Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки icon

Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки
Скачати 32.13 Kb.
НазваПрограма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки
Дата03.08.2012
Розмір32.13 Kb.
ТипКонкурс

ПРОГРАМА

творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки

6.020208 „Декоративно-прикладне мистецтво"


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


Метою творчого конкурсу є виявлення рівня професійної придатності вступників напрямів підготовки „Образотворче мистецтво", „Дизайн", „Декоративно-прикладне мистецтво".

При цьому визначається:

  • схильність до малювання;

  • естетичний смак;

  • рівень розвитку уявлень просторового співвідношення та пропорцій предметів;

  • рівень передачі форми предметів у малюнку світлом і тінню;

  • рівень передачі форми предметів кольором та тінню;

  • рівень технічного виконання малюнку та живопису.


^ ЗМІСТ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ТА КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ

Творчий конкурс включає:

  1. виконання малюнка з натури (натюрморт);

  2. живопис з натури (натюрморт).

Творчий конкурс проходить у два тури протягом двох днів:

І тур (день 1-й). Малюнок - виконується простим олівцем на аркуші формату А3 протягом 3 годин. Для натюрморту предмети підбираються таким чином, щоб їх форма була нескладною і складалася з декількох простих геометричних тіл. При виконанні завдання вступник має виявити уявлення про композицію малюнка, перспективу та симетрію малюнка, техніку малюнка. Малюнок має передати співвідношення світла та тіні, а також передати просторову форму предмета.

На іспит із малюнку принести планшет із натягненим на нього папером формату половини стандартного листа з ватману (40х60 см), олівці, гумки, кнопки.

ІІ тур (день 2-й). Живопис - виконується аквареллю на аркуші формату А3 протягом 3 годин. Для натюрморту предмети підбираються таким чином, щоб їх форма була нескладною і складалася з декількох простих предметів (глечик, яблуко, драпірування тощо). Живопис має передати кольорове уявлення про композицію та форму натюрморту, пропорції та співвідношення симетрії частин предметів, а також передати співвідношення світла та тіні.

На іспит із живопису принести планшет із натягненим на нього папером формату половини стандартного листа з ватману (40х60 см), акварель, гуаш, пензлі, воду, палітру.

Критерії оцінки роботи з малюнка:

176-200 балів - завдання виконано на високому художньому рівні, малюнок відбиває просторові співвідношення предметів, дає найбільш повне уявлення про натюрморт, лінія точно передає форму предметів, а світлотінь - форму утворюючих поверхонь.

150-175 балів - завдання виконано з окремими технічними помилками, малюнок відбиває просторові співвідношення предметів, дає найбільш повне уявлення про натюрморт, лінія точно передає форму предметів, а світлотінь - форму утворюючих поверхонь.

124-149 балів - робота виконана з багатьма помилками, малюнок слабо відбиває просторові співвідношення предметів, лінія недостатньо передає форму предметів, а світлотінь - форму утворюючих поверхонь.

100-123 бали - робота виконана неграмотно, з грубими порушеннями означених вище вимог.

^ Особи, які отримали за 1 тур менше 124 балів, до наступного туру не допускаються.

Критерії оцінки роботи з живопису:

176-200 балів - завдання виконано на високому художньому рівні, живопис відбиває просторові співвідношення предметів, дає найбільш повне уявлення про натюрморт, точно передає характер предметів та великі кольорові та тонові відношення.

150-175 балів - завдання виконано з окремими технічними помилками, робота відбиває просторові співвідношення предметів, дає найбільш повне уявлення про натюрморт, точно передає характер предметів, кольорові та тонові відношення.

124-149 балів - робота виконана з багатьма помилками, вона слабо відбиває просторові співвідношення предметів, колір недостатньо передає форму натюрморту, не вірно взяті кольорові та тонові відношен100-123 балів - робота виконана неграмотно, з грубими порушеннями означених вище вимог.

Особи, які отримали за 2 тур менше 124 балів, звільняються від подальшої участі в конкурсі.

Схожі:

Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconПрограма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки
move to 1503-2412
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconПрограма творчого конкурсу напряму підготовки «образотворче мистецтво»
Програма творчого конкурсу для вступників напряму підготовки «Образотворче мистецтво» для вступників на базі повної загальної середньої...
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconПрограма творчого конкурсу зі спеціальностей «Дизайн» «Перукарське мистецтво І декоративна косметика»
Метою творчого конкурсу є виявлення рівня професійної придатності вступників напрямів підготовки «Дизайн», «Перукарське мистецтво...
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconПрограма творчого конкурсу з образотворчого мистецтва для спеціальності 020205 Образотворче мистецтво
Вступне фахове випробування з дисципліни «Образотворче мистецтво» для вступників на базі загальноосвітньої школи буде проводитися...
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconПрограма творчого конкурсу для вступників напряму підготовки «Музичне мистецтво»
Завідувач кафедри інструментального виконавства, кандидат психологічних наук, доцент Лазаревська О. М
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconПрограма творчого конкурсу для вступників напряму підготовки «дизайн»
Завідувач кафедри образотворчого мистецтва,дизайну та методики їх викладання, кандидат архітектури, доцент Дячок О. М
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України
...
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconПротокол № від р. Програма творчого конкурсу
Програма творчого конкурсу з музики включає основні дисципліни фахової підготовки, які дозволять об’єктивно та системно підійти до...
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
Програма творчого конкурсу для вступників напряму підготовки «Музичне мистецтво» (на базі загальноосвітньої школи). – Тернопіль,...
Програма творчого конкурсу для вступників напрямів підготовки iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України
Програма творчого конкурсу для вступників напряму підготовки «Образотворче мистецтво» (на базі загальноосвітньої школи). – Тернопіль:...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи