Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» icon

Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин»
Скачати 29.62 Kb.
НазваЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин»
Дата10.05.2013
Розмір29.62 Kb.
ТипДокументи

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Львівський національний університет імені Івана Франка

юридичний факультет

кафедра трудового, аграрного та екологічного права


Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин»


 1. На підставі узагальнення та аналізу наукових джерел та вітчизняного законодавства з’ясуйте поняття та сферу локально-правового регулювання трудових відносин.

 2. З’ясуйте принципи локально-правового регулювання трудових відносин. Як співвідносяться принципи трудового права та принципи локально правового регулювання.

 3. Встановіть співвідношення локального та державно-правового регулювання трудових та тісно пов’язаних з ними відносин.

 4. Локально-правова нормотворчість та форми її здійснення. Участь суб’єктів трудового права у локально-правовому регулювання трудових відносин.

 5. Локальні норми та їх значення у правовому регулювання трудових відносин. Поняття, структура, види таких норм.

 6. Правовідносини локальної нормотворчості: поняття, види, загальна характеристика. Співвідношення трудових та локально-трудових правовідносин.

 7. З’ясуйте поняття, види та правову природу локально-правових актів за трудовим правом України.

 8. Дослідіть систему локально правових актів за трудовим правом України. Назвіть ознаки, які відрізняють їх від актів централізованого законодавства.

 9. На підставі аналізу Законів про колективні договори та угоди, про соціальний діалог, а також Кодексу Законів про Працю України з’ясуйте сторони колективного договору, а також їх права та обов’язки щодо ведення та укладення колективного договору.

 10. Як співвідносяться норми колективних угод та колективного договору. Чи зобов’язані сторони соціального діалогу враховувати положення угод у випадку укладення колективного договору, якщо вони не брали участі в укладенні таких угод.

 11. Складіть проекти колективних договорів. Зокрема, в державній установі (наприклад - в обласній державній адміністрації), акціонерному товаристві, у товаристві з обмеженою відповідальністю, громадській організації.

 12. Складіть проект колективного договору структурного підрозділу юридичної особи. Чи може він передбачати положення, які б суперечили колективному договору, укладеному між роботодавцем та трудовим колективом.

 13. Уважно проаналізуйте законодавство про порядок ведення переговорів з метою укладення колективного договору (зокрема закони про колективні договори та угоди, соціальний діалог) та запропонуйте власний варіант протоколу ведення таких переговорів.

 14. Складіть проект змін до колективного договору та з’ясуйте порядок набуття ними чинності.

 15. З’ясуйте юридичну природу правил внутрішнього трудового розпорядку. Їх співвідношення із трудовим законодавством та типовими правилами.

 16. Складіть проект загальних правил внутрішнього трудового розпорядку.

 17. З’ясуйте місце та значення посадових інструкцій у забезпеченні внутрішнього трудового розпорядку на підприємстві, установі, організації Чи зобов’язані працівники виконувати обов’язки, які не передбачені посадовими інструкціями.

 18. Складіть проекти посадових інструкцій: керівника ТзОВ, голови правління акціонерного товариства, юрисконсульта підприємства, головного бухгалтера підприємства.

 19. Дослідіть юридичну природу договірного регулювання оплати праці Співвідношення договірного та державного регулювання плати праці.

 20. Складіть проект розділу оплати праці колективного договору, який повинен передбачати почасову та відрядну системи такої оплати.

 21. Запропонуйте власне положення про преміювання у державній установі та товаристві з обмеженою відповідальністю.

 22. Назвіть особливості опрацювання та прийняття локально-правових актів з охорони праці. Як співвідносяться локальні й типові акти з охорони праці.

 23. Спробуйте проаналізувати вітчизняне законодавство та назвати підстави та види юридичної відповідальності за порушення локальних норм права.Схвалено кафедрою трудового, аграрного та екологічного права Львівського національного університету імені Івана Франка

Протокол № 1 від 31 серпня 2012 року


Завідувач кафедри проф. П.Д.Пилипенко

Схожі:

Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Договірне регулювання трудових відносин в Україні»
Узагальнивши та проаналізувавши наукові джерела й вітчизняне законодавство, з’ясуйте поняття та особливості договірного регулювання...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Правове регулювання захисту трудових прав правників»
Захист трудових прав і законних інтересів працівників Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconВ. Л. Стрепко локально-правове регулюваннятрудових відносин
Тема Теоретичні основи локально-правового регулювання трудових відносин в Україні (4 год.)
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Правове регулювання аграрного ринку в Україні»
На підставі узагальнення та аналізу наукових джерел та вітчизняного законодавства з’ясуйте поняття та сферу правового регулювання...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України Львівський національний університет імені Івана Франка Юридичний факультет Кафедра трудового, аграрного та екологічного права Завдання для самостійної роботи студентів,
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають навчальну дисципліну «Правове регулювання охорони праці»
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Львівський національний університет імені Івана Франка Юридичний факультет Кафедра трудового, аграрного
Завдання для самостійної роботи студентів зі спецкурсу «правове регулювання трудових відносин державних службовців»
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconПрограма спецкурсу
Локально правове регулювання трудових відносин. Програма спецкурсу для студентів юридичного факультету. Львів: юридичний факультет...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Соціальне партнерство в Україні: правові засади»
...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Теоретичні проблеми права соціального забезпечення»
Проаналізуйте концепцію соціальної аліментарності та її значення для обґрунтування предмета права соціального забезпечення в сучасних...
Завдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Локально-правове регулювання трудових відносин» iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Право на працю та гарантії його реалізації в умовах ринкової економіки»
На підставі узагальнення та аналізу вітчизняного та міжнародного законодавства, наукових джерел, матеріалів судової практики, підготуйте...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи