Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? icon

Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні?
Скачати 48.64 Kb.
НазваКрок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні?
Дата25.08.2012
Розмір48.64 Kb.
ТипДокументи

КРОК через 20 років:

які КРОКи для цього треба зробити вже сьогодні?

20 років…Для когось цей час може промайнути як 1 рік, а хтось зможе прожити ці роки, проживаючи кожен день, не жалкуючи ні про що.

Мені 20 років. Через такий же проміжок часу я вже стану дорослою людиною, за спиною якої будуть роки студентства, перші професійні успіхи в кар’єрі, перше кохання…

З висоти 40 років я буду згадувати про свої досягнення та поразки, буду аналізувати, що могла б зробити краще, а про що жалкувати нічого, адже я все зробила правильно – як підказували серце та розум - , бо вже буду мати певний життєвий досвід.

Хтось колись сказав «Повірте, друзі, в 40 років життя лише починається». Мабуть, і я почну жити інакше, переживати щось нове та цікаве. Це буде новий етап мого життя. Знаю напевне я одне – я завжди буду вдячна собі у 15 років та своїм батькам за те, що я потрапила до цієї родини. Так, так, саме до родини, адже інакшого слова я не можу підібрати.

Корпорація Розвитку Освіти і Кадрів – таку горду назву носить мій Університет – Університет теперішнього та майбутнього. Я завжди буду вдячна КРОКу за ті чудові роки студентства, які я прожила тут. Саме прожила…це схоже на кохання. Коли людина закохана, вона намагається якомога більше приділити уваги своїй другій половинці, бути завжди поруч. Такою любов’ю є для мене КРОК. Ця назва дуже пасує цьому навчальному закладу, адже кожен студент ,який вирішує долучитись до КРОКівської родини, має можливість не тільки отримати якісну освіту, здобути певний кваліфікаційний рівень, а й зробити перші серйозні КРОКи на шляху до дорослого життя:КРОК до мрії, КРОК до успіху, КРОК до дружби, КРОК до саморозвитку…Можна багато говорити, описувати про мій Університет, адже без перебільшень, КРОК – це мій другий дім. Скільки годин, днів, місяців пройшло у цих стінах, де завжди багато людей, багато світла, тепла, де завжди можна почути сміх, побачити щасливі обличчя. Це місце, сповнене позитивною енергетикою. Саме через це сюди хочеться повертатися, бо завжди відчуваєш, що на тебе тут чекають. Ці відчуття я назавжди залишу у серці, бо тут пройшли найкращі та найяскравіші роки мого студентського життя.

Покидаючи КРОК через рік, зі мною назавжди залишаться мої друзі, мої досягнення. Покидаючи КРОК, я залишаю частинку своєї душі тут. Мабуть, потрібно буде заховати монетку, щоб повернутися! І не просто так… Через певний час я також мамою, яка буде бажати найкращого для своєї дитини. І коли настане час вибору, я точно буду знати, куди я приведу свою дитину отримувати освіту, де я допоможу зробити їй перший КРОК до успіху в її власному житті!

До того часу промине 20 років. Багато чого зміниться. Можливо зміниться система освіти, але я впевнена, що та атмосфера, в яку потрапляє кожен, хто заходить до Університету – куди потрапила я 5 років назад – буде такою ж самою. І я вважаю, що однією із цілей, яку КРОК повинен намагатися досягти – це збереження цієї атмосфери – коли ти відчуваєш себе як вдома

Звичайно, через 20 років зміняться умови, потреби в освіті; а для того, щоб успішно функціонувати на цьому ринку, потрібно відповідати цим потребам, постійно вдосконалюючись, створювати необхідні умови та атмосферу.

Оскільки я вважаю, що КРОК – це родина, то потрапити до неї хочеться якомога швидше. Поставивши себе на місце мами, я б із задоволенням віддала свою дитину до дитячого садочку «КРОК», тому що вважаю, що традиції та цінності КРОКівської родини відповідають не тільки студентам, але й дітям. До того ж це дуже зручно не тільки для батьків, які віддадуть перевагу такому закладу для дітей, але й для співробітників Університету, тому що серед викладацького складу, в тому числі, працюють викладачі, які виховують маленьких дітей.

Звичайно, наступним етапом після садочку має стати школа. До складу Корпорації Розвитку Освіти і Кадрів входить Ліцей бізнесу, до якого можна вступити, починаючи із 7 класу. Але це вже наступний крок, який робить учень на своєму шляху. Я вважаю, що приєднуватись до КРОКівської родини варто хоча б на початку свого шкільного життя. Це дасть можливість кожному зрозуміти та прийняти до свого арсеналу цінності КРОКу.

Одним із дуже визначних та важливих напрямів, які варто уваги – це дистанційне навчання. Відомо, що в Університеті діють дистанційні курси для абітурієнтів, але, на мою думку, було б дуже корисним почати вдосконалювати та впроваджувати дистанційну систему навчання. І не лише для студентів, які живуть у різних куточках країни, але для таких випадків, як всім відома епідемія грипу, різкі похолодання у зимовий період часу. Авжеж, така практика існує і зараз, проте вона не передбачає систематичного характеру, адже вона буде корисною і для студентів, які мають проблеми зі здоров`ям, та не мають можливості відвідувати Університет.

Беручи участь у проекті «Піраньї КРОКу-2», моя команда презентувала проект, який мав назву «Білка – електронна бібліотека». Проте цей проект здобув лише 2 місце, а тому залишився лише на папері. Проте ідея впровадити його не покидає нашу команду досі. Цей проект я вважаю стане дуже корисним для майбутнього КРОКу, адже розвиток інформаційних технологій дуже стрімкий, кожного року бібліотека потребує все більшої кількості літератури, яку неможливо забезпечувати такими темпами і в такій кількості. І до того ж виникає проблема недостатньої кількості приміщень для зберігання книжок. Тому впровадження електронної бібліотеки дало б можливість полегшити роботи бібліотекарів та звільнити місця для нової літератури, як мінімум.

Ці заходи, на мою думку, допомогли б Університету «КРОК» і надалі не лише розвиватись інтенсивно, впроваджуючи та вдосконалюючи систему навчання, але й екстенсивно, розширюючи свої кордони та даючи можливість не лише студентам долучатися до нього.

Я б дуже хотіла, заходячи до «КРОКу», відчувати атмосферу затишку та вічного руху. Було б дуже класно знову побачити своїх викладачів. Сподіваюсь, що кафедри залишаться на своїх місцях Приємно зайти до кафетерію, випити чаю або кави; потім продовжити свій шлях до одного із найбільш відвідуваного місця – деканату Коледжу Економіки, Права та Інформаційних Технологій…Скільки спогадів викликає це місце, скільки емоцій…Наступним пунктом, який би я показала своїй доньці або сину під час цієї екскурсії у місто КРОК, буде бібліотека – мій перший КРОК у професійній діяльності – така ж велика простора зала, де багато сучасної техніки, камери спостереження на випадок інцидентів, а ось і він…автомат, в якому міститься перелік електронної літератури, яка є в наявності у бібліотеці Виходимо із бібліотеки і прямуємо до рідної кафедри економіки підприємства, конкурентної політики та інноваційного розвитку. По дорозі хотілося б побачити більше студентської та викладацької творчості…фотовиставки було як ніколи доречні. А ось і вона – кафедра ЕПКПІР – невеликий кабінет, звідки чутно знайомі голоси викладачів та приємна атмосфера дружньої бесіди за чаєм.

Напевне є ще одне місце, яке б я точно показала своїх дітей…Виходимо з кафедри та прямуємо на перший поверх, де заховалась простора кімната, де завжди весело та гамірно – а це мої друзі з ЕКО «ЛОТОСу» - саме ця організація дала мені можливість зробити перші КРОКи у напрямку особистісного розвитку, дала поштовх здобувати навички, які, звичайно, знадобилися не лише на роботі, а й у повсякденному житті. І на останок, алея біля КРОКу, де висаджено багато квітів і серед них гордо розмахує своїм гіллям гордість ЕКО «ЛОТОСу» - висаджений 22 роки назад мигдаль, як символ дружби та співпраці серед однодумців у сфері екології.

Мабуть, саме так я бачу Університет економіки та права «КРОК» - символ дружби, підтримки, розвитку та майбутнього процвітання.

Схожі:

Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? iconКрок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні Майбутнє крока я вбачаю в подальшому розвитку та вдосконаленню тієї системи навчання, яка існує вже сьогодні
На мою думку, через 20 років крок стане ще популярнішим серед абітурієнтів та підвищить свій рейтинг серед інших вищих навчальних...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? icon«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні»
Рок – це велика корпорація розвитку освіти І кадрів. Вже сьогодні Університет має десять філій, чотири інститути, три коледжі, у...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? iconСвірська Анастасія Ігорівна «крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні»
Крок змінив моє життя, мій світогляд. Завдяки можливостям, які надає університет студенти мають змогу розвиватись в багатьох напрямках....
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? icon«крок» через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні Багато вже пройдено,але є ще над чим працювати
Перш за все, для того щоб дитина піднялася на ноги потрібний приклад своїх батьків. Ось І наш університет на порозі дорослого життя,в...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? icon«крок через 20 років. Які кроки для цього треба зробити вже сьогодні»
«крок» І є підприємством, основна мета його полягає не у зароблені грошей. Місія університету це перш за все створення системи, що...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? iconЯстребов Олексій
Доброго дня, мене звати Олексій, І я хочу представити Вам своє бачення того яким, можливо, буде університет крок через 20 років І...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? iconЦікаво про різне це може зробити кожен
До втілення у життя моєї маленької мрії, яка виношувалася мною вже років п’ять, мене підштовхнув колишній однокласник, який з 2005...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? iconАльтернативний текстовий квестер та програма для створення квестів
За все своє життя я не зустрічав людину, яка б не прочитала жодної книги. Тому, після формування нав’язливої ідеї «Ну-треба-ж-зробити-щось-корисне-і-для-себе-і-для-інших»,...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? iconОсновні засади розвитку вищої освіти україни в контексті болонського процесу
Бо­лоньї. Однак для входження в Болонський процес цього замало. Українській ви­щій школі потрібно ще багато зробити в цьому напрямі...
Крок через 20 років: які кроки для цього треба зробити вже сьогодні? iconУдк 811. 161. 2: 371. 3 Н. Ф. Рудківська Науковий керівник – доцент Л. Г. Сугейко впровадження болонського процесу в освітній діяльності вузів
Перші кроки робляться вже сьогодні, один з них – це здійснення модернізації освітньої діяльності в контексті європейських вимог....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи