«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» icon

«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні»
Назва«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні»
Дата25.08.2012
Розмір37.8 Kb.
ТипДокументи

«КРОК через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні».


Університет «КРОК» – це велика корпорація розвитку освіти і кадрів. Вже сьогодні Університет має десять філій, чотири інститути, три коледжі, у тому числі один інститут і один коледж в Івано-Франківській області, бізнес-школу та багато структурних підрозділи, які займаються розвитком цієї масштабної організації.

Варто відзначити, що за недовгий час свого життя «КРОК» став успішним, перспективним і популярним. Це свідчить лише про те, що наш молодий навчальний заклад рухається в правильному напрямку. Так, наприкінці минулого року «КРОК» очолив консолідований рейтинг приватних вузів України.

Завдяки людям, які знаходяться біля керма цієї гігантської машини, Університет розвивається, розширюється і долає усі перешкоди.

Непотрібно робити надскладних підрахунків та прогнозів, щоб зрозуміти: за 20 років, рухаючись так само наполегливо і так само відповідально ставлячись до того, що він робить, Університет зможе стати першим серед перших вищих навчальних закладів міста Києва на рівні із державними вузами.

Через 20 років я бачу великий та прогресивний університет із новітньою матеріально-технічною базою, вступ до якого гарантує якісну освіту та практичний досвід.

Вже сьогодні формується імідж нашого вузу як молодої компанії, яка надає якісні послуги за доступними цінами. Для цього Університет має ряд конкурентних переваг. По-перше – це спеціалізовані програми, які дозволяють отримати більше знань та навичок за час навчання. По-друге, якісна матеріально-технічна база, використання технології вай-фай. По-третє, це особистісний розвиток молоді через розгалужену мережу самостійної діяльності – Студентська рада, Культурний центр, Проектна група.

Завданням будь-якого навчального закладу полягає в підготовці якісних кадрів, що можливе лише через здобуття практичного досвіду самими студентам. Найактивніші знаходять свою точку реалізацію і вже навчаючись можуть отримувати професійний досвід на базі Університету.

Перелік сьогоднішніх досягнень можна продовжувати і далі, але головний висновок, який ми можемо зробити, що наш Університет вже сьогодні надає якісну освіту, є мобільним та прогресивним, конкурентоздатним, має безліч партнерів, інтернаціональним, що повністю відповідає місії його діяльності.

Згідно із моїми власними спостереженнями, абітурієнти, які вперше потрапляють в стіни «КРОКу», вражені доброзичливою атмосферою. Затишне приміщення, компетентні, небайдужі працівники викликають довіру до обраного навчального закладу.

Перше враження про «КРОК» завжди позитивне. І не дивно, адже співробітники розуміють, що вони є обличчям корпорації. І її успіх є результатом кропіткої роботи кожного.

Враховуючи всі ці надбання, що можна сказати про майбутнє нашого вузу?

Я вважаю, якщо Університет рухатиметься за обраним шляхом, він досягне неймовірних вершин. Адже не дарма крокуси ростуть лише в горах! Нехай це просто метафора, але вважаю, що по відношенню до нас вона дуже влучна.

З точки зору соціології та розвитку суспільства зараз ми знаходимося в епосі інформації.

Для того щоб йти в ногу із часом, «КРОКу» необхідно і надалі розвивати інформаційні технології та пропонувати унікальні технічні можливості. Тому доцільним було б створення наукової лабораторії, яка займалася розробкою цих можливостей. Такий метод не лише допоміг би бути першим прогресивним вузом, а й сформував би новий імідж – Університет, що надає освіту, засновану на власних наукових досягненнях. Закупити необхідне обладнання, підготувати лабораторію та дозволити Інституту інформаційних технологій та комунікацій розвиватися повною мірою.

Ще одним із потенційних кроків у майбутнє може стати якісний підбір навчального персоналу. Викладати в «КРОЦі» – це престижно.

Вже сформовані тести для майбутніх викладачів університету, які мають глибокі професійні та практичні знання з певної дисципліни.

Таким чином, Університет сформує конкретний бренд: тут навчатися складно, але ти отримаєш справжні знання та досвід, якщо станеш студентом цього навчального закладу.

Університет «КРОК» є винятком в галузі освіти, адже навчання тут складне, викладачі суворі, можливостей для саморозвитку безліч, а під час вступної кампанії - навала абітурієнтів, бо кожен прагне до навчання в цьому вузі.

І справді ми вийшли на рівень державних Університетів.

Вже прийшов час розширювати обсяг ліцензійних місць та кількість програм, і найголовніше будувати нові великі корпуси для студентів.

Випускники нашого вузу мають значні переваги на ринку праці. Вони працюють на ТОП-позиціях у великих українських компаніях, міжнародних організаціях, а також органах державної влади.

Університет має сприяти розвитку свідомої молоді, а для цього необхідно тримати курс на надання можливостей студентам самостійно розвиватися та визначати пріоритети.

Ще один важливий фактор, який впливає на розвиток молоді і відповідно на розвиток навчального закладу, - можливість творчої реалізації особистості. Пам’ятаємо, що нові ідеї – це зерна, посіявши які отримуєш не бачені раніше продукти. Молодь має задавати темп, показувати нові можливості, заявляти про те, що хоче отримувати під час навчання. Таким чином університет знатиме, за яким напрямом рухатися, коли варто змінити тактику в рамках великої стратегії. Якщо студенти будуть активно брати участь у житті Університету, то автоматично стануть лідерами думки, і відповідно виростатиме лояльність до вузу.

Чи станемо ми саме такою корпорацією та чи зможемо конкурувати з іноземними вищими навчальними закладами залежить від наполегливої праці кожної людини, яка працює в Університеті. Але в тому, що «КРОК» стане передовим вузом, немає жодних сумнівів.

Схожі:

«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconКрок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні Майбутнє крока я вбачаю в подальшому розвитку та вдосконаленню тієї системи навчання, яка існує вже сьогодні
На мою думку, через 20 років крок стане ще популярнішим серед абітурієнтів та підвищить свій рейтинг серед інших вищих навчальних...
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconКрок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні?
Для когось цей час може промайнути як 1 рік, а хтось зможе прожити ці роки, проживаючи кожен день, не жалкуючи ні про що
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconСвірська Анастасія Ігорівна «крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні»
Крок змінив моє життя, мій світогляд. Завдяки можливостям, які надає університет студенти мають змогу розвиватись в багатьох напрямках....
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» icon«крок» через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні Багато вже пройдено,але є ще над чим працювати
Перш за все, для того щоб дитина піднялася на ноги потрібний приклад своїх батьків. Ось І наш університет на порозі дорослого життя,в...
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» icon«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні»
«крок» І є підприємством, основна мета його полягає не у зароблені грошей. Місія університету це перш за все створення системи, що...
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconЯстребов Олексій
Доброго дня, мене звати Олексій, І я хочу представити Вам своє бачення того яким, можливо, буде університет крок через 20 років І...
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconЦікаво про різне це може зробити кожен
До втілення у життя моєї маленької мрії, яка виношувалася мною вже років п’ять, мене підштовхнув колишній однокласник, який з 2005...
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconАльтернативний текстовий квестер та програма для створення квестів
За все своє життя я не зустрічав людину, яка б не прочитала жодної книги. Тому, після формування нав’язливої ідеї «Ну-треба-ж-зробити-щось-корисне-і-для-себе-і-для-інших»,...
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconОсновні засади розвитку вищої освіти україни в контексті болонського процесу
Бо­лоньї. Однак для входження в Болонський процес цього замало. Українській ви­щій школі потрібно ще багато зробити в цьому напрямі...
«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні» iconУдк 811. 161. 2: 371. 3 Н. Ф. Рудківська Науковий керівник – доцент Л. Г. Сугейко впровадження болонського процесу в освітній діяльності вузів
Перші кроки робляться вже сьогодні, один з них – це здійснення модернізації освітньої діяльності в контексті європейських вимог....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи