Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» icon

Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні»
Скачати 24.37 Kb.
НазваЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні»
Дата10.05.2013
Розмір24.37 Kb.
ТипДокументи

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Львівський національний університет імені Івана Франка

юридичний факультет

кафедра трудового, аграрного та екологічного права


Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні»


 1. Узагальнивши та проаналізувавши наукові джерела й вітчизняне законодавство, з’ясуйте поняття та особливості договірного регулювання трудових відносин.

 2. Встановіть сферу та межі договірного регулювання трудових відносин.

 3. Охарактеризуйте співвідношення договірного та державно-правового регулювання трудових та тісно пов’язаних з ними відносин.

 4. Вкажіть методи і способи, що притаманні договірному регулюванню трудових відносин.

 5. Проведіть класифікацію договірного регулювання трудових відносин.

 6. З’ясуйте поняття, види та правову природу договорів у трудовому праві України.

 7. Розкрийте суть нормативно-правового договору як форми трудового права України.

 8. Визначте місце нормативно-правового договору в системі форм сучасного трудового права України.

 9. Розкрийте суть договору як підстави виникнення, зміни та припинення трудових правовідносин.

 10. З’ясуйте поняття та роль міжнародно-договірного регулювання трудових відносин.

 11. Вкажіть роль Міжнародна організація праці як спеціалізованої установи ООН у формуванні міжнародних трудових стандартів.

 12. Проаналізуйте вітчизняне трудове законодавство та встановіть його відповідність конвенціям та рекомендаціям Міжнародної організації праці.

 13. З’ясуйте поняття, мету та значення колективно-договірного регулювання трудових відносин в Україні.

 14. Окресліть сферу дії колективних договорів і угод. Чи зобов’язані сторони соціального діалогу враховувати положення угод у випадку укладення колективного договору, якщо вони не брали участі в укладенні відповідних колективних угод.

 15. Вкажіть умови та значення реєстрації колективних договорів, угод. Чи може факт не вчинення реєстрації вплинути на визнання їх нормативно-правовими договорами?

 16. Складіть проекти колективного договору в установі та колективного договору структурного підрозділу установи. Чи може останній передбачати положення, які б суперечили колективному договору, укладеному між роботодавцем-юридичною особою та найманими працівниками.

 17. Проаналізуйте законодавство про порядок ведення переговорів з метою укладення колективного договору та складіть протокол ведення таких переговорів. Чим він відрізняється від протоколу розбіжностей з укладення колективного договору.

 18. Складіть проект змін до колективного договору та з’ясуйте порядок набуття ними чинності.

 19. Встановіть мету, значення та види індивідуально-договірного регулювання трудових відносин в України.

 20. Складіть проект трудового договору, що укладений з неповнолітнім працівником.

 21. Проаналізуйте типову форму трудового договору, що укладається з роботодавцем-фізичною особою, і вкажіть його обов’язкові та факультативні умови.

 22. Проведіть порівняльний аналіз трудового договору та індивідуального договору про повну матеріальну відповідальність.Схвалено кафедрою трудового, аграрного та екологічного права Львівського національного університету імені Івана Франка

Протокол № 1 від 31 серпня 2012 року


Завідувач кафедри проф. П.Д.Пилипенко

Схожі:

Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин»
На підставі узагальнення та аналізу наукових джерел та вітчизняного законодавства з’ясуйте поняття та сферу локально-правового регулювання...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Правове регулювання захисту трудових прав правників»
Захист трудових прав і законних інтересів працівників Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Правове регулювання аграрного ринку в Україні»
На підставі узагальнення та аналізу наукових джерел та вітчизняного законодавства з’ясуйте поняття та сферу правового регулювання...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Соціальне партнерство в Україні: правові засади»
...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України Львівський національний університет імені Івана Франка Юридичний факультет Кафедра трудового, аграрного та екологічного права Завдання для самостійної роботи студентів,
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають навчальну дисципліну «Правове регулювання охорони праці»
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Львівський національний університет імені Івана Франка Юридичний факультет Кафедра трудового, аграрного
Завдання для самостійної роботи студентів зі спецкурсу «правове регулювання трудових відносин державних службовців»
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Теоретичні проблеми права соціального забезпечення»
Проаналізуйте концепцію соціальної аліментарності та її значення для обґрунтування предмета права соціального забезпечення в сучасних...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Право на працю та гарантії його реалізації в умовах ринкової економіки»
На підставі узагальнення та аналізу вітчизняного та міжнародного законодавства, наукових джерел, матеріалів судової практики, підготуйте...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconТема договірне регулювання трудових відносин: теоретичні аспекти
Козак Зоряна Ярославівна, доцент кафедри трудового, аграрного та екологічного права, кандидат юридичних наук
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні» iconВ. Л. Стрепко локально-правове регулюваннятрудових відносин
Тема Теоретичні основи локально-правового регулювання трудових відносин в Україні (4 год.)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи