Фрахт/перевезення І страхування оплачені до icon

Фрахт/перевезення І страхування оплачені до
Скачати 58.77 Kb.
НазваФрахт/перевезення І страхування оплачені до
Дата07.09.2012
Розмір58.77 Kb.
ТипДокументи


ФРАХТ/ПЕРЕВЕЗЕННЯ І СТРАХУВАННЯ ОПЛАЧЕНІ ДО ...

(назва пункту призначення)

CIP (Carriage and Insurance Paid to)e

--------------------------------------------------------------------------------

Умови CIP означають, що продавець має ті ж самі зобов'язання, що і при умовах CPT, але з тим доповненням, що продавець повинен забезпечити транспортне страхування від ризиків загибелі або ушкодження товару під час перевезення. Продавець укладає договір страхування і сплачує страхову премію.

Покупець повинен мати на увазі, що при умовах CIP від продавця вимагається забезпечити страховку на мінімальне покриття.


Умова "Фрахт/перевезення і страхування оплачені до... " вимагає від продавця експортного очищення товару. Цей термін може застосовуватися до будь-яких модифікацій перевезень, включаючи мультимодальні перевезення.


^ А. ПРОДАВЕЦЬ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ

А.1. ПОСТАВКА ТОВАРУ ВІДПОВІДНО ДО КОНТРАКТУ


Забезпечити наявність товару і комерційного рахунку-фактури або відповідного еквівалентного електронного повідомлення відповідно до умов контракту (договори) купівлі-продажу, а також будь-які інші дані, що підтверджують відповідність товару умовам контракту, які можуть зажадати за контрактом.

А.2. ЛІЦЕНЗІЇ, СВІДОЦТВА І ФОРМАЛЬНОСТІ

Отримати на свій власний страх і за свій рахунок будь-яку ліцензію на вивіз або інше офіційне свідоцтво і виконати всі митні формальності для вивозу товару.

^ А.3. КОНТРАКТ ПРО ПЕРЕВЕЗЕННЯ І СТРАХУВАННЯ

а) Контракт про перевезення.

Укласти на звичайних умовах контракт за свій рахунок по перевезенню товару до погодженого пункту обговореного місця призначення по звичайному (регулярному) маршруті і на звичайний манер. Якщо пункт не погоджений або не визначений практикою подібного роду доставок, то продавець може вибрати пункт в обговореному місці призначення, який краще відповідає його цілі.


б) Контракт про страхування


Забезпечити за свій рахунок страхування вантажу, як погоджену в контракті купівлі-продажу, так, щоб покупець або будь-яка інша особа, що має страховий інтерес у товарі, мала право прямо жадати від страховика. Надати покупцю страховий поліс або інший доказ страхового забезпечення.


Договір про страхування повинен бути укладений із погодженою надалі компанією або з компанією, що має гарну репутацію. Якщо немає спеціальної угоди про протилежне, то страховка повинна бути у відповідності з мінімальним покриттям по Institute of Cargo Clauses (Institute of London Underwriters) або будь-якого подібного збірника договірних статей. Страховка повинна бути забезпечена до моменту, обговореного відповідно до п. В.5 і В.4. за вимогою покупця і за його рахунок продавцю слід, якщо таке можливо, забезпечити страхування від військових і страйкових ризиків, а також бунтів і громадянських потрясінь. Мінімальне страхування повинно покривати ціну, передбачену контрактом купівлі-продажу, плюс 10 відсотків (тобто 110%) і повинно бути проведене у валюті контракту.


А.4. ДОСТАВКА

Доставити товар у розпорядження перевізника, або, якщо є послідуючі перевізники, то першому перевізнику, для транспортування в обговорене місце призначення у встановлену дату або обговорений строк.

А.5. ПЕРЕХІД РИЗИКІВ

Відповідно до положення В.5 нести всі ризики втрат і/або ушкоджень, на які може наразитися товар, до моменту його доставки відповідно до А.4.

А.6. ПЕРЕДАЧА ВИТРАТ

Відповідно до положень п. В.6:

-оплатити усі витрати, пов'язані з товаром, до того моменту, коли він буде доставлений відповідно до п. А.4, а також фрахт і інші витрати, що випливають із п. А.3, включаючи витрати по навантаженню товару і будь-які витрати по вивантаженню товару в місці призначення, що можуть бути включені у вартість фрахту або виникнуть в покупця при укладенні контракту про перевезення;


-оплатити витрати на митні формальності, а також усі мита, податки й інші офіційні рахунки, що підлягають сплаті при експорті товару.


А.7. ПОВІДОМЛЕННЯ ПОКУПЦЮ

Сповістити покупця про те, що товар доставлений відповідно до п. А.4, а також повідомляти йому всі інші відомості, що необхідні покупцю для того, щоб вжити необхідні звичайно заходи, що дозволяють йому одержати товар.

А.8. ДОКАЗИ ДОСТАВКИ, ТРАНСПОРТНІ ДОКУМЕНТИ АБО ЕКВІВАЛЕНТНІ ЕЛЕКТРОННІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Якщо не обговорено інакше, то за свій рахунок забезпечити покупця звичайним транспортним документом (наприклад: оборотним коносаментом, необоротним морським шляховим рахунком, річковим шляховим документом, повітряним шляховим рахунком, залізничною накладною, автодорожньою накладною або мультимодальним транспортним документом).

У тих випадках, коли покупець і продавець домовилися використовувати електронні комунікації, документ, обговорений у попередньому параграфі, може бути замінений еквівалентним електронним повідомленням (EDI).


А.9. ПЕРЕВІРКА - УПАКОВКА - МАРКІРУВАННЯ

Оплатити усі витрати, що викликаються перевіркою товару (такі, як перевірка, вимірювання, зважування, підрахунок), необхідної для надання товару відповідно до п. А.4.

Забезпечити за свій рахунок упаковку товару (за винятком випадків, коли в даній галузі торгівлі прийнятого відправляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для способу транспортування товару, обраного ним. Упаковка повинна бути відповідно маркірована.


А.10. ІНШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

На прохання покупця надавати останньому на його ризик і за його рахунок повне сприяння в одержанні будь-яких документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім зазначених у п. А.8), що використовуються або видаються в країні відправлення і/або походження товару і, якщо необхідно, для транзиту перевезення через треті країни.


--------------------------------------------------------------------------------


В. ПОКУПЕЦЬ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ

В.1. ОПЛАТА ЦІНИ


Сплатити ціну, як обговорено в контракті (договорі) купівлі-продажу.

В.2. ЛІЦЕНЗІЇ, СВІДОЦТВА І ФОРМАЛЬНОСТІ

Одержати на свій власний ризик і за свій рахунок будь-яку ліцензію на ввіз або інше офіційне свідоцтво і виконати всі митні формальності для ввозу товару і, де необхідно, для його транзиту через третю країну.

В.3. КОНТРАКТ ПРО ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Без зобов'язань.

В.4. ПРИЙНЯТТЯ ПОСТАВКИ

Прийняти поставку товару, коли він доставлений відповідно до п. А.4, і забрати його в перевізника в зазначеному місці призначення.

В.5. ПЕРЕХІД РИЗИКІВ

Нести всі ризики втрат і/або ушкодження товару з моменту надання товару відповідно до п. А.4.

Якщо він не дасть сповіщення відповідно до п. В.7, то нести всі ризики втрат і/або ушкодження товару з погодженої дати або з дати закінчення якогось періоду, зафіксованого для прийняття поставки. Необхідною умовою, однак, є повна відповідність товару контракту, при цьому товар повинний бути індивідуалізований, тобто виразно відособлений або іншим способом позначений як товар, що є предметом даного контракту.


В.6. ПЕРЕДАЧА ВИТРАТ

Відповідно до положення А.3, оплатити усі витрати, пов'язані з товаром, з того моменту, коли товар був доставлений відповідно до п. А.4, і, якщо такі витрати не включені у вартість фрахту і не були покриті продавцем при укладанні контракту на перевезення відповідно до А.3 а), оплатити усі витрати і витрати, що відносяться до транзиту товару, до його прибуття в погоджене місце призначення, а також витрати по навантаженню.

Якщо покупець не дав повідомлення відповідно до п. В.7, то він несе всі додаткові витрати, пов'язані з товаром, починаючи з погодженої дати або терміна закінчення обговореного періоду відправлення товару. необхідною умовою, однак, є індивідуалізація (тобто приналежність товару саме цьому контракту) і встановлення повної відповідності товару контракту.


Оплатити всі мита, податки й інші офіційні збори, а також витрати на виконання митних формальностей, що підлягають оплаті при ввозі товару і, де необхідно, для його транзиту через третю країну.


В.7. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРОДАВЦЮ

У тому випадку, якщо він вправі визначати (уточнювати) строк відправлення товару і/або місце призначення, дати продавцю завчасно відповідні вказівки.

В.8. ДОКАЗИ ДОСТАВКИ, ТРАНСПОРТНІ ДОКУМЕНТИ І ЕКВІВАЛЕНТНІ ЕЛЕКТРОННІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Прийняти транспортні документи відповідно до п. А.8, якщо вони задовольняють контракту.

В.9. ІНСПЕКЦІЯ ТОВАРУ

Оплатити, якщо не обговорено інакше, усі витрати і збори на переднавантажну інспекцію, крім витрат, що належать до одержання свідоцтва (експортної ліцензії) від влади країни експортера.

В.10. ІНШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Оплатити усі витрати і витрати продавця, понесені їм при наданні допомоги по спільній угоді при одержанні документів або еквівалентних електронних послань, зазначених в п. А.10.

Забезпечити продавця по його вимозі всією необхідною інформацією для здійснення страхування.

22321

Схожі:

Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconФрахт/перевезення І страхування оплачені до
Умови cip означають, що продавець має ті ж самі зобов'язання, що І при умовах cpt, але з тим доповненням, що продавець повинен забезпечити...
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconТема. Договір перевезення
Загальна характеристика договору перевезення. Сфера застосування та джерела правового регулювання
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до icon2. Соціальне страхування як інститут права І законодавства Передумови виникнення соціального страхування. Історія розвитку інституту соціального страхування в Україні
Соціальне страхування як основний напрям соціальної політики сучасних держав. Вплив типу соціальної політики на види І роль соціального...
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconЛекція 12. Страхування І страховий ринок
Страхування є самостійною сферою фінансової системи. Включаючи сферу страхування до фінансової системи, ми виходимо з того, що економічна...
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconПояснювальна записка
Програма фахових вступних випробувань складена на основі навчальної програми з дисциплін “Основи економіки транспорту ”, “Пасажирські...
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconПояснювальна записка
Програма фахових випробувань складена на основі навчальної програми з дисциплін «Вантажні перевезення», «Пасажирські перевезення»,...
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconВантажні перевезення дисципліна «Вантажні перевезення»
«Транспортні системи» (за всіма видами транспорту). Учбова програма даної дисципліни передбачає крім лекційного курсу проведення...
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconРефератів з дисципліни «Агентування та експедирування суден» для 3-го курсу денної форми навчання спеціальності «Менеджмент організацій»
Прийом міжнародними експедиторами вантажів до перевезення: форми, структура, зміст заявки на перевезення вантажів
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconТема Сутність, принципи І роль страхування
Поняття об`єктів страхування. Об`єкти страхування в майновому, особистому страхуванні, в страхуванні відповідальності
Фрахт/перевезення І страхування оплачені до iconМ (медичне страхування)
«Договір») є невід’ємним додатком до Генерального договору добровільного медичного страхування № М/28/8/13 від 28. 08. 2013 (надалі...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи