Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей icon

Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей
Скачати 87.37 Kb.
НазваКонкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей
Дата17.10.2012
Розмір87.37 Kb.
ТипКонкурс


ЗАТВЕРДЖУЮ”

Голова ПравлінняТОВ “Юридична фірма “АНК”


______________ О.М. КИФАК


16” вересня 2010 року


ПОЛОЖЕННЯ

про 7-й Стипендіальний конкурс

на здобуття стипендій Юридичної фірми «АНК»

для студентів юридичних спеціальностей


 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Іменні стипендії присуджуються Юридичною фірмою «АНК» студентам юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України для заохочення і підтримки обдарованих студентів з метою стимулювання практичних навичок роботи з правом, творчої і професійної ініціативи та досліджень в сфері юриспруденції.

  2. Організатором конкурсу є ТОВ “Юридична фірма “АНК”.
 1. ^ ВИМОГИ ДО КОНКУРСАНТІВ
  1. Конкурсантами можуть бути студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів України, які навчаються за напрямом підготовки “Правознавство” або “Міжнародне право”.

  2. Кожен студент має право взяти участь у Стипендіальному конкурсі на здобуття іменних стипендій Юридичної фірми “АНК” незалежно від бюджетної або контрактної форми навчання, рівня академічної успішності, наявності рекомендацій деканату, учбових рад, кафедр, отримання державних або інших видів стипендій, заохочень, рівня доходів, тощо.

  3. З метою забезпечення об'єктивності відбору конкурсантів до участі у конкурсі на здобуття іменних стипендій не допускаються студенти, які перебувають у близьких родинних стосунках (син, донька, брат, сестра, чоловік, дружина) із працівниками Юридичної фірми “АНК”.

  4. Кількість участників першого туру не обмежується.
 1. ^ РОЗМІР І КІЛЬКІСТЬ СТИПЕНДІЙ
  1. Стипендія виплачуватиметься кожного останнього числа місяця, що передує місяцю, за який виплачується стипендія. За результатами конкурсу на здобуття іменної стипендії стипендіатами визначаються три переможці.

  2. Розмір щомісячної стипендії визначається Юридичною фірмою “АНК” щомісячно таким чином, щоб розмір чистої виплати після внесення до бюджету податку з доходів фізичних осіб, був не меншим:
 • за перше місце – 1000 гривень;

 • за друге місце – 800 гривень;

 • за третє місце – 600 гривень
 1. ^ ТЕРМІН, НА ЯКИЙ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ІМЕННА СТИПЕНДІЯ
  1. Іменна стипендія Юридичної фірми “АНК” призначається строком на 6 (шість) місяців.

  2. Після закінчення шестимісячного періоду організатор конкурсу може оголосити новий конкурс на здобуття іменних стипендій на наступний навчальний семестр.

  3. Виплата стипендії починається з місяця, наступного за місяцем, у якому оголошені і затверджені переможці другого туру конкурсу на здобуття іменної стипендії.

  4. Виплата стипендії здійснюється готівкою або шляхом безготівкового перерахування на банківський рахунок, зазначений студентом.
 1. ^ ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ
  1. Переможцям Стипендіального конкурсу (конкурсантам, які здобудуть 1, 2 та 3 місця) надається право проходження стажування в Юридичній фірмі “АНК” протягом 2 (двох) тижнів у вільний від навчання час. За рішенням Голови Правління Юридичної фірми “АНК” тривалість стажування може бути збільшена.

  2. Організатор конкурсу залишає за собою право запрошувати на стажування інших конкурсантів, які взяли участь у конкурсі, але не здобули призові місця. Рішення про запрошення таких конкурсантів на стажування приймається керівництвом Юридичної фірми “АНК” за результатами співбесіди.

  3. Студентам-стажерам протягом стажування за рішенням Голови Правління Юридичної фірми “АНК” може виплачуватись стипендія додатково до стипендії, отриманої за результатами конкурсу.
 1. ^ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
  1. Стипендіальний конкурс складається з двох турів: заочного, в ході якого конкурсанти самостійно готують конкурсні роботи з відповідями на запропоновані завдання, та очного, який відбувається у офісі Юридичної фірми “АНК” або в іншому приміщенні, визначеному Стипендіальною комісією, про що переможців першого туру буде повідомлено окремо.

  2. У першому турі конкурсу конкурсантам буде запропоновано для самостійного вирішення з використанням нормативної, наукової, періодичної та іншої літератури три задачі, умови яких публікуються на веб-сайті Юридичної фірми “АНК” за адресою: http://www.ank.odessa.ua

  3. За результатами першого туру конкурсу конкурсантам необхідно самостійно підготувати конкурсні роботи з відповідями на задачі. Конкурсні роботи можуть подаватися на українській або російській мовах на вибір конкурсанта.

  4. Конкурсні роботи підписуються конкурсантами особисто. Підпис конкурсанта засвідчує самостійність підготовки ним відповідей на задачі.

  5. Студенти, які виявили бажання взяти участь у першому (заочному) турі конкурсу на здобуття іменної стипендії, повинні подати до Стипендіальної комісії наступні документи:


а) заповнену анкету (з фотокарткою) за формою, яка публікується на веб-сайті Юридичної фірми “АНК” http://www.ank.odessa.ua


б) конкурсну роботу, скріплену особистим підписом;


в) копію паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;


г) копію студентського квитка;


ґ) копію всіх заповнених сторінок залікової книжки;


  1. Документи для участі у першому турі конкурсу, вказані у пункті 6.5. цього Положення, мають бути подані не пізніше 26 листопада 2010 року. Конкурсні роботи, подані після спливу цього терміну, Стипендіальною комісією до розгляду не приймаються.

  2. Конкурсанти можуть подати документи для участі у Стипендіальному конкурсі в строк, передбачений пунктом 6.6. цього Положення, одним із наступних способів:
 • рекомендованим листом або кур’єром за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Ланжеронівська 9, офіс 17, Юридична фірма “АНК” з поміткою “Стипендіальний конкурс”;
 • подати особисто в офіс Юридичної фірми "АНК" (м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 9, 4-й поверх) щодня, крім суботи та неділі, з 9 до 17 години.
  1. Разом з друкованою версією конкурсної роботи конкурсант зобов’язаний надати до Стипендіальної комісії її електронну версію на матеріальному носії (USB, CD, дискета тощо) або надіслати електронну версію конкурсної роботи на e-mail: office@ank.odessa.ua з поміткою в полі тема “Стипендіальний конкурс”.

  2. Одразу після надходження конкурсних робіт до офісу Юридичної фірми “АНК”, секретар, який не входить до складу Стипендіальної комісії, присвоює шифр (код), який повідомляється конкурсанту. Після цього зашифровані конкурсні роботи, які не містять відомостей про їх авторів, передаються на розгляд Стипендіальної комісії.

  3. Положення про конкурс та завдання першого туру публікуються на веб-сайті Юридичної фірми «АНК»: (http://www.ank.odessa.ua) та можуть бути видані студенту для ознайомлення на його прохання в бібліотеках вищих навчальних закладів.

  4. Подана конкурсна робота повинна відповідати встановленій тематиці, визначати шляхи вирішення проблеми, перелік джерел і використаної літератури.

  5. Десять переможців першого туру будуть запрошені для особистої участі у другому (очному) турі конкурсу. Рішенням Стипендіальної комісії кількість переможців першого туру конкурсу може бути збільшено або, у разі наявності значного розриву в якості робіт конкурсантів, зменшено. Завдання для другого туру конкурсу оголошується безпосередньо в день проведення конкурсу в присутності конкурсантів.

  6. Під час другого туру конкурсу конкурсантам будуть запропоновані тестові завдання, розв’язання практичної ситуації та завдання на роботу з системою “ЛІГА:ЗАКОН” та перевірку навичок володіння іноземною мовою.

  7. Оцінка конкурсних робіт у першому та другому турах Стипендіального конкурсу здійснюється Стипендіально комісією за бальною системою оцінювання. Переможцями першого та другого туру стануть конкурсанти, які наберуть найбільшу кількість балів.

  8. Рішення, прийняте за результатами першого туру конкурсу, з визначенням десяти переможців першого туру, публікується на веб-сайті юридичної фірми «АНК»: http://www.ank.odessa.ua та може бути опубліковане у засобах масової інформації.

  9. Результати першого туру конкурсу застосовуються для визначення учасників другого туру. Під час оцінювання результатів другого туру конкурсу результати першого туру конкурсу Стипендіальною комісією не враховуються. При ухваленні рішення про переможців Стипендіального конкурсу результати першого туру конкурсу не враховуються.

  10. Рішення щодо переможців першого туру конкурсу ухвалюється в термін, визначений Стипендіальною комісією, але не раніше десяти робочих днів та не пізніше двадцяти п’яти робочих днів після останнього дня здачі матеріалів на перший тур конкурсу. Рішення за підсумками другого туру конкурсу ухвалюється не пізніше трьох робочих днів з дня проведення другого туру конкурсу.

  11. Конкурс проводиться із забезпеченням анонімності конкурсантів та конкурсних робіт.
 1. ^ ЗАОХОЧЕННЯ КОНКУРСАНТІВ
  1. Усі учасники другого туру конкурсу, а також інші конкурсанти, яких Стипендіальна комісія визнає гідними окремої відзнаки, отримають іменне свідоцтво про участь у конкурсі на здобуття іменної стипендії Юридичної фірми “АНК”.

  2. Переможці Стипендіального конкурсу отримують іменні свідоцтва переможців конкурсу. За рішенням Стипендіальної комісії імена і короткі відомості про переможців другого туру будуть опубліковані у засобах масової інформації, а також на сайті Юридичної фірми “АНК”.

  3. Своїм підписом на конкурсній роботі конкурсант надає згоду на публікацію відомостей про нього та його участь у Стипендіальному конкурсі в засобах масової інформації.
 1. ^ СТИПЕНДІАЛЬНА КОМІСІЯ
  1. Перевірка конкурсних робіт та оцінювання результатів конкурсу здійснюється Стипендіальною комісією.

  2. Стипендіальна комісія складається з 4 (чотирьох) юристів Юридичної фірми “АНК”, яких призначає Голова Правління ЮФ “АНК”, та Голови Правління ЮФ “АНК”, який очолює Стипендіальну комісію. З метою забезпечення прозорості проведення конкурсу та об’єктивності його результатів до складу Стипендіальної комісії запрошуються викладачі юридичних диспиплін вищих навчальних закладів міста Одеси (по одному викладачу від кожного ВНЗ), судді та практикуючі адвокати Одеської обласної колегії адвокатів.

  3. Відомості про кількісний та персональний склад Стипендіальної комісії публікуються на веб-сайті Юридичної фірми “АНК”.

  4. Засідання Стипендіальної комісії вважаються правомочними, якщо на них присутні не менше п’яти членів. Рішення приймаються простою більшістю голосів. У випадку рівної кількості голосів перевага надається рішенню, за яке проголосував Голова Стипендіальної комісії.

  5. Засідання Стипендіальної комісії проводяться в офісі Юридичної фірми “АНК”.
 1. ^ ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
  1. Всі рішення Стипендіальної комісії публікуються на веб-сайті Юридичної фірми “АНК” (http://www.ank.odessa.ua) після прийняття Стипендіальною комісією рішення про визначення переможців.

  2. Офіційне оголошення результатів Стипендіального конкурсу та нагородження переможців здійснюється в урочистій обстановці за участю членів Стипендіальної комісії та представників засобів масової інформації в строк не пізніше 1 (одного) місяця з дня проведення другого туру Стипендіального конкурсу.Схожі:

Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconРубрика Конкурси та олімпіади Дата проведення
Стипендіальний конкурс ліги студентів апу для студентів юридичних спеціальностей
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconКонкурс для любителів польської літератури Міжнародний молодіжний обмін у Німеччині (лютий 2009 року)
Німецький Бундестаґ щороку оголошує конкурс стипендій для студентів з усього світу, зокрема з України. Мета стипендій – дати змогу...
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconКонкурс стипендій на навчання в Латвійській Республіці
Посольство України в Латвійській Республіці оголошує конкурс на отримання стипендій для навчання в Латвійській Республіці у вищих...
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconКонкурс на здобуття стипендій для навчання в Німеччині на бакалаврському, магістерському та докторському рівнях
Фундація Конрада Аденауера підтримує ініціативу українських студентів зі знанням німецької мови та ступенем бакалавра продовжувати...
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconКонкурс на здобуття премій для молодих учених І студентів вищих навчальних закладів
Нан україни щорічно проводить конкурс на здобуття премій для молодих учених І студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові...
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconКонкурс на отримання стипендій ім. Лейна кіркланда польсько-Американський Фонд Свободи (Спонсор програми) та Фонд Освіта для демократії (Адміністратор програми) оголошують
Адміністратор програми оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда в 2014/2015 навчальному році. Програма...
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconМистецький інститут художнього моделювання та дизайну
Сальвадора Далі оголошує конкурс серед учнів старших класів на здобуття стипендій для навчання в 2013/2014 навчальному році за спеціальностями...
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconКонкурс на здобуття премій для студентів вищих навчальних закладів І молодих учених, що присуджуються національною академією наук україни у 2010 році національна академія наук україни
Про конкурс на здобуття премій для студентів вищих навчальних закладів І молодих учених, що присуджуються національною академією
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconНавчальний посібник для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів / За ред. В. Т. Нора. Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2012
Практикум з „Кримінально-процесуального права України”: навчальний посібник для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних...
Конкурс на здобуття стипендій Юридичної фірми «анк» для студентів юридичних спеціальностей iconКонкурс на здобуття премій для молодих учених І студентів вищих навчальних закладів
move to 0-21835764
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи