“Затверджую” icon

“Затверджую”
Скачати 35.98 Kb.
Назва“Затверджую”
Дата29.07.2012
Розмір35.98 Kb.
ТипДокументи

“Затверджую”


Ректор Івано-Франківського

національного медичного університету

професор ___________М.М. Рожко

“22” лютого 2012 р.


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПИСЬМОВИХ

ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ВІДПОВІДНО ДО ПУНКТІВ 5.7, 5.8, 5.9, 5.10 РОЗДІЛУ 5 ПРАВИЛ ПРИЙОМУ ДО ДВНЗ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ” В 2012 РОЦІ МАЮТЬ НА ЦЕ ПРАВОАбітурієнти, які вступають на спеціальності 7.12010001 «Лікувальна справа», 7.12010002 «Педіатрія», 7.12010005 «Стоматологія», складають вступні випробування з української мови та літератури, біології, хімії або фізики. Абітурієнти, які вступають на спеціальність 7.12020101 «Фармація», складають вступні випробування з української мови та літератури, хімії, біології або фізики. Абітурієнти, які вступають на спеціальність 5.12010102 «Сестринська справа», складають вступні випробування з української мови та літератури, біології або хімії. Абітурієнти, які вступають на спеціальність 5.12010106 «Стоматологія ортопедична», складають вступні випробування з української мови та літератури, творчий конкурс (ліплення).

Письмові тестові іспити з біології, хімії або фізики виконуються в різні дні згідно розкладу вступних випробувань. Тривалість кожного вступного випробування – 2,5 астрономічних годин без перерви.

Абітурієнт самостійно витягує білет із банку білетів, який містить тестові завдання з біології, хімії або фізики.

Екзаменаційні роботи (у тому числі чернетки) виконуються на листках із штампом приймальної комісії ІФНМУ. На листках не допускаються будь-які умовні помітки, які б розкривали авторство роботи. Автор роботи вказується тільки на титульному листку.

Під час проведення вступних випробувань забороняється використовувати підручники, навчальні посібники, мобільні телефони та інші матеріали, що не передбачені рішенням приймальної комісії. В разі користування вступником під час випробування сторонніми джерелами інформації, він відсторонюється від участі у випробуваннях. При перевірці така робота дешифрується і за неї виставляється незадовільна оцінка незалежно від обсягу і змісту написаного. Апеляція з питань відсторонення від випробувань не розглядається.

Вступники, які не з’явилися на вступне випробування без поважних причин у зазначений за розкладом час, до участі у подальших випробуваннях і конкурсі не допускаються. За наявності поважних причин, які підтверджені документально, вступники можуть допускатися до складання пропущених вступних випробувань з дозволу голови приймальної комісії в межах встановлених строків проведення випробувань.

Після закінчення випробування вступник здає екзаменаційній комісії виконану роботу разом з чернеткою та вкладений у неї білет.

Особи, які не встигли за час іспиту повністю виконати екзаменаційні завдання, здають їх незакінченими.

Після закінчення екзамену відповідальний секретар шифрує роботи і віддає їх голові предметної комісії. Голова предметної комісії розподіляє роботи рівномірно між екзаменаторами, які перевіряють їх тільки у приміщенні університету, куди сторонні особи не допускаються.

У випадках, коли під час шифрування екзаменаційних робіт виявлено роботу, на якій є особливі помітки, що можуть розкрити авторство, робота не шифрується і така робота перевіряється комісійно.

Випадки наступної зміни виставлених екзаменаторами оцінок засвідчуються підписом голови предметної екзаменаційної комісії, письмовим поясненням екзаменатора та затверджується рішенням приймальної комісії.

Роботи повинні бути перевірені до початку наступного робочого дня Приймальної комісії. Оцінка заноситься в екзаменаційну відомість.

Після дешифрування екзаменаційних робіт оцінки заносяться в екзаменаційні листи.

Списки абітурієнтів, знання яких було оцінено балами нижче середнього рівня (менше, ніж 124 бали, з профільного предмета менше, ніж 140 балів за 100 бальною шкалою (від 100 до 200 балів), розміщуються на інформаційних стендах приймальної комісії на наступний день до 12.00 год. Про інші оцінки абітурієнти дізнаються після 15.00 год.

Перескладання вступних випробувань не дозволяється. Вступники, знання яких було оцінено балами нижче середнього рівня (менше, ніж 124 бали, з профільного предмета менше, ніж 140 балів за 100 бальною шкалою (від 100 до 200 балів), до подальшого складання вступних випробувань та участі у конкурсі не допускаються.

У випадку незгоди з отриманою оцінкою абітурієнт може не пізніше наступного дня після її оголошення подати заяву в апеляційну комісію. Додаткове опитування абітурієнтів при розгляді апеляції не допускається. Робота розглядається тільки в присутності абітурієнта.

Вступне випробування з української мови та літератури проводиться у формі диктанту. Тривалість написання диктанту – 1 астрономічна година. Конверт із запропонованими текстами диктантів витягує один із абітурієнтів в присутності всієї аудиторії. Технологія перевірки та оголошення результатів диктанту аналогічні вступним випробуванням з біології, хімії або фізики.

Вступне випробування у формі творчого конкурсу (ліплення) проводиться відповідно до окремого положення.

Критерії оцінювання вступних випробувань оприлюднюються на інформаційному стенді Приймальної комісії і веб-сайті університету.


Відповідальний секретар

приймальної комісії О.П. Бойчук

Схожі:

“Затверджую” icon«затверджую» «затверджую» Проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка»

“Затверджую” icon«затверджую» «затверджую» Проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка»

“Затверджую” iconФорма навчання навч
Дисципліна Загальна гідрологія „затверджую” „затверджую”
“Затверджую” iconФорма навчання навч
Дисципліна Меліорація птк „затверджую” „затверджую”
“Затверджую” iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
“Затверджую” iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
“Затверджую” iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
“Затверджую” iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
“Затверджую” iconЗатверджую» Декан медичного ф-ту №1 Проф. Івнєв Б. Б. «Затверджую»
Графік консультацій викладачами кафедри дерматовенерології у (8) семестрі 2011-2012 н р
“Затверджую” iconЗатверджую Директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Г.І. Білянін Затверджую
Розробка методичних рекомендацій щодо підготовки до І-ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
“Затверджую” iconЗатверджую затверджую
Б. Б. Івнєв проф. А. Г. Джоджуа 2011 р. 2011 р
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи