Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» icon

Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії»
Скачати 34.13 Kb.
НазваНауково-практичний журнал «Український журнал хірургії»
Дата30.08.2012
Розмір34.13 Kb.
ТипДокументи

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЖУРНАЛ

«Український журнал хірургії»

Кафедра хірургії Донецького національного медичного університету ім. М.Горького

вул. Багратіона, 19, м. Донецьк, 83047; тел.: (062) 221-57-64, факс: (062) 223-27-38

e-mail: ujs@dsmu.edu.ua www.ujs.dsmu.edu.ua


Вимоги до оформлення публікацій


До опублікування приймаються статті українською, російською або англійською мовами.

Структура статті:

  • УДК

  • Ініціали та прізвища авторів

  • Назву роботи

  • Найменування установи, де виконана робота

  • Текст статті

  • Список літературних джерел (Література)

У тексті оригінальної статті необхідно додержуватися такої послідовності обов’язкових розділів:

Вступ

Мета роботи

Матеріал та методи

Результати та обговорення

Висновки або Заключення.

Текст клінічних спостережень, лекцій, оглядів, статей з педагогіки й з історії медицини та інш. можуть оформлятися інакше.

Якщо стаття містить опис експериментів над людьми, необхідно зазначити, чи відповідала методика їхнього проведення Гельсінській декларації 1975 року та її перегляду 1983 року. Повідомте, чи методи знеболення та позбавлення життя тварин, якщо таке мало місце у ваших дослідженнях, узгоджуються з «Правилами виконання робіт з використанням експериментальних тварин», затвердженими наказом МОЗ України і Законом України «Про захист тварин від жорстокого відношення» (№ 1759-VI від 15.12.2009).

Усі буквені позначення та абревіатури повинні бути роз’яснені лише в тексті статті. Перед першим використанням скорочення обов’язково вказується повний термін замість якого вводиться скорочення.

Посилання на літературні джерела необхідно подавати у тексті з номерами в квадратних дужках відповідно до списку цитованої літератури.

Рисунки і таблиці нумерують послідовно у прядку їх першого згадування в тексті – (рис. 1.) (табл. 1.). Якщо таблиця або рисунок один, то його не нумерують і в тексті роблять посилання – (див. рис.) (див. табл.). Таблиці розміщують після тексту статті і списку процитованої літератури. Рисунки (фотографії, діаграми, графіки) слід зберігати у файлах формату «JPEG» або «TIF» з розрішенням 300 пікселів на дюйм у 256 градаціях сірого для фотографій та 600 пікселів на дюйм для рисунків (2 кольори). Кольорові зображення не публікуються.

Список процитованої літератури (Література) оформляють з урахуванням вимог ГОСТ 7.1:2006; список першоджерел складають тільки за алфавітом (спочатку кирилицею, а потім латиницею). Кожне використане літературне джерело має бути позначене у тексті статті.


Окрім тексту статті, автори обов’язково подають:

1. Резюме (обсягом до 300 слів) українською, російською та англійською мовами з повним заголовком статті, прізвищами та ініціалами авторів. Резюме повинні відображати структуру статті і містити такі ж розділи. У тексті не можна використовувати скорочення (абревіатури). Після кожного резюме наводяться 3-7 ключових слів у називному відмінку.

2. Відомості про авторів, із зазначенням поштової адреси, контактного телефону і e-mail.

3. Акт експертної комісії про можливість опублікування.

4. Направлення (супровідний лист) установи, в якій виконана робота.


Текст роботи повинен бути набраний в текстовому редакторі Microsoft Word (95-2003), формат файлів *.doc або *.rtf.

Форматування:

аркуш – 210×297 мм (формат А4), орієнтація книжкова, поля з усіх боків по 20 мм; гарнітура «Times New Roman», 14 пт, міжрядковий інтервал – півтора, відступ абзацу 12 мм.


Авторський оригінал подається обов’язково у двох формах – роздрукований на папері та в електронному вигляді. Електронна та друкована версії мають бути аналогічними. Рукопис друкується на одній сторінці аркушів білого паперу формату А4.


Рукопис повинен бути ретельно перевірений і відредагований автором. Вся статті проходять процедуру рецензування. Редакція залишає за собою право на скорочення і виправлення статей, включаючи зміну стилю, але не змісту роботи.


Статті, оформлені без урахування зазначених вимог до друку не приймаються та авторам не повертаються.


Наукові праці можна надсилати на поштову адресу: а/с 2236, м. Донецьк, 83047; або на електронну адресу: ujs@dsmu.edu.ua.

При надсиланні електронною поштою супровідні документи повинні бути відскановані та додані до електронного листа.

Схожі:

Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconНауково-практичний журнал «Український журнал хірургії»
В тексте оригинальной статьи необходимо придерживаться следующей последовательности обязательных разделов
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconПравила оформления и подачи статей в журнал «Холодильная техника и технология» Общие положения
Журнал «Холодильная техника и технология» выпускается с 1964 г. Сначала он выходил как пе-риодический сборник трудов Одесского института...
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» icon"Делопроизводство", журнал) ("Управление персоналом", журнал)

Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconВимогитарекомендаці ї до оформлення матеріалів для публікації внауковомуфаховомувиданні журналі «Цукор України»
Науково-практичний журнал «Цукор України» є фаховим виданням в галузях наук «економіка» та «технічні науки» І зареєстрований у вак...
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconВимогитарекомендаці ї до оформлення матеріалів для публікації внауковомуфаховомувиданні журналі «Цукор України»
Науково-практичний журнал «Цукор України» є фаховим виданням в галузях наук «економіка» та «технічні науки» І зареєстрований у вак...
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconФорма № н 01
Журнал веде староста групи, у випадку його відсутності – особа за заступництвом. Наявність журналу на занятті обов'язкова. У позанавчальний...
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconУкраїнський гідрометеорологічний журнал, 2010, №7
Кількісна оцінка гідромінеральної І пелоїдної складових природно-рекреаційного потенціалу Одеської області
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconКостомаров Микола Іванович
Заборонена стаття М.І. Костомарова [Текст] / Ю. А. Пінчук // Український історичний журнал. – 1990. № – С. 137 – 140
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconДо відома
Державний вищий навчальний заклад “Українська академія банківської справи Національного банку України” двічі на рік видає науково-практичний...
Науково-практичний журнал «Український журнал хірургії» iconДо відома
Державний вищий навчальний заклад “Українська академія банківської справи Національного банку України” двічі на рік видає науково-практичний...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи