Наші досягнення 2005 рік icon

Наші досягнення 2005 рік
Скачати 77.34 Kb.
НазваНаші досягнення 2005 рік
Дата30.07.2012
Розмір77.34 Kb.
ТипКонкурс

Наші досягнення


2005 рік
- Організовано участь молодих вчених НУХТ в IІ конкурсі науково-технічних проектів “Інтелект молодих – на службу столиці”, що проводився Головним управлінням освіти і науки м. Києва та Київським державним центром науково-технічної і економічної інформації Міністерства освіти і науки України. На конкурс подано 10 проектів, авторами яких є 12 молодих науковців НУХТ. За підсумками конкурсу здобуто другу премію (асистент кафедри технології зберігання і переробки зерна Шаран А.В.) Решта учасників отримали почесні дипломи та подарунки: Бабіч О.В., Гавва О.О., Кияниця С.Г. (кафедра технології хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчоконцентратів); Волошина І.М., Ігнатенко С.В., Ткаченко І.В., Антонюк М.М., Пенчук Ю.М., Стабніков В.П. (кафедра біотехнології мікробного синтезу), Губеня О.В., Чепелюк О.О. (кафедра машин і апаратів харчових виробництв).
- Організовано участь молодих вчених НУХТ в V конкурсі науково-технічних проектів “Інтелектуальний потенціал молодих вчених – місту Києву”, що проводився Київською міською державною адміністрацією. На конкурс подано 7 проектів, авторами яких є 8 молодих науковців НУХТ (результати конкурсу очікуються).
- З нагоди святкування Дня Києва, за поданням РМВ, молодим науковцям НУХТ було присуджено стипендію (Евсеєнко Т.П.) та подяку київського міського голови (Чепелюк О.О.) за розвиток науки столиці.
- Здійснено подання кандидатур молодих вчених НУХТ на присудження премії Голови Голосіївської районної ради для обдарованої молоді.
- За безпосередньої участі РМВ студентка факультету ТЦ (Усенко І.Є.) здобула друге місце (та цінний подарунок) в номінації “Народження сім’ї” Всеукраїнського фотоконкурсу “Миттєвості сімейного щастя”, що проводився Міністерством України у справах молоді та спорту.
- У 2005 році зусиллями РМВ молоді науковці НУХТ прийняли участь в конкурсах на здобуття грантів для молодих вчених на загальну суму 160 тис. грн.

2006 рік
- Організовано участь молодих вчених НУХТ  в VI конкурсі науково-технічних проектів  під девізом “Інтелектуальний потенціал молодих вчених – місту Києву”, що проводився під егідою Київської міської державної адміністрації. На конкурс подано 3 проекти, авторами котрих є 4 молодих науковці НУХТ. За підсумками конкурсу здобуто почесні дипломи: Кириленко Р.Г. (кафедра “Біотехнології продуктів бродіння, екстрактів та напоїв”), Губеня О.В., Чепелюк О.О. (кафедра “Машин і апаратів харчових виробництв”), Танащук С.В. (кафедра “Технології молока і молочних продуктів”).
- Проведена робота з висунення кандидатур молодих науковців для прийняття участі в конкурсі на здобуття “Премії Президента України для молодих вчених” в 2006 р. На конкурс подано роботу асистента кафедри “Біотехнології мікробного синтезу” Пенчука Ю.М. та провідного інженера ЗАТ “Фармак” Манжоса О.П. За підсумками конкурсу дана робота здобула Премію Президента в розмірі 10000 грн.
- Організовано участь в конкурсі на здобуття Гранту Президента України для обдарованої молоді в 2007 р. На конкурс подано роботи аспіранта кафедри технології молока і молочних продуктів Танащука С.В., магістранта кафедри “Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів” Яременко О.М., асистента кафедри “Біотехнології мікробного синтезу” Антонюк М.М. За підсумками даного конкурсу в 2006 р. аспірант кафедри “Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів” Герасименко Л.О. отримала Грант Президента України для обдарованої молоді для реалізації науково-технічного проекту в розмірі 75 тис. грн.
- Подано клопотання про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у номінації “За наукові досягнення” доценту кафедри “Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчо концентратів” Терлецькій В.А. і асистенту кафедри “Біотехнології продуктів бродіння, екстрактів та напоїв” Кириленку Р.Г.
- З нагоди дня молоді, за поданням РМВ, доценту кафедри “Українознавства” Науменко Н.В. присуджено стипендію Київського міського Голови для обдарованої молоді.
- За поданням РМВ доцент кафедри “Теплоенергетики та холодильної техніки” Масліков М.М. отримав Премію голови Голосіївської районної в м. Києві ради для обдарованої молоді в номінації за досягнення в науковій діяльності.
- Висунуто кандидатури молодих науковців для участі в конкурсі Національної Академії Наук України для молодих вчених та студентів вищих навчальних закладів.

2007 рік
- Організовано участь молодих вчених НУХТ в VІI конкурсі науково-технічних проектів  під девізом “Інтелектуальний потенціал молодих вчених – місту Києву”, що проводився під егідою Київської міської державної адміністрації. На конкурс подано 3 проекти молодих науковців.
- Організовано участь в конкурсі на здобуття Гранту Президента України для обдарованої молоді в 2007 р. На конкурс подано роботи аспіранта кафедри технології молока і молочних продуктів Танащука С.В., магістранта кафедри “Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів” Яременко О.М., асистента кафедри “Біотехнології мікробного синтезу” Антонюк М.М.
- Прийнято участь у конкурсі на отримання Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України в номінації „За наукові досягнення” (аспірант кафедри ПАХВТК Матко С.В. та старший викладач кафедри маркетингу Соломянюк Н.М.)
- Висунуто роботи на здобуття Премії Президента України для молодих вчених (колектив авторів: аспіранти кафедри технології цукристих речовин Тетеріна С.М., Чорна Т.М., Шейко Н.О.; асистент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Євсеєнко Т.П.)

2008 рік
За період роботи 2008 р. Радою молодих вчених (РМВ) НУХТ було проведено наступні заходи:
- Розроблено нове «Положення про Раду молодих вчених НУХТ»;
- Сформовано новий склад РМВ;
- Організовано участь у конкурсі на здобуття Премії Президента України для обдарованої молоді. Подана монографія «Онтологічно-антропологічна модель філософування Георгія Каниського», авторкою якої є доцент кафедри філософії Діденко Лариса Віталіївна.
- Подано кандидатуру Сухенко Владислава Юрійовича на здобуття премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення у розбудові України в номінації за досягнення у науковій діяльності).
- Висунуто роботи на участь у конкурсі на здобуття Премії найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок:
- Ігнатенко Сергій Вікторович, Волошина Ірина Миколаївна, асистенти кафедри біотехнології мікробного синтезу «Високоефективна технологія одержання поверхнево-активних речовин для очищення довкілля від нафти та продуктів її переробки»;
- Ткачук Наталія Андріївна, асистент кафедри процесів і апаратів харчових виробництв та технології консервування «Адсорбційне очищення водно-спиртових розчинів природними мінералами».
- Подано кандидатуру асистента кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Пупени Олександра Миколайовича на присудження Премії голови Голосіївської районної в м.Києві ради для обдарованої молоді;
- Проведено роботу з розповсюдження інформації щодо початку конкурсу на одержання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих вчених та Другого Всеукраїнський конкурс на кращу науково-популярну або публіцистичну статтю серед молоді.
- Розпочату діяльність із забезпечення участі молодих науковців НУХТ в конкурсах на здобуття Премії Президенту України для молодих вчених та Гранту Президента України для обдарованої молоді в 2009 році.

2009 рік
Створено власну сторінку РМВ на сайті університету.
Прозвітовано про результати діяльності РМВ за весь період її існування перед Вченою Радою університету (березень).
Прийнято участь в організації проведення щорічної конференції молодих вчених та студентів НУХТ.
Проведено інспекцію наявності, стану робочих місць та умов проведення наукової роботи молодими вченими на випускових кафедрах факультетів університету (листопад-грудень).
Організовано участь у конкурсі на здобуття Премії Президента України для обдарованої молоді робіт та авторів:
1) «Розробка нової технології мікробного екзополісахариду етаполану на суміші ростових субстратів» Лащук Н.В. асистент кафедри біотехнології мікробного синтезу;
2) «Вирішення проблеми повнораціонного білкового харчування населення України в сучасних екологічних та економічних умовах» Бондар Н.П., доцент кафедри технології харчування та готельно-ресторанної справи
Висунуто роботи на участь у конкурсі на здобуття Гранту Президента України для обдарованої молоді:
1) «Розробка технології хлібобулочних виробів для людей, хворих на цукровий діабет» авторського колективу Білик О.А., доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчо концентратів, Савчук Н.І., асистент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчо концентратів, Грищенко Г.М. аспірант кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчо концентратів
2) «Інтенсифікація синтезу мікробних поверхнево-активних речовин та створення на їх основі ефективних препаратів для деградації нафтових забруднень» авторського колективу Волошина І.М. асистент кафедри біотехнології мікробного синтезу, Ігнатенко С.В. асистент кафедри біотехнології мікробного синтезу, Тарасенко Д.О., магістрант кафедри біотехнології мікробного синтезу, Морозова Г.П. студент кафедри біотехнології мікробного синтезу
3) «Удосконалення біотехнології очищення стічних вод молокопереробних підприємств» автора Ткаченко Т.Л., асистент кафедри біохімії та екології харчових виробництв
Подано роботу та кандидатуру на здобуття Премії Верховної Ради України для молодих вчених: «Удосконалення технології питної води з застосуванням високоефективних коагулянтів і бактерицидного флокулянту» асистент кафедри екології та біохімії харчових виробництв Хижняк О.О.
Висунуто роботи на участь у конкурсі на здобуття Премії найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок авторів:
1) Ігнатенко С. В., Волошина І. М., асистенти кафедри біотехнології мікробного синтезу «Високоефективна технологія одержання поверхнево-активних речовин для очищення довкілля від нафти та продуктів її переробки»;
2) Ткачук Н. А., асистент кафедри процесів і апаратів харчових виробництв та технології консервування «Адсорбційне очищення водно-спиртових розчинів природними мінералами».
Подано на конкурс на здобуття Премій для молодих вчених вищих навчальних закладів, що проводиться Академією наук вищої освіти України в 2009 році роботу доцента кафедри технічної механіки та пакувальної техніки Кривопляс-Володіної Л. О. «Оптимізація параметрів логістичних операцій потоково-транспортних систем харчових виробництв». За результатами конкурсу дана робота удостоїлась першої Премії.

2010 рік
Оновлено «Положення про РМВ».
Прийнято участь в організації та проведенні 76-ої наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті». Організовано нагородження молодих вчених та студентів за підсумками конференції.
Зібрано та проаналізовано інформацію про участь молодих вчених НУХТ в наукових заходах, що проводились в 2009-2010 р.р у нашій країні та за її межами. Результати оголошені на пленарному засіданні присвяченому підсумкам проведення 76-ої наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів.
Головою РМВ згідно Плану роботи Науково-технічної ради НУХТ на 2009/2010 навчальний рік в березні 2010 року проводилось з’ясування стану та організації науково-дослідної роботи у відокремлених структурних підрозділах університету. Загалом була отримана інформація від усіх відокремлених структурних підрозділів та проведено її аналіз, результати якого подані проректору з наукової роботи.
Проведено роботу з подання на конкурс з отримання Стипендії Кабінету Міністрів України в 2010-2012 р.р. До участі в конкурсі подано кандидатури трьох молодих вчених НУХТ:
Змієвський Юрій Григорович, аспірант кафедри технологічного обладнання харчових виробництв, за сумісництвом молодший науковий співробітник ПНДЛ.
Полумбрик Максим Олегович, кандидат технічних наук, провідний інженер, за сумісництвом асистент кафедри охорони праці і цивільної оборони.
Яременко Оксана Михайлівна, асистент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів.
За результатами конкурсу згідно з рішенням МОН та постановою Кабінету Міністрів Стипендію отримує Змієвський Ю.Г.
Спільно з відділом аспірантури та магістратури проведено роботу, що забезпечує продовження отримання Стипендій КМУ молодими вченими Кос Т.С., Губеня О.О., Рибак О.М.
Проведено систематичну роботу з розповсюдження інформації серед молодих вчених університету щодо умов проведення наукових конкурсів та конференцій згідно графіку їх проходження.

Схожі:

Наші досягнення 2005 рік iconНаші досягнення 2005 рік
move to 1192-20744
Наші досягнення 2005 рік iconПорівняльний аналіз cтруктури патології диспансерної групи гінекологічних хворих
Нами було проведено вивчення 2890 амбулаторних карт гінекологічних хворих диспансерної групи за 2005-2008 роки лікувальних закладів...
Наші досягнення 2005 рік iconБез верби І калини нема України
Україна- наша рідна країна. Це та земля, де ми народилися І живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Саме Україна була...
Наші досягнення 2005 рік iconМ. Горького 2005-2009 рр. 2005 рік
Номер І дата укладення договору про закупівлю (ціна, зазначена у договорі, зокрема за одиницю товару, роботи І послуги)
Наші досягнення 2005 рік iconМ. Горького 2005-2009 рр. 2005 рік
Номер І дата укладення договору про закупівлю (ціна, зазначена у договорі, зокрема за одиницю товару, роботи І послуги)
Наші досягнення 2005 рік iconФізіологія кровообігу 2005-2007р р
Скороченню часу, необхідного для досягнення піку скорочення стінок лівого шлуночка
Наші досягнення 2005 рік iconЗвіт про роботу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за 2005/2006 навчальний рік Київ 2006 м іністерство освіти І науки України
Нпу імені М. П. Драгоманова за 2005/2006 навчальний рік / Укл. Г. М. Бойко, Т. А. Жижко, І.І. Загарницька, Л. Л. Макаренко, Ю. Л....
Наші досягнення 2005 рік iconЗвіт про наукову роботу філософського факультету за 2007 рік Держбюджетні теми І. Тема зп-13Ф " Критерії психологічного здоров'я студентської молоді"
Термін виконання – 01. 01. 2005 – 31. 12. 2007 рр., обсяг фінансування на рік – 30 тис грн
Наші досягнення 2005 рік iconПоложення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні" І. Загальні положення
Відповідно до статті 23 Закону України "Про загальну середню освіту" для учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти...
Наші досягнення 2005 рік iconІнформація про Найбільш вагомі наукові досягнення ду «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» за 2012 рік Стисла інформація у рамках бюджетної ндр
Ду «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» за 2012 рік
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи