Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” icon

Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства”
Скачати 36.57 Kb.
НазваЗаявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства”
Дата26.08.2012
Розмір36.57 Kb.
ТипДокументиЗаявка

на участь у роботі ХІV Міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів і молодих вчених

Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства”

Прізвище, ім’я, по батькові
Повна назва ВНЗ, курс, факультет
Науковий керівник (вчений ступінь, вчене звання, посада у вузі)
^ Контактні телефони
E-mail
Адреса
^ Номер та назва секції
Тема доповіді
Я планую:

особисту участь у конференції (тільки надання тексту виступу)^ ДОНЕЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ

ТА ПРАВА


ХІV Міжвузівська науково-практична конференція

аспірантів, студентів і молодих вчених


^ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАВОВІ АСПЕКТИ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА”


(12 травня 2010 року)


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


Шановні колеги!

Запрошуємо студентів та аспірантів Вашого ВНЗ на міжвузівську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів і молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства”, яка відбудеться 12 травня 2010 р. за адресою: м. Донецьк, вул. Хлібодарна, 12 (навчальний корпус № 3 ДонУЕП).


Планується робота на секціях:

 1. Стратегічне управління сталим розвитком соціально-економічних систем регіону

  1. Антикризова стратегія розвитку підприємства

  2. Проблеми управління розвитком регіону в сучасних умовах

 2. Особливості обліку і аудиту на підприємствах різних форм власності в умовах міжнародних стандартів

  1. Управлінський облік

  2. Бюджетний облік

  3. Фінансовий облік

  4. Організація економічного аналізу

 3. Фінансово-економічні проблеми розвитку суб’єктів підприємництва

  1. Проблеми фінансування бюджетного сектора та соціальної сфери

  2. Проблеми підвищення надійності банківського сектора в умовах фінансової кризи

  3. Проблеми організації корпоративних фінансів

  4. Проблеми забезпечення платоспроможності підприємства

  5. Проблеми організації професійної діяльності на фінансових ринках

 4. Право і мораль: трансформаційні процеси у період становлення української держави

  1. Судова система незалежної України

  2. Правоохоронна система незалежної України

  3. Мораль і право

  4. Спеціалізовані суди України

  5. Цивільне право і процес

  6. Господарське право і процес

 5. Філософські проблеми трансформації українського суспільства

  1. Історичні модифікації українського суспільства

  2. Соціально-культурні особливості сучасної України.

Робочі мови: українська, російська.

Для участі в конференції просимо до 7 квітня 2010 р. надіслати заявку на участь (зразок додається), тези доповіді, оформлені відповідно до наведених далі вимог, і рецензію наукового керівника за адресою: вул. Університетська, 77, кім. 406, м. Донецьк-48, 83048 з поміткою „На конференцію” або на електронну адресу: filatova-tatyana@inbox.ru, donuep@ukrpost.ua


Вимоги до тез доповіді: обсяг – до 2 стор.; розмір листа – А4; поля: верхнє, нижнє, праве – 1,5 см, ліве – 2,5 см; шрифт – Times New Roman, 14; міжрядковий інтервал – полуторний; відступ – 1,27; формули – Microsoft Equation; заголовок – по центру (напівжирний), нижче праворуч автор(и), курс, факультет, повна назва ВНЗ (курсивом), нижче праворуч науковий керівник (курсивом); література – в кінці тексту, в тексті – посилання у квадратних дужках [номер посилання, номер сторінки].

Тези доповіді, рецензію і заявку на участь необхідно представити у роздрукованому вигляді та на дискеті формату 3,5 дюйма у файлах формату *doc, *rtf, що містять прізвище автора (авторів) у назвах.


^ Програма проведення конференції:

900-1000реєстрація учасників

1000-1100 – пленарне засідання

1100-1200 – кава-брейк

1200-1500 – робота секцій

1500-1600– підведення підсумків


Контактний телефон:

(0622) 53-36-98, кафедра фінансів, Філатова Тетяна Валентинівна, к.е.н., голова Ради молодих вчених ДонУЕП.


Витрати, пов’язані з участю в конференції, здійснюються за рахунок учасника або сторони, що відряджає.

Схожі:

Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconЗразок заявки на участь у роботі науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства”
Конференція відбудеться на базі навчального корпусу №3 Донецького університету економіки та права
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ііi-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Закарпатські правові читання»
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ііi-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Закарпатські...
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconЕкологічні та соціально-економічні аспекти розвитку регіональної економіки ”
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconМолода наука-2011”
Запорізький національний університет запрошує учнів 9-11 класів учасників – членів ман, взяти участь у роботі IV університетської...
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХV всеукраїнської науково-практичної конференції на тему
«Підвищення конкурентоспроможності національної економіки: управлінські, соціально-економічні і науково-технологічні аспекти»
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconЗаявка на участь у роботі міжвузівської науково-методичної конференції «Проблеми інноваційного розвитку сучасного суспільства»
move to 0-16670188
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconЗаявка на участь у роботі міжвузівської науково-методичної конференції «Проблеми інноваційного розвитку сучасного суспільства»
Пропонуємо надіслати заявку на участь у конференції та статтю у друкованому та електронному варіантах згідно з поданими вимогами...
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconУкраїнська Уніонна Конференція Церкви Адвентистів Сьомого Дня інформаційне повідомлення
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Держава і Церква: форми взаємодії в умовах...
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconЗаявка у часника Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Стан, досягнення І перспективи холодильної техніки І технології»
...
Заявка на участь у роботі ХІV міжвузівської науково-практичної конференції аспірантів, студентів І молодих вчених „Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства” iconМіжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів, та молодих вчених «Економіко-правові аспекти водноекологічної безпеки»

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи