Загальніметодичнівказівк и icon

Загальніметодичнівказівк и
Скачати 13.03 Kb.
НазваЗагальніметодичнівказівк и
Дата08.09.2012
Розмір13.03 Kb.
ТипДокументи

З А Г А Л Ь Н І М Е Т О Д И Ч Н І В К А З І В К И


з вивчення дисципліни “Похідні інструменти”


Курс “Похідні інструменти” є складовою частиною загальної програми управління фінансами та фінансового аналізу. Вивчення курсу спрямоване на практичне оволодіння основними навичками визначення, оцінювання та використання похідних інструментів вбудованих в інші базові активи та фінансові інструменти, як окремих інструментів управління базовими активами та інструментами та портфелями базових активів та інструментів.

Ця дисципліна базується на знанні економіки, статистики, основ внутрішніх та міжнародних стандартів та методів бухгалтерського обліку, кількісних методів фінансового аналізу, базових фінансових інструментів з фіксованими та змінними виплатами (акцій та облігацій), регулювання та функціонування внутрішніх та міжнародних фондових ринків, професійних етичних стандартів. Знання економіки, статистики, , кількісних методів фінансового аналізу, базових фінансових інструментів з фіксованими та змінними виплатами (акцій та облігацій), регулювання та функціонування внутрішніх та міжнародних фондових ринків є необхідною умовою засвоєння даної дисципліни.

Особливістю курсу “Похідні інструменти” сьогодні є з одного боку його практична спрямованість, а з іншого – відсутність розвинутих ринків похідних інструментів в Україні. Тому вивчення дисципліни забезпечується, разом з ретельним вивченням теоретичних основ з підручників та лекцій, творчим розв’язуванням та моделюванням практичних завдань на реальних зразках іноземних ринків, та на умовних ситуаціях, запропонованих під час проведення практичних занять або створених самостійно з максимальним наближенням до реальності. Значну частину засвоєння матеріалу відводиться на самостійну роботу.

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи