Перелік необхідних документів icon

Перелік необхідних документів
Скачати 56.25 Kb.
НазваПерелік необхідних документів
Дата11.09.2012
Розмір56.25 Kb.
ТипДокументи


УМОВИ ВСТУПУ


Форма навчання: денна, заочна, екстернат.

Абітурієнти проходять перевірку на фахову придатність.

Перелік необхідних документів:

 • заява про вступ (подається вступником особисто);

 • документ про повну загальну середню освіту (оригінал та копія);

 • сертифікати зовнішнього тестування;

 • медична довідка за формою 086-У;

 • 6 фотокарток розміром 3х4 см;

 • паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорту);

 • копія довідки про надання

ідентифікаційного номеру;

 • військовий квиток (посвідчення про

приписку до допризовної дільниці);

 • документи, що надають право на пільги (подаються особисто).

Послуги, пов’язані з вступними

випробуваннями безкоштовні.

Фінансування підготовки фахівців Інституту фізичної культури та спорту на денній та заочній формі навчання проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України – за державним замовленням або за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.


^ Наша адреса:

вул. Нікольська, 24, м. Миколаїв, 54030

тел. 8 (0512) 37-88-03


Телефон приймальної комісії:

8 (0512) 37-88-44


Перелік спеціальностей


^ Напрямок підготовки

Форма навчання

Фізичне виховання, спорт і здоров’я - бакалавр

Денна,

заочна

Фізична культура. Методика спортивно-масової роботи, туристична робота – спеціаліст

Денна,

заочна

Фізична культура - магістр

Денна,

заочна

Фізичне виховання.

Захист Вітчизни - бакалавр

Денна,

заочна

Фізична культура та допризовна підготовка – спеціаліст

Денна,Термін навчання:

4 роки – бакалавр

1 рік – спеціаліст, магістр

1 рік – магістр


Аспірантура – денна, заочна (3 роки)


Наші випускники працюють:

 • вчителями в школах, ліцеях, гімназіях,ПТУ, коледжах, колегіумах;

 • інструкторами по спортивному туризму;

 • тренерами;

 • масажистами;

 • інструкторами з фізпідготовки та спорту;

 • викладачами ВУЗів

 • а також у всіх державних установахЛаскаво запрошуємо до

Інституту фізичної культури та спорту!


Миколаївський державний університет

імені В.О.Сухомлинського
ІНСТИТУТ

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Інформація

абітурІєнту


Миколаїв–2010

^ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

ТА СПОРТУ

Наказом Міністерства освіти УРСР за № 233 від 23 травня 1957 року на базі Миколаївського педагогічного училища фізичного виховання було створено факультет фізичної культури.

Минуло 50 років і у січні 2007 року утво­рюється Інститут фізичної культури та спорту Миколаївського державного університету імені В.О.Сухомлинського.

Нині Інститут фізичної культури та спорту очолює колишній випускник факуль­тету, доктор біологічних наук професор Рожков І.М.Навчальний процес в Інституті забезпечують 5 кафедр: теорії і методики фізичного виховання гімнастики та спортивних ігр, ТМФВ та здоров’я людини, спортивних дисциплін, фізичного виховання, військової підготовки.

В інституті працюють: 4 - доктори наук, професори; 18 кандидатів наук, доцентів; заслужених тренерів України та працівників фізичної культури та спорту.

Серед студентів і випускників Інституту фізичної культури та спорту є переможці Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи, СРСР та України.

Золоту медаль з кінного спорту на XXII Олімпійських іграх виборов Віктор Погановський. Срібним призером з академічного веслування стала Антоніна Пустовіт, яка була п’ятиразовою чемпіонкою СРСР та України. На Олімпійських іграх у Сіднеї Оксана Цигульова виборола срібну медаль зі стрибків на батуті. Інга Бабакова є срібним призером Чемпіонату світу зі стрибків у висоту. Акробати С.Павлов та Ю.Завірюха – срібні призери Чемпіонату світу. О.Машкін - чемпіон Європи з боксу. Юрій Нікітін виборов золоту медаль у стрибках на батуті на XXVІII Олімпійський іграх в Афінах (2004 р.). Наша всесвітньо відома команда акробатів – В.Глущенко, А.Бондаренко, А.Перунов – здобули головний приз на VII Всесвітніх іграх у м. Дуйсбург (Німеччина). Олена Федорова у складі збірної команди України зі стрибків у воду двічі брала участь в Олімпійських іграх (2004 і 2008), а у фінальних змаганнях VII Всесвітньої універсіади в м. Ізмір (Туреччина) її досягнення – II місце. К. Міляєв є чемпіоном Європи зі стрибків у воду, а І.Кваша на останніх Олімпійських іграх у Пекіні здобув бронзову медаль. Студенти А. Шпак, В. Раскидний, В. Гребенніков, В. Кузьменко є призерами чемпіонату світу з академічного веслування, а О. Римбалович бронзовою призеркою чемпіонату світу з карате.

На сьогоднішній день Інститут фізичної культури та спорту здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів, магістрів за напрямком: «Фізичне виховання, спорт і здоров’я», а у 2007 році відкрита аспірантура.

На період навчання студенти забезпечені гуртожитком, мають можливість користуватися навчально-методичною та науковою літературою бібліотеки університету, фонд якої нараховує в цілому 45 000 примірників. Знання та професійні навички, набуті студентами під час аудиторних занять, закріплюються у період проходження педагогічних практик у ЗOШ м. Миколаєва і Миколаївської області, дитячих оздоровчих та спортивних закладах.

Значне місце в підготовці студентів має науково-дослідна робота. Наші студенти беруть участь у науково-практичних конференціях, семінарах. Випускники та нинішні студенти інституту є учасниками щорічних Всеукраїнсь-ких олімпіад з професійних дисциплін, де неодноразово перемагали та були призерами.

Постійно Інститут фізичної культури та спорту займає призове місце на Всеукраїнському конкурсі «На кращій стан спортивно-масової роботи у вищих навчальних закладах України», в якому брали участь понад 200 університетів та інститутів.

Студенти навчаються в аудиторіях, які відповідають сучасним вимогам. Матеріально-технічна база інституту складає: два спортив-них ігрових зали, футбольний майданчик зі штучним покриттям та спеціалізований гімнастичний зал. Під час занять водними видами спорту студенти займаються плаванням у басейнах міста; заняття з легкої атлетики проводяться на центральному міському стадіоні.

До матеріально-технічної бази інституту входить навчально-оздоровчий центр «Моряна», розташований на березі Чорного моря (с. Рибаківка), де студенти щорічно проходять спортивні збори, а також мають змогу навчатися і відпочивати.

Схожі:

Перелік необхідних документів iconПерелік необхідних документів

Перелік необхідних документів iconНеобхідно надати
Перелік документів, необхідних для відновлення, переведення або зарахування на другу вищу освіту
Перелік необхідних документів iconПерелік документів, необхідних для відкриття постійнодіючої аспірантури (докторантури) у Національному університеті «Львівська політехніка»
move to 338-75232
Перелік необхідних документів iconПерелік документів, необхідних для відкриття постійнодіючої аспірантури (докторантури) у Національному університеті «Львівська політехніка»
move to 338-75212
Перелік необхідних документів iconКонкурсні та контрактні документи
Перелік документів, необхідних для укладення контракту з науково-педагогічним працівником Тернопільського національного економічного...
Перелік необхідних документів iconПерелік документів, необхідних для прикріплення до удуфмт з метою складання кандидатських іспитів
Копія диплому про вищу освіту (кваліфікація спеціаліст, магістр) з додатком, засвідчена в установленому порядку
Перелік необхідних документів iconПерелік документів, необхідних для вступу до аспірантури дз «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Службова записка на ім’я ректора, яку пише майбутній науковий керівник за результатами співбесіди
Перелік необхідних документів iconПерелік документів, необхідних для прикріплення до удуфмт з метою складання кандидатських іспитів
Копія диплому про вищу освіту (кваліфікація спеціаліст, магістр) з додатком, засвідчена в установленому порядку
Перелік необхідних документів iconЗарахування: Бюджетна основа до 11 серпня Контрактна основа до 25 серпня Перелік необхідних документів для вступу на окр «Бакалавр» за 4-річним терміном навчання
Документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього
Перелік необхідних документів iconПерелік необхідних документів для вступу
Хт приймаються іноземці та особи без громадянства, які прибули на навчання, а також які постійно проживають в Україні, І мають документ...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи