Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів icon

Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів
Скачати 58.95 Kb.
НазваПаспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів
Дата30.07.2012
Розмір58.95 Kb.
ТипДокументи

ПАСПОРТ
спеціальності 05.18.01 - Зберігання і технологія переробки зерна, виготовлення зернових і хлібопекарських виробів та комбікормів


I. Формула спеціальності

Галузь науки і техніки, яка займається вивченням закономірностей побудови і функціонування технологічних процесів зернозаготівельних. зернопереробних, хлібопекарських, кондитерських, макаронних, харчоконцентратних та комбікормових виробництв для забезпечення оптимального використання ресурсів сировини, підвищення якості і розширення асортименту продукції, зниження енерговитрат на виробництво.


^ II. Напрямки досліджень

1. Дослідження зернової, олійної, бобової, луб'яної, хлібопекарської, кондитерської, харчоконцентратної та комбікормової сировини як джерел первинної обробки, зберігання і технології переробки в харчові та кормові продукти підвищеної біологічної цінності і цільового призначення.

2. Застосування нових методів обробки, зберігання та переробки сировини і напівфабрикатів для підвищення їх якості, харчової і кормової цінності продукції та ефективності виробництва.

3. Встановлення закономірностей біохімічних, мікробіологічних, фізико-хімічних процесів, які відбуваються при первинній обробці, зберіганні, переробці зернових, олійних, бобових, луб'яних культур, комбікормової сировини, також при виробництві хлібопекарських, кондитерських, макаронних харчоконцентратних продуктів і комбікормів.

4. Наукове обґрунтування нових і удосконалення існуючих технологій первинної обробки, зберігання і переробки зернових, олійних, бобових, луб'яних культур і комбікормової сировини та виробництва хлібопекарських, кондитерських, макаронних, харчоконцентратних продуктів, комбікормів, білково-вітамінних добавок і преміксів в напрямку підвищення якості продукції, зменшення енерговитрат на їх виробництво.

5. Розробка теоретичних основ виробництва та зберігання хлібопекарських, борошняних сумішей, комбікормів, префіксів, кормових добавок, продукції луб'яних культур, хліба і хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів.

6. Сенсорний аналіз та кваліметрична оцінка хімічного складу, харчової, кормової цінності, технологічних властивостей сировини та виробів з неї.

7. Системний аналіз функціонування технологічних процесів переробок зернової, олійної, бобової, луб'яної, хлібопекарської, кондитерської, харчоконцентратної та комбікормової сировини в харчові та кормові продукти традиційного і функціонального призначення.


III. Галузь наук, з яких присуджуються наукові ступені, –

технічні науки


^ СКЛАД РАДИ Д 26.058.06


^ 1. Ковбаса Володимир Миколайович,

 д.т.н., професор, завідувач кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01 –

голова


^ 2. Шаповаленко Олег Іванович,

 д.т.н., професор, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01 –

заступник голови

  

^ 3. Камбулова Юлія Вікторівна,

 к.т.н., доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01–

вчений секретар

 

 4. Гапонюк Олег Іванович, д.т.н., професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Одеської національної академії харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 5. Грабовська Олена В’ячеславівна, д.т.н., професор, завідувач кафедри фізичної і колоїдної хімії Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 6. Дмитрук Євген Адамович, д.т.н., професор, професор кафедри технології зберігання і переробки зерна Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 7. Дорохович Антонелла Миколаївна, д.т.н., професор, професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 8. Доценко Віктор Федорович, д.т.н., професор, завідувач кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 9. Дробот Віра Іванівна, д.т.н., професор, професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 10. Корзун Віталій Наумович, д.мед.н., професор, завідувач лабораторії спеціальних харчових продуктів Державної установи «Інститут гігієни та медичної екології Академії медичних наук України ім. О.М. Марзєєва», спеціальність 05.18.01.

^ 11. Лисюк Галина Михайлівна, д.т.н., професор, завідувач кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Харківського державного університету харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 12. Оболкіна Віра Іллівна, д.т.н., професор, завідувач кафедри хлібопекарських і кондитерських виробництв Інституту післядипломної освіти Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.

^ 13. Сафонова Ольга Миколаївна, д.т.н., професор, завідувач кафедри технологій переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка Міністерства аграрної політики і продовольства України, спеціальність 05.18.01.

^ 14. Сирохман Іван Васильович, д.т.н., професор, завідувач кафедри товарознавства продовольчих товарів Львівської комерційної академії Укоопспілки, спеціальність 05.18.01.

^ 15. Юрчак Віра Гаврилівна, д.т.н., професор, професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спеціальність 05.18.01.


Спеціалізована вчена рада розпочала свою роботу згідно з наказу ВАК України № 822 від 18 листопада 2010 р.

За час роботи ради в ній захистили дисертації наступні здобувачі наукового ступеню:


  1. Зінченко Інна Миколаївна на тему: “Розроблення технології харчоконцентратів на основі їстівних грибів” на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів НУХТ Терлецька В.А.


2.Прилуцька Ліна Петрівна на тему: “Удосконалення технології білково-збивного печива на основі цукрозамінників” на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Науковий керівник – д.т.н., професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів НУХТ Дорохович А.М.


3.Харченко Євген Іванович на тему: “Удосконалення технології виробництва борошна з використанням спрямованих повітряних потоків” на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна НУХТ Шаповаленко О.І.


4.Тесля Ольга Дмитрівна на тему: “Удосконалення безопарного способу приготування тіста для виробництва хлібобулочних виробів” на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Науковий керівник – д.т.н., професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів НУХТ Дробот В.І.


5. Соловйова Оксана Леонідівна: “Удосконалення технології желейного мармеладу спеціального споживання” на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Науковий керівник – д.т.н. професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів НУХТ Дорохович А.М.


6. Холодова Олена Анатоліївна: «Удосконалення технології озонування пшеничного борошна для виробництва хлібобулочних виробів» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Науковий керівник – д.т.н., завідувач кафедри технологій переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка Сафонова О.М.

Схожі:

Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів
move to 1192-20735
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 02 – Технологія зернових, бобових, круп’яних продуктів І комбікормів, олійних І луб’яних культур
move to 1192-20702
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconСписок осіб, що рекомендовані до зарахування
Хлібопекарських І кондитерських виробництв спеціальність: 05170101 Технології зберігання І переробки зерна
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПитання для співбесіди з вступниками на напрям підготовки «Харчові технології та інженерія» за ознаками спеціальності «Технології зберігання І переробки зерна»
«Харчові технології та інженерія» за ознаками спеціальності «Технології зберігання і переробки зерна»
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 01 – Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
move to 1192-20701
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 01 – Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
move to 1192-20734
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 01 – Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
move to 1192-20717
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 01 – Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 01 – Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
Паспорт спеціальності 05. 18. 01 Зберігання І технологія переробки зерна, виготовлення зернових І хлібопекарських виробів та комбікормів iconПаспорт спеціальності 05. 18. 01 – Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи