Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) icon

Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року)
Скачати 50.11 Kb.
НазваДіяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року)
Дата28.08.2012
Розмір50.11 Kb.
ТипДокументиДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КРИВОРІЗЬКОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ПРЕДСТАВНИЦТВА ТА ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ

ТА ІНТЕРЕСІВ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ

(п’ять місяців 2011 року)


Профспілкова організація Криворізького технічного університету станом на 16.03.2011р. налічує 7114 осіб з яких викладачів та співробітників університету 2330 осіб.

У березні 2011 року відбулась звітно-виборча конференція університету, на якій було обрано новий склад профспілкового комітету з 39 чоловік, з них 85 % - співробітників і викладачів та 15% - студентів.

Головою профспілкового комітету обрано лауреата премії Президента України Щокіна Вадима Петровича, а його заступником канд. техн. наук, доцента Орел Тетяну Віталіївну. Профспілковий комітет згідно статуту сформував виконавчий апарат профкому з чотирьох осіб: голова профспілкової організації Щокін В.П., заступник голови Орел Т.В., бухгалтер Козуб Н.М. та спеціаліст Гнатюк О.І. До складу президії обрано 18 осіб: Щокін В.П., Орел Т.В., Денисова Т.І., Скляр Л.В., Харитонов О.О., Меренюк Н.Л., Смірнова Г.Я., Адаменко М.В., Філатов С.В., Мороз М.Г., Соломений О.В., Тумасова О.Г., Єфіменко В.І., Козиков А.В., Бровко Д.В., Неймірко С.Й., Гук О.Д., Янова Л.О. Головою ревізійної комісії обрано канд. техн. наук Кривенко О.Ю.

Свою роботу профком організовував згідно законодавства України, Статуту профспілки освіти і науки України, Статуту університету, колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом.

З метою виконання статутних завдань створено 11 комісій з: організаційної роботи; культурно-масової та спортивної роботи; підготовки та контролю за виконанням колективного договору; по роботі зі студентами, аспірантами та докторантами; соціально-економічних та виробничих питань; охорони праці; соціального страхування, оздоровлення та відпочинку; по роботі з ветеранами війни, праці та пенсіонерами; соціально-побутових питань; по роботі з жінками та дітьми; по роботі з підприємствами громадського харчування та закладами торгівлі. Комісії відповідно очолили: Орел Т.В., Денисова Т.І., Щокін В.П., Козиков А.В., Харитонов О.О., Янова Л.О., Щокін В.П., Тумасова О.Г., Смирнова Г.Я., Адаменко М.В., Філатов С.В.

Профспілковий комітет приймає участь у вирішенні питань праці і заробітної плати працівників університету, контролює правильність нарахування зарплати та стипендій, контролює дотримання адміністрацією законодавства про працю, правил і норм виробничої санітарії та техніки безпеки.

Питання соціально-економічних, виробничих і трудових відносин вирішуються відповідно до колективного договору.

На цей час в університеті навчаються 90 студентів, які відносяться до категорії студентів-сиріт та студентів, які залишилися без піклування батьків, 33 студента інваліда, два студента, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії та одна студентська родина з дітьми.

З метою матеріальної підтримки дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, щомісячно виплачуються кошти на харчування кожному, одноразова матеріальна допомога та компенсація вартості комплекту одягу. Всі виплати для цієї категорії студентів виплачуються у повному обсязі, своєчасно згідно діючого законодавства.

Кожного року в санаторіях оздоровлюються викладачі і співробітники університету, відповідно до кількості наданих путівок міським відділенням Фонду соціального страхування та асигнувань з бюджету первинної профспілкової організації КТУ. Так, за заявкою ППО КТУ в червні 2011 р. Фондом соціального страхування було виділено шість путівок до дитячого оздоровчого табору «Лісова казка» м. Новомосковськ загальною вартістю 18840 грн. таким чином, з урахуванням 81% компенсації шість дітей викладачів та співробітників отримали змогу пройти 21 денний курс оздоровлення.

З 28 заявок на санаторно-курортне лікування викладачів та співробітників КТУ, які були внесені в план оздоровлення Фондом соціального страхування задовільнені лише дві, на лікування серцево-судинної системи в санаторії Верхньодніпровська та за напрямом урологія в санаторії Одеси з компенсацією Фондом 70% вартості, відповідно за рахунок 50% компенсації вартості путівок первинною профспілковою організацією (ППО) КТУ ще три завідувача кафедри та чотири співробітника отримали можливість пройти оздоровлення в санаторіях Миргорода, Павлограду, Сак та Рівного.

В 2011 році ректоратом університету спільно з ППОКТУ організовано оздоровчій літній сезон співробітників та студентів в СОТ «Чароїт». Рішенням профкому затверджені наступні відсотки компенсації повної вартості путівок (1580 грн 35 коп.) для: викладачів 30%; співробітників – 50%; студентів та аспірантів – 50%; студентів пільгової категорії -90%; дітей викладачів та співробітників віком від 5 до 14 років -25%.Таким чином, пройшли оздоровлення 137 осіб, з них: 29 – викладачів, 31 – співробітникі, 44 – студента, 5 – студентів пільгової категорії, 9 – дітей співробітників та 19 – родичів співробітників за повну вартість.У 2011 році ППОКТУ організована культурно-масова та спортивна робота в СОТ «Чароїт», з цією метою придбано спортивний інвентар та налагоджена робота організаторів дозвілля.Таким чином, витрати профкому на організацію оздоровчого літнього сезону співробітників та студентів в СОТ «Чароїт» склали 83702,30грн.За перше півріччя 2011 р. ППОКТУ надано:

- грошову допомогу на суму 23300 грн., яку отримали 14 викладачів, 71 співробітник та 31 студент;

- заохочення на суму 20838 грн. яке отримали 18 викладачів, 47 співробітників та 27 студентів;

- грошову допомогу на поховання в сумі 3700 грн. для 12 співробітників та 2 студентів.

У результаті співпраці ППОКТУ з адміністрацією університету у другому кварталі 2011 року організовано:

- вітання ветеранів ВВВ з Днем перемоги;

- культурно-масовий захід «Студентська весна»;

- тиждень охорони праці.

Згідно статутних завдань Профспілки виборним органом ППОКТУ у квітні 2011 р. організована правозахисна робота, в рамках якої надані консультації з правових питань, здійснювалась правороз’яснювальна робота з питань трудового законодавства.

Вперше у 2011 році виконавчим апаратом ППОКТУ започатковано роботу сайту профкому КТУ за адресою http://pon.ktu.edu.ua/ на якому розміщена оперативна інформація профкому, зразки документів та інша корисна інформація. З моменту відкриття сайту зафіксовано більше 24 тис. відвідувачів з усередненою щоденною динамікою 30 візитів.Відповідно до вищевикладеного з квітня 2011 року статутні завдання Профспілки пов’язані з соціальним забезпеченням викладачів та співробітників університету виконані первинною профспілковою організацією КТУ в повному обсязі.

Впевнений, що профспілкова організація нашого університету разом з адміністрацією буде постійно і якісно виконувати свої права по захисту трудових та соціальних прав співробітників, студентів, аспірантів та докторантів, використовуючи всі права та можливості, які надає «Закон про професійні спілки».


Схожі:

Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconВитяг із закону україни "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"
Розділ І, Стаття 2: "Професійні спілки створюються з метою представництва, здійснення та захисту трудових та соціально-економічних...
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconПерелік питань з спецкурсу “правові засади захисту трудових прав та законних інтересів працівників”
Особливості правового захисту трудових прав та законних інтересів державних службовців І посадових осіб місцевого самоврядування
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconДоповідь голови профспілкової організації Криворізького технічного університету
Профспілкова організація Криворізького технічного університету налічує 7114 осіб з яких викладачів та співробітників 2330 осіб
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconЗавдання для самостійної роботи студентів, які вивчають спецкурс «Правове регулювання захисту трудових прав правників»
Захист трудових прав і законних інтересів працівників Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconТа шляхи вирішення проблемних питань
«Про дії профспілки працівників освіти І науки України у зв’язку з порушеннями трудових прав на рівень оплати праці працівників галузі,...
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconТа шляхи вирішення проблемних питань
«Про дії профспілки працівників освіти і науки України у зв’язку з порушеннями трудових прав на рівень оплати праці працівників галузі,...
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconЦк профспілки працівників освіти І науки України
На підставі Угоди, яка є нормативним актом соціального партнерства, здійснюється регулювання трудових відносин в галузі та соціально-економічних...
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconЦк профспілки працівників освіти І науки України
На підставі Угоди, яка є нормативним актом соціального партнерства, здійснюється регулювання трудових відносин в галузі та соціально-економічних...
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconКолективний договір підписали: Від власника: Від трудового колективу: Ректор Криворізького Голова первинної державного педагогічного профспілкової організації університету Криворізького державного педагогічного університету
Колективний договір прийнятий на конференції трудового колективу 14 січня 2010 року
Діяльність профспілкової організації криворізького технічного університету з представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки (п’ять місяців 2011 року) iconМіністерство освіти та науки України
Колективний договір (далі колдоговір) укладається в межах компетенції сторін із метою регулювання виробничих, трудових І соціально-економічних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи