Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті icon

Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті
Скачати 31.76 Kb.
НазваЗробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті
Дата27.09.2012
Розмір31.76 Kb.
ТипДокументи

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Cучасна новинна журналістика: тенденції розвитку, форми подання, суспільний резонанс», яку факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка разом з Національною Спілкою журналістів України проводить 26-27 жовтня.

На конференції працюватимуть такі секції:

 1. Місце новинної журналістики в українському інформаційному просторі.

 2. Розвиток новинної журналістики: світовий досвід.

 3. Особливості структури інформаційних текстів.

 4. Мультимедійна новина: особливості підготовки та форми подання.

 5. Новини в інтернет-просторі

 6. Форми подання новин в електронних медіа.

У рамках конференції відбудеться також круглий стіл «Чи много важить слово або Яка інформація потрібна суспільству?»

Для участі у конференції просимо до 8. 07. 12 р. надіслати заявку з пропонованою темою, вказати своє прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), місце роботи та посаду, вчений ступінь, звання, адресу, в т.ч. е-мейл та контактний телефон, а після персонального запрошення – до 9.09.2011р. -статтю на заявлену тему – один примірник роздрукованого тексту та електронну версію, яка буде опублікована у фаховому виданні вісника факультету журналістики, а також зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів і запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті.

Учасникам конференції, котрі не мають вченого ступеня, необхідно представити рецензію наукового керівника, а також номер його телефону.

Оплата проїзду, проживання, харчування – за рахунок учасників.


^ Поштова адреса для листів та переказів: 79044, Львів, вул. Генерала Чупринки, 49, Савчин Юлії Олегівні

Контактні телефони: 032 239 41 67 заступник декана факультету Ігор Маркіянович Лубкович

^ 067 759 40 02 Вікторія Володимирівна Бабенко

093 242 75 65 Юлія Олегівна Савчин

Е-мейл: konflnu@ukr.net

Оргкомітет


Зразок оформлення статті:

УДК


Назва статті

ПІБ автора, звання, науковий ступінь


Назва вишу


Анотація українською, російською та англійською мовами, ключові слова

українською, російською й англійською мовами


Текст статті, наприкінці якої – список літератури згідно з ДОСТом


^ До публікації приймаються статті, що відповідають наступним вимогам:

Обсяг – до 8 сторінок через 1,5 інтервала. Формат Word або RTF. Гарнітура Times New Roman, кегль 14, береги з усіх боків по 2 см, відступ абзацу 1,25 см.

Згідно з постановою президії ВАК України від 15.01.2003 № 7-05/1, стаття повинна містити наступні структурні компоненти:

 • постановку проблеми;

 • аналіз останніх досліджень з проблематики роботи;

 • мету і завдання;

 • висновки і/або результати;

 • перспективи подальших досліджень.

Таблиці, схеми, малюнки подаються у вигляді окремих файлів.

Усі посилання й примітки подаються наприкінці роботи, після списку використаних джерел.

^ За точність викладених фактів, цитат і посилань відповідають автори.


Література

Бібліографічні посилання друкуються у квадратних дужках. Перша цифра – номер джерела у списку літератури, друга – номер сторінки. Номер джерела і номер сторінки розділяються комою. Для зазначення діапазону сторінок використовується знак тире без пропусків ліворуч і праворуч від тире. Номери джерел розділяються крапкою з комою. Наприклад: [4, с. 25], [4, с. 25–27], [4, с. 25; 7, с. 32–33], [4; 7; 12].


Оргкомітет залишає за собою право відхиляти статті, що не відповідають зазначеним вимогам редколегії. Відмова в публікації може не супроводжуватись роз’ясненням її причин і не повинна вважатися негативним висновком щодо наукової та практичної цінності роботи. Не схвалені до друку статті авторам не повертаються.

Схожі:

Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconРегламент роботи: Для доповідей на пленарному засіданні 20 хвилин Для доповідей у секціях 10 хвилин
Організаційний внесок за участь у конференції складає – 180 грн., який включає витрати на публікацію збірника тез, програми конференції,...
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconРада молодих учених інформаційний лист шановні молоді вчені та аспіранти!
Вартість участі у конференції: оргвнесок – 100 грн (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, видання програми...
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconРада молодих учених інформаційний лист шановні молоді вчені та аспіранти!
Вартість участі у конференції: оргвнесок – 100 грн (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, видання програми...
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconЗаявка на участь у роботі Міжвузівської наукової конференції «Проблема свободи людини»
Внесок за публікацію матеріалів – 50 гривень. Витрати учасників ─ за рахунок сторони, яка відряджає на конференцію
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconЗаявка на участь у роботі Міжвузівської науково-методичної конференції «Конструктивна роль гуманітарних наук у розвитку сучасного суспільства»
...
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconЗаявка на участь у роботі Міжвузівської студентської конференції «Світоглядно когнітивні засади професійної кар’єри успішного фахівця»
...
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconЗаявка на участь у роботі Міжвузівської науково-методичної конференції «Конструктивна роль гуманітарних наук у розвитку сучасного суспільства»
...
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconВартість публікації – 20 грн за сторінку одноособові статті докторів наук – безкоштовно
Призначення платежу: Оплата за публікацію статті прізвище, ініціали у збірнику Дондуу кафедри «Облік І аудит»
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconПовідомлення про прийняття статті до друку м з: Реєстраційний внесок (включає «портфель учасника», сертифікат, оренду приміщень, мультимедійне забезпечення під час секційних засідань, культурну програму, каву-брейк)
Вартість публікації статей у збірнику визначається із розрахунку – 20 грн за кожну сторінку статті, надруковану у вищезазначеному...
Зробити поштовий переказ, який складається з оргвнеску у розмірі 50 гривень (оргвнесок включає публікацію програми конференції, розсилку інформаційних листів І запрошень та ін.) та 20 гривень за кожну сторінку статті iconДовідка про автора матеріалів, направлених для участі у VIII міжнародній науково-практичній конференції «Теорія та методика навчання фундаментальних дисциплін у вищій школі»
Оргвнесок сплачується лише після повідомлення про прийняття матеріалів з розрахунку 60 грн за статтю обсягом до 6 стор. (+ 10 грн...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи