Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» icon

Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна»
НазваУніверситет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна»
Дата25.08.2012
Розмір22.5 Kb.
ТипДокументи

Стаття від 03.05.2032 року

Університет економіки та права «КРОК» увійшов до 5-ки кращих ВУЗів України

Згідно даним рейтингу «ТОП-100 Україна»,визначене кафедрою ЮНЕСКУ, Університет економіки та права «КРОК» увійшов до складу п’яти найкращих ВУЗів України. Таке провідне положення пояснюють стрімким розвитком університету за останні 20 років.

19 травня Університету «КРОК» виповнюється вже 40 років. На даний момент в Університеті є 3 корпуси, в яких навчається близько 20 000 студентів та близько 20 філій по всій Україні. КРОК навчає студентів за різними економічними,юридичними та іншими спеціальностями. За 20 років Університет розширив кордони своїх можливостей. Додалися нові спеціальності за напрямами реклами, івенту, піару, психології, педагогіки молодших, середніх класів та ВУЗів за економічними напрямами, та інше. Студенти мають великий попит на ринку праці.

Студія КРОКодил перетворилася на танцювально-вокально-театральний напрям, де навчають хореографів, педагогів з вокалу та акторської майстерності. Випускники цього напряму зараз знімаються у фільмах, грають в театрах та виступають з концертними програмами.

Створений у 2007 році екологічний клуб «ЛОТОС» перетворився на екологічний факультет, що зараз є дуже популярним. Випускники екологічного напряму вжили багато заходів для захисту природи від шкоди людської діяльності.

В Університеті «КРОК» присутній напрям кіно, де навчаються майбутні режисери, оператори, сценаристи та медіа-дизайнери. Ідея факультету була започаткована у 2011 році, коли була створена медіа-група «KMG».

Кафедра фізкультури в університеті виховує спортивний дух у кожному. Багато спортсменів КРОКу приймають участь у різноманітних змаганнях, де займають перші місця.

Окрім навчання, в університеті різноманітне студентське життя. Для отримання досвіду у проектній діяльності є студентська проектна группа «SPG», що реалізовує соціальні, екологічні та комерційні проекти на рівні міста. Також існує дуже багато різноманітних гуртків (творчих.наукових,спортивних).

У 2012 році на базі Університету «КРОК» створений перший в Україні профорієнтаційний клуб ПРОФ Клуб, де професіонали навчаються та діляться досвідом.

Кожен студент має змогу обрати для себе формат навчання :лекції або тренінги. Так як для кожного різне сприймання інформації. Навчаючись в ун-ті «КРОК», можна одночасно й працювати. Таку змогу дає асоціація випускників, що активно співпрацює з студентами.

В університеті протягом 40 років відсутня корупція. Всі викладачі висококваліфіковані та ставляться до студентів з повагою.

Якщо Ви бажаєте впевнено крокувати по життю та мати професію, яка підходить саме Вам, то цей університет саме для Вас. Щоб визначитися з професією, університет надає безкоштовну послугу при вступі-профорієнтаційне тестування, що допоможе краще визначитися з майбутнім напрямом.

Розглянувши всі складові університету, можна побачити, що навчаючись в цьому університеті можна не лише стати спеціалістом з професії, що підходить саме Вам, а й одночасно отримати досвід та неймовірні враження студентського життя.

З всього вищевказаного можна із впевненістю затвердити, що Університет економіки та права «КРОК» гідно входить в 5-ку кращих ВУЗів.


Автор статті: Тимошенко Марія

Схожі:

Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconРектору Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «крок»
Прошу зарахувати мене на курси за програмою «крок до web-дизайну» Університету економіки та права «крок»
Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconВищий навчальний заклад “університет економіки та права “крок”
Україна, Київ, 03113, вул. Лагерна, 30-32, а/с 65 Тел.: (044) 455-57-57, 455-58-88, 455-56-66
Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconКовтонюк катерина володимирівна
Робота виконана на кафедрі міжнародної економіки та бізнесу внз «Університет економіки та права «крок» Міністерства освіти І науки,...
Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconУніверситет економіки та права "крок" Факультет міжнародних відносин Кафедра міжнародної економіки та бізнесу

Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconУніверситет економіки та права «крок»

Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconУніверситет економіки та права "крок"
Актуальність теми
Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconУніверситет економіки та права "крок"
Актуальність теми
Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconВищий навчальний заклад «університет економіки та права «крок»

Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconБлагодійний фонд «Планета Альфреда Нобеля» (Україна) Дніпропетровський університет економіки та права імені Альфреда Нобеля (Україна) Міжнародний конкурс наукових
Міжнародний конкурс наукових робіт молодих вчених та студентів на честь 110 річниці від дня народження Нобелівського лауреата з економіки...
Університет економіки та права «крок» увійшов до 5-ки кращих вузів України Згідно даним рейтингу «топ-100 Україна» iconУап І курс
Запорожець Т. В. Соціологія. Практикум (збірник практичних завдань для використання на семінарських заняттях). – К. Університет економіки...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи