«Затверджено» «Погоджено» icon

«Затверджено» «Погоджено»
Назва«Затверджено» «Погоджено»
Сторінка1/3
Дата28.08.2012
Розмір0.49 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3


«Затверджено»

«Погоджено»

Постанова конференції

Об’єднаної профспілкової організації Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»

від ____ 2012 р. № __


на ХХІI профспілковій конференції

ППО Криворізького технічного університету 29.03.2012р.

Голова профкому _____________ В.П. Щокін

Постанова Президії

Дніпропетровського

обласного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України

від ____ 2012р. № ___на профспілковій конференції

ППО Криворізького державного педагогічного університету

Голова профкому ____________ ^ Л.В. Бурман

на профспілковій конференції

ППО Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Голова профкому _________ ^ А.В. МаксимоваПОЛОЖЕННЯ

про Об’єднану профспілкову організацію працівників освіти і науки

Державного вищого навчального закладу

«Криворізький національний університет»


м. Кривий Ріг

2012 рік


1. Загальні положення

1.1. Об’єднана профспілкова організація працівників освіти і науки Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» (далі – об’єднана профспілкова організація ОПО ДВНЗ «КНУ») є добровільною неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує на добровільних засадах осіб, які працюють та навчаються у ДВНЗ «Криворізький національний університет», осіб які звільнились з посад в цієї організації у зв’язку з виходом на пенсію або які тимчасово не працюють. студентів денної форми навчання, магістрів, аспірантів, докторантів ДВНЗ «КНУ» та які визнають Статут профспілки працівників освіти і науки України.

1.2. Рішення про створення ОПО ДВНЗ «КНУ» приймається спільною конференцією первинної профспілкової організації Криворізького технічного університету, первинної профспілкової організації Криворізького державного педагогічного університету, первинної профспілкової організації Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Підставою для прийняття рішення про створення ОПО ДВНЗ «КНУ» є відповідні постанови конференцій названих профспілкових організацій щодо їх реорганізації.

1.3. ОПО ДВНЗ «КНУ» легалізується та набуває статусу юридичної особи в порядку, визначеному ст. 16 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”.

Об’єднана профспілкова організація ^ ДВНЗ «КНУ» легалізована 31.05.2001 року на підставі статті 16

1.3 Об’єднана профспілкова організація ДВНЗ «КНУ» набуде статусу юридичної особи на підставі Статуту легалізованої всеукраїнської Профспілки працівників освіти і науки України.

^ 1.4. ОПО ДВНЗ «КНУ» Об’єднана профспілкова організація ДВНЗ «КНУ» є членом Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. профспілкової організації працівників освіти і науки України (далі обласна організація).

1.5. ^ ОПО ДВНЗ «КНУ» Об’єднана профспілкова організація ДВНЗ «КНУ» керується у своїй діяльності діє відповідно до Конституцією України, Законом України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”, чинним законодавством України, Статутом Профспілки працівників освіти і науки України, Положенням про Дніпропетровську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки, рішенням інших профспілкових органів вищого рівня, цим Положенням.

обласних та центральних органів Профспілки, Федерації профспілок України.

У межах повноважень, визначених Статутом Профспілки, ^ ОПО ДВНЗ «КНУ» визначає пріоритетні напрями своєї діяльності, розв’язує питання власної структури (ст. 44 Статуту Профспілки).

1.6. ОПО ДВНЗ «КНУ» Об’єднана профспілкова організація ДВНЗ «КНУ» здійснює свої повноваження і бере на себе зобов’язання через свій виборний орган – профспілковий комітет, термін повноважень якого – 5 років (пп. 26.1 Статуту Профспілки).

1.7. ^ ОПО ДВНЗ «КНУ» Об’єднана профспілкова організація ДВНЗ «КНУ» незалежна від роботодавців, органів державної влади й органів місцевого самоврядування, інших громадських організацій, їм не підзвітна і не підконтрольна.

1.8. ^ ОПО ДВНЗ «КНУ» Об’єднана профспілкова організація ДВНЗ «КНУ» будує свої відносини з роботодавцями, органами державної влади, місцевого самоврядування на принципах самостійності, рівності, взаєморозуміння, гласності та законності.

з роботодавцем, органами державної влади й місцевого самоврядування, політичними партіями, іншими громадськими організаціями на основі принципів соціального партнерства, самостійності, взаєморозуміння, гласності, дотримання норм законодавства.

1.9 ^ ОПО ДВНЗ «КНУ» Об’єднана профспілкова організація ДВНЗ «КНУ» самостійно організовує свою роботу з метою представництва й захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, визначає напрями діяльності, виходячи з повноважень, передбачених законодавством України, статутних завдань Профспілки.

У питаннях колективних інтересів ОПО ДВНЗ «КНУ» здійснює представництво та захист інтересів працівників та осіб, які навчаються в Університеті, незалежно від їх членства в Профспілці.

У питаннях індивідуальних прав та інтересів своїх членів ОПО ДВНЗ «КНУ» здійснює їх представництво й захист у порядку, передбаченому законодавством і Статутом Профспілки.

і здійснює свою діяльність з метою захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації в органах державної влади, місцевого самоврядування, у роботодавців.

1.10 Відповідно до Статуту профспілки працівників освіти і науки України в структуру Об’єднаної профспілкової організації ДВНЗ «КНУ» входять профбюро і їх голови, які організовують профспілкову роботу у відповідних підрозділах трудових, студентських колективів, забезпечують виконання рішень виборних профспілкових органів, зборів, конференцій.

1.10. В ОПО ДВНЗ «КНУ» за виробничим принципом створюються профспілкові організації Інститутів (ст. 45 Статуту Профспілки), яким за рішенням конференції може бути надано статус юридичної особи, цехові профспілкові організації, профспілкові групи тощо. Їх статус, функції та повноваження, не передбачені Статутом Профспілки, затверджуються конференцією.

1.11. У межах повноважень, визначених Статутом, конференція затверджує «Положення про Об’єднану профспілкову організацію Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» як організаційну ланку Профспілки та вносить зміни до нього. Положення про ОПО ДВНЗ «КНУ» погоджується з обласним комітетом Профспілки (ст. 64.7 Статуту Профспілки).

1.12. Профспілкові організації Інститутів діють на підставі відповідних Положень, затверджених профспілковими конференціями цих організацій і погоджених із профспілковим комітетом ОПО ДВНЗ «КНУ».

1.13. Юридична та фактична адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. XXII Партз’їзду, буд.11, каб. 312.
  1   2   3

Схожі:

«Затверджено» «Погоджено» iconПогоджено затверджено
Напрямки, принципи, форми діагностичного обстеження дітей з психофізичними вадами розвитку
«Затверджено» «Погоджено» iconПогоджено затверджено
Спеціальна психологія як наука. Предмет, об’єкт, основні категорії спеціальної психології
«Затверджено» «Погоджено» icon«Затверджено» «Погоджено»
Первинної профспілкової організації Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»
«Затверджено» «Погоджено» iconПогоджено затверджено
Проаналізувати систему організації логопедичної допомоги дітям дошкільного віку з вадами мовлення
«Затверджено» «Погоджено» icon«Погоджено» Заступник директора оіппо н. Й. Палійчук «Затверджено»
Особливості переходу на кредитно –модульне навчання в системі післядипломної освіти
«Затверджено» «Погоджено» iconЗатверджено рішення Вченої ради Вінницького національного технічного університету, протокол від 26. 01. 2012, №6 погоджено
move to 0-16977646
«Затверджено» «Погоджено» iconПогоджено затверджено
Залежність розвитку кістки від зовнішніх і внутрішніх чинників. 20. Адаптаційні зміни кісткової системи та зв'язково-суглобового...
«Затверджено» «Погоджено» iconФ 24. 02 21 погоджено погоджено затверджую
План підготовки рукописів навчальної літератури інституту на н р
«Затверджено» «Погоджено» iconПогоджено затверджено
Розкрити соціальне значення логопедії як науки. Предмет, мета і задачі логопедії
«Затверджено» «Погоджено» iconПогоджено затверджено
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи