Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації icon

Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації
НазваПерелік питань до державного іспиту з клінічної фармації
Дата27.08.2012
Розмір48.4 Kb.
ТипДокументи

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДО ДЕРЖАВНОГО ІСПИТУ З КЛІНІЧНОЇ ФАРМАЦІЇ

1. Фактори, що впливають на клінічну ефективність ліків.

2. Переваги та недоліки комбінованих лікарських засобів.

3. Види побічних ефектів лікарських засобів, клінічні появи негативного впливу ліків на організм людини.

4. Поняття про оригінальні (трендові) та генеричні лікарськи засоби, переваги та недоліки, можливість заміни генеричними препаратами.

5. Рецептурні та без рецептурні лікарські засоби, вимоги до без рецептурних препаратів.

6. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при бронхообструктивному синдромі.

7. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що застосовують при лікуванні хронічного бронхіту (муколітики, мукорегулятори), можливі побічні ефекти при їхньому застосуванні.

8. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що застосовують при лікування хронічного бронхіту (бронходилататори).

9. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при лікуванні бронхообструктивних захворювань, можливі побічні ефекти при застосуванні М-холінолітиків та бета-агонистів.

10. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при бронхіальній астмі, можливі побічні ефекти та їх запобігання при застосуванні інгаляційних глюкокортикоїдів.

11. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при лікуванні пневмонії (принципи антибіотикотерапії пеніцилінами, макролітами, фторхінолонами).

12. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при лікуванні кислото залежних захворювань шлунку.

13. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при лікуванні гастритів з пригніченою секреторною функцією.

14. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при лікуванні виразкової хвороби, яка асоційована з гелікобактерною інфекцією.

15. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування хронічного холециститу.

16. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування хронічного панкреатиту.

17. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються пдля лікування хронічного гепатиту та цирозу печінки.

18. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування та профілактики цистіту.

19. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування та профілактики хронічного пієлонефриту.

20. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування хронічних гломерулонефритів, хронічної ниркової недостатності.

21. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування та профілактики ревматизму.

22. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування системного червоного вовчаку (глюкокортикоїди).

23. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування ревматоїдного артриту (базисні препарати).

24. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування деформуючого артриту (не стероїдні протизапальні препарати).

25. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування ішемічної хвороби серця (коронаролітики – бета-блокатори та антагоністи кальцію.

26. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування та профілактики ішемічної хвороби серця – поняття про нітратну толерантність, засоби її запобігання.


27. Принципи клініко-фармацевтичного підходу для профілактики й лікування ішемічної хвороби серця (антитромбоцитарні, поліпшуючі метаболізм міокарду).

28. Принципи клініко-фармацевтичного підходу для купірування нападу стенокардії.

29. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування та профілактики порушень мозкового кровообігу.

30. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування гіпертонічної хвороби (антигіпертензивні препарати першого ряду).

31. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування артеріальної гіпертензії (антигіпертензивні препарати другого ряду).

32. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для купірування гіпертонічного кризу.

33. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування хронічної серцевої недостатності.

34. Принципи клініко-фармацевтичного підходу для лікування гострої серцевої недостатності (набряк легенів).

35. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування гіпертиреозу.

36. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування гіпотиреозу.

37. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування цукрового діабету першого типу (інсулінзалежний), можливі побічні ефекти інсулінотерапії, засоби їхнього запобігання.

38. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування цукрового діабету другого типу (інсулін незалежний), можливі побічні ефекти цукровознижуючих препаратів.

39. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування та профілактики анемій, можливі побічні дії препаратів заліза.

40. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються для лікування лейкозів, можливі побічні ефекти при застосуванні протипухлинних препаратів.

41. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору препаратів для лікування алергійних станів, переваги та недоліки різних груп проти алергійних засобів, побічні ефекти при їхньому застосуванні.

42. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до купирування гострої алергійної реакції, поняття про анафілактичний шок.

43. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору препаратів для лікування у дітей різного віку (антибіотики, протизапальні препарати).

44. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що використовуються при лікуванні вагітних та лактуючих жінок.

45. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору препаратів у людей старечого та похилого віку.

46. Загальні принципи та положення фармацевтичної опіки, поняття про «загрозливі» симптоми.

47. Принципи фармацевтичної опіки хворих з больовим синдромом.

48. Принципи фармацевтичної опіки хворих при нежиті та лихоманці.

49. Принципи фармацевтичної опіки хворих з печією, нудотою, блювотою.

50. Принципи фармацевтичної опіки хворих з запором або діареєю.

51. Принципи фармацевтичної опіки хворих з себореєю.

52. Принципи фармацевтичної опіки хворих з опіками.

53. Принципи фармацевтичної опіки хворих з ураженнями шкіри.

54. Принципи фармацевтичної опіки хворих з вугровою хворобою.

Схожі:

Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік контрольних питань до іспиту з клінічної фармації фактори, що впливають на клінічну ефективність ліків
Анатомо-фізіологічні особливості організму людини в різні періоди, які впливають на фармакокінетику та фармакодинаміку лікарських...
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconМетодичні рекомендації для проходження практики з клінічної фармації для студентів фармацевтичного факультету
Методичні рекомендації складено на підставі робочої програми з клінічної фармації
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік питань для іспиту
Повноваження органів державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік питань до державного іспиту з дисципліни "господарське право"
Суб’єкти господарювання та учасники господарських відносин: загальна характеристика
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconУіі. Перелік основних питань для підготовки до іспиту
Уіі. Перелік основних питань для підготовки до іспиту Теории классической школы управления
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік питань для іспиту зі спецкурсу “Методика підтримання прокурором державного обвинувачення в суді”
Поняття, сутність і завдання підтримання прокурором державного обвинувачення в суді
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік питань для іспиту зі спецкурсу “Методика підтримання прокурором державного обвинувачення в суді”
Поняття, сутність та завдання підтримання прокурором державного обвинувачення в суді
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік питань для іспиту

Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік питань для іспиту
move to 0-16380940
Перелік питань до державного іспиту з клінічної фармації iconПерелік питань для іспиту
move to 0-16380988
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи