Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» icon

Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд»
Скачати 41.37 Kb.
НазваПитання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд»
Дата29.07.2012
Розмір41.37 Kb.
ТипЗадача

ПИТАННЯ НА МОДУЛЬ 1

з дисципліни

«ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЦИВІЛЬНИХ ТА ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД»


 1. Вплив наявності (відсутності) коштів на успішність впровадження енергозберігаючих заходів в комунальному господарстві України.

 2. Геометричні і композиційні рішення будівель.

 3. Градусо-доби і їх зв’язок з кліматичними зонами України.

 4. Загальні методи стимулювання енергозберігаючих заходів стосовно цивільних та промислових споруд.

 5. Задача 1. В кімнаті з температурою повітря 28 оС на внутрішній поверхні зовнішньої стіни з температурою 18 оС випав конденсат. Яка відносна вологість в приміщенні ?

 6. Задача 1. Вдень температура повітря становила 22 оС, відносна вологість φ=70 %. Вночі в низині балки температура впала до 16 оС. Визначити можливість утворення туману.

 7. Задача 2. В кімнаті встановилася температура повітря на відмітці 26 оС при відносній вологості φ=68 %. При якій температурі на поверхні скла останнє запотіє?

 8. Задача. З’ясувати можливість конденсації вологи на внутрішніх поверхнях зовнішніх трьохшарових стінах будинку, які мають наступну структуру і розміри: зовні стіна із звичайної червоної цегли товщиною 40 см поштукатурена складним розчином шаром в 3 см, а всередині – вапняно-пісковим розчином шаром в 2 см. Всередині приміщень температура підтримується на рівні 19 оС, а відносна вологість - φ=60 %. Температура зовнішнього повітря становить мінус 25 оС.

 9. Задача. Перевірити графічним способом розташування площини вірогідної конденсації вологи в зовнішній трьохшаровій стіні (стіна покрита зовні складним розчином товщиною 2 см, виготовлена із силікатної цегли товщиною 25 см і покрита з середини вапняно - пісковим розчином товщиною 1 см ) житлового будинку, якщо температура повітря всередині будинку складає 20 оС при відносній вологості 60 %, а на вулиці – мінус 35 оС при відносній вологості 80 %.

 10. Задача. В результаті неправильного будівництва в зимовий період часу температура на поверхні внутрішніх стін в літній кухні зафіксувалася на наступних позначках: t1=14 оС, : t2=18оС, : t3=15 оС, : t4=12 оС, при внутрішній температурі повітря : tвп=20 оС і відносній вологості φ=78 %. Визначити можливість утворення конденсату на внутрішніх поверхнях стін.

 11. Задача. Визначити товщину додаткового утеплювача трьохшарової стіни (складний розчин товщиною 2 см, залізобетон товщиною 35 см, вапняно-пісковий розчин товщиною 1 см), щоб вона відповідала за опором теплопередачі сучасним нормам Rн=2,2 м2оС/Вт. Утеплювач – пінопласт.

 12. Задача. Перевірити графічним способом розташування площини вірогідної конденсації вологи в зовнішній трьохшаровій стіні (стіна покрита зовні складним розчином товщиною 2 см, виготовлена із керамзитобетону густиною 1400 кг/м3 товщиною 15 см і покрита з середини вапняно - пісковим розчином товщиною 1 см ) житлового будинку, якщо температура повітря всередині будинку складає 21 оС при відносній вологості 55 %, а на вулиці – мінус 30 оС при відносній вологості 90 %.

 13. Задача. Перевірити трьохшарову зовнішню стіну (керамзитобетон товщиною 25 см покритий зовні складним розчином товщиною 2 см, а всередині штукатуркою із вапняно – піскового розчину товщиною 1,5 см) на можливість конденсації вологи на внутрішній поверхні стін, якщо температура внутрішнього повітря дорівнює 21 оС, зовнішнього – мінус 18 оС, а відносна вологість в приміщенні - φ=65 %.

 14. Задача. Побудувати графік розприділення температури в товщині огороджуючої конструкції, якщо відомо: стіна трьохшарова - зовнішній шар товщиною 2 см виконаний із складного розчину, середній шар – із керамзитобетону густиною 800 кг/м3 має товщину 30 см, внутрішній шар – штукатурка із вапняно-піскового розчину товщиною 2,5 см. Температура зовнішнього повітря становить мінус 26 оС, а внутрішнього – 19 оС.

 15. Зовнішня теплоізоляція стін.

 16. Монолітні і монолітно-каркасні стіни. Стінові панелі.

 17. Назвіть основних три показника теплового захисту будівель. Розкрийте їх суть.

 18. Необхідність енергозбереження в будівлях.

 19. Основні вимоги до теплоізоляційних матеріалів.

 20. Охарактеризуйте наступні теплоізоляційні матеріали: екструзійний полістирол, пінозол, пінополіурітан.

 21. Охарактеризуйте наступні теплоізоляційні матеріали: мінеральна вата, кремнезіт, ековата.

 22. Охарактеризуйте наступні теплоізоляційні матеріали: Пінополістирол, пінополіуретан, скловолокно.

 23. Перевірка зовнішніх огороджуючи конструкцій на паропроникнення.

 24. Підвищення теплової ефективності будівель шляхом раціонального вибору огороджуючих конструкцій.

 25. Повітропроникність. Інфільтрація і ексфільтрація повітря і їх вплив на на температуру огороджуючи конструкцій.

 26. Предмет, задачі і структура дисципліни.

 27. При яких умовах відбувається конденсація вологи на поверхні і в середині будівельних конструкцій (стінах, кутах, вікнах) і як вона впливає на їх теплотехнічні та інші властивості огороджуючих конструкцій.

 28. Радіаційна температура та її вплив на енергоспоживання будівель.

 29. Розкрити поняття - показник теплової ефективності будівель.

 30. Система стимулів в сфері енергозбереження в комунальному господарстві України.

 31. Сумарна дія кліматичних умов на тепловий баланс будівлі (4 складових).

 32. Тепловий комфорт. Вплив різноманітних факторів на тепловий комфорт.

 33. Теплоізоляція стін із середини і зовні приміщення. Особливості, недоліки, переваги.

 34. Фактори, що визначають енергоспоживання будівель.

 35. Які параметри клімату враховують при визначенні теплопотреб на опалення ? Яку роль в цьому відіграє температура зовнішнього повітря ?

 36. Які параметри клімату враховують при визначенні теплопотреб на опалення ? Яку роль в цьому відіграє швидкість і напрямок вітру ?

 37. Які параметри клімату враховують при визначенні теплопотреб на опалення ? Яку роль в цьому відіграє вологість і атмосферні опади ?

 38. Які параметри клімату враховують при визначенні теплопотреб на опалення ? Яку роль в цьому відіграє сонячна радіація ?

 39. Які параметри клімату враховують при визначенні теплопотреб на опалення ? Яку роль в цьому відіграє температура зовнішнього повітря ?

Схожі:

Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconПитання до екзамену з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд»
Загальні методи стимулювання енергозберігаючих заходів стосовно цивільних та промислових споруд
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconПитання на модуль 2 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд»
move to 1108-13896
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconПитання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд»
move to 1108-13894
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconПитання на модуль 2 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд»
Рекомендації щодо теплопостачання, вентиляції І газопостачання житлових будинків з точки зору забезпечення нормальної життєдіяльності...
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconПитання до екзамену з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд»
move to 1108-13898
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconВодне господарство промислових підприємств
Розглянуто питання підготовки води для промислових потреб. Розглянуто основні принципи створення замкнених систем оборотного водопостачання,...
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Технологія будівельних конструкцій, виробів І матеріалів»
Конструкції промислових споруд. Вироби І конструкції цивільних будівель. Вироби для дорожнього І транспортного будівництва. Вироби,...
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconПрограма І робоча програма навчальної дисципліни «Спеціальні питання гідравліки, водопровідних та водовідвідних споруд»
Спеціальні питання гідравліки, водопровідних та водовідвідних споруд” (для студентів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного...
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconСтруктура навчальної дисципліни «Цивільне право»
Здійснення цивільних прав та виконання обов`язків. Захист цивільних прав та інтересів
Питання на модуль 1 з дисципліни «енергозбереження цивільних та промислових споруд» iconТема суб’єкти цивільних прав та обов’язків. Фізичні особи як учасники цивільних правовідносин

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи