Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» icon

Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог»
Скачати 66.65 Kb.
НазваЖовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог»
Дата12.09.2012
Розмір66.65 Kb.
ТипКонкурс


жовтень 2010


1. Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд ЕVZ) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог». За два роки існування програми в Україні було профінансовано 40 проектів на суму 700.000 євро: 14 проектів у 2009 році та 26 -- у 2010 році. Фінансування в рамках програми отримують ініціативи місцевих рівнів, спрямовані на підтримку людей похилого віку, що пережили тоталітаризм.

Напрями проектів: організація місць для зустрічей людей похилого віку, створення документальних театрів за участю представників різних поколінь, організація виставок, надання медичної, соціальної та психологічної допомоги, юридичних консультацій, проведення заходів, що розвивають діалог поколінь та сприяють критичному розгляду історії.

Мета програми: віддати належне життєвому досвіду жертв тоталітаризму, особливо колишніх остарбайтерів, а також сприяти звільненню їх від соціальної ізоляції. «У колишніх примусових працівників була особливо важка доля. Вони набули багатий життєвий досвід, який би хотіли передати молодим. Програма «Місце зустрічі: діалог» сприяє новим формам зустрічей та взаємної підтримки поколінь», -- вважає д-р Ральф Поссекель, керівник відділу програм Фонду EVZ.

Щороку на реалізацію програми «Місце зустрічі: діалог» в Білорусі, Росії та Україні німецький Фонд виділяє в цілому 900.000 євро.

Німецький урядовий Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» -- це єдиний фонд в Україні, який фінансує соціальні проекти для людей похилого віку. Фонд сподівається на позитивні зміни у ставленні суспільства до людей, що пережили тоталітарні режими, и прагне покращити систему надання допомоги цим людям.

У 2009 році Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» підтримав 85 гуманітарних проектів на суму 3 мільйони євро. З моменту виникнення Фонду у 2000 році було підтримано більш ніж 386 таких проектів на суму 16,2 мільйонів євро, серед них 67 проектів в Україні на суму 2 мільйони євро.

^ ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ

www.mesto-vstrechi.info

www.acu.com.ua (Інтернет-сторінка українського партнера «Турбота про літніх»)


2. Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI) в рамках «Програми по боротьбі з ксенофобією і расизмом в Україні», що здійснюється за фінансової підтримки Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) Державного департаменту США, оголошує Конкурс ГРАНТІВ «ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАВОВИХ ОСВІТНІХ ЗАХОДІВ ТА НАДАННЯ ПОСЛУГ ПОТЕРПІЛИМ ВІД ЗЛОЧИНІВ, ПОВЯЗАНИХ З КСЕНОФОБІЄЮ ТА РАСИЗМОМ».

З 1992 року ABA ROLI надає в Україні підтримку програмам, спрямованим на правову реформу, реформування вищої юридичної освіти, розвиток юридичних клінік, реформування судової системи, протидію торгівлі людьми, надання безоплатної правової допомоги, боротьбу з корупцією, та захист прав людини.

Метою конкурсу є сприяння правозахисним громадським організаціям та юридичним клінікам, які здійснюють свою діяльність у регіонах з найбільшою кількістю злочинних нападів на ґрунті ненависті та з найвищою концентрацією етнічних меншин, у наданні кваліфікованої безоплатної правової допомоги та інших відповідних послуг потерпілим від таких злочинів.

Американська асоціація юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) прийматиме проектні пропозиції, спрямовані на таке:

1. Надання безоплатної правової та інших відповідних послуг  потерпілим від расистських та ксенофобних дій.

Проектна діяльність може містити розробку програм із захисту, реабілітації та реінтеграції у суспільство потерпілих від  злочинів на ґрунті ненависті; надання юридичної освіти та консультацій; представлення інтересів потерпілих та їх захист у відповідних державних органах, створення «гарячих ліній», «телефонів довіри» для допомоги потерпілим від насильницьких нападів з проявами расизму та ксенофобії.

Громадські організації можуть займатися розробкою програм допомоги урядовим установам для створення системних процедур ідентифікації потерпілих від расизму та ксенофобії та направлення їх до відповідних служб для отримання допомоги, а також заохочувати урядові структури до співпраці у протидії проявам расової, національної та релігійної дискримінації.

2. ^ Підвищення обізнаності громадськості з проблем, пов’язаних з расизмом та ксенофобією.

Проектні заходи можуть включати, але не обмежуватися таким:

  1. Створення інформаційної мережі або участь у мережі правозахисних організацій щодо моніторингу та обміну інформацією про випадки прояву расизму та ксенофобії.

  2. Підвищення  обізнаності  населення у громаді щодо питань протидії проявам расизму та ксенофобії. Відповідні заходи можуть включати проведення презентацій та прес-конференцій, використання прес-релізів, публікації в медіа результатів проекту, підготовку актуальних тематичних телевізійних та радіопередач, конкурсів,  тематичних диспут-клубів, вікторин, інших публічних заходів з обміну досвідом, підготовку та друк інформаційних матеріалів, брошур, буклетів тощо. Випуск друкованих матеріалів повинен супроводжуватися планом по їх розповсюдженню.

  3. Освітні та культурні ініціативи, спрямовані на пропагування неприпустимості дискримінації, ксенофобії та расизму.

Заявки мають відповідати таким вимогам:

  • Досвід роботи у сфері протидії расизму і ксенофобії або подібним/суміжним проявам, а також досвід правозахисної діяльності. Претенденти повинні продемонструють свою здатність та попередній успішний досвід проведення такої роботи.

  • Можливість залучити кваліфікований персонал до виконання проекту (до проекту мають включатися резюме основних виконавців проекту).

  • Проектні пропозиції мають включати інформацію щодо проявів расизму і ксенофобії в регіонах, де працює організація.

  • Заходи проекту повинні безпосередньо бути спрямованими на полегшення доступу до правосуддя як для громадян України, так і для іноземців і осіб без громадянства.

  • Проектні пропозиції повинні включати вагомий інформаційний компонент.

  • Заявники повинні бути зареєстрованими неприбутковими недержавними організаціями згідно чинного українського законодавства (гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям та фізичним особам).

Відбір організацій  залежатиме від вагомості надісланих пропозицій, заснованих на зрозумілих критеріях.  Перевага надаватиметься проектам, що передбачають організаційну спроможність і стратегію довгострокового стійкого розвитку. Перевага буде дана тим пропозиціям,  які передбачають функціонування виїзних мобільних груп для надання консультацій, діяльність в рамках національних і регіональних об’єднань правозахисних громадських організацій чи юридичних клінік і т.ін.

Бюджет одного проекту може становити до 7 500 дол. США.

Кошти гранту повинні бути використані виключно для реалізації проекту і не можуть бути використані для організаційних (адміністративних) витрат, які не пов’язані з проектом, для виплати боргів, проведення будівельних та ремонтних робіт, купівлі високовартісного обладнання.

ТЕРМІН фінансування проекту: 1 грудня 2010 р. – 30 вересня 2011 р. Термін реалізації проектів може бути різним у залежності від проекту, але має не перевищувати 10 місяців. У разі успішного виконання, проект може бути подовжено на подібний термін із додатковим фінансуванням.

Переможців конкурсу буде оголошено у листопаді 2010 р.

Організації, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати:

·         аплікаційну форму англійською мовою (1 примірник);

·         аплікаційну форму українською (російською) мовою (2 примірники);

·         резюме основних виконавців проекту (із перекладом англійською мовою);

·         копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Аплікаційні форми додаються. При виникненні запитань щодо конкурсу чи технічних проблем із завантаженням форм, їх можна отримати, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу або за телефоном (44) 459-0150.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК: пакет документів повинен надійти до  5 листопада 2010 року в офіс ABA ROLI в Україна за адресою: ABA/ROLI вул. Антоновича 18, офіс 4 м. Київ 01004 з поміткою «На конкурс правозахисних проектів».

 


ПРЕДСТАВНИЦТВО  ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ  В УКРАЇНІ запрошує взяти участь у всеукраїнському Конкурсі "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!".  

^ До участі запрошуються команди в кількості 3 (трьох) осіб зі всіх шкіл (гімназій, колегіумів, інших загальноосвітніх закладів) України.  

Конкурс складається з двох турів:

1. Перший тур Конкурсу, заочний – on-line тестування щодо знань про Євросоюз та різні аспекти його діяльності, зокрема, щодо технічної допомоги, яку надає ЄС Україні, а також – щодо вмінь користуватися цими знаннями.

2. Другий тур Конкурсу, очний – презентація командами-фіналістами на конференції у
м. Києві концепцій власних проектів.

Участь  команд-фіналістів у конференції, що відбудеться у Києві, оплачується Організаторами Конкурсу. Кожний фіналіст отримає цінний подарунок.  

Команда-переможець в якості нагороди буде запрошена до країни Євросоюзу  з навчально-урочистим  візитом за рахунок Організаторів Конкурсу.   

РЕЄСТРАЦІЯ^ КОМАНД ТРИВАЄ ДО 10 ГРУДНЯ 2010 РОКУ 

Більш докладна інформація на сайті: http://www.euro-konkurs.org.ua/  

Запитання щодо участі у Конкурсі направляйте за адресою: euro-konkurs@hreuc.com

ДОВІДКОВО: Конкурс проводиться  в рамках проекту «Україна-ЄС: Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України», який здійснюється всеукраїнською мережевою радіостанцією «Наше Радіо» за фінансування Європейського Союзу. Проект виконується за сприяння Міністерства освіти і науки в Україні. Експертну та методичну підтримку Проекту надає громадська організація Євроклуб «Право і Захист».Схожі:

Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconУмови проведення Конкурсу – 2011/12
Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива” (надалі за текстом – Фонд) в рамках реалізації Стипендіальної програми "Завтра. Ua"...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconКонкурс наукових робіт молодих дослідників історії України "Жінки України у Другій світовій війні: історія, пам’ять, репрезентації"
Міжнародна громадська організація "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» icon1-й Всеукраїнський молодіжний конкурс «Я – творець своєї держави!»
Всеукраїнська громадська організація “Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку”, Мала Академія Наук України в рамках діяльності...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconКонкурс на отримання стипендій ім. Лейна кіркланда польсько-Американський Фонд Свободи (Спонсор програми) та Фонд Освіта для демократії (Адміністратор програми) оголошують
Адміністратор програми оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда в 2014/2015 навчальному році. Програма...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconСтипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука Всеукраїнська благодійна організація „Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива”
Всеукраїнська благодійна організація „Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива” в рамках реалізації cтипендіальної програми проводить...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconКонкурс для добору найбільш обдарованих І цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (внз) України
Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива” (надалі за текстом – Фонд) в рамках реалізації Стипендіальної програми "Завтра. Ua"...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconКонкурс на отримання грантів на відрядження
В рамках проекту bilat – ukr*aina проводиться конкурс на отримання грантів для українських дослідників, які мають намір брати участь...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconСтипендіальна програма, Міжнародний Вишеградський Фонд
Міжнародний Вишеградський Фонд оголошує про початок стипендіального конкурсу для внз з метою створення освітніх програм про країни...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconФонд Гумбольдта пропонує гранти українським науковцям Програми для молодих, досвідчених та визнаних у світі вчених Фонд Олександра фон Гумбольдта
Он Гумбольдта, що здійснює керівництво програмами фінансової підтримки досліджень у Німеччині, приймає заяви від вчених на отримання...
Жовтень 2010  Фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Фонд еvz) оголошує третій конкурс грантів у рамках програми «Місце зустрічі: діалог» iconМалі гранти (Small Grant)
Програма грантів від Вишеградського фонду – одна з найстаріших форм фінансування та до теперішнього часу є основним ресурсом матеріальної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи