Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану icon

Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану
Скачати 60.44 Kb.
НазваКонкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану
Дата06.02.2013
Розмір60.44 Kb.
ТипКонкурс

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ім. ЛЕЙНА КІРКЛАНДА
Польсько-Американський Фонд Свободи і Польсько-Американська Комісія Фулбрайта оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2012/2013 навчальному році.


Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.


СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

 • економіка і менеджмент;

 • адміністрація / менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я);

 • державне управління (органи державної влади і самоврядування);

 • право;

 • суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);

 • політологія і міжнародні відносини;

 • політика розвитку та гуманітарна допомога.


КАНДИДАТИ:

У 2012/2013 навчальному році Програма Кіркланда адресована представникам таких професійних груп:

 • експерти, політики, працівники органів державної влади і самоврядування;

 • підприємці, менеджери;

 • лідери неурядових організацій, діячі культури і громадські діячі;

 • викладачі вузів;

 • журналісти.


^ ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ:

 • громадянство і постійне проживання в одній із вищевказаних держав (особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, не можуть претендувати на отримання стипендії Кіркланда);

 • повна вища освіта (ступінь магістра);

 • вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років);

 • знання польської мови (на рівні, достатньому для участі в лекціях та семінарських заняттях, а також для написання дипломної роботи) або знання англійської мови – у випадку обрання кандидатом конкретного навчального курсу на цій мові (в такій ситуації достатнім вважається пасивне знання польської мови);

 • досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки.


ПЕРЕВАГА надаватиметься кандидатам, які:

 • активно працюють у сфері своєї професійної або громадської діяльності;

 • мають значні досягнення у сфері своєї діяльності;

 • раніше не навчалися в Польщі.


^ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

 1. Заповнена он-лайн заявка на участь в програмі:

а) анкета;

б) проект перебування (мотиваційний лист) – обґрунтування намірів кандидата стосовно участі в Програмі Кіркланда, в т.ч. пропозиції щодо навчання у Польщі та плани на майбутнє (4000-6000 знаків з урахуванням пробілів).

 1. Два рекомендаційних листи з переліком досягнень та кваліфікацій кандидата, а також описом перспектив його подальшого розвитку і роботи у сфері професійної або громадської діяльності (польською, російською або англійською мовою), надіслані електронною поштою.

 2. Копія диплому про вищу освіту (при наявності – також диплому кандидата наук), надіслана електронною поштою.


^ НАБІР КАНДИДАТІВ:


Відбір 50 найкращих кандидатів буде проводитись в три етапи:


I етап – оцінка на предмет відповідності обов’язковим вимогам;

II етап – оцінка анкет кандидатів по суті;

III етап – кваліфікаційна співбесіда (запланована в датах 16.04-15.05.2012).


Кандидати, відібрані для участі в III етапі, будуть повідомлені про це електронною поштою наприкінці березня. Інформація про остаточні результати конкурсу буде надіслана також електронною поштою в червні 2012 року.


^ ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВОК:


Аплікаційну форму необхідно заповнити он-лайн, її

можна отримати на сайті: www.kirkland.edu.pl


Після заповнення аплікаційної форми он-лайн необхідно роздрукувати видану системою сторінку з інформацією, яка підтверджує отримання заявки. Підписану сторінку та актуальну фотокартку кандидата потрібно надіслати звичайною поштою на адресу Комісії Фулбрайта.


Рекомендаційні листи та копію диплому потрібно відсканувати і надіслати на електронну адресу: Kirkland@fulbright.edu.pl


Заявки мають бути надіслані до:

1 березня 2012 р.


Аплікаційні форми, які надійдуть після закінчення вищевказаного терміну, розглядатися не будуть.


^ ФІНАНСОВІ УМОВИ:


Стипендія: oк. 1800 PLN на місяць. Додатково програма покриває такі витрати: вартість навчання, проживання в Польщі, страхування, білет до Польщі і на повернення, візові витрати, купівлю матеріалів і навчальних посібників. Стипендіатам видаються у тимчасове користування комп’ютери, які можуть стати їхньою власністю лише після повного виконання всіх умов програми навчання.


^ СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ВКЛЮЧАЄ:

 1. Урочисте відкриття Програми (середина вересня 2012 р.).

 2. Підготовчо-інформаційний курс (10 днів).

 3. Заняття у вищих навчальних закладах (два семестри) в провідних польських науково-академічних центрах: Варшава, Краків, Познань, Вроцлав, Люблін.

 4. Підготовку семестрових і дипломних робіт.

 5. Чотири інтеграційно-дидактичні зустрічі всіх стипендіатів.

 6. Заняття з тематики анімації лідерів та індивідуального розвитку.

 7. Професійне стажування (2-4 тижні), як правило після завершення програми навчання.

 8. Урочисте завершення програми і церемонія вручення дипломів (наприкінці червня 2013 року у Варшаві).^ ПАТРОНОМ ПРОГРАММИ є Лейн Кіркланд (1922-1999) – багаторічний лідер американських профспілок (AFL-CIO), член Ради директорів Польсько-американського фонду підприємництва, один з ініціаторів створення Польсько-американського фонду Свободи. У 80-х роках своєю участю та авторитетом надавав підтримку польській «Солідарності». Також з розумінням ставився та підтримував волелюбні і демократичні устремління інших народів Центрально-Східної Європи. За свою діяльність був відзначений найвищими нагородами, зокрема, американською «Медаллю Свободи» і польським «Орденом Білого Орла».


^ ПОЛЬСЬКО-АМЕРИКАНСЬКИЙ ФОНД СВОБОДИ (ПАФС)спонсор програмиПАФС розпочав свою діяльність у 2000 році. Головною метою ПАФС є зміцнення демократії, громадянського суспільства, забезпечення рівних можливостей розвитку громадських та індивідуальних ініціатив, розвиток ринкової економіки, а також ознайомлення представників країн Центрально-Східної Європи з польським досвідом у сфері трансформації суспільства. ПАФС фінансує свою діяльність з доходів фонду, джерелом якого є засоби Польсько-американського фонду підприємництва (ПАФП). Станом на сьогоднішній день ПАФП перерахував у Фонд ПАФС 250 млн. доларів США. З 2000 року ПАФС скерував на реалізацію своїх програм понад 100 млн. доларів США.

Програми фонду адмініструють різні польські неурядові організації, що діють у відповідності до розроблених ПАФС принципів та процедур.


Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда є довгостроковим проектом ПАФС, який було започатковано у 2000 році. З 2001 року адміністратором програми є Комісія Фулбрайта у Варшаві. Додаткову інформацію про ПАФС та його програми можна знайти в Інтернеті:

http://www.pafw.pl


^ ПОЛЬСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМІСІЯ ФУЛБРАЙТАадміністратор програми.
Комісія Фулбрайта здійснює свою діяльність у Польщі на підставі угоди, підписаної між урядами Республіки Польща і Сполучених Штатів Америки 10 березня 2008 року (перша угода була підписана 22 березня 1990 року). Польська Програма Фулбрайта, що реалізується Комісією, є не лише найбільшою програмою такого роду в Центрально-Східній Європі, але й найбільш престижним польським проектом наукового обміну між США та Польщею. Головною метою Комісії Фулбрайта є популяризація міжнародного наукового і культурного обміну між Польщею та Сполученими Штатами. В рамках 16 стипендіальних програм Комісія підтримує навчання, наукові дослідження та інші види академічної і культурної діяльності. Комісія займається також організацією двостороннього обміну студентами, стажерами, науковими працівниками і викладачами, реалізуючи, таким чином, головну мету Програми Фулбрайта: створення можливостей для взаємного пізнання і налагодження взаєморозуміння між людьми різних націй шляхом обміну ідеями, знаннями, вміннями і досвідом у рамках наукового і культурного обміну. Основним джерелом фінансування стипендіальних програм Комісії Фулбрайта є дотації урядів США і Польщі. Впродовж майже 50 років реалізації Програми Фулбрайта в Польщі понад 1900 польських стипендіатів провели наукові дослідження в американських вузах; майже така ж кількість американців побувала у Польщі, виступаючи з лекціями, продовжуючи свої дослідження чи навчання в польських університетах.


http://www.fulbright.edu.pl

Схожі:

Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconСтипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда Кінцевий термін подання заяв: 1 березня 2012 року
Польсько-Американський Фонд Свободи І польсько-Американська Комісія Фулбрайта  оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України,...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconПрограма обміну для студентів вищих навчальних закладів (ugrad)
Сша. І відкрита для здобувачів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану,...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconПрограма обміну студентів вищих навчальних закладів (ugrad)
Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Туркменістану, України...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconПрограма дослідницьких стипендій Карнегі для вчених-гуманітаріїв з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, України та окремих регіонів Російської Федерації
Програму адмініструє Національна Рада євразійських І східно-європейських досліджень (nceeer) (сша) та Американські Ради з міжнародної...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconСтипендійна програма «Black Sea Link» для молодих науковців Стипендійна програма «Black Sea Link»
«Black Sea Link», що фінансується фундацією Volkswagen Stiftung (Ганновер, Німеччина), надає можливість пройти стажування молодим...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconСтипендія польського уряду для молодих науковців
України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconСтипендія Польського уряду для молодих науковців 2013 Кінцевий термін подання заявок
України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану iconСтипендія Польського уряду для молодих науковців 2013 Кінцевий термін подання заявок
України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування...
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану icon21-02-2011 Прес-реліз «Еразмус Мундус – Акція 2» для Білорусі, України та Молдови»: ІІ етап
Оголошено другий етап прийому заявок на стипендії проекту «Еразмус Мундус – Акція 2 для Білорусі, України та Молдови» (Лот 7)
Конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану icon13-10-2010 Прес-реліз «Еразмус Мундус – Акція 2» для Білорусі, України та Молдови»
Ону бере участь у діяльності міжнародних освітніх організацій, програм, фондів.  В цьому році ону виграв право на участь в проведенні...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи