Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення icon

Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення
Скачати 184.19 Kb.
НазваПоложення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення
Дата21.11.2012
Розмір184.19 Kb.
ТипПоложення

Чернігівська обласна рада

У
правління освіти і науки

Чернігівської обласної державної адміністрації


ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ К.Д.УШИНСЬКОГО

вул. Слобідська, 83, м. Чернігів, 14021, тел. (0462) 653-988, факс (0462) 727-028

E-mail: chippo@ukrpost.ua Код ЄДРПОУ 02139222


20.09.2012 01-11/733 на № від


Начальникам відділів освіти

райдержадміністрацій,

управлінь освіти міських рад


Повідомляємо, що на виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.09.2012 №1/9-623 «Про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників – «Первоцвіт» в 2012-2013 навчальному році проводиться вищезазначене змагання.

Метою даного конкурсу є виявлення, підтримка обдарованої молоді та їх наставників, популяризація їх досвіду і результатів роботи.

У поточному навчальному році конкурс проводиться серед освітніх, позашкільних, методичних та управлінських установ і закладів освіти, які плекають обдаровану учнівську молодь.

Змагання проходить за двома напрямами: «Школа – обдарованій дитині» і «Обдарована дитина – рідному краю» та в 3 етапи:

 • І (районний) етап (термін проведення – до 26 жовтня 2012 р.);

 • ІІ (обласний) етап (до 24 листопада 2012 р.);

 • ІІІ (всеукраїнський) етап (з 15 грудня 2012 р.– до 15 січня 2013 р.).

Просимо сприяти проведенню даного змагання, дотримуючись Положення (додаток ) про проведення конкурсу.


В.о. ректора В.М.Довбня


Вошкіна І.А.

72-27-93

Додаток


ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт”

^ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Всеукраїнський конкурс „Первоцвіт” є щорічним конкурсом обдарованої молоді та її наставників (далі – Конкурс). Конкурс проводиться серед навчальних закладів (загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти як міст, так і сільських регіонів), методичних та управлінських освітніх установ (далі – учасники) на засадах загальнодоступності, добровільної участі та недискримінації учасників.

1.2. У поточному навчальному році конкурс проводиться за двома напрямами: „Школа – обдарованій дитині” й „Обдарована дитина – рідному краю” та в 3 етапи:

І (районний) етап (термін проведення – до 26 жовтня);

ІІ (обласний) етап (до 24 листопада);

ІІІ (всеукраїнський) етап (з 15 грудня – до 15 січня).

1.3. Мета та принципи конкурсу:

1.3.1 Виявлення та підтримка кращих педагогів-майстрів у справі плекання талановитої обдарованої молоді країни, популяризація їх досвіду та результатів.

1.3.2 Експонування матеріалів учасників конкурсу „Первоцвіт” на спеціалізованому стенді XVІ міжнародної виставки навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні – 2013” (далі – Виставка);

1.3.3. Створення в межах виставки галереї портретів юних обдарувань – майбутнього країни;

1.3.4. Створення в межах виставки всеукраїнської дошки пошани для наставників обдарованої молоді – педагогічних працівників України, керівників і методистів науково-методичних районних (міських), обласних центрів та управлінь освіти;

1.3.5. Визначення трьох кращих навчальних закладів, а також науково-методичних районних (міських), обласних центрів та управлінь освіти, які сприяють розвитку обдарованої молоді з усіх напрямів людської діяльності й винахідництва (мистецько-художнього спрямування, декоративно-прикладного, технічного, інтелектуального, спортивного, ін.) дипломантів та переможців різноманітних конкурсів, олімпіад Малої академії наук міжнародного, всеукраїнського, обласного й районного рівнів, успішних і щасливих громадян країни;

1.3.6. Створення художнього полотна „Первоцвіти шкільного саду України”, яке має передати могутній квіт обдарувань, а у гостей Виставки викликати захоплення й гордість за молодь країни та наше спільне майбуття.

1.3.7. Створення постійно діючої виставки „Школа – обдарованій дитині. Обдарована дитина – рідному краю” на основі конкурсних робіт учасників всеукраїнського конкурсу „Первоцвіт” для наукової й педагогічної громадськості країни, студентської молоді в головному корпусі Державної науково-педагогічної бібліотеки ім. В. О. Сухомлинського НАПН України з метою поширення сучасного образу української школи та її ролі в державі.

2. Засновники ТА ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ

2.1. Конкурс засновано Всеукраїнським науково-практичним журналом «Директор школи, ліцею, гімназії» разом із виставковою компанією „Карше” для підтримки обдарованої молоді та її наставників (див. Додаток 4 до цього Положення).

2.2. Концепцію Конкурсу, програмно-організаційний та інформаційний супровід розроблено й здійснюється всеукраїнським науково-практичним журналом „Директор школи, ліцею, гімназії”.

2.3. Організаційна підтримка Конкурсу: НАПН України, ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського, Національний центр „МАН України”, редакційна Рада всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії”, виставкова компанія „Карше”.

2.4. Матеріально-технічне забезпечення та фінансова підтримка Конкурсу: виставкова компанія „Карше” та її партнери, видавництво всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії” (Благодійна організація „Центр сприяння суспільному розвитку імені Миколи Пирогова”) та його партнери.

3. управління Конкурсом: Структура та відповідальні особи

3.1. Для першого та другого етапів Конкурсу оргкомітет і журі створюються на місцях районними та обласними органами управління освітою (у разі прийняття відповідного рішення про участь у Конкурсі), які організовують проведення його етапів (першого, другого) самостійно, про що приймають відповідне рішення, враховуючи аналогічні положення про порядок проведення ІІІ (всеукраїнського) етапу, зазначені у цьому Положенні.

3.2. Для проведення ІІІ (всеукраїнського) етапу створюється Оргкомітет та Журі.

3.2.1. Оргкомітет у наступному складі та за згодою:

Голова – Виговська Ольга Іванівна, головний і науковий редактор всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії”.

Члени оргкомітету: Ляшенко Олександр Іванович (НАПН України), Карпов Олександр Михайлович (виставкова компанія „Карше”), Рогова Павла Іванівна (ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського).

3.2.2. Журі у наступному складі та за згодою:

голова – Жебровський Борис Михайлович, заступник Міністра МОНмолодьспорт України; перший заступник голови журі – Єресько Олег Вікторович, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорт України; заступник голови журі – Карпов Олександр Михайлович (виставкова компанія „Карше”) та члени журі – 13 представників науковців, громадських діячів, управлінців усіх рівнів (персональний склад членів журі визначається головою Оргкомітету Конкурсу).

3.3. Керівництво, члени Оргкомітету та Журі діють на засадах безоплатності, неупередженості та недискримінації учасників.

4. ЗАГАЛЬНИЙ Порядок Участі У Конкурсі

4.1. Для участі в Конкурсі учасник відповідного етапу конкурсу „Первоцвіт” надсилає на адресу оргкомітету наступні матеріали:

 • заявка керівника учасника про участь у конкурсі у довільній формі;

 • анкета та візитка учасника (з адресами (поштовою й електронною) і контактними телефонами у довільній формі);

 • лист-представлення районного методичного кабінету;

 • короткий описово-ілюстративний матеріал та текст презентації-захисту інноваційної діяльності директора школи (вимоги до матеріалів – див. Додаток 1 до цього Положення).

4.2. У випадку якщо учасником конкурсу є науково-методичний центр (кабінет) або управління освіти, на адресу оргкомітету надсилаються наступні матеріали:

 • заявка керівника учасника про участь у конкурсі у довільній формі;

 • анкета та візитка учасника (з адресами (поштовою й електронною) і контактними телефонами у довільній формі);

 • короткий описово-ілюстративний матеріал та текст презентації-захисту інноваційної діяльності установи (вимоги до матеріалів – див. Додаток 1 до цього Положення).

4.3. Переможці І (районного) етапу самостійно подають документи на ІІ (обласний) етап. Переможці ІІ етапу беруть участь у ІІІ (всеукраїнському) етапі за поданням журі ІІ (обласного) етапу згідно протокольного рішення засідання журі ІІ етапу конкурсу, яке оформлюється відповідно до Додатку 3 до цього Положення.

4.4. На ІІІ (всеукраїнський) етап конкурсу від кожної області подається до трьох робіт переможців ІІ (обласного) етапу. Конкурсні роботи мають надаватися у двох форматах: електронному (текст – у вигляді файлів текстового редактора MS Word for Windows, фотографії – в графічних форматах tif та jpg) та друкованому.

Електронний варіант є обов’язковим для допущення роботи учасника до участі у Конкурсі.

5. порядок І терміни проведення ІІІ (ВСЕУКРАЇНСЬКОГО) ЕТАПУ конкурсу

5.1. Матеріали для участі у ІІІ етапі Конкурсу приймає Оргкомітет (до 15 грудня 2012 року), який передає їх на розгляд журі.

5.2. Конкурсні роботи учасників надсилаються на поштову адресу:

04060 м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В. О. Сухомлинського, відділ наукового і прикладного бібліотекознавства (з поміткою Всеукраїнський науково-практичний журнал „Директор школи, ліцею, гімназії” – „На конкурс „Первоцвіт”).

5.3. Журі розглядає всі надіслані роботи і визначає три кращі навчальні заклади або установи шляхом відкритого голосування та простої більшості голосів; у випадку рівності голосів вирішальним є голос голови журі або заступника голови, який очолює засідання, що відображається у відповідному протоколі засідання.

5.4. Роботи учасників Конкурсу стають підґрунтям для виготовлення спеціалізованого стенду „Первоцвіт” XVІ міжнародної виставки навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні – 2013”.

5.5. Методична частина надісланих на Конкурс коротких описово-ілюстративних матеріалів установ-шкіл-конкурсантів слугуватиме основою виготовлення виставкового стенду „Модернізація сільської школи: як неможливе зробити можливим!”) на площах всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії”.

5.6. Переможці Конкурсу, матеріали яких експонуватимуться на спеціалізованому стенді „Первоцвіт”, а також на стенді всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії”, матимуть можливість публічного захисту-презентації свого інноваційного досвіду під час роботи Всеукраїнського проекту „Педагоги-новатори в Україні” (лютий 2013 р.).

5.7. Публічний захист-презентація є одним із основних етапів відбору претендентів на авторів наступних сторінок проекту „Педагоги-новатори в Україні”. Участь у захисті-презентації обдарованих дітей та їх наставників-вчителів є бажаною, і може винагороджуватися додатково за рішенням Оргкомітету.

6. Оцінювання конкурсних матеріалів

6.1. Оцінювання робіт здійснюється журі за визначеними критеріями – показниками (див. Додаток 2 до цього Положення). Сумарний їх бал є кількісним показником ефективності роботи учасника.

6.2. Критерії для кожного етапу (див. Додаток 2 до цього Положення) є загальними і рекомендованими для застосування оргкомітетами І (районного) та ІІ (обласного) етапів Конкурсу.

7. Нагородження переможців та учасників конкурсу

7.1. Переможцями Конкурсу вважаються троє з його учасників, роботи яких обрані журі за відповідними критеріями. Переможці отримують цінні призи від Оргкомітету Конкурсу.

7.2. Переможці та учасники Конкурсу отримують Дипломи й інші відзнаки від оргкомітету виставки „Сучасна освіта в Україні – 2013”.

7.3. Учасники Конкурсу, чиї роботи експонуватимуться на стенді XVІ міжнародної виставки навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні – 2013”, нагороджуються Дипломами виставки.

7.4. Кращі роботи учасників Конкурсу будуть опубліковані в журналі „Директор школи, ліцею, гімназії” протягом 2013 року.

7.5. Роботи учасників Конкурсу експонуватимуться на постійно діючій виставці „Школа – обдарованій дитині. Обдарована дитина – рідному краю” Державної науково-педагогічної бібліотеки ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

7.6. Роботи переможців будуть розміщені на сайтах всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії”, НАПН України, ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського.

8. Прикінцеві Положення

8.1. Оргкомітет всеукраїнського етапу Конкурсу запрошує школи й інші установи, які мають переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН за поточний навчальний рік та переможців ІІІ і ІV етапів всеукраїнських і міжнародних олімпіад й дипломантів міжнародних олімпіад, до участі у міжнародній виставці „Сучасна освіта в Україні – 2013” в межах Конкурсу з метою поширення практичного досвіду роботи та широкого висвітлення досягнень в освітній галузі.

8.2. Інформація про перебіг конкурсу буде публікуватися на сторінках всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії” (див. Додаток 4 до цього Положення).

8.3. Відповідальність за дотримання вимог законодавства України під час проведення Конкурсу, зокрема Законів України „Про благодійництво та благодійні організації” і „Про захист персональних даних”, несе голова Оргкомітету.

^ ВИМОГИ

до конкурсних робіт учасників Конкурсу

1. Теми конкурсних робіт, як і сам досвід учасників можуть бути різними, але в будь-якому випадку вони повинні розкривати запропоновані конкурсом два напрями: „Школа – обдарованій дитині” й „Обдарована дитина – рідному краю” та мати інноваційний характер. Різні інтерпретації традиційної організації освіти молоді не є метою Конкурсу й виставки „Сучасна освіта в Україні – 2013”.

2. Робота учасника має бути представлена успіхами й досягненнями молоді під час їх навчання в середній школі та у вищих навчальних закладах (протягом 5 років після здобуття загальної середньої освіти), а також включати додаткові матеріали, що можуть найповніше представити роботу сучасного навчального закладу.

До матеріалів потрібно включити:

- візитку учасника;

- короткий опис системи інноваційної діяльності учасника з проблематики обдарованості учнів (загальним об'ємом від 12 до 25 сторінок з фотоілюстраціями та ін.);

- фото учнівської молоді школи, які є переможцями різноманітних заходів всеукраїнського, обласного й районного рівнів або дипломантами міжнародних заходів та їх дипломи, грамоти тощо (кольорові фотокопії);

- анотації учнівських досягнень: праць, творів, винаходів;

- інформаційні довідки про вчителів (інших педагогічних працівників), які виховали цих учнів й підготували їх до перемог (фото, ПІБ, посада, чим нагороджено й відзначено їхню діяльність, портфоліо вчителя, вихователя, ін.); якщо це науково-методичний районний (міський), обласний центр чи управління освіти (або ін.), то довідки про методистів та інших керівників, кому маємо завдячувати за організацію такої роботи;

- короткі інформаційні довідки зазначених заходів (назви, теми, форми й роки та місце проведення), склад учасників, серед яких і учні школи-учасниці (або інших закладів) конкурсу „Первоцвіт”, додаткові фотоілюстрації, діаграми, ін., що презентують ці заходи, їх виняткові результати для громади, країни, світу;

- дані лонгітюдних спостережень щодо подальшої долі обдарованих випускників школи (інших закладів).

3. Для проведення захисту-презентації інновацій переможців та учасників цього Конкурсу (до 15 хв.), останні надсилають презентацію, яку виконано у форматі ppt (слайдова презентація). Обсяг презентації до 15-20 слайдів. Текст презентації – до 5 сторінок.

^ Критерії оцінювання

конкурсної роботи, надісланої на конкурс „Первоцвіт”

[у дужках – вищий рекомендований бал для оцінювання критерію]

1. Загальне оформлення матеріалів (наявність усіх компонентів пакету матеріалів відповідно до вимог щодо конкурсної роботи, естетика оформлення тощо).

Достовірність висновків, їх підтвердження грамотами, дипломами, сертифікатами дітей та їхніх учителів (вихователів). [20 балів]

2. Якість та повнота описового матеріалу щодо ефективної діяльності школи (або ін.) з обдарованими дітьми. [30 балів]

 1. Відповідність представлених матеріалів заявленій темі роботи, обґрунтування актуальності обраної теми. [5 балів]

 2. Повнота та системність викладу (наявність системи розвитку здібностей, обдаровань; врахування місцевих особливостей, різноспрямованості організації роботи з соціально-, інтелектуально-, спортивно-, художньо- та іншою обдарованою молоддю, наявність методик виявлення та залучення обдарованої молоді до цієї роботи, результати експертної оцінки поведінки, продуктів творчої діяльності дітей тощо). [10 балів]

 3. Логічність, аналітичність й обґрунтованість викладу. [5 балів]

 4. Оригінальність роботи, самобутність, наявність „родзинок”, виняткових результатів для громади, країни, світу. [10 балів]

3. Наявність у навчальному закладі (центрі чи управлінні, ін.) ефективної системи роботи з пошуку, супроводу та підтримки обдарованих школярів. [50 балів]

 1. Наявність умов для реалізації здібностей, обдаровань у навчальному закладі, установі, районі та області. Опис способів (механізмів) спонукання діючої системи роботи з обдарованими до постійного вдосконалення, тощо. [5 балів]

 2. Опис результативності роботи навчального закладу: аналіз участі в предметних олімпіадах (ІІ, ІІІ, ІV етапах); аналіз участі в МАН (І, ІІ, ІІІ та IV етапах); аналіз участі в творчих та інших заходах. [10 балів]

 3. Реалізація діагностичного підходу до виявлення обдарованості дитини та використання різноманітних методів дослідження. [10 балів]

 4. Здійснення пошуку шляхом залучення дітей до участі у конкурсних заходах (олімпіадах, науково-практичних конференціях, дистанційних освітянських програмах, шкільних експедиціях, ін.). [5 балів]

 5. Наявність партнерської взаємодії у процесі розвитку обдарованості дітей. [5 балів]

 6. Підтримка соціальної активності учнів, дитячих громадських організацій, тощо. [5 балів]

 7. Наявність матеріалів лонгітюдних спостережень щодо подальшої долі обдарованих випускників школи (або ін.) (під час їх навчання в певній школі та у вищих навчальних закладах протягом 5 років після здобуття загальної середньої освіти). [10 балів]

Протокол ЗРАЗОК

оцінювання конкурсної роботи (назва закладу, установи, ПІБ керівника),

надісланої на конкурс „Первоцвітпор

^ Компоненти конкурсної роботи/

критерії для оцінювання

Вищий

рекомендо

ваний бал

Оцінка

в балах

Думки рецен-

зентів

1.

Загальне оформлення матеріалів (наявність усіх компонентів пакету матеріалів відповідно до вимог щодо конкурсної роботи, естетика оформлення тощо).

Достовірність висновків, їх підтвердження грамотами, дипломами, сертифікатами дітей та їхніх учителів (вихователів).

20 балів

2.

Якість та повнота описового матеріалу щодо ефективної діяльності школи (або ін.) з обдарованими дітьми.

30 балів2.1

Відповідність представлених матеріалів заявленій темі роботи, обґрунтування актуальності обраної теми.

5 балів2.2

Повнота та системність викладу (наявність системи розвитку здібностей, обдарувань; врахування місцевих особливостей, різноспрямованості організації роботи з соціально-, інтелектуально-, спортивно-, художньо- та іншою обдарованою молоддю, наявність методик виявлення та залучення обдарованої молоді до цієї роботи, результати експертної оцінки поведінки, продуктів творчої діяльності дітей тощо).

10 балів2.3

Логічність, аналітичність й обґрунтованість викладу.

5 балів2.4

Оригінальність роботи, її самобутність, наявність „родзинок”, виняткових результатів для громади, країни, світу.

10 балів3.

Наявність у навчальному закладі (центрі чи управлінні, ін.) ефективної системи роботи з пошуку, супроводу та підтримки обдарованих школярів.

50 балів3.1

Наявність умов для реалізації здібностей, обдарувань у навчальному закладі, установі, районі та області. Опис способів (механізмів) спонукання діючої системи роботи з обдарованими до постійного вдосконалення, тощо.

5 балів3.2

Опис результативності роботи навчального закладу: аналіз участі в предметних олімпіадах (ІІ, ІІІ, ІV етапах); аналіз участі в МАН (І, ІІ, ІІІ та IV етапах); аналіз участі в творчих та інших заходах.

10 балів3.3

Реалізація діагностичного підходу до виявлення обдарованості дитини та використання різноманітних методів дослідження.

10 балів3.4.

Здійснення пошуку шляхом залучення дітей до участі у конкурсних заходах (олімпіадах, науково-практичних конференціях, дистанційних освітянських програмах, шкільних експедиціях, ін.).

5 балів3.5

Наявність партнерської взаємодії у процесі розвитку обдарованості дітей.

5 балів3.6

Підтримка соціальної активності учнів, дитячих громадських організацій, тощо.

5 балів3.7

Наявність матеріалів лонгітюдних спостережень щодо подальшої долі обдарованих випускників школи (або ін.) (під час їх навчання в певній школі та у вищих навчальних закладах протягом 5 років після здобуття загальної середньої освіти).

10 балів


Усього можливих балів

100 балів


Загальна кількість отриманих балів


^ До уваги учасників конкурсу „Первоцвіт”!

Ви – талановитий педагог. У Вас є цікаві ідеї. Україна має дізнатися про Вас зі сторінок нашого всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії” .

^ ВІЗИТКА ЖУРНАЛУ. Основою концепції журналу “Директор школи, ліцею, гімназії“ є об’єднання зусиль високої науки, практики та досвіду середньої освіти щодо вирішення актуальних проблем сучасної школи.

^ Наука – школі“ – головна ідея, яку журнал ефективно реалізує з моменту свого заснування. Журнал є фаховим виданням ВАКу з філософських, психологічних та педагогічних наук.

 • Читачі журналу мають чудову нагоду “з перших рук” отримувати ідеї найпрактичнішої теорії й відразу впроваджувати їх у школи, якими вони керують, бо на сторінках журналу наочно демонструється як наука працює в школах і чим реально їм допомагає.

^ Наше гасло „Краще працює школа, краще живе країна”.

 • Журнал працює на ідею – укріплення держави через школу: проблеми здоров'я дітей й педагогів, плекання свідомих і щасливих громадян та творчих і професійних вчителів й управлінців-майстрів постійно розкриваються на сторінках часопису через статті, інтерв'ю та круглі столи. За 13 років інформаційно-освітянський простір країни поповнився науково-практичною розвивальною інформацією, а це 72 журнали, понад 750 др. арк., що становить біля 20000 сторінок, половина з яких – нова інформація, яка твориться віртуальним колективом управлінців, вчених НАПН, практиків – директорів, вчителів, методистів та редакторів журналу. Уявіть лише, яка скарбниця працюючих ідей, ефективних рішень, унікального досвіду чекають на Вас!

 • Наш журнал – це творчий майданчик кристалізації вітчизняного управлінського досвіду, епіцентр акумуляції працюючих ідей щодо розвитку української школи.

 • Журнал - ініціатор і керівник спільних проектів НАПН України та журналу, серед яких найпопулярніший – „Педагоги-новатори в Україні” (з 2006р.), всеукраїнського конкурсу „Первоцвіт”. З вересня 2012 року журнал разом з ДНПБ України імені В.О. Сухомлинського започатковує новий проект на допомогу школі, особливо в частині її роботи з обдарованими дітьми – це: Інформаційна підтримка шкіл України”.


^ До уваги учасників

конкурсу „Первоцвіт”!


Ви – талановитий педагог.

У Вас є цікаві ідеї.

Україна має дізнатися про Вас зі сторінок нашого всеукраїнського науково-практичного журналу „Директор школи, ліцею, гімназії”.

^ Наші передплатні індекси:

22953 та 23974 в „Каталозі видань України”, який є у будь-якому поштовому відділенні країни.

За індексом 22953 журнал можна передплатити в електронному вигляді (у ПДФ – форматі), а у друкованому – за індексом 23974.


Поштова адреса: вул. Освіти, 6, НПУ ім. М.П. Драгоманова, к.12, редакція журналу „Директор школи, ліцею, гімназії”

м. Київ, 03037, Україна

Тел./факс: (044) 245-65-85

Е-mаil: dirесtоr@оldbank.соm

Cайт: http://director-ua.info

http://director.npu.edu.ua.

Схожі:

Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПро підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу обдарованої молоді та її наставників «Первоцвіт» На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.
«Первоцвіт»» та з метою поширення сучасного образу української школи та її ролі в державі в період з 29 жовтня по 20 листопада 2012...
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПоложення про Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед студентської молоді Загальні положення
Метою Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед студентської молоді (далі – Конкурс) є виявлення та відбір талановитої студентської...
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПро Всеукраїнський молодіжний конкурс плакату «Створюй, втілюй, здобувай!» Загальні положення
Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді знань у сфері інтелектуальної власності, прищеплення...
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПоложення про огляд-конкурс студентських Рад Луганськ 2004 Загальні положення
Дане положення про огляд-конкурс студентських Рад навчально- наукових інститутів, факультетів, гуртожитків розроблено згідно з чинним...
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПоложення про обласний конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Загальні положення
Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 06. 10. 1999 №1285 «Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді»,...
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПоложення про проведення Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами я хочу жити саме так загальні положення
Це положення регламентує статус І порядок проведення Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами «Я хочу жити саме так» (далі – Конкурс),...
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення icon1. Загальні положення про проведення конкурсу. Конкурс має на меті презентувати напрям підготовки «Економіка підприємства»
Положення про конкурс відеороликів/презентацій напряму підготовки «Економіка підприємства»
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПоложення (додаток ) про проведення даного конкурсу. В. о ректор а В. М. Тандура Положення Всеукраїнської гри «Геліантус природознавство для дорослих»
Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені к. Д. Ушинського
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПро проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Положення (додаток ) про проведення конкурсу. В. о ректора В. М. Довбня Вошкіна І. А. 72-27-93 Додаток положення про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників „Первоцвіт загальні положення iconПоложення про ІІІ всеукраїнський конкурс «Творчий учитель обдарований учень» Загальні положення
Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень» (далі конкурс) – масовий захід за участю педагогів загальноосвітніх,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи