Концепція V «аукціону надій» icon

Концепція V «аукціону надій»
Скачати 75.39 Kb.
НазваКонцепція V «аукціону надій»
Дата24.08.2012
Розмір75.39 Kb.
ТипКонцепція

КОНЦЕПЦІЯ V «АУКЦІОНУ НАДІЙ»


Головне гасло: «Почуй своїм серцем!»


І. Головні тези


Шум вітру, звук людських кроків, гул автомобілів, спів пташок — щосекунди нас оточують міріади звуків, до яких ми звикли настільки, що перестаємо їх помічати. Але без них ми не зможемо уповні сприймати навколишній світ. Спробуйте провести день у звукоізоляційних навушниках — і відчуєте, як відсутність цих звуків позбавить вас упевненості в собі і як важко позбавленим чогось знаходитися серед тих, у кого є це щось.

За даними статистики, в Україні більше півмільйона дітей з вадами слуху. Головний дитячий отоларинголог Міністерства охорони здоров'я України Анатолій Косаківський (на прес-конференції в редакції газети «Комсомольська правда» в Україні») повідомив, що на допомогу їм потрібно приблизно 32 млн. грн.

Діти з вадами слуху навчаються у спеціалізованих закладах. Але хоча в таких закладах працюють, переважно, віддані своїй справі фахівці, проте в них не завжди є можливість допомогти вихованцям у повній мірі. Адже багато залежить від технічного забезпечення.

Сучасні технології дозволяють діагностувати слухову функцію, виявити резерв її розвитку, визначити стан усного мовлення, допомогти у формуванні вимови дітей, які не чують. Завдяки новітній апаратурі у дітей з вадами слуху з’являється можливість більш впевнено почуватися у світі.

Проблеми адаптації дітей з вадами слуху завжди залишаються актуальними, адже кожна дитина заслуговує на повноцінне, щасливе життя. Тому, якщо з’являються нові технології, які можуть дати дітям шанс на успішне майбутнє, наш із вами обов’язок — подарувати їм цей шанс!

Тому цього року ми спрямували свої сили на допомогу тим, задля кого варто діяти, любити і жити, — дітям. Ми хочемо, щоб вони змогли почути інших людей, а люди — почути своє серце!


І.І. Мета V «Аукціону надій»

 • Облаштувати реабілітаційний кабінет у Харківському обласному спеціальному загальноосвітньому навчально–виховному закладі для дітей з вадами слуху

 • Привернути увагу громадськості до проблем дітей із вадами слуху

 • Ініціювати потенційних меценатів на підтримку дітей-інвалідів

 • Виховати у студентів природну потребу піклуватися про слабших, бути соціально відповідальними і небайдужими до людської біди

 • Зміцнити позитивний імідж вузів НБУІ.ІІ. Чому саме цей заклад?


Харківський інститут банківської справи УБС НБУ має багаторічний досвід співпраці з НВК для дітей з вадами слуху. Керівництво, педагогічний колектив і самі діти завжди нам раді, а студенти і співробітники ХІБС УБС НБУ вже звикли до вихованців цього закладу — до своїх улюблених підопічних. Та й неможливо не полюбити цих милих, щирих, талановитих дітей — і неможливо не захоплюватися широтою душі і відданістю своїй справі педагогів і спеціалістів.

Теперішній Харківський обласний спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс для дітей з вадами слуху був заснований у 1896 р. у Харкові з ініціативи священика Василя Вєтухова при Пантелеймонівській церкві як благодійне училище для глухонімих дітей. З того часу цей заклад пройшов довгий шлях вдосконалення і розвитку, беручи участь у багатьох експериментальних програмах і використовуючи нові технології навчання дітей з вадами слуху.

На даний момент у НВК працює 63 педагога, більшість з яких — висококваліфіковані фахівці своєї справи. Заслужений працівник освіти України — директор Середенко Надія Іванівна — друга мати для всіх вихованців, гідний приклад, опора і підтримка для педагогів. Завдяки цим людям вихованці закладу вже проявили себе як виключно обдаровані, творчі, сповнені любові до життя особистості.

Вихованці НВК беруть участь в обласних олімпіадах з базових навчальних дисциплін серед учнів інтернатних закладів Харкова та області, де посідають призові місця.

Діти відвідують різноманітні спортивні секції: баскетбол, легка атлетика, настільний теніс, шахи та шашки, футбол, волейбол.

Найкращі спортсмени НВК неодноразово брали участь у Всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту.

Випускники та учні одержали золоті нагороди на параолімпійських іграх у м. Сіднеї (Австралія), брали участь у чемпіонаті Європи у Швейцарії та 1-му чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування в Угорщині.

Педагоги НВК приділяють велику увагу не лише розумовому та фізичному вихованню, роботі над мовленням, впровадженню мовного режиму в побут учнів, розвитку їх слухового сприймання, але і їх трудовій підготовці. Створено та обладнано 8 майстерень з народних ремесел:

 • гончарства

 • художньої кераміки (для шлікерного лиття)

 • лозоплетіння

 • ткацтва

 • художньої вишивки

 • фітодизайну

 • писанкарства

 • художнього розпису тканини (батіку)

Були написані та затверджені п’ять авторських програм.

За 10 років експерименту учні навчилися створювати вироби для прикрашення побуту, одягу, інтер’єру. Вчителі ретельно продумують і планують міжпредметні зв’язки.

Ті, хто бачив дитячі витвори мистецтва, виступи їхніх театральних і танцювальних колективів, відчули не стільки співчуття, скільки захоплення цими чудовими дітьми! Саме тому з’явилося бажання допомогти їм повніше реалізувати свої різнобічні таланти, знайти своє гідне місце у житті. І такою допомогою може стати сучасний реабілітаційний кабінет.


І.ІІІ. Що таке реабілітаційний кабінет?

Реабілітаційний кабінет — це центр спеціально організованої корекційної роботи зі слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови з нечуючими учнями. У такому кабінеті з’явиться можливість проведення фронтальних та групових занять, педагогічної діагностики порушеної слухової функції, оцінка її стану, можливість та вивчення динаміки її розвитку протягом усіх років навчання, а також буде надаватися методична і практична допомога педагогам школи та батькам наших вихованців.

Важливим напрямком у роботі кабінету є забезпечення та підбір електроакустичної апаратури, яка має відповідати технічним, медичним, психолого-педагогічним вимогам корекційної роботи у спеціальній школі.

У кабінеті діти повинні візуально сприймати програмний матеріал, бачити рівень та дефекти власного мовлення, збагачувати словниковий запас та поширювати світогляд.

Якщо заклад отримає такий кабінет, то діти, починаючи з молодшого віку, будуть навчатися чути красу художнього слова, чарівні звуки музики, звуки, що оточують нас щоденно, і на які ми, чуючі люди, не звертаємо ніякої уваги.

ІІ. Порядок проведення Аукціону


ІІ.І. Організаційний етап

Проголосити 2011 рік в УБС НБУ роком доброчинності;

Залучити до співпраці представників громадських організацій, які займаються проблемами людей з вадами слуху.

Для організації і проведення V Аукціону надій за ініціативою органів студентського самоврядування створюються Організаційні комітети при інститутах Університету до складу яких входять представники адміністрації та студентства Харківського, Львівського, Черкаського інститутів та Інституту магістерської та післядипломної освіти Університету банківської справи НБУ.

Організаційні комітети організують волонтерів з числа студентів, які безпосередньо займатимуться громадською роботою (організація культурних заходів, виставок соціальних акцій) з метою привернення уваги широкого кола громадськості до Аукціону та збору коштів на реалізацію мети аукціону.


ІІ.ІІ. Підбір партнерів та спонсорів


Оскільки, для реалізації мети аукціону – обладнання реабілітаційного кабінету для дітей з вадами слуху, необхідні кошти, Організаційний комітет проводить активні пошуки спонсорів і партнерів. Одним з найважливіших етапів є співпраця із засобами масової інформації. Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть проведення Аукціону, слугуватимуть для оприлюднення результатів акції та подальших закупівель обладнання кабінету.


ІІ.ІІІ. Розміщення інформації про Аукціон.


V Аукціон надій проходитиме 27 січня 2011 року у приміщенні Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) За декілька тижнів до проведення Аукціону (згідно із затвердженим планом) на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься інформація про захід. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення участі у Аукціоні.

Інформація про акцію буде розміщена на плакатах, листівках Аукціону, в буклетах та друкованих виданнях.


ІІ.ІV. Механізм збирання коштів та вибір лотів


У визначений окремим планом термін на вулицях Харкова, Львова, Черкас та Києва працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме рекламну продукцію Аукціону листівки, буклети та сувенірну продукцію, створену руками студентів Університету.

Окремо організаційний комітет звернеться до найвідоміших людей України - політиків, громадських діячів, діячів культури та спорту - з проханням надати лоти для проведення Аукціону.


ІІ.V. Очікувані результати:

 • Всебічне висвітлення у ЗМІ акції УБС НБУ

 • Підтримка громадськістю і впливовими особами нашого підшефного закладу

 • Привернення уваги суспільства до діяльності УБС НБУ, збільшення його впізнаваності, покращення іміджу

 • Налагодження нових контактів із різними організаціями та відомими людьми, зміцнення існуючих зв’язків

 • Формування соціальної відповідальності у студентів


ІІ.VІ. Підбиття підсумків V Аукціону надій

Усі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок Студентського профспілкового комітету Львівського інституту банківської справи УБС НБУ.

Загальна сума вибраних коштів буде оприлюднена в друкованих виданнях та на сайтах Університету та його інститутів.

ІІ.VІ. Закупівля спеціального обладнання для реабілітаційного кабінету.

Організаційний комітет V Аукціону надій разом з адміністрацією школи-інтернату, провідними спеціалістами в галузі вибирає та погоджує кращі пропозиції закупки спеціального обладнання, та здійснює закупівлю на суму, зібрану під час Аукціону.

ІІ.VІІ. Рахунок для благодійних внесків

Рахунок Студентського профспілкового комітету Львівського банківського інституту НБУ:
МФО 385048
Філія Львівське міське відділення Ощадбанку України №6319
м. Львів, вул. Валова, 9
рахунок № 2600 1 301903
ЄДРПОУ 20805384
З позначкою: "Милосердя"

Схожі:

Концепція V «аукціону надій» iconНавчальний рік 2011/2012
Огляд концептуальних засад взаємодії природи і суспільства з позицій ландшафтно-геохімічної екології. Концепція “природа-населення-господарство”....
Концепція V «аукціону надій» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо–кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міжнародна інформація»
Модерністські концепції аналізу зовнішньої політики. Концепція Ч. Маккеланда. Концепція Дж. Розенау. Модерністські концепції зовнішньої...
Концепція V «аукціону надій» iconПроект концепція розвитку наукової сфери України Завданням часу є
Концепція розвитку наукової сфери України (далі Концепція) визначає передумови, мету, принципи, завдання та механізми розвитку наукової...
Концепція V «аукціону надій» iconВ. М. Буйвол, д-р фіз мат наук концепція
Концепція гіпотетичної течії може бути використана для дослідження руху як тонких каверн, так І порожнин в рідині, наділеній властивостями...
Концепція V «аукціону надій» iconС. В. Маркова Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка Кам’янець-Подільський (Україна) концепція
Концепція «нової людини» в теорії І практиці радянського будівництва у 1920–1930-х роках
Концепція V «аукціону надій» iconПсихологія особистості
«індивід», «особистість», «індивідуальність». Структура особистості. я-концепція, її складові, формування та вплив на поведінку особистості....
Концепція V «аукціону надій» iconГ в Доннту під егідою Міжуніверситетської агенції франкофонії (auf) проведений міжнародний семінар Концепція
Концепція, розробка І використання курсу онлайн”. Координатори проекту: від auf – Liliana Luposor (Antenne de l’auf, Université d'État...
Концепція V «аукціону надій» iconВ. В. Гуменна, фам, 2 курс Л. В. Галаєва, к е. н., доц. Національний університет Біоресурсів І природокористування України в роботі розглядається концепція
В роботі розглядається концепція управління економічними ризиками. Наведено загальну логічну схема управління ризиками незалежно...
Концепція V «аукціону надій» iconПоложення про організацію фізичного виховання І масового спорту 13. Положення про медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів 14. Положення Козацький гарт (щорічне) 15. Положення Старти надій -(щорічне)
Типові правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників державних навчально-виховних заходів України
Концепція V «аукціону надій» iconМолодь в умовах сьогодення
Молодість це прекрасний час надій І впевненості у тому, що всі мрії обов'язково збудуться. Час, коли зустрічаєш найвірніших у своєму...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи