Форма опису перспективної технології, продукту, послуги icon

Форма опису перспективної технології, продукту, послуги
Скачати 60.29 Kb.
НазваФорма опису перспективної технології, продукту, послуги
Дата03.08.2012
Розмір60.29 Kb.
ТипДокументи

Форма опису перспективної технології, продукту, послуги

Прізвище *
Ім’я *
По-батькові
Організація *
Мова *
Країна або регіон
Місто *
Індекс *
Адреса
Веб-сторінка *
Факс *
Назва пропозиції *


У цьому полі просимо Вас вказати назву ПРОПОЗИЦІЇ, за можливості коротко

Резюме *

  
Просимо Вас коротко (не більше 1 сторінки) викласти вашу ПРОПОЗИЦІЮ на мові, яка зрозуміла для непрофесіонала у відповідній технічній галузі. Будь-ласка, дайте коротку характеристику основної ідеї ПРОПОЗИЦІЇ, основні конкурентні переваги, а також інформацію про потенційних споживачів вашої ПРОПОЗИЦІЇ.

^ Опис пропозиції *

 
Просимо Вас надати детальний опис ПРОПОЗИЦІЇ. У описі особливу увагу необхідно приділити тому, які проблеми споживача вирішує ваша ПРОПОЗИЦІЯ. Опишіть принцип дії, що лежить у основі технології/продукту або послуги, а також вкажіть всі важливі технічні, цінові, експлуатаційні, екологічні та інші параметри вашої ПРОПОЗИЦІЇ. Вкажіть недоліки ПРОПОЗИЦІЇ у порівнянні з існуючими аналогами. Опишіть, як найбільш наглядно і переконливо може бути продемонстрована ваша ПРОПОЗИЦІЯ та її переваги потенційним споживачам.

Інноваційні характеристики *

  

Просимо Вас надати опис інноваційних характеристик ПРОПОЗИЦІЇ. В чому полягає новизна вашої ПРОПОЗИЦІЇ у порівнянні з використовуваними сьогодні технологіями/продуктами та послугами? Поясніть, чи є ваша ПРОПОЗИЦІЯ удосконаленням існуючого продукту/технології або новим технічним рішенням; чи є пропонована вами послуга удосконаленням/доповненням вже існуючих на ринку послуг чи є новою.

^ Конкурентні переваги *

  
Просимо Вас провести порівняння вашої ПРОПОЗИЦІЇ з існуючими аналогами. Для цього необхідно порівняти (переважно кількісно) існуючі параметри ПРОПОЗИЦІЇ з існуючими параметрами аналогів. Порівнянні параметрів вашої ПРОПОЗИЦІЇ та аналогів необхідно проводити з точки зору їх важливості для вирішення проблем споживачів. Просимо Вас пояснити, яким чином ваша ПРОПОЗИЦІЯ вирішує проблеми споживача або покращує важливі для споживача параметри.

^ Область застосування *

Геологія, геофізика, геохімія

Розробка і експлуатація н/г родовищ

Буріння

Транспорт і зберігання нафти і газу

Хімія

Інформаційні технології і телекомунікації


Просимо Вас провести класифікацію вашої ПРОПОЗИЦІЇ у відповідності з каталогом ПРОПОЗИЦІЙ. Відзначте рубрики каталогу, яким, на Вашу думку, відповідає ваша ПРОПОЗИЦІЯ.

^ Ключові слова *


Просимо Вас вказати слова або словосполучення (розділені комою), що відображають основну ідею вашої ПРОПОЗИЦІЇ.

^ Стадія розвитку *


Просимо Вас вказати на якій стадії розвитку ваша ПРОПОЗИЦІЯ.

Необхідні ресурси для подальшого розвитку

  
У цьому розділі просимо Вас оцінити необхідні ресурси для подальшого розвитку вашої ПРОПОЗИЦІЇ. Вкажіть всі види ресурсів – інформаційні, дослідницькі, фінансові, маркетингові, виробничі, а також потребу у персоналі. Опишіть очікуваний кінцевий результат: початок, продовження або завершення визначеної стадії розвитку технології/продукту або послуги; створення/модернізація виробництва; збільшення об’єму продаж; вихід на нові ринки збуту і т.д.

^ Тип захисту інтелектуальної власності


У цьому розділі ми просимо Вас вказати, як захищена інтелектуальна власність, що міститься у вашій ПРОПОЗИЦІЇ.

^ Країни, в яких подані патентні заявки і дати подачі заявок


Якщо подані заявки на видання патентів, у цьому полі просимо Вас вказати відповідні країни і дати.

^ Країни, в яких отримані патенти і дати пріоритетуЯкщо патенти вже отримані, у цьому полі вкажіть країни, в яких патенти діють і дати пріоритету.

^ Спосіб комерціалізації

дослідницький контракт

ліцензія

створення компанії

консультування

інший

   

Відзначте всі прийнятні для Вас способи комерційного використання ПРОПОЗИЦІЇ. Якщо підходящий для Вас спосіб комерціалізації не відповідає ні одному з перелічених в цьому розділі, просимо вказати його в полі «інший».

^ Країни/регіони в яких доцільна комерціалізація


Просимо Вас вказати всі країни/регіони, в яких, на Вашу думку, доцільна комерціалізація вашої ПРОПОЗИЦІЇ.

^ Країни/регіони в яких комерціалізація недоцільна


Просимо Вас вказати всі країни/регіони, в яких, на Вашу думку, комерціалізація вашої ПРОПОЗИЦІЇ недоцільна.

^ Очікуваний ринок


У цьому розділі ми просимо Вас описати очікуваний ринок пропонованих Вами продуктів/технологій або послуг. Поясніть, хто є потенційним споживачем вашої ПРОПОЗИЦІЇ. Оцініть загальний об’єм ринку в грошовому і натуральному вираженні, а також надайте Вашу характеристику ринкових тенденцій. За наявності інформації опишіть основних конкурентів. Просимо Вас вказати, які джерела інформації Ви використовували для проведення попереднього аналізу ринку.

^ Чи були спроби комерційного використання?


Просимо Вас відзначити, чи були спроби комерційного використання ПРОПОЗИЦІЇ. Якщо в даний момент ПРОПОЗИЦІЯ комерційно використовується, просимо Вас вказати подробиці у полі «Коментар»

Коментарі щодо комерційного використанн


Якщо в даний момент ПРОПОЗИЦІЯ комерційно використовується, просимо Вас вказати подробиці.

Додаткова інформація

  
У цьому розділі просимо Вас надати всю додаткову інформацію, яка б, на Вашу думку, була корисна для роботи з ПРОПОЗИЦІЄЮ.

Схожі:

Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconПлани практичних занять з дисципліни
Вимоги до абс. Система електронних платежів нбу. Система “клієнт-банк”. “Файл-серверні” та “клієнт-серверні” технології. Роздрібні...
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconФорма заявки реєстраційна форма опису проекту для участі у міжнародному конкурсі інноваційних та інвестиційних проектів
Назва проекту
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconМіністерство освіти і науки України Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Повна назва інноваційного продукту Консалтингові послуги з експертизи корпоративних соціальних звітів
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconМіністерство освіти і науки України Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Повна назва інноваційного продукту: Консалтингові послуги з розроблення Професійного стандарту фахівця з управління персоналом та...
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconСіра О. В. Національний технічний університет «хпі» (м. Харків)
Вступ. Транспортна задача лінійного програмування в традиційній постановці формулюється наступним чином. Маємо постачальників однорідного...
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги icon1 Аналіз передумов формування ринку рекреаційних послуг в Україні
Рекреаційна сфера, що продукує послуги, пов’язані зі зміною місця перебування, лікуванням І відпочинку, за підрахунками спеціалістів...
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconЗвіт про надходження та використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1д, №4-1м) за 2012 р

Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconВсеукраїнський конкурс студентських маркетингових планів
Організатори розуміють під терміном «маркетинговий план» письмовий документ, у якому описано дії компанії на термін від року до п’яти...
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги iconФормат опису модуля
Тср/ір в середовищі Windows xp; проектувати І управляти великими комп'ютерними мережами; ефективно обирати І використовувати технології...
Форма опису перспективної технології, продукту, послуги icon«Науковий парк кнеу» Інститут соціально-трудових відносин Інноваційний продукт Повна назва інноваційного продукту: Тренінг «Управління командами: технології формування та укріплення»
Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи