Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році icon

Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році
Скачати 84.68 Kb.
НазваНаказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році
Дата13.06.2013
Розмір84.68 Kb.
ТипНаказ

Сумська обласна державна адміністрація

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


НАКАЗ


13.05.2013 м. Суми № 419-ОД

73 мм

Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році


Відповідно до наказу управління освіти і науки від 20.02.2013 № 125-ОД «Про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році» у період з 12 по 17 березня 2013 року проведено ІІ (обласний) етап конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу.

Конкурс привернув увагу керівників дошкільних навчальних закладів, що в значній мірі сприяло розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного Інтернет-середовища системи дошкільної освіти, підтримці діяльності сучасного дошкільного навчального закладу.

У 2013 році проведення І етапу конкурсу було організовано в 17 районах та містах області. До І етапу конкурсу було залучено 157 дошкільних навчальних закладів, що склало 31 % від загальної кількості.

Порівняно з попереднім роком кількість Інтернет-сайтів у дошкільних навчальних закладах збільшилася на 122, що свідчить про розвиток Інтернет-середовища дошкільних навчальних закладів, формування і вдосконалення інформаційно-комунікаційних компетентностей адміністративно-педагогічного складу працівників, сприяння використанню Інтернет-ресурсів в управлінській, навчально-методичній роботі, роботі з батьками вихованців, громадськістю.

Найбільше Інтернет-сайтів у 2012 році створено у дошкільних навчальних закладах міст Суми (27), Охтирка (9), Краснопільського (6), Шосткинського (12), Ямпільського (5) районів.

Відповідально поставилися до проведення конкурсу в Конотопському, Недригайлівському, Кролевецькому, Липоводолинському, Глухівському, Сумському, Путивльському районах та містах Охтирка, Суми, Ромни, Конотоп. Про це свідчить кількість закладів, що брали участь у І етапі.

До участі в обласному етапі конкурсу надійшли заявки від 17 дошкільних навчальних закладів. Підсумки ІІ (обласного) етапу конкурсу показали, що дошкільні навчальні заклади провели значну роботу щодо створення власних інтернет-сайтів. Найбільш вдало вони оформлені в Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 7 «Попелюшка» м. Суми, Попівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Казка» Попівської сільської ради Конотопського району, Охтирському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Казка» Охтирської міської ради, Кролевецькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 5 «Калинка» Кролевецької міської ради Кролевецького району, Липоводолинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Веселка» Липоводолинської селищної ради Липоводолинського району, Недригайлівському дошкільному навчальному заклад (ясла-садок) «Барвінок» Недригайлівської селищної ради Недригайлівського району. Інтернет-сайти цих дошкільних установ найбільш повно відповідають критеріям щодо їх оцінювання. Відрізняються дизайном, оригінальністю оформлення, зручністю користування, інформаційним наповненням структурних компонентів, наявністю електронної бібліотеки.

Інтернет-сайти Путивльського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) "Горобинка" Путивльської міської ради Путивльського району відрізняється змістовим наповненням; Роменського дошкільного навчального закладу № 1 «Чайка» Роменської міської ради оригінальністю оформлення; Миколаївського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради вдалим структуруванням сайту.

На Інтернет-сайтах Микитівського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) "Червона шапочка" Білківської сільської ради Тростянецького району, Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Ромашка" Глухівської міської ради, Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 «Калинка» Конотопської міської ради, Лебединського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Ромашка" Лебединської міської ради вдало висвітлено інформацію про дошкільний навчальний заклад, структуру методичної роботи.

Разом з тим необхідно продовжити роботи по створенню Інтернет-сайтів у всіх дошкільних навчальних закладах відповідно до критеріїв оцінювання. На існуючих Інтернет-сайтах не систематично поновлюється інформація, наповнюваність сайтів структурними компонентами не в повній мірі відображає діяльність різноманітних категорій учасників навчально-виховного процесу. Не на всіх сайтах передбачено гостьову сторінку, висвітлення новин із життя закладу, не забезпечено листування, не організовано онлайн-консультації. Потребують серйозного доопрацювання Інтернет-сайти Шосткинського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Шосткинської міської ради, Краснопільського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 «Дзвіночок» Краснопільської селищної ради Краснопільського району.

Не створено жодного Інтернет-сайту у дошкільних навчальних закладах Буринського, Охтирського, Роменського районів та місті Тростянець. Відсутні вони у 25 з 27 закладів Глухівського, у 26 з 29 - Кролевецького, у 22 з 23 - Лебединського, у 15 з 16 - Недригайлівського, у 15 з 17 - Серединобудського, у 30 з 34 - Сумського районів та у 12 з 15 міста Шостка. Не використані можливості існуючих Інтернет-сайтів НВК Білопільського, Глухівського, Кролевецького, Лебединського, Недригайлівського, Охтирського, Путивльського, Роменського, Серединобудського районів та м. Шостка щодо висвітлення на їх сторінках роботи дошкільних відділень.

Враховуючи вищезазначене та на підставі рішення журі обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити списки переможців та лауреатів обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу (додаються).

2. Нагородити переможців обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу грамотами та подарунками.

3. Нагородити лауреатів обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу дипломами та подарунками.

4. Відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки (Харламов Ю.І.) провести нагородження переможців обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу під час святкування «Дня дошкільника» у листопаді 2013 року.

5. Затвердити кошторис витрат на нагородження переможців і лауреатів конкурсу на загальну суму 11000 (одинадцять тисяч) гривень (додається).

6. Сумському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Медведєв І.А.) забезпечити висвітлення підсумків конкурсу у фахових виданнях.

7. Централізованій бухгалтерії управління освіти і науки облдержадміністрації (Завгородня Л.Б.) забезпечити оплату видатків на проведення заходу за рахунок коштів, передбачених на обласні заходи управління освіти і науки облдержадміністрації у 2013 році, згідно з кошторисом.

8. Призначити відповідальним за підведення підсумків конкурсу та фінансово відповідальним головного спеціаліста управління освіти і науки обласної державної адміністрації Сопіну Л.М. Після підведення підсумків подати всі підтверджуючі документи до централізованої бухгалтерії управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на т.в.о. заступника начальника управління – начальника відділу Харламова Ю.І.


^

Т.в.о. начальника управління освіти і науки І.О.Пєсоцька

Ю.І.Харламов
т.в.о. заступника начальника управління – начальника відділу


Л.Б.Завгородня

головний бухгалтер


В.А.Романець
головний спеціаліст-юрисконсульт
Сопіна


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління

освіти і науки

13.05.2013 № 419-ОД


Список переможців

обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт

дошкільного навчального закладу у 2013 році


I місце

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 «Попелюшка» м. Суми Сумської області (https://sites.google.com/site/dnz7sumypopeluska);


II місце

Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Казка» Охтирської міської ради Сумської області (kazka.sumy.ua);


Попівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Казка» Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області

(dnz-kazka.in.ua);


III місце

Кролевецький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5 «Калинка» Кролевецької міської ради Кролевецького району Сумської області

(kroldnz5.narod.ru);


Недригайлівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Барвінок» Недригайлівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області

(dnz-barvinok.ukoz.ua);


Липоводолинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Веселка» Липоводолинської селищної ради Липоводолинського району Сумської області

(ldveselka.an.ua).
Список лауреатів

обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт

дошкільного навчального закладу у 2013 році


За зручність користуванняБерезівський навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Глухівської районної ради Сумської області

(berezanvk.tk);

За оригінальність дизайну

Путивльський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 «Горобинка» Путивльської міської ради Путивльського району Сумської області

(Putivldnz.ucoz.ua);

За інформаційне наповнення і динамічність

Миколаївського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області

(nikshkola2012.narod.ru)Т.в.о. заступника начальника

управління – начальника відділу Ю.І.Харламов


Сопіна

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління

освіти і науки

13.05.2013 № 419-ОД


Кошторис витрат

на нагородження переможців та лауреатів

обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт

дошкільного навчального закладу у 2013 році


Придбання друкованої продукції


500,00 гривень

Придбання призів для переможців та лауреатів

9200,00 гривень

Оформлення зали


1300,00 гривень

Усього за кошти обласного бюджету

11000,00

(одинадцять тисяч) гривень
Т.в.о. начальника управління освіти і науки І.О.Пєсоцька


Головний бухгалтер Л.Б.Завгородня


Схожі:

Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ №194 Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу
Про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу” Науково-методичним центром інформаційних...
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ №78 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу
Про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу” та з метою підтримки діяльності...
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ № м. Севастополь Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт позашкільного навчального закладу
«Про проведення Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів в 2013 році» та з метою підтримки діяльності...
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ №499 Про підсумки проведення обласного конкурсу на кращий сайт серед освітніх навчальних закладів області у 2012 році
Конкурс засвідчив позитивну динаміку створення освітніх сайтів. Проекти, представлені на конкурс, відповідають сучасним вимогам щодо...
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ №165 Про проведення обласного конкурсу на кращий сайт серед освітніх навчальних закладів області у 2012 році
Головному управлінні юстицій у Чернівецькій області 20. 03. 2009 за №33/2093 та з метою розвитку, систематизації та наповнення контентом...
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ №498 Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін» серед кабінетів суспільно гуманітарного циклу знз
Знз, протягом листопада-грудня 2012 року проведено обласний етап огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін»...
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconПоложення про проведення у 2011 році обласного конкурсу «Кращий молодий учений» Форма заявки на участь в обласному конкурсі «Кращий молодий учений» (розміщується на одному аркуші)
move to 0-15621137
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconПоложення про проведення у 2011 році обласного конкурсу «Кращий молодий учений» Відомості про автора проекту, що бере участь в обласному конкурсі «Кращий молодий учений» Інформація про автора проекту
move to 0-15621139
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ №971-од про підсумки ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» На виконання наказів Міністерства освіти І науки України від 02. 09. 2013
«Про внесення змін до наказу Міністерства освіти І науки України від 02. 09. 2013 №1255», наказів управління освіти І науки облдержадміністрації...
Наказ №419-од 73 мм Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році iconНаказ №522 м. Севастополь Про підсумки міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів «Молодь у науці та творчості» у 2012-2013 навчальному році
Смда від 06. 03. 2013 №230 «Про проведення міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів «Молодь у науці та творчості»...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи