Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” icon

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”
Скачати 52.04 Kb.
НазваШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”
Дата10.04.2013
Розмір52.04 Kb.
ТипДокументи

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”, яка відбудеться 23 травня 2013 року у Хмельницькому університеті управління та права.

Основні тематичні напрямки конференції:

 1. Статистична оцінка взаємозв’язку чинників та результативних показників соціально-економічного розвитку.

 2. Статистичне прогнозування та моделювання соціально-економічного розвитку в контексті глобалізації світової економіки.

 3. Порівняльна характеристика застосування методів кореляційного і регресійного аналізу та статистичних рівнянь залежностей для вивчення взаємозв’язку соціально-економічних явищ.

 4. Статистичні способи обґрунтування програм регіонального розвитку.

 5. Застосування методу комплексних статистичних коефіцієнтів для оцінки результатів соціально-економічного розвитку.

 6. Індексний аналіз закономірностей соціально-економічного розвитку.


Для участі в конференції Вам необхідно
до 15 квітня 2013 року надіслати заявку на участь (форма додається), доповідь, електронний варіант заявки і доповіді та копію документа про оплату організаційного внеску для участі в конференції за адресою:

2^ 9000, м.Хмельницький, вул. Театральна, буд.8. Кафедра математики, статистики та інформаційних технологій Хмельницького університету управління та права

доктору економічних наук, професору

Кулиничу Омеляну Івановичу.

Тел.: (0382) 70-25-42, 0973971280;

факс: (0382) 71-80-80,

Ел. адр.: Kulynych_Roman@ukr.net


^ ЗРАЗОК ЗАЯВКИ

Заявка на участь
у ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвиткуПрізвище ____________________________________

Ім'я _________________________________________

По батькові__________________________________

^ Посада, науковий ступінь, вчене звання __________

Місце роботи ________________________________

Тема доповіді ________________________________

Тематичний напрямок ________________________Відомості про приїзд:

1) Особиста участь /Не зможу взяти особисту участь.

2) Бронювати /Не бронювати місце в готелі.


Координати для контакту:

Індекс _________ Адреса ______________________

Тел.: ________________ Факс: __________________

Ел. адреса ____________________________________


Надіслати тези і квитанцію про оплату, а також заповнити заявку учасника конференції можна на сайті www.kulynych.in.ua.


^ ВИМОГИ ДО ЕЛЕКТРОННОГО ВАРІАНТУ ДОПОВІДІ ТА ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

 • назва файлу повинна відповідати прізвищу та імені учасника конференції латиницею (напр., Petrenko.rtf).

 • текст виконаний в Microsoft Word 6.0 і вище для Windows, файл з розширенням *.rtf

 • дискета 3,5 ˝ або файл електронною поштою (тема електронного повідомлення має містити прізвище та ім'я учасника, після яких вказується “на науково-практичну конференцію”).


^ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОПОВІДЕЙ

 • Обсяг – 3-4 сторінки при форматі сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова;

 • Поля: верх, низ та праве – 15 мм, ліве – 20 мм;

 • Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal;

 • Нумерація зносок – звичайна, автоматична, посторінкова;

 • Перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правій стороні) прізвище та ініціали автора;

 • Другий рядок – (шрифт курсив, вирівняний по правій стороні) посада, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (подвійний абзац);

 • Наступний абзац – (шрифт напівжирний, всі прописні, вирівняний по центру) назва доповіді;

 • Далі йде текст доповіді, що вирівняний по ширині з відступом зліва 10 мм;

 • В кінці тексту доповіді список використаної літератури.
^

Редакційна колегія залишає за собою право чистового редагування або відхилення матеріалу, який виконаний та оформлений з порушенням зазначених вище вимог!


^ ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН КОНФЕРЕНЦІЇ

23 травня 2013 року

830 – 1000реєстрація учасників конференції.

1000 – 1300відкриття конференції – перше засідання.

1300 – 1400перерва на обід.

1400 – 1700друге засідання.

1700 – 1800підсумкове засідання – закриття конференції.


^ NOTA BENE (НЕОБХІДНО ПАМ'ЯТАТИ):

 1. За участь у конференції, а також для покриття витрат на виготовлення роздаткових матеріалів Оргкомітетом стягується внесок у розмірі 100 грн. (у т.ч. ПДВ), який повинен бути перерахований на р/р 35426001003979 в ГУДКСУ у Хмельницькій області МФО 815013, ЗКПО 14163438. Одержувач – Хмельницький університет управління та права; призначення платежу – конференція зі статистики.

 2. Усі витрати, пов'язані з перебуванням на науково-практичній конференції «Статистична оцінка соціально-економічного розвитку» (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що їх відряджає.

 3. Тези та статті конференції планується видати до початку конференції та безкоштовно роздати учасникам, які безпосередньо взяли участь у ній. Решта учасників зможуть придбати, за їх бажанням, вказані матеріали на оплатній основі, зробивши відповідну заявку в Оргкомітет.

Матеріали з кращими доповідями конференції можуть бути рекомендовані до публікації у часописі Хмельницького університету управління та права “Університетські наукові записки”, який є фаховим науковим виданням з економічних, юридичних наук та державного управління.

^ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Усі основні заходи, які заплановані Організаційним комітетом науково-практичної конференції, планується провести в першому корпусі Хмельницького університету управління та права, який розташований за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна, буд. 8.

Проїзд до університету від залізничного вокзалу:

 • трол. 7, 7а, 14 до зупинки “Філармонія”;

 • трол. 4 до зупинки “Театр ім. М. Старицького”;

 • авт. 51 до зупинки “Філармонія”.


^ КООРДИНАТИ ОРГКОМІТЕТУ

29000, Україна, м. Хмельницький,
вул. Театральна, буд. 8.
Хмельницький університет управління та права.
Кафедра математики, статистики та інформаційних технологій.
Д.е.н., професор Кулинич Омелян Іванович


Тел.: (0382) 70-25-42; м. тел.: 0973971280; факс: (0382) 71-80-80.
Ел. адр.: Kulynych_Roman@ukr.netWeb-сторінка: www.kulynych.in.ua

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА

Факультет управління та економіки
Кафедра математики, статистики та інформаційних технологій


ХІІІ Всеукраїнська
науково-практична конференціяСтатистична оцінка соціально-економічного розвитку”

з виданням збірника матеріалів

23 травня 2013 року

Хмельницький

Схожі:

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconІнформаційний лист! Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у ІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconШановні колеги ! Запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції: «Пріоритети науково-технічного розвитку: проблеми та механізми реалізації»
Запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнськ ій науково-практичн ій конференці ї «Форми І способи забезпечення сталого розвитку приморських територій»
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Форми І способи забезпечення сталого розвитку приморських...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми сучасного підручника»
Метою конференції є висвітлення проблем підручникотворення в сучасній Україні та шляхів вдосконалення цього процесу
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VIIІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Державна етнонаціональна політика: правовий та культурологічний аспекти в умовах Півдня України”
Запрошуємо Вас взяти участь у VIIІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Державна етнонаціональна політика: правовий та...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconШановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми та перспективи»
Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Сучасні напрямки практичної психології»
Конференція проводиться 23-25 жовтня 2009 р у Запорізькому національному технічному університеті
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconІнформаційне повідомлення шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь 22-23 квітня 2011р у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання теорії та практики...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconІнформаційне повідомлення шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання теорії та практики...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку” iconІнформаційне повідомлення шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь 14-15 травня 2010р у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми становлення та самореалізації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи