Скачати 458.18 Kb.
|
Національний авіаційний університет Інститут електроніки та систем управління Факультет систем управлінняКафедра електротехніки і світлотехніки “Затверджую” Проректор університету з навчальної роботи ________________М. Кулик “___” _____________2005 р. Індекс Р01 - 8.090605 - 38 Робоча навчальна програманавчальної дисципліни“Світлові прилади” (за кредитно-модульною системою) Напрям: 0906 “Електротехніка” Спеціальність: 6.090600 “Світлотехніка і джерела світла” Курс - 3 Семестри - 5, 6 Диференційований залік - 5, 6 семестри Лекції - 52 години Практичні заняття - 17 годин ^ Всього годин - 162 Курсова робота - 6 семестр Київ 2005 Робоча навчальна програма дисципліни “Світлові прилади” складена на основі робочого навчального плану РБ-3-605/01 напряму 0906 “Електротехніка” спеціальності 6.090600 “Світлотехніка і джерела світла, навчальної програми дисципліни “Світлові прилади”, індекс Н-3-8.090605-38, затвердженої 20.12.2005 р., “Тимчасового Положення про організацію навчального процесу за кредитно модульною системою (в умовах педагогічного експерименту)” та “Тимчасового Положення про рейтингову систему оцінювання”, затверджених наказом ректора від 15.06.2004 №122/од. Робочу навчальну програму склав доцент кафедри електротехніки і світлотехніки В. Курілов Робоча навчальна програма обговорена на засіданні кафедри електротехніки і світлотехніки. Протокол № 2 від 5.09. 2005 р. Завідувач кафедри В. Васильєв Робоча навчальна програма обговорена та ухвалена на засіданні навчально-методично-редакційної комісії факультету систем управління. Протокол № _4_ від “_24_”___10___2005 р. ^ ________________ О. Кривоносенко “_16_” _____12_______2005 р. ЗМІСТВступ 4 1. Пояснювальна записка 4
2. Зміст навчальної дисципліни 5
3. Навчально-методичні матеріали з дисципліни 10 3.1. Основна та додаткова література 10 3.2. Перелік наочних та інших навчально-методичних посібників, методичних матеріалів до ТЗН 10 4. Рейтингова система оцінювання набутих студентом знань та вмінь 11
ВСТУП Однією з необхідних умов організації навчального процесу за кредитно-модульною системою є наявність робочої навчальної програми з кожної дисципліни, розробленої за модульно-рейтинговими засадами і доведеної до відома викладачів та студентів. Рейтингова система оцінювання (РСО) є невід’ємною складовою робочої навчальної програми і передбачає визначення якості виконаної студентом аудиторної та самостійної навчальної роботи усіх видів і рівня набутих ним знань та вмінь шляхом оцінювання в балах результатів цієї роботи під час поточного, модульного та семестрового контролю з наступним переведення оцінки в балах в оцінки за традиційною національною шкалою та шкалою ECTS (European Credit Transfer System). ^
Основною метою дисципліни є теоретична та практична підготовка студентів у галузі світлових приладів (СП) шляхом розкриття сучасних концепцій, понять, методів та технологій дослідження СП до рівня, необхідного для проектування та ефективної експлуатації світлотехнічних систем, основою яких є СП.
Завданням вивчення навчальної дисципліни є:
1.3. Місце навчальної дисципліни в системі професійної підготовки фахівця Дисципліна «Світлові прилади» є однією з теоретичних основ сукупності знань та умінь світлотехнічної підготовки фахівця спеціальності “Світлотехніка та джерела світла”, належить до її професійно-орієнтованих дисциплін. 1.4. Інтегровані вимоги до знань і умінь з навчальної дисципліни В результаті вивчення даної дисципліни студент повинен: знати:
уміти:
правильно експлуатувати СП при дотриманні правил безпеки. 1.5. Інтегровані вимоги до знань і вмінь з навчальних модулів Навчальний матеріал дисципліни структурований за модульним принципом і складається з двох модулів у кожному семестрі. 1.5.1. В результаті засвоєння навчального матеріалу навчального модуля №1 “Основи теорії СП” у п’ятому семестрі студент повинен: знати:
уміти:
1.5.2. В результаті засвоєння навчального матеріалу навчального модуля №2 “Методи розрахунку СП” у п’ятому семестрі студент повинен: знати:
уміти:
1.5.2. В результаті засвоєння навчального матеріалу навчального модуля №3 “Прожектори і світильники” у шостому семестрі студент повинен: знати:
уміти:
1.5.3. В результаті засвоєння навчального матеріалу навчального модуля №4 “Курсова робота” у шостому семестрі студент повинен: знати:
уміти:
1.6. Міждисциплінарні зв’язки навчальної дисципліни Дисципліна “Світлові прилади” є базовою для вивчення таких дисциплін як “Світлотехнічні установки та системи”, “Авіаційні світлотехнічні системи”, “Основи конструювання електротехнічних та світлотехнічних систем”, “Зовнішнє освітлення” та інших спеціальних дисциплін. При викладанні курсу використовуються знання, одержані студентами при вивченні дисциплін «Вища математика», «Фізика», «Основи світлотехніки», та «Електротехнічні матеріали». ^ 2.1. Тематичний план навчальної дисципліни Таблиця 2.1
|