Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» icon

Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання»
Скачати 418.32 Kb.
НазваПоложення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання»
Сторінка1/3
Дата13.09.2012
Розмір418.32 Kb.
ТипПоложення
  1   2   3

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

ІЗ ЗАГАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ (ТВОРЧИЙ КОНКУРС)


НА НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ 6.010201 «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ»,

6.010203 «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»

У РІВНЕНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ГУМАНІТАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Загальні положення


 1. Рівненський державний гуманітарний університет проводить набір на денну та заочну форму навчання за формою держзамовлення та на контрактній основі на базі повної загальної середньої школи (11 класів).

 2. Екзаменатори предметної комісії призначаються головою приймальної комісії університету виключно з викладачів кафедри теорії і методики фізичного виховання за поданням завідувача кафедрою ТМФВ.

 3. Вступні випробування із загальної фізичної підготовки є профілюючим екзаменом на спеціальність 6.010201«Фізичне виховання», 6.010203 «Здоров’я людини».

 4. Вступні випробування із загальної фізичної підготовки є базою нормативних вимог до фізичної підготовленості абітурієнтів як критерію фізичного здоров’я, життєдіяльності, здатності до високопродуктивної праці та захисту Батьківщини.

 5. Тестові завдання і нормативи – показник вдосконалення фізичної підготовленості вступників на спеціальність «Фізичне виховання».

 6. Основною метою тестових завдань і нормативів оцінювання фізичної підготовленості вступників є виявлення спортивних здібностей абітурієнтів та їхньої обдарованості з фізичної культури та спорту.

 7. Тестування з окремих видів випробувань проводить предметна комісія, затверджена ректором університету, діяльність якої контролює її голова.

 8. Заходи, спрямовані на проведення тестування, фінансуються в установленому порядку за рахунок коштів університету.

 9. До тестування допускаються вступники, які мають відповідний лікарський дозвіл (медична довідка 0-86О), чітко усвідомили його специфіку, ознайомлені з технікою і правилами безпеки під час тестування.

 10. Результати тестування фіксуються у відомостях, які зберігаються в установленому порядку в приймальній комісії університету.

 11. Тестування проводиться у три етапи, кожен етап оцінюється в 200 балів.


^ Перший етап (200 балів):

1.- Оцінювання швидкості (комплексу функціональних властивостей, які забезпечують виконання рухової дії за мінімальний проміжок часу в бігу на 100 м (юнаки (чоловіки), дівчата (жінки) – 100 балів).

2.- Оцінювання витривалості як здатності організму до тривалої роботи без зниження її інтенсивності за допомогою бігу (біг 1000 м – юнаки (чоловіки) – 100 балів;

біг 500 м - дівчата (жінки) – 100 балів);


Другий етап (200 балів):

1.- Оцінювання силових можливостей:

а) юнаки, чоловіки: - утримання кута в упорі на паралельних брусах (65 балів);

 • підтягування у висі на перекладині (65 балів);

б) дівчата, жінки - згинання та розгинання рук в упорі лежачи (65 балів);

 • піднімання ніг в кут 900 з вису на гімнастичній стінці (65 балів);

2. - Оцінювання координаційних можливостей та здатності до імпровізації й комбінування у процесі рухової діяльності та диференціації різних характеристик рухів й управління ними: (оцінюються юнаки (чоловіки), дівчата (жінки) за допомогою гімнастичних комбінацій за вибором (70 балів));


^ Третій етап: співбесіда (200 балів). Кількість днів визначається в залежності від кількості поданих заяв абітурієнтами, але не більше ніж 100 чоловік на день.


 1. Тестування проводиться у вигляді змагань.

 2. Вступники під час тестування повинні бути в спортивному одязі і взутті (перший етап – легка атлетика: спортивні кросівки, кеди або шиповки, футболка, майка, спортивні труси; другий етап – гімнастика: футболка, майка і спортивні труси, чешки або білі шкарпетки чи босоніж).

 3. Співбесіда з абітурієнтом передбачає: усне резюме досягнень абітурієнта (до 1 хв.) з показом відповідних документів (кваліфікаційна книжка спортсмена, посвідчення, грамоти тощо), бліц-опитування по теоретичному матеріалу з фізичного виховання відповідно до навчальної програми загальноосвітньої школи «Фізична культура» з метою визначення рівня теоретичних знань: інформаційного, мотиваційного компоненту змісту предмету «Фізична культура», мовленнєвої діяльності, комунікабельності тощо.

 4. Чемпіони та призери Європи, чемпіони України, заслужені майстри спорту України та майстри спорту України, за наявності оригіналів підтверджуючих документів та нотаріально затверджених ксерокопій з них, проходять виключно співбесіду і за профілюючий іспит (творчий конкурс) «фізичне виховання» отримують максимальну кількість балів – 600 без вступних випробувань із загальної фізичної підготовки.

 5. Кандидати в майстри спорту, за наявності оригіналів підтверджуючих документів та нотаріально затверджених ксерокопій з них, отримують максимальний бал «200 балів» за співбесіду.

 6. Розробку таблиць контрольних тестових нормативів на вступний іспит (творчий конкурс) з «фізичного виховання» на стаціонарну та заочну форму навчання забезпечує кафедра теорії і методики фізичного виховання відповідно до Державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення України з урахуванням вікової градації абітурієнтів.

 7. Вступні випробування з фізичної культури (творчий конкурс) є профілюючим екзаменом і складає мінімальну кількість балів за три етапи 140 балів.

 8. Голова предметної комісії має право позбавити абітурієнта права складати вступні державні іспити в разі недотримання норм суспільної моралі та свідоме грубе порушення правил техніки безпеки під час складання абітурієнтами вступних іспитів.

 9. В успішному складанні вступних іспитів зацікавлені не тільки абітурієнти та їх батьки, але і викладачі та тренери, оскільки вони зацікавлені у якісному наборі, який дасть можливість забезпечити належну підготовку васококваліфікованих спеціалістів з фізичної культури і забезпечити фаховими кадрами навчальні заклади.


  1   2   3

Схожі:

Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconА. С. Макаренка «Затверджую» Голова приймальної комісії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка А. І. Кудренко 2013 р. Програма
Програма вступного випробування з фізичної культури, галузь знань 0102 «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини», напрям підготовки...
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconДжуринський п. Б. Теорія І методика викладання плавання напрям підготовки 0102 Фізичне виховання, спорт І здоров’я людини спеціальність 010201 Фізичне виховання для студентів I курсу Інституту фізичної культури та реабілітації
Державний заклад „південноукраїнський державний педагогічний університет імені к. Д. Ушинського”
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconНапрям підготовки 010201 Фізичне виховання (за рахунок видатків державного бюджету) (на базі повної загальної середньої освіти)

Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconНапрям підготовки 010201 «Фізичне виховання» програма вступних випробувань з фізичної підготовленості для абітурієнтів вступаючих за напрямом
Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни херсонський державний університет затверджую
Напрям підготовки/галузь знань 010201 Фізичне виховання* 010202 Спорт/0102 Фізичне виховання, спорт І здоров’я людини
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconПояснювальна записка програма вступного випробування з фізичної культури, галузь знань 0102 «Фізичне виховання, спорт І здоров’я людини», напрям підготовки 010203 «Здоров’я людини», складено
Програма вступного випробування з фізичної культури, галузь знань 0102 «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини», напрям підготовки...
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconКафедра теорії І методики фізичного виховання
Робоча навчальна програма підготовлена відповідно до навчального плану підготовки магістра за напрямком 0102 “Фізичне виховання І...
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Рівненський державний гуманітарний університет Кафедра теорії та методики фізичного виховання
«Фізичне виховання, спорт І здоров’я людини” за напрямом підготовки 010201 «Фізичне виховання*»
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconМатеріали вступного випробування з музики (творчий конкурс) Абітурієнти, що вступають на напрям підготовки „Музичне мистецтво”
Творчий конкурс складається з трьох розділів: гра на музичному інструменті, спів, теорія музики та сольфеджіо
Положення про вступні випробування із загальної фізичної підготовки (творчий конкурс) на напрям підготовки 010201 «фізичне виховання» iconМатеріали вступного випробування з музики (творчий конкурс) Абітурієнти, що вступають на напрям підготовки „Музичне мистецтво”
Творчий конкурс складається з IIІ розділів: гра на музичному інструменті, спів, теорія музики та сольфеджіо
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи