Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці icon

Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці
Скачати 78.04 Kb.
НазваІнформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці
Дата24.09.2012
Розмір78.04 Kb.
ТипІнформація
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

Кафедра економіки підприємства Донецького національного технічного університету запрошує Вас прийняти участь у Днях теорії та практики інвестування, які проводяться 23 та 24 березня 2006 року за підтримкою Інституту економіки промисловості Національної Академії наук України та Донецького регіонального управління ПриватБанку.

Метою проведення акції є підвищення рівня підготовки студентів економічних спеціальностей, розвиток їхньої ділової активності, піднесення престижу обдарованої молоді, задоволення потреб підприємств у фахівцях з теорії та практики інвестування.

Програмою передбачено проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції "Сучасний стан і проблеми інвестиційного розвитку" (23.03.06 р.), Міжвузівської студентської олімпіади з управління інвестиціями (24.03.06 р.) та Конкурсу бізнес-планів інвестиційних проектів (24.03.06 р.).

Участь в одному або у декількох із зазначених заходів можуть прийняти студенти вищих навчальних закладів та викладачі (у якості журі) про що просимо завчасно повідомити оргкомітет письмово поштою, інформацію обов'язково продублювати електронною поштою.

З
аявки на участь, тези доповідей та бізнес-плани повинні бути представлені на адресу оргкомітету до 5 березня 2006 р. Матеріали, що надійшли після зазначеного терміну, розглядатися не будуть. Кожному учаснику Днів теорії та практики інвестування особисто будуть надіслані електронною поштою запрошення з додатковою інформацією щодо обраних ним заходів.

^ Участь у Днях теорії та практики інвестування – безкоштовна.

Витрати на переїзд, харчування та проживання – за власний рахунок учасників або за рахунок вищого навчального закладу
студента-учасника.


Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці http://donntu.edu.ua у розділі Конференції.


З повагою,

Голова оргкомітету,

завідувач кафедри економіки підприємства,

д.е.н., проф. В.М. Хобта

^ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Дні теорії та практики інвестування будуть проводитись у третьому навчальному корпусі Донецького національного технічного університету за адресою: вул. Артема, 96, м. Донецьк, 83000.

ТРАНСПОРТ

Проїзд від залізничного вокзалу тролейбусом №2 до зупинки "Студмістечко" або від Путилівського та Південного автовокзалів тролейбусами № 9, 10 до зупинки "проспект Ватутіна".

!!! Це важливо !!!

Шановні учасники, просимо завчасно придбати квитки на зворотну дорогу!

Оргкомітет забезпечує розміщення учасників у гуртожитках вищих навчальних закладів м. Донецька (день заїзду іногородніх студентів – 22.03.06 р., день від'їзду – 23.03.06 р. або 24.03.06 р.). Забезпечення житлом гарантується тільки тим учасникам Днів теорії та практики інвестування, які зазначать про це в заявці.

Контактна інформація

Адреса оргкомітету (для листування):

Кафедра "Економіка підприємства",

Донецький національний технічний університет,

вул. Артема, 58,

м. Донецьк, 83000


^ Телефони оргкомітету:

кафедра: 8-062-301-03-26

Мєшков Андрій Віталійович,
Тищенко Артем Олександрович

мобільний: 8-063-573-96-67


Е-mail:

nauka@fem.dgtu.donetsk.ua

atis@hotbox.ru^

Донецький національний
технічний університет

Міністерства освіти і науки України

Інститут економіки промисловості

Національної Академії наук України

Донецьке регіональне управління ПриватБанку


^ ДНІ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ІНВЕСТУВАННЯ

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Сучасний стан і проблеми інвестиційного розвитку"

Міжвузівська студентська олімпіада з управління інвестиціями

Конкурс бізнес-планів інвестиційних проектів
^

23-24 березня 2006 року

м. Донецьк


ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ


"Сучасний стан і проблеми інвестиційного розвитку"

Тематичні напрямки:

  • Удосконалення механізму управління інвестиційною діяльністю.

  • Фінансове забезпечення інвестиційних проектів.

  • Активізація інноваційних процесів: шляхи та напрямки.

  • Оцінка інвестиційних ризиків в системі прийняття управлінських рішень.

Робочі мови – українська та російська.

За підсумками Конференції буде видана збірка тез на CD диску, яка разом з довідкою про участь надається при реєстрації всім учасникам.

^ Подача заявки та матеріалів. Для участі у Конференції необхідно надіслати до Оргкомітету наступне:

1. Заповнену заявку встановленого зразка (письмово та по E-mail).

2. Електронний варіант (на дискеті, CD диску або електронною поштою) та два екземпляри роздрукованої версії тез доповіді (матеріали без електронних версій розглядатися не будуть).

^ Вимоги до оформлення тез доповідей. Обсяг – 2-3 сторінки формату А4, оформлених у текстовому редакторі MS Word (будь-якої версії). Поля повинні складати 2 см з кожної сторони листа, міжстроковий інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman 14 пт. У лівому верхньому куті повинний бути зазначений шифр УДК. З правої сторони сторінки над назвою – ініціали і прізвище автора та керівника, назва вищого навчального закладу. Нижче – великими літерами назва доповіді, далі – текст доповіді.

Оргкомітет залишає за собою право резензування і відбору тез.


^ МІЖВУЗІВСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ


До участі в Олімпіаді запрошуються студенти економічних спеціальностей вищих навчальних закладів (не більше 2 х студентів від одного навчального закладу). Програма Олімпіади передбачає вирішення теоретичних і практичних завдань.

Оргкомітет Олімпіади також запрошує викладачів вищих навчальних закладів, які мають ступінь кандидата або доктора економічних наук і викладають дисципліни, пов'язані з інвестуванням, прийняти участь у роботі журі олімпіади, що необхідно зазначити в заявці.

Для участі у олімпіаді необхідно надіслати до Оргкомітету заповнену заявку встановленого зразка (письмово та по E-mail).

^ Переможці олімпіади будуть нагороджені цінними призами від спонсорів та Оргкомітету.

Студенти, які додатково приймають участь у роботі Конференції та (або) Конкурсі бізнес-планів можуть отримати додаткові заохочувальні бали.

^ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Мета Конкурсу: апробація здобутих теоретичних навичок щодо вирішення проблем інвестування на практиці, сприяння працевлаштуванню студентів та пошуку інвесторів для реалізації власних бізнес-ідей, налагодження партнерства вищих навчальних закладів із роботодавцями.

^ Цільова аудиторія: безпосередньо автори бізнес-планів (студенти вищих навчальних закладів, які самостійно або під керівництвом викладача-консультанта розробили план); провідні викладачі вищих навчальних закладів, потенційні інвестори та роботодавці у якості журі.

^ Робочі мови – українська та російська.

Подача заявки та матеріалів. Для участі у Конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету наступне:

1. Заповнену заявку встановленого зразка (письмово та по E-mail).

2. Електронний варіант (на дискеті, CD диску або електронною поштою) та роздруковану версію стислого опису бізнес-плану. ^ Вимоги до оформлення. Обсяг – 2-3 сторінки формату А4, оформлених у текстовому редакторі MS Word (будь-якої версії). Поля повинні складати 2 см з кожної сторони листа, міжстроковий інтервал – 1, шрифт – Times New Roman 14 пт. З правої сторони сторінки над назвою – ініціали і прізвище автора(ів) (до 3-х студентів) та керівника, назва вищого навчального закладу. Нижче – великими літерами назва бізнес-плану проекту, далі – текст резюме.

3. Диск із електронною версією презентації бізнес-плану проекту оформленої у МS Power Point (*.ррt), яку буде представлено на конкурсі за допомогою мультимедійного проектора. Презентація має містити не більше 15 слайдів (допускаються фото та анімація) та займати не більше 20 МВ.

^ Вимоги до змісту. Інформація щодо бізнес-планів, які беруть участь у Конкурсі, обов'язково має включати наступні елементи:

  • резюме (стисла інформація про проект виходячи зі змісту основних розділів бізнес-плану);

  • дослідження ринку продукції та послуг (різносторонні характеристики продукту, який запропоновано, ринку його збуту та споживачів, товарів і фірм-конкурентів тощо із зазначенням факторів успіху або конкурентних переваг);

  • стратегія маркетингу (схеми розповсюдження товарів та послуг, ціноутворення, методи стимулювання обсягів продажу, рекламні акції, формування "public relation" тощо);

  • особливості виробництва (на рівні опису необхідних ресурсів);

  • фінансово-економічна характеристика проекту (із зазначенням основних параметрів проекту та його ефективності);

  • оцінка ризиків проекту і напрями їхнього зниження та запобігання.

^ Основні критерії оцінювання. Можливість практичної реалізації бізнес-ідеї, комерційна привабливість, інноваційність ідеї, ступінь проробки проекту, економічна ефективність.

^ Всі учасники отримають електронний збірник (CD диск) з бізнес-планами учасників Конкурсу при реєстрації.

Кращі бізнес-плани будуть нагороджені грошовими преміями, окремі учасники можуть отримати пропозиції від інвесторів та роботодавців.

ЗАЯВКА


на участь у Днях теорії та практики інвестування

23-24 березня 2006 року


Вищий навчальний заклад (повна назва та адреса для листування) _________ __________________________________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

Студент:

Прізвище, ім'я, по батькові ___________________________________________

__________________________________________________________________

Факультет _________________________________________________________

Спеціальність, курс _________________________________________________

Контактний телефон ________________________________________________

E-mail для листування (обов'язково) ___________________________________


Ви бажаєте прийняти участь у таких заходах
(відповідні стовпці заповнюються):

 Конференція

 Олімпіада

 Конкурс бізнес-планів

Назва секції ______________________

_________________________________

_________________________________
Назва бізнес-проекту _________

____________________________ ____________________________

Назва доповіді ____________________

_________________________________

Девіз _______________________

____________________________

____________________________

Виступ з доповіддю  Планується

 Ні

Потреба у гуртожитку:  Так, з "....." по "....." березня

 Ні

Підпис __________________


Науковий керівник, який підготував студента:

Прізвище, ім'я, по батькові ___________________________________________

__________________________________________________________________

Факультет _________________________________________________________

Кафедра ___________________________________________________________

Науковий ступінь, вчене звання та посада ______________________________

Бажання прийняти участь у роботі журі  Олімпіади

 Конкурсу

Контактний телефон ________________________________________________

E-mail для листування (обов'язково) ___________________________________

Потреба у бронюванні місця проживання:  Так, з "....." по "....." березня

 Ні

Підпис __________________


Дата заповнення заявки _____________

Схожі:

Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconІнформація про захід знаходиться на сторінці
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України запрошує взяти участь у міжнародній конференції «На шляху до глобалізації»...
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconІнформаційне повідомлення
Донецького національного технічного університету запрошує Вас прийняти участь у Днях теорії та практики інвестування, які проводяться...
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconПрограма ознайомчої практики
Студенти спеціальності "Фізичне виховання" проходять організаційну практику у загальноосвітніх школах на другому курсі в 3 семестрі(тривалість...
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconТеорії та практики перекладу
Перелік публікацій викладачів кафедри теорії та практики перекладу Чернюк Ніни Іванівни
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconІнформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо. Розпорядник інформації надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту
Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconІнформація про II тур Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування»
Другий етап студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» передбачає виконання тестового завдання І письмового завдання, яке...
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconТеорії та практики перекладу
Перелік публікацій викладачів кафедри теорії та практики перекладу
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconРішення щодо збільшення термінів рефінансування комерційних банків шляхом проведення тендерів строком до 360 днів ( замість 90 днів, як це було раніше )
До питання цільового використання коштів отриманих комерційними банками в порядку рефінансування від Національного банку України
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconІнформація про захід Організатором науково-практичної конференції «Сучасна медицина: питання теорії та практики» є громадська організація «Львівська медична спільнота» (м. Львів)
Організатором науково-практичної конференції «Сучасна медицина: питання теорії та практики» є громадська організація «Львівська медична...
Інформація щодо Днів теорії та практики інвестування знаходиться на інтернет-сторінці iconІнформація про наявність програм І баз практик
Матеріали для відділу практики щодо ліцензування підготовки іноземних громадян за акредитованим напрямами, спеціальностями
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи