праці, а також для виявлення найбільш...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Винахід року» Загальні засади
України, заохочення роботодавців до впровадження у виробництво результатів інтелектуальної праці, а також для виявлення найбільш...
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconПоложення про конкурс творчих робіт до 211-ої річниці з дня народження Володимира Даля Загальні положення
Конкурс творчих робіт «Где родился, там и пригодился» (надалі – творчий конкурс) проводиться з метою
Про Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення iconОстрозька академія загальні положення
Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України (Лист від 12. 2011...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи