Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» icon

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів»
Скачати 49.34 Kb.
НазваШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів»
Дата20.11.2012
Розмір49.34 Kb.
ТипВимоги до оформлення

Шановні колеги!


Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів», яка відбудеться 22 березня 2013 року на базі Буковинського державного фінансово-економічного університету.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені вищих навчальних закладів, а також фахівці підприємств, установ та організацій.


Секції конференції:


 1. Методологічні та методичні новації в управлінні підприємствами в умовах переформатування глобального середовища.

 2. Обліково-аналітичне забезпечення стратегії розвитку підприємств у сучасних умовах.

 3. Вдосконалення механізму кредитного та податкового регулювання модернізації підприємств за інвестиційно-інноваційним вектором.

 4. Вдосконалення фінансового забезпечення та регулювання в системі інвестиційно-інноваційного розвитку підприємств.

 5. Соціальні, гуманітарні, громадянські аспекти впливу на парадигму розвитку підприємств в умовах турбулентності ринкової системи та нестійкого економічного середовища.^ Для участі у конференції потрібно надіслати:

- тези (1 примірник тексту і електронний варіант на диску, назва файлу – прізвище автора (авторів) українськими літерами)),

- заявку (зразок додається);

- копію квитанції.


^ Увага! Обов’язково зазначені документи продублювати на електронну адресу naukviddil@gmail.com


Вимоги до оформлення матеріалів:

 • Поля по 2 см, шрифт Times New Roman (розмір шрифту – 14), 1 інтервал між рядками.

 • Відступ на абзац 1 – не користуватись кнопкою табуляції.

 • Електронні варіанти тез доповіді подаються на диску, набрані у редакторі Microsoft Word 98, у форматі DOC.

 • Рисунки виконують за допомогою вбудованого редактора Microsoft Office, згруповані.

 • На першому аркуші в правому верхньому куті друкуються прізвище, ініціали автора, нижче через один інтервал – назва вищого навчального закладу, і ще нижче – місто.

 • У наступному рядку через два інтервали (по центру) напівжирним шрифтом друкується назва доповіді (маленькими літерами, розмір шрифту – 14).

 • Сторінки не нумеруються.

 • Зразок посилань [4; с. 45] та лапок «…».

 • Обсяг тез – 2-4 сторінки.

 • Мови конференції – українська, російська, англійська.


Зразок оформлення тез


Рудой Д.Д.

Науковий керівник – Федулова І.В., д.е.н.,

Буковинський державний

фінансово-економічний університет,

м. Чернівці


Тенденції розвитку банківської інвестиційної діяльності


Високий рівень конкурентності у сучасному глобалізованому світі вимагає гнучкості економічних систем, високої адаптації бізнесу до змін міжнародних умов економічної діяльності…(текст тез)


^ Список використаних джерел

(розмір шрифту – 12)

 1. Яремко І. Й. Управління капіталом підприємства: економічний і фінансовий інструментарій : монографія / І. Й. Яремко. – Л. : Каменяр, 2008. – 176 с.

 2. Васільєва Л.М. Розвиток малого підприємництва в зарубіжних країнах / Л.М. Васільєва // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. – 2009. – №7 – С. 59.

 3. Державний комітет статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua.Копію документів про оплату організаційного внеску обов’язково надіслати на адресу організаційного комітету.


Заявка на участь

у Міжнародній науково-практичній

інтернет-конференції

молодих учених та студентів

«Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів»


22 березня 2013 року


Прізвище, ім’я та

по батькові учасника
Науковий керівник

(для студентів)
Посада
Повна назва ВНЗ
Домашня адреса

(з поштовим індексом)
Контактний телефон

дом., моб.

Е-mail
Обрана секція
Назва доповіді


Усі надіслані Вами роботи будуть розміщені оргкомітетом конференції в мережі Інтернету на web-сторінці за адресою: http://www.bsfa.edu.ua/nauka/

Матеріали конференції будуть опубліковані і надіслані авторам тез доповідей. На одну публікацію надсилається один авторський примірник збірника матеріалів.

Організаційний внесок, який буде використано для відшкодування витрат на публікацію матеріалів та поштові витрати, становить 100 грн.

^ Для молодих вчених та студентів БДФЕУ участь безкоштовна.

Оплата: Код 33173659 Р/Р 31252272210039 УДК в Чернівецькій обл., м. Чернівці, МФО 856135. Отримувач платежу: Буковинський державний фінансово-економічний університет.

На документі про оплату вказати:

1. Призначення платежу – за участь у конференції.

2. Прізвище учасника.


Поштова адреса:

Буковинський державний фінансово-економічний університет, відділ аспірантури, «Конференція».

вул. М. Штерна, 1, м. Чернівці, 58000


УВАГА!

Тези доповідей та заявку надсилати до 11.03.2013 року.


Подані матеріали, які не відповідатимуть зазначеним вимогам стосовно їх оформлення та надійшли пізніше зазначеного терміну не будуть розглядатися.


^ За довідками звертатися:

відділ аспірантури БДФЕУ;

Євенчук Оксана Георгіївна,

Олійник Віталій Олегович,

naukviddil@gmail.com

тел. (0372) 52-36-97
^

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ


Буковинський державний

фінансово-економічний університет

Міжнародний інститут бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Науково-дослідний фінансовий інститут

ДННУ «Академія фінансового управління»

Університет Штефан чел Маре

(м. Сучава, Румунія)

Молдовська економічна академія

(м. Кишинів, Молдова)

Університет Рієки (Хорватія)

Університет «Лодзька політехніка» (Польща)

Наукове товариство молодих учених та студентів БДФЕУ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

молодих учених та студентів


ОСОБЛИВОСТІ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ


22 березня 2013 року

м. Чернівці

Схожі:

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconШановні колеги ! Запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції: «Пріоритети науково-технічного розвитку: проблеми та механізми реалізації»
Запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у X міжнародній науково-практичній конференції “Державна етнонаціональна політика: правовий та культурологічний аспекти в умовах Півдня України”
Запрошуємо Вас взяти участь у X міжнародній науково-практичній конференції “Державна етнонаціональна політика: правовий та культурологічний...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconМіністерство освіти І науки України Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова Науково-методичний центр моніторингу якості освіти Інформаційний лист Шановні колеги!
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції : „Науково-методичні засади управління якістю...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconМіжнародній науково-практичній конференції аспірантів та учених «Актуальні проблеми міжнародних відносин та інтереси України»
Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції аспірантів та учених
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» icon«Формула творчості: теорія І методика мистецької освіти» шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ міжнародній науково-практичній конференції «Формула творчості: теорія І методика мистецької освіти»
Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ міжнародній науково-практичній конференції «Формула творчості: теорія І методика мистецької освіти»,...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconІнформаційний лист! Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у ІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconШановні колеги ! Запрошуємо вас до участі у ІV міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих вчених І студентів «Розвиток міжнародних відносин та зовнішньоекономічної діяльності підприємств за сучасних умов»
Метою конференції є обмін досвідом з проблем розвитку міжнародних відносин, зовнішньоекономічних зв’язків підприємств, галузей, регіонів...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconШановні колеги ! Запрошуємо вас до участі у ІV міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих вчених І студентів «Розвиток міжнародних відносин та зовнішньоекономічної діяльності підприємств за сучасних умов»
Метою конференції є обмін досвідом з проблем розвитку міжнародних відносин, зовнішньоекономічних зв’язків підприємств, галузей, регіонів...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconШановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми та перспективи»
Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів» iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку
Бажаючих прийняти участь у конференції просимо надіслати тези доповідей, заявку на участь та банківську квитанцію про сплату організаційного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи