Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів icon

Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів
Скачати 139.7 Kb.
НазваНаказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів
Дата09.08.2012
Розмір139.7 Kb.
ТипНаказЧернівецька обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИНАКАЗ
09.10.2009 р. м. Чернівці № 397


Про організацію та проведення конкурсу

«Найкращий відгук на сучасну

дитячу прозу» для учнів 4-5 класів


На виконання Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 рр., схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 р. № 772-р, на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 21.08.2009 р. № 1/9-567, з метою популяризації сучасної вітчизняної книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів та заохочення їх до систематичного читання сучасної української літератури


Н А К А З У Ю:


 1. Провести конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів ЗНЗ області відповідно до Положення (додається).

 2. Затвердити:

  1. Склад організаційного комітету конкурсу (додається);

  2. Склад журі конкурсу (додається).

 3. Чернівецькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти забезпечити організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів.

 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.^ Начальник Головного управління

освіти і науки облдержадміністрації Б.Є. Деркач


Затверджено

наказом Міністерства освіти і науки України,

Міністерства культури і туризму України,

Державного комітету телебачення

та радіомовлення України

від 21.08.2009р. №770/391 /290


Положення

про щорічний регіональний конкурс

"Найкращий відгук на

сучасну дитячу прозу"


1. Загальні положення

Щорічний регіональний конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" (далі Конкурс) проводиться згідно з Концепцією Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2008 р. № 772 р, яка передбачає розроблення і впровадження різноманітних заходів, спрямованих на підвищення рівня культурної компетентності суспільства, популяризації вітчизняної книги і читання в навчальних закладах усіх типів.


^ 2. Мета Конкурсу

Конкурс проводиться з метою заохочення учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.


^ 3. Завдання Конкурсу

Завданнями Конкурсу є:

 • популяризація сучасної вітчизняної книги та розвиток читацької культури учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

 • поповнення фондів шкільних бібліотек новими сучасними виданнями;

 • встановлення контактів між активними читачами, бібліотекарями та книгорозповсюджувачами;

 • посилення ролі української книги в розвитку юних громадян України;

 • висвітлення у засобах масової інформації підготовки, проведення та підведення підсумків Конкурсу.


^ 4. Організація та проведення Конкурсу

4.1.Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України, державні органи управління освіти і науки, підпорядковані Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним державним адміністраціям.

4.2. Державний комітет телебачення та радіомовлення України сприяє висвітленню Конкурсу у державних засобах масової інформації.

4.3.Співорганізатором Конкурсу є видавництво "Грані - Т".


^ 5. Учасники конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.


6. Порядок і терміни проведення

Конкурс проводиться в три етапи:

1-й - шкільний (очний, базовий);

2-й районний, міський (заочний, проміжний);

3-й - регіональний: республіканський для АР Крим, обласний, міський для м. Києва та м. Севастополя (заочний, підсумковий).

У 2009 році 1-й етап проводиться з 1 вересня по 30 жовтня, 2-й - з 1 по 15 листопада, 3-й - з 20 по 30 листопада 2009 р. Результати оголошуються та проводиться нагородження 19 грудня до Дня Святого Миколая.

В наступні роки: 1-й етап проводиться з 1 травня по 31 жовтня, 2-й -з 1 по 15 листопада, 3-й -з 20 по 30 листопада. Результати оголошуються з 10 по 19 грудня.

Для підготовки і проведення всіх етапів Конкурсу органами управління освіти і науки, підпорядкованими Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним державним адміністраціям та керівниками закладів середньої освіти створюються відповідні оргкомітети, що:

 • затверджують склад журі;

 • забезпечують висвітлення Конкурсу в місцевих та регіональних засобах масової інформації;

 • залучають до участі в підготовці та проведенні Конкурсу місцеві (районні, міські, обласні, республіканські) установи та громадські організації.

Підсумки конкурсу підводяться на засіданні членів журі, де визначається переможець (1 учень) конкурсу (серед усіх шкіл області, міста, району). На кожному етапі обирається 1 переможець.

Переможцем серед вчителів-організаторів автоматично стає той вчитель, учень якого переміг у конкурсі.

Конкурс вважається таким що відбувся, коли на першому етапі взяло участь більше ніж 30 % учнів класу, при умові, що учні одного класу пишуть відгук на твори не менше як 3 авторів.


^ 7. Умови конкурсу

Брати участь у конкурсі мають право всі учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Вимоги до учнівського відгуку:

Обсяг відгуку не повинен бути менше однієї сторінки рукописного тексту формату шкільного зошита;

Роботи повинні бути написані чітким розбірливим почерком.

В роботі має бути даний аналіз авторського твору, та ставлення дитини до нього.

Кожен учасник Конкурсу обов'язково повинен вказати прізвище, ім'я, клас та навчальний заклад, в якому навчається , а також прізвище, ім'я, по батькові вчителя, який готував учня.

Вимоги до твору, на який надається відгук:

 1. Твір, має бути написаний (створений) українською мовою, а не перекладений з інших мов;

 2. Твір має бути виданий вперше, не раніше 2006 року;

 3. Обсяг твору має становити не менше 50 сторінок.


8. Склад журі

1 особа - Представник управління освіти (обласного, міського, районного);

1 особа - Представник методичного відділу, добре обізнаний в дитячій літературі;

1 особа - Представник обласної бібліотеки для дітей (даного регіону).


^ 9. Фінансування Конкурсу

Фінансові витрати на підготовку і проведення І та II етапів Конкурсу проводяться за рахунок коштів місцевих бюджетів, на організацію III етапу та забезпечення нагородження його переможців цінними подарунками - за рахунок видавництва "Грані-Т" та інших спонсорів.

Конкурсні роботи рецензуються членами журі, результати оцінювання вносяться в протокол підсумкового засідання. Конкурсні роботи не повертаються учням, але зберігаються оргкомітетами Конкурсу на всіх його етапах протягом року.


^ Начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад, начальникам відділів освіти райдержадміністрацій

09.10.2009 р. № 31/206__________На № ____________ від _________
^ Про організацію та проведення

конкурсу «Найкращий відгук

на сучасну дитячу прозу»

для учнів 4-5 класів


На виконання Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 рр., схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 р. № 772-р, на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 21.08.2009 р. № 1/9-567, з метою популяризації сучасної вітчизняної книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів та заохочення їх до систематичного читання сучасної української літератури, Головне управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Управлінням культури і туризму облдержадміністрації, Державним комітетом телебачення та радіомовлення області, а також видавництвом «Грані – Т» проводить конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу».

Конкурс проводиться відповідно до Положення, затвердженого спільними наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 21.08.2009 р. № 770/39/290 в 3 етапи:

І-й – шкільний (очний, базовий);

ІІ-й – районний, міський (заочний, проміжний);

ІІІ-й – регіональний, обласний (заочний, підсумковий).

У 2009 р. І-й етап проводиться з 1 вересня по 30 жовтня, ІІ-й – з 1 по 15 листопада, ІІІ-й – з 20 по 30 листопада 2009 р. Результати оголошуються та проводиться нагородження з 10 по 19 грудня.

На кожному етапі конкурсу обирається лише один переможець.

До складу обласних оргкомітетів конкурсу включаються представники Головного управління освіти і науки, управління культури і туризму облдержадміністрації, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, представники книжкових магазинів, засобів масової інформації та громадських організацій.

До організації та проведення конкурсу необхідно залучати шкільні, міські, районні та обласні бібліотеки для дітей та юнацтва. На базі цих установ бажано було б організувати розгорнуті книжкові виставки сучасної української літератури для учнів 4-5 класів «Сучасна дитяча проза», провести зустрічі з сучасними письменниками, тематичні бібліотечні заняття.

Організатори конкурсу пропонують учасникам орієнтовний перелік сучасної літератури, яка пропонується для читання учням 4-5 класів (додаток 1), а також перелік книжкових магазинів, що можуть забезпечити учасників конкурсу зазначеною літературою (додаток 2).

Конкурс вважається таким, що відбувся, коли на І-ому етапі взяло участь більше ніж 30 % учнів класу. При умові, що діти одного класу обговорюють твори не менше як 3 авторів.

При визначенні переможця конкурсу члени журі звертають увагу на:

 • розуміння учнем твору; виявлення свого ставлення до його героїв; свої міркування з приводу подій, що відбуваються; своє враження від твору;

 • обсяг роботи не повинен бути меншим однієї сторінки рукописного тексту формату шкільного зошита;

 • чіткість, розбірливість і охайність роботи.

Оргкомітети конкурсу збирають інформацію про участь учнів 4-5 класів у конкурсі «На кращий відгук на сучасну дитячу прозу», узагальнюють її та передають організаторам наступного етапу (форма узагальненого звіту додаток 3). На переможця кожного етапу конкурсу готується окрема довідка-подання для участі в наступному етапі конкурсу (додаток 4). Звіт про проведення конкурсу за зазначеною формою та звіт-довідка на переможця підписує голова оргкомітету. Копію протоколу підсумкового засідання журі, підписують всі члени журі.

Зазначені звіти про проведення ІІ-го етапу конкурсу та протоколи необхідно направити в ОІППО, вул. І. Франка, 20, кабінет 25 до 20 листопада 2009 року.


^ Начальник Головного управління

освіти та науки облдержадміністрації Б.Є. Деркач


Квітень Є.Д.

Тел. 8(0372) 52-73-36

Додаток 1

до листа Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

09.10.2009 р.31/206


Перелік книг, рекомендованих для читання


Серія "Сучасна дитяча проза"


 1. Андрусяк Іван "Стефа і її Чакалка. Дівчача повістина" К., 2007, 56 с,

 2. Андрусяк Іван, Запорожець Валентина, Гриценко Микола "Три дні казки" К., 2008, 96 с,

 3. Бусенко Ольга "Паперовий Янгол" К., 2007, 64 с,

 4. Волосевич Інна "Про хлопчика" К., 2008, 80 с,

 5. Воронина Леся "Прибулець з Країни нямликів" К., 2007, 128 с,

 6. Воронина Леся "Нямлик і Балакуча Квіточка" К., 2008, 136 с,

 7. Герасименко Микола "Політ на черешні" К., 2008, 48 с,

 8. Гуменюк Надія "Зустріч на Босому мосту" К., 2009, 184с,

 9. Денисенко Лариса "Ліза та Цюця П." К., 2007, 112 с,

 10. Денисенко Лариса "Ліза та Цюця П. зустрічаються" К., 2008, 128 с,

 11. Дереш Любко "Дивні дні Гані Грак" К., 2007, 112с,

 12. Ільченко Олесь "Загадкові світи старої обсерваторії" К., 2009, 96 с,

 13. Кононенко Євгенія "Неля, яка ходить по стелі" К., 2008, 80 с,

 14. Кононенко Євгенія "Неля сходить зі стелі" К., 2009, 80 с,

 15. Лапіна Лілія "Дуже довга казка" К., 2008, 72 с,

 16. Лебедєва Катерина "Птаха Корабель" К., 2007, 128 с,

 17. Лущевська Оксана "Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки" К., 2009, 80 с,

 18. Малик Галина "Вуйко Йой і Лишиня" К., 2007, 112 с,

 19. Мензатюк Зірка "Як до жабок говорити" К., 2007, 64 с,

 20. Пагутяк Галина "Лялечка і Мацько" К., 2008, 96 с,

 21. Павлишин Галина "Унікальна картоплина" К., 2008, 72 с,

 22. Паньо Катерина "Сонечко для мами Лу" К., 2008, 152 с,

 23. Поваляєва Світлана "Вррум-чарівник" К., 2007, 112 с,

 24. Роздобудько Ірен " Коли оживають ляльки" К., 2007, 60 с,

 25. Сняданко Наталка "Країна поламаних іграшок та інші подорожі" К., 2008, 80 с,

 26. Щербаченко Тетяна "Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала" К., 2007, 56 с,

 27. "Зросла собі квітка" К., 2008, 120 с,

 28. Мельниченко Тамара "Чим пахне дитинство" К., 2008, 40 с.,


Серія "Життя видатних дітей "


 1. Андрусяк Іван про Д.Туптала, Г.Квітку-Основ'яненка, Т.Шевченка, Н.Хасевича, Олексу Довбуша К., 2008, 96 с,

 2. Воскресенсьц&а Ніна про О. Македонського, Клеопатру VII, І. Котляревського, Ф. Нансена, Г. Гудіні К., 2007, 120 с,

 3. Денисенко Лариса про А. Дункан, Максима Рильського, І. Стравінського, А. Лінгрен, Дж. X. Деппа IIК., 2008, 128 с,

 4. Дереш Любко про М. Гоголя, М. Твена, Н. Телсу, А. Ейнштейна, С. Кінга К., 2007, 72 с, 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

 5. Дерманський Олександр про Авіценну, О. Суворова, О. Довженка, У. Диснея, ПелеК., 2007,112 с.,

 6. Дубинянська Яна про Д. Даррела, М. Єрмолову, О. Кобилянську, Р. Бредбері, О. Айвазовського К., 2008, 104 с.,

 7. Ільченко Олесь про Л. да Вінчі, К. Ліннея, Ж. Верна, Д. Рокфеллера, Л. Українку, В. Черчілля К., 2007, 96 с.,

 8. Кокотюха Андрій про Луї Буссенара, Т. Майна Ріда, М. Миклухо-Маклая, Р.Сабатіні, Р. Луїса Стівенсона К., 2008, 88 с.,

 9. Кононович Леонід про Ж. Д'арк, Д. Бруно, Д. Лондона, Р. Тагора, Б-І. Антонича К., 2008, 96 с.,

 10. Крачковська Анастасія про Е. Галуа, Т. Рузвельта, Е. Воргола, М. Дзиндри, М.Тетчер К., 2009, 88 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

 11. Лапікури Валерій та Наталя про Г. Сковороду, Ж. Фабра, П. Котляревського, І. Кожедуба, М. Остроградського К., 2008, 120 с.,

 12. Лебедєва Катерина про Б.Хмельницького, М.Рід, В. Городецького, В.Вулф, Д.Боуї К., 2008, 96 с.,

 13. Лис Володимир Про Сократа, Д. Галицького, Ф. Магеллана, І. Ньютона, Ш.,Е., Е.Бронте К., 2008, 136 с.,

 14. Процюк Степан про В.Стефаника, К.-Г.Юнга, В.Винниченка, А.Тесленка, НТурбіну К., 2008, 96 с,

 15. Птіцин Анатолій про Шолом-Алейхема, Я. Корчака, Ф. Крейслера, М. Лукаша, М. Терезу К., 2009, 120 с,

 16. Роздобудько Ірен про Б. Паскаля, В. Моцарта, Г. Андерсена, К. Білокур, Ч. Чапліна К., 2008, 144 с,

 17. Хомин Ірина про К. Гаусса, А. Ліндґрен, Н. Паганіні, К. Клодель, Ван Гога, С. Крушельницьку К., 2008, 136 с.,

 18. Шевченки Наталка та Олександр про О. Хайама, Г. Чубая, Ф. Мерк'юрі, Дж. П. Маккартні, С. Спілберга К., 2008,120 с,


Серія "Золотий Лелека"


 1. Воскресенська Ніна "Руда ворона" К., 2008, 136 с,

 2. Даренська Лариса "Бабусин букет, або Квіткові казки для Ганнусі" К., 2008, 56 с,

 3. Павленко Марина "Миколчині історії" К., 2008, 104 с,

 4. Проць Тереза "П'ять дарів" К., 2008, 152 с,


Позасерійні книги для дітей


 1. Воронина Леся "Сни Ганса Християна" К., 2009, 104 с,

 2. Воронина Леся "Хлюсь та інші" К., 2008, 56 с,

 3. Воскресенська Ніна "Дивовижні пригоди Наталки в країні часу" К., 2007, 112 с,

 4. Воскресенська Ніна "Легенда про Бовдура Великого" К., 2007, 240 с,

 5. Ільченко Олесь "КОЗАК, КОРОЛЬ, КРУК. Іронічні казки." К., 2007, 96 с,

 6. Ільченко Олесь "Наші птахи" К., 2008, 80 с,

 7. Макаров Олександр "Курс юного антиквара " К., 2009, 72 с,

 8. Процюк Степан "Марійка і Костик" Кн. 1 К., 2008, 64 а,

 9. Процюк Степан "Залюблені в сонце" Кн. 2 К., 2008, 64 с,

 10. Процюк Степан "Аргонавти" Кн. З К., 2008, 64 с,

 11. Павленко Марина "Домовичок з палітрою" К., 2007, 112 с,

 12. Павленко Марина "Домовичок повертається" К., 2007, 176 с.

Додаток 2

до листа Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

09.10.2009 р.31/206


Перелік магазинів, де можна придбати книги для участі у

щорічному регіональному конкурсі

«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України 2009-2010 н.р.


Назва магазину

Адреса

Телефон

^ ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТІ

м. ЧернівціМагазин «Художня книга»

вул. Кобилянської, 37

8 (0372) 526-00-5

Магазин «Букініст»

вул. Головна, 31

8 (0372) 526-46-3

Магазин «Здоров’я»

вул. О. Кобилянської, 25

8 (0372) 52-24-44

КМЦ «Українська книга»

Центральна площа, 10

8 (0372) 58-54-78

Чернівецький Обласний Бібколектор

вул. Шептицького, 23

8 (0372) 52-62-10


Додаток 3

до листа Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

09.10.2009 р.31/206


Звіт про проведення ІІ етапу (районного, міського)

конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»


№ п/п

Район

Кільк. шкіл

Кільк. класів

Кільк. учнів

Кільк. учнів, які взяли участь у конкурсі

Кільк. назв книг на які надано відгук

Прізвище, ім’я переможця району

Яке місце посів

Автор та назва книги

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував переможця

І


ІІ


ІІІ
Голова оргкомітету ­­­­­­­­­-_______________________ / __________________ /


Додаток 4

до листа Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

09.10.2009 р.31/206


Звіт-довідка на переможців ІІ етапу (районного, міського)

конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»


№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Яке місце посів

Клас

Навчальний заклад

Автор та назва книги

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував переможця
Голова оргкомітету ­­­­­­­­­­-_______________________ / __________________ /

Схожі:

Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconПоложення про обласний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» (додається). Забезпечити Сумському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Живодьор В. Ф.). підготовку та проведення заходу
Про проведення обласного конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconПідведено підсумки ІІІ етапу конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
«Про підсумки проведення щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», наказу Головного управління...
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconНаказ №118 Про підсумки ІІІ етапу конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел.: (0372) 52-73-36, факс: (0372) 51-14-01, е-mail: ipo@cv ukrtel net
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconКонкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» відбувся в місті Севастополь уже в четверте. У конкурсі взяли участь 518 читачів шкільних бібліотек із 32 навчальних закладів
Регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» відбувся в місті Севастополь уже в четверте. У конкурсі взяли участь...
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconНаказ №818 м. Севастополь Про проведення четвертого міського конкурсу «Найкращий севастопольський клас» з метою вдосконалення виховної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів та розвитку творчого потенціалу класних колективів наказую
Затвердити склад організаційного комітету з підготовки і проведення конкурсу та
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconНаказ №1019 м. Севастополь Про підсумки проведення четвертого міського конкурсу «Найкращий севастопольський клас»
Управлінням освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації у вересні-жовтні 2013 року був проведений четвертий міський...
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconНаказ №522 м. Севастополь Про підсумки міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів «Молодь у науці та творчості» у 2012-2013 навчальному році
Смда від 06. 03. 2013 №230 «Про проведення міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів «Молодь у науці та творчості»...
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconІнформація про учнів: Загальна кількість учнів району: початкових класів; учнів 5-8 класів; 9-х класів; 10-11-х классов
Становлення індивідуального вибору учнів 5-7 класів через курси за вибором( по класах)
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconНаказ №91 м. Севастополь Про підсумки міського конкурсу творчих робіт учнів з протидії торгівлі людьми
На виконання наказу Управління освіти І науки смда від 18. 09. 2013 №889 «Про проведення міського конкурсу творчих робіт учнів з...
Наказ №397 Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів iconОголошення про проведення конкурсу «Найкращий роботодавець учасник «Ярмарку вакансій 2010». 11. 30 14. 00
Урочисте відкриття заходу. Вітання першого проректора академії Стадника Г. В. Вступна промова деканів факультетів. Оголошення про...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи