Стипендія польського уряду для молодих науковців icon

Стипендія польського уряду для молодих науковців
НазваСтипендія польського уряду для молодих науковців
Дата14.03.2013
Розмір73.8 Kb.
ТипКонкурс

СТИПЕНДІЯ ПОЛЬСЬКОГО УРЯДУ

ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ
Оголошується черговий щорічний конкурс на Cтипендіальну програму в 2013/2014 навчальному році для молодих науковців з України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування в польських університетах молодих науковців, які проводять дослідження у наступних галузях:

історія, міжнародні стосунки, політологія, журналістика, соціологія, етнологія, культурознавство, суспільна психологія, адміністрація та менеджмент, право.


^ I. КАНДИДАТИ

1. Стипендіальна програма Уряду Польщі для молодих науковців розпочалась у 2003 році. 2013/2014 навчальний рік буде XІ роком реалізації Програми.


2. Перевага віддаватиметься кандидатурам осіб, які зможуть представити свої певні наукові досягнення та/або підтвердити активну суспільну діяльність для розвитку громадського суспільства у своїй країні. Ці досягнення повинні бути запорукою використання у власних країнах у різних галузях наукового життя та суспільної діяльності знань та спеціалізації, здобутих стипендіатами у Польщі.


3. Стипендії призначаються для реалізації наукового стажування як однорічного індивідуального післядипломного навчання.


4. Кожний з прийнятих кандидатів може отримати стипендію лише на визначений період одноразово, без можливості її продовження на наступний рік.


5. Навчання триває протягом 9 місяців плюс можливий 1 додатковий місяць стипендії у липні 2014 р. (до 31 липня), тобто загалом 10 місяців, у разі, якщо з пропозицією про її продовження виступить координатор програми у згоді з науковим керівником. Це буде можливим лише у випадку виконання стипендіатом всіх наукових умов стипендії, у тому числі захисту дипломної праці принаймні на оцінку 4 та участі у наукових програмах, які в цей час відбуватимуться. Реалізація програми для осіб, які достатньо володіють польською мовою, розпочнеться 2 вересня 2013 р. з додаткового Підготовчого курсу у Варшавському університеті, який буде охоплювати загальні лекції та додатковий курс польської мови. У випадку стипендіатів, які не володіють або погано володіють польською мовою, реалізація Програми розпочнеться 30 липня 2013 р. з додаткового Мовного курсу. У такому разі стипендія може тривати загалом 12 місяців. Реалізація стипендії (навчання) вже у призначених навчальних закладах почнеться з 1 жовтня 2013 р. закінчиться 30 червня 2014р.


6. Стипендіатам програми будуть видані візи у відповідних консульствах Республіки Польща в Україні до 31 липня 2014 р.


7. Розмір щомісячної стипендії складає 1350 злотих. Витрати на проживання та харчування стипендіати покривають самостійно.


8. Заяви разом з комплектом документів потрібно привезти особисто або надіслати поштою на адресу Посольства Республіки Польща в Україні (01901 Київ, вул. Ярославів Вал, 12) з позначкою: „Стипендія для молодих науковців”.


9. Термін надсилання заяв - до 1 березня 2013 р.


^ II. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

1. Закінчена повна вища освіта (4-х або 5-річне навчання, яке закінчилось захистом дипломної або магістерської роботи) за спеціальностями: історія, міжнародні відносини, політологія, журналістика, соціологія, етнологія, культурознавство, суспільна психологія, адміністрація та менеджмент, а також право.


2. Вік - до 35 років.


3. Загальне орієнтування у польській проблематиці в одній з названих або споріднених галузей, зокрема стосовно періоду від XIX до XX століття.


4. Знання польської мови, що гарантуватиме розуміння лекцій з даної галузі, а також користування фаховою літературою.


5. В окремих випадках буде можливим призначення стипендії особам, які не знають польської мови. Такі стипендіати зобов’язані будуть самостійно вчити польську мову після отримання повідомлення про призначення стипендії та пройдуть додатковий інтенсивний курс польської мови (див. розділ І-5).


^ III. НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Копія диплому про повну вищу освіту, яка відповідає польському рівню бакалавра, магістра або довідка про навчання в аспірантурі чи з місця роботи.

2. Анкета кандидата (на сторінці www.studium.uw.edu.pl ).

3. Короткий лист з викладенням мотивації прохання про надання стипендії У листі потрібно вказати також обраний напрямок навчання.

4. Проект дослідницької роботи.

5. Curriculum vitae польською або англійською мовами у порядку, починаючи від останніх подій, разом із звичайною фотографією або в електронній версії.

6. Список публікацій, досягнень та професійних проектів.

7. Документи, які підтверджують знання польської або англійської мов.

8. Інші дані, документи або інформація, які можуть, на думку кандидата, допомогти Кваліфікаційній комісії відповідно оцінити його кандидатуру.


^ IV. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

 1. Зарахування кандидатів відбувається у два етапи:

 • перший етап - на підставі надісланих документів – комісією у Варшаві; відбір триватиме до 1 квітня 2013 р.;

 • другий етап - на підставі співбесіди з виїздною Кваліфікаційною комісією у період 1 – 31 травня 2013 р.
 1. Співбесіда для громадян України відбудеться у Посольстві Республіки Польща у Києві або у Генеральному Консульстві РП у Львові.
 1. Точна дата співбесіди з кандидатами буде окремо повідомлена Посольством Польщі по телефону або електронною поштою. ^ Просимо вказати всі можливі та актуальні контактні телефони та електронні адреси для якнайшвидшого повідомлення.
 1. Про результати співбесіди кандидати будуть повідомлені не пізніше 30 червня 2013 р.
 1. Студії Східної Європи Варшавського університету повідомлять стипендіатів і дипломатичні установи про призначення конкретного університету у Польщі не пізніше 31 липня 2013 р.^ V. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ІНШІ УМОВИ НАДАННЯ СТИПЕНДІЇ

1. Стипендіальна програма реалізується на загальних умовах, визначених у Розпорядженні Міністра науки і вищої освіти РП від 12 жовтня 2006 року (Кодекс законів 2006 р. № 190, § 1406).


2. Реалізацію стипендіальної програми забезпечує Бюро з питань визнання документів про освіту та міжнародного обміну Міністерства науки і вищої освіти Польщі.


3. Студії Східної Європи Варшавського університету як науковий координатор «Стипендіальної програми Уряду РП для молодих науковців» розподілять стипендіатів до різних навчальних закладів у Польщі.


4. Навчальні заклади, до яких будуть направлені стипендіати, визначать наукових керівників (туторів), які здійснюватимуть наукове опікування за стипендіатами та будуть промоторами їх дипломних праць. Студії Східної Європи повідомлять стипендіатів, який навчальний заклад і науковий керівник для них був визначений.


5. Випускники зможуть узяти участь у ІІ етапі Програми – заочному навчанні в аспірантурі.


6. Витрати, пов’язані з приїздом до Польщі та поверненням в Україну, покриває стипендіат.


7. На період стипендії стипендіати повинні придбати страховий поліс в Україні або в Польщі, де він коштує близько 45 злотих на місяць.


8. Стипендіат зобов’язаний:

 • визначити з науковим керівником (тутором) програму перебування на Стипендії;

 • визначити з науковим керівником обсяг і тему дипломної роботи;

 • визначити теми 2 рефератів (частини дипломної роботи), які потрібно буде прочитати у січні і травні 2014 року;

 • відвідувати щотижня мінімум 5 академічних занять (семінари, лекції тощо), відповідних до тематики програми перебування, у тому числі обов’язково заняття, які веде науковий керівник, і, якщо можливо, методологічні заняття, що стосуються спеціалізації стипендіата;

 • відвідувати додаткові заняття з польської мови в І-му семестрі і скласти залік;

 • підтримувати постійний зв’язок з науковим керівником в рамках щотижневих 1-годинних з ним консультацій;

 • підготувати з відповідним науковим апаратом дипломну роботу (написану польською мовою) обсягом мінімум 50 сторінок;

 • захистити (презентувати) дипломну роботу не пізніше 20 червня 2014 р.


9. У випадку неспроможності виконувати вищевикладені обов’язки, а також порушення правил поведінки у навчальному закладі, законів Республіки Польща або ж загальних принципів суспільного життя - стипендія може бути зупинена.


10. Вручення дипломів про закінчення «Стипендіальної програми Уряду Республіки Польща для молодих науковців» відбудеться у Варшаві в останній тиждень червня 2014 р.


11. Міністерство закордонних справ Республіки Польща буде прагнути до того, щоб сприяти взаємним зв’язкам та надавати можливість зустрічам Випускників «Стипендіальної програми Уряду Республіки Польща для молодих науковців». Перший з таких з’їздів Випускників відбувся вже у жовтні 2008 р. у Варшаві.


^ Stypendia dla młodych naukowców

Scholarships for the young academics


Kwestionariusz / Questionnaire


Kraj / Country .......................................................


Imię / Surname ...............................................................................................................


Nazwisko / Name ..........................................................................................................


Data i miejsce urodzenia / Date and place of birth ..................................................

............................................................................................................................................


Miejsce pracy / Office address: .....................................................................................

.............................................................................................................................................

.............................................................................................................................................

Ulica / Street ....................................................................................................................

.............................................................................................................................................

Miasto / City ....................................................................................................................

.............................................................................................................................................

Kod pocztowy / Postal code .........................................................................................

Telefon / Phone No ........................................................................................................

Fax No ...............................................................................................................................

E-mail .................................................................................................................................


Adres domowy / Private address:

Ulica / Street .....................................................................................................................


Miasto / City .....................................................................................................................


Kod pocztowy / Postal code ..........................................................................................


Telefon / Phone No ........................................................................................................


E-mail .................................................................................................................................


Adres do korespondencji / Address for correspondence:

prywatny / private ............................................................................................................

..............................................................................................................................................

służbowy / institution .....................................................................................................

..............................................................................................................................................
Схожі:

Стипендія польського уряду для молодих науковців iconСтипендія Польського уряду для молодих науковців 2013 Кінцевий термін подання заявок
України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconСтипендія Польського уряду для молодих науковців 2013 Кінцевий термін подання заявок
України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconСтипендія Польського уряду для молодих науковців Останній термін подання заяв: до 1 березня 2012 року
Стипендії призначаються для реалізації наукового стажування як однорічного індивідуального післядипломного навчання
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconСтипендіальний фонд фінського уряду Кінцевий термін подання заявки 28 лютого 2013 року
Програма Стипендіальний фонд фінського уряду є доступною для всіх молодих науковців незалежно від сфери дослідження. Стипендії не...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconСтипендія Гумбольдта для досвідчених науковців
Стипендія надається висококваліфікованим науков­цям, з моменту захисту дисертації яких пройшло не бі­ль­ше 12 років, для проведення...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconСтипендія Ягелонського університету (Краків, Польща)
Стипендії призначені для молодих наукових співробітників І аспірантів з країн Центрально-Східної Європи, які, під керівництвом науковців...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Франції. Стипендія розрахована на аспірантів та молодих науковців, громадян України, які навчаються в вищому освітньому та/чи науковому...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Франції. Стипендія розрахована на аспірантів та молодих науковців, громадян України, які навчаються в вищому освітньому та/чи науковому...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconСтипендія для науковців в сфері податкового права
Університет Відня (Австрія) пропонує стипендію для науковців у сфері податкового права на базі Інституту міжнародного податкового...
Стипендія польського уряду для молодих науковців iconЗапрошення на ІІ конференцію молодих науковців «соціологія – соціальна робота регулювання соціальних проблем»
Наукове товариство студентів та аспірантів при кафедрі соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка»...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи