Сокольвяк Ганна icon

Сокольвяк Ганна
Скачати 43.79 Kb.
НазваСокольвяк Ганна
Дата03.08.2012
Розмір43.79 Kb.
ТипДокументи

Сокольвяк Ганна

Студентка І курсу

медичного факультету №1

18-б групи


Моя Альма - Матер

Саме моя. І більше нічия. Ні викладачів, ні іноземців, ні інших студентів. Це саме мій університет. Міцний, розумний, чесний, відвертий, тактовний, вольовий. Десь часом жорсткий і жорстокий, та все ж тендітний, мужній, бойовий. Закоханий, замріяний, рішучий, окрилений, крилатий, діловий.

Він тут стоїть вже майже сотню років, даруючи щодня свою мудрість, честь, натхнення, поради, роздуми і всі свої слова. Всі розуми, всі сили, всі думки - все тут, у вірних стінах дому. Такого рідного, такого свого. Усе найкраще - все моє. І маю я маленьку гордість - цей університет, мов птах небесний крізь всесвітні зорі, веде мене в моє життя. Мій рід , до речі чи між іншим, теж починається серед цих стін. І мій дідусь навчався тут, для нього теж це рідна Альма-матер. Він посадив цей парк - кленово-ялинковий -, пахучий, щирий, ніжний, дорогий. Такого парку вже ніде нема у світі. Та де ж іще існує ця краса, коли усі дерева, кожна гілочка, малесенька пелюсточка - і знову все моє, ось тут, все поруч. Я пишаюся тобою, моя Альма-матер!

Ти запитаєш : «Та хто це ти така? Занадто тихий голос твій у натовпі людському. І твоя гордість - все лише слова.»

А я скажу тобі : «Так, досить замаленька моя постать, я ж лише студент. Але скажу тобі я інше. Я мріяла про тебе, а дитячу мрію ти не в змозі розламати. Моя уява малювала стіни твоїх складних споруд, численні сходи, величезні вікна й підвіконня. Усе пронизано твоїм рішучим духом. І уявляючи себе у білосніжному халаті, я дочекатись не могла, коли ж тебе своєю рідною назву.

І ось нарешті. На тебе маю повне право. Ти бажана, омріяна, така чеканна. Ти рідна. Ти моя! І може я лише студент, ще свято кожен день, і посмішки, і жарти, ще часом лінь чи вічне «Хочу спати», але відверто я скажу тобі, що палко, гаряче захоплена тобою. Я все

зроблю, щоб ти також пишалась мною. Я хочу вчитися у тебе і з тобою, бо краще тебе мені у світі вже нікого не знайти. Скажу банальну річ - я твій сучасник. Всі свої біди й радості, натхнення і почуття, бажання і захоплення - усе тобі несу щодня. Мабуть, так само протягом років такі ж студенти, молоді й завзяті (часом нахабні, але вже точно не пусті), ділилися з тобою своїми здобутками і перемогами, робили помилки і вчилися на них. Але сьогодні твої діти - твоє творіння. Вони глибокі, справжні, творчі. Вони ТВОЇ. Тобі не може бути соромно, бо всі твої випускники пронесли крізь життя священні заповіді Божі та, окрім них, іще одну. Оту найзаповітнішу з усіх, єдину клятву Гіппократу, яка святинею сторіч вінчає душі шляхетних смертних - простих людей ЛІКАРІВ.

Справді, моя люба Альма-матер, ти можеш пишатися, що в цьому світі не сама. Ти маєш міцний тил, а, отже, сили, щоб рости і розвиватись, розширюватися, ламаючи кордони й перепливаючи моря . Я вірю в тебе. І певне, в тебе вірять люди. Ба більше, не в тебе вірять, а тобі. І довіряють найцінніший скарб - своє життя.

Отож, живи і процвітай. Випромінюй неповторне, єдине в світі щире, тепле і таке рідне світло. Збирай навколо себе таких людей, як ти сама, закохуй їх у себе, в своє мистецтво. Ти неповторна, ти казкова. Простої, вічної весни тобі, сп'янілих пахощів, тендітних дотиків, дзвінкого сміху. В моєму серці ти залишишся навічно. Як я мрію в твоєму серці залишити хоч трохи схожий слід, що залишила ти в моїм...»

Схожі:

Сокольвяк Ганна iconГлуха Ганна Яківна
Глуха Ганна Яківна директор навчально-методичного центру дуеп імені Альфреда Нобеля
Сокольвяк Ганна iconБіла Ганна Федорівна
Спеціаліст вищої категорії, має звання «вчитель-методист», нагороджена відзнакою «Відмінник освіти України»
Сокольвяк Ганна iconНаша справа №7’2000 Спеціальний випуск Київської бізнес школи
Реструктуризація сфери людських ресурсів (автор – Ганна Власова)
Сокольвяк Ганна iconСписок слухачів сертифікатної програми International Legal English
Буринська Ганна Володимирівна (4 курс, Інститут права ім.І. Малиновського) – староста групи
Сокольвяк Ганна iconEuropean credit transfer system ects – інформаційний пакет
Ткаченко Ганна Анатоліївна – к е н., доцент кафедри товарознавства, митної справи та експертизи непродовольчих товарів
Сокольвяк Ганна iconРешетнікова Ганна Сергіївна
Роботу виконано на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти...
Сокольвяк Ганна iconЗатверджую” ректор миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини внз вмуроЛ
Божкова Ганна Леонідівна голова комісії, кандидат історичних наук, доцент кафедри
Сокольвяк Ганна iconПрограма «основи податкових знань» для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
Калач Ганна Миколаївна, Коваленко Юлія Михайлівна, Забарна Тетяна Анатоліївна, Мискіна Оксана Олександрівна
Сокольвяк Ганна iconЖолнерчик ганна юріївна
Роботу виконано на кафедрі фінансів підприємств двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства...
Сокольвяк Ганна iconЗаявка на участь у всеукраїнському семінарі молодих вчених І студентів «прикладна фізика в сучасності»
Надсилати на електронну адресу (з темою «Семінар») anna velchenko@gmail com Вельченко Ганна Олександрівна
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи