Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» icon

Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр»
НазваСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр»
Дата23.10.2012
Розмір9.77 Kb.
ТипДокументи

СПИСКИ ВСТУПНИКІВ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ

6.010104 «ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ПРОЦЕСИ, МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ

АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА»

ОКР «БАКАЛАВР» 1. Балан Сергій Петрович

 2. Ганущак Дмитро Володимирович

 3. Гудований Віктор Дмитрович

 4. Єремеєк Ростислав Володимирович

 5. Зимак Андрій Ігорович

 6. Ковальчук Василь Васильович

 7. Майдебура Андрій Юрійович

 8. Пістружак Денис Андрійович

 9. Погірке Анжела Миколаївна

 10. Слуханська Орися Миколаївна

 11. Цвіркун Світлана Михайлівна

 12. Яструбчак Володимир ЯрославовичВідповідальний секретар
приймальної комісії C. C. Танасов

Схожі:

Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»
«професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»
Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 040106 «екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване прородокористування» окр «бакалавр»
Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб
Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників станом на 08. 08. 2012 на заочну форму навчання напряму підготовки
«професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»
Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 070106 «автомобільний транспорт» окр «бакалавр»

Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 030508 «фінанси І кредит» окр «бакалавр»

Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 090103 «лісове І садово-паркове господарство» окр «бакалавр»

Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників станом на 08. 08. 2012 на денну форму навчання напряму підготовки
«професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»
Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання напряму підготовки 030508 «фінанси І кредит» окр «бакалавр»

Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання напряму підготовки 070106 «автомобільний транспорт» окр «бакалавр»

Списки вступників рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання напряму підготовки 010104 «професійна освіта. Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр» iconСписки вступників зараховані за державним замовленням на заочну форму навчання напряму підготовки 100202 «процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» окр «бакалавр»
Списки вступників зараховані за державним замовленням на заочну форму навчання напряму підготовки
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи