Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 icon

Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1
Скачати 44.71 Kb.
НазваКонтрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1
Дата07.09.2012
Розмір44.71 Kb.
ТипДокументи

КОНТРОЛЬНА РОБОТА

з курсу «Менеджмент персоналу».

ВАРІАНТ №1.

 1. Італійський підприємець Донато Доно планує відкрити мережу піццерій у різних містах Російської Федерації й України. У 1997 році повинні бути відкриті два перших ресторани в Москві і Києві. Запрошена Донато будівельна компанія повинна завершити оздоблення будівель у лютому 1997 року. Перші відвідувачі повинні спробувати італійську піццу наприкінці квітня. У кожному ресторані передбачається обслуговувати до 100 відвідувачів одночасно, що, по розрахунках Донато, вимагатиме (для однієї піццерії) 6 кухарів, 6 помічників кухарів, 15 офіціантів, 4 барменів, 10 допоміжних робітників. У січні 1997 року в Доно працювали 5 співробітників: директор по персоналу (Москва), комерційний директор (Москва), директор ресторанів (Москва і Київ), асистент (Москва).

ПИТАННЯ:

 1. Визначте реальні потреби Доно в персоналі на лютий і квітень 1997 року.

 2. Як італійський підприємець може вирішити проблему прийому персоналу? З якими труднощами він може зіткнутися?

 3. Які методи залучення кандидатів може використовувати Доно? Якому методу ви б віддали перевагу?

 4. Як організувати первинний добір кандидатів? На які моменти варто звернути увагу при доборі кухарів, офіціантів, допоміжного персоналу?

 5. Хто повинний приймати рішення про прийом на роботу?

 6. Як організувати інтеграцію нових співробітників у компанію, що тільки починає працювати?

 1. Механічний завод має самий високий відсоток плинності кадрів серед слюсарів-збирачів основного конвеєра, (плинність досягає 80% в рік). Робота збирачів досить проста і монотонна, не вимагає особливих фізичних зусиль. Навчання збирачів здійснюється безпосередньо на робочому місці протягом чотирьох годин.

Прийом збирачів на завод здійснюється відділом кадрів без участі майстрів або інших керівників. Кандидати заповнюють стандартну форму і проходять співбесіду з інспектором відділу кадрів, що приймає рішення про прийом на роботу, що затверджується начальником відділу кадрів.

ПИТАННЯ:

 1. Чи існує, на вашу думку, зв'язок між високою плинністю кадрів серед слюсарів-збирачів і методом їхнього добору? Як удосконалити цей процес?

 2. Кого з кандидатів, дані на який наведені, ви б прийняли на місце збирача? Яку інформацію ви використовували? Яка інформація виявилася зайвою?


^ ВАРІАНТ №2.

 1. У 1996 році об'єм продаж агентства Аеротур склав 2.7 млрд. карбованців, чистий прибуток 21 млн. карбованців. У агентстві, яке розташовано в Петербурзі і займається організацією туристичних поїздок Південної Європи і Північної Африки, працює 6 чоловік - директор, начальник відділу маркетингу, 3 референти і секретар. У 1997 році агентство має намір подвоїти обсяг продажів і в 10 разів збільшити прибуток за рахунок створення партнерських стосунків і укладання довгострокових контрактів із туристичними організаціями країн , що приймають , і відкриття своїх представництв у Новгороді і Пскові, а також пропозиції нового виду послуг - туристичних поїздок в Росію (відвідування Петербурга, Новгорода, Пскова, риболовля, полювання) для жителів Південної Європи і Північної Африки.

ПИТАННЯ:

 1. Охарактеризуйте зовнішнє середовище, у якому діє Аеротур: клієнтів, конкурентів, постачальників, роль держави.

 2. Як ви оцінюєте розроблену компанією стратегію розвитку на 1997 рік? Чи відповідає вона стану зовнішнього середовища? Внутрішнім ресурсам організації?

 3. Які компетенції будуть потрібні Аеротуру для реалізації даної стратегії? Чи володіє організація цими компетенціями?

 4. Яку стратегію управління персоналом ви б запропонували Аэротуру? Які ресурси необхідні для її реалізації?

 1. Керівник відділу продаж компанії «Логіка», що займається реалізацією комп'ютерних програм, тільки що одержав прогноз об'єму на наступний рік, відповідно до якого реалізація повинна збільшитися на 20% (у постійних цінах) і скласти 25 млрд.карбованців. Збільшення очікується за рахунок десятипроцентного розширення існуючого напрямку - продажу цільових програм, розроблювальних по замовленнях організацій, а також за рахунок реалізації програм, створених для масового ринку. У відділі продаж «Логіка» працюють 7 комерційних агентів, 3 асистенти й один секретар. Кожний агент здійснює продажі на закріпленій за ним території, асистент надає технічну підтримку двом агентам, секретар відповідає на телефонні дзвоники, веде загальну кореспонденцію і т.д. Всі агенти мають вищу технічну освіту, однак не являються програмістами.

За поточний рік об'єм реалізації «Логіка» виріс на 30%, а чисельність співробітників відділу продаж збільшилася на 2 агенти і 1 асистента.

ПИТАННЯ:

 1. Визначте потреби відділу продаж у людських ресурсах на наступний рік.

 2. Підготуйте план добору персоналу.


^ ВАРІАНТ №3.

 1. Денис Ковальчук являється Генеральним директором і власником компанії «Ніка», яка займається імпортом і оптовою торгівлею комп'ютерною технікою на північному заході Росії. У компанії працюють два фахівці із закупівлі комп'ютерів за рубежем, що одержують посадові оклади і місячні премії в розмірі до 40% окладу (рішення про виплату премій приймає Генеральний директор), і п»ять комерційних агентів, що займаються продажами на внутрішньому ринку й одержують комісійні в розмірі 10% від суми продажів. Ціни на комп'ютери, що реалізуються, встановлює Генеральний директор. Аналіз фінансових результатів за останні шість місяців показав Денисові, що прибутковість компанії стала скорочуватися, незважаючи на постійне зростання обсягів реалізації і зберігання товарних запасів на однім рівні, і, що, крім того, збільшилися терміни збору дебіторської заборгованості. Спеціалісти з закупівель протягом усіх шести місяців одержували 40% премію, однак їхня винагорода складала тільки 40% від середнього прибутку комерційного агента.

ПИТАННЯ:

 1. Проаналізуйте розвиток ситуації в «Нике»? Чим можна пояснити досягнуті результати? Як вони можуть бути пов'язані із системою компенсації?

 2. Яку систему винагороди ви були запропонували для «Ники»?

 3. Як би ви порадили Денисові впроваджувати цю систему?

 1. Компанія Агротех займається продажами і довгостроковою орендою сільськогосподарської і дорожної техніки в Центральному районі Росії. Дирекція компанії знаходиться в Орлі, а 20 дилерських контор розташовані в більш або менш великих містах. Кожна контора відповідає за результати реалізації у своєму регіоні. У якості показників планування для ділера використовуються: піврічний обсяг продажів техніки (у карбованцях), обіг від здачі устаткування в оренду, фонд заробітної плати співробітників контори. Всі дилерські контори мають подібну структуру. Керівництво Агротеха розробляє систему заробітної плати для організації. Надайте їм допомогу в підготуванні нової системи компенсації.

Схожі:

Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconКонтрольна робота №1 для ІІІ курсу з/в варіант 1

Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconКонтрольна робота №1 для ІІІ курсу з/в варіант 3
Супермаркет надає покупцям багато додаткових послуг: кредит, доставку товарів І т д
Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconКонтрольна робота варіант №1

Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconКонтрольна робота №2 (варіант 1)

Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconКонтрольна робота №1 з курсу лекцій «Технології захисту інформації» Варіант №1
Наведіть стратегії для добування інформації із джерел для створення sadt-моделі
Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconКонтрольна робота №1 для ІІІ курсу з/в варіант 2
У жовтні, в Лондоні, столиці Великобританії, відбудеться міжнародна виставка. Вона розповість відвідувачам про досягнення промисловості...
Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconМенеджмент персоналу (екз питання) Роль І значення менеджменту персоналу як науки
Ділове оцінювання персоналу підприємства: сутність, задачі, види, зміст І методологія
Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconМіністерство освіти І науки україНи Сумський державний університет Менеджмент персоналу
Менеджмент персоналу: конспект лекцій / Укладач: К. В. Ілляшенко. – Суми: Вид-во СумДУ, 2010. – 78с
Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconКонтрольна робота І варіант Фонетика. Фонологія. Орфоепія
Запишіть подані нижче слова у фонетичній транскрипції. Визначте, який звук є спільним для всіх чотирьох слів у кожному ряду
Контрольна робота з курсу «Менеджмент персоналу». Варіант №1 iconПрограма І робоча програма навчальної дисципліни „мотивація персоналу”
Програма І робоча програма навчальної дисципліни «Мотивація персоналу» для студентів 5 курсу напряму підготовки 0502 «Менеджмент»...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи