Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” icon

Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні”
Скачати 15.75 Kb.
НазваМіжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні”
Дата02.11.2012
Розмір15.75 Kb.
ТипДокументи

Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому і публіцистичному мовленні”.


11-12 грудня 2001 року на базі Херсонського державного педагогічного університету буде проведено Міжнародну наукову конференцію “Функціонування мовних одиниць у художньому і публіцистичному мовленні”.

Напрямки роботи конференції:

  • Сучасні методи дослідження художнього і публіцистичного мовлення.

  • Лексична семантика і проблеми мовної картини світу.

  • Семантика граматичних одиниць у художньому і публіцистичному мовленні.

  • Авторська трансформація мовних одиниць у художньому і публіцистичному мовленні.

  • Художнє мовлення: традиції та новаторство.

  • Вивчення художнього і публіцистичного тексту в школі й вузі.

Матеріали доповідей будуть надруковані у збірнику наукових праць “Південний архів. Філологічні науки”, затвердженому ВАК України як фахове видання.

Вимоги до оформлення текстів доповідей

Матеріали мають бути надіслані чи представлені й друкованому вигляді обсягом не більше 8 сторінок. Мова друку: українська, російська, англійська. Електроний варіант виконувати в редакторі Word for Windows-97 (шрифт Times New Roman, розмір 14 пт, міжрядковий інтервал – 1,5). Розмір полів: ліве – 30 мм, праве – 15 мм, верхнє і ніжнє – по 20 мм. Сторінки не нумеровати. Друкувати без переносів. На першій сторінці має бути УДК (ліворуч), ініціали та прізвище (праворуч), нижче – назва доповіді (у центрі). Шрифт напівжирний. Назва доповіді друкується великими літерами. Посилання у тексті супроводжувати цифрами у квадратних дужках, позначаючи спочатку позицію цитованого видання у списку дітератури, потім сторінку. Список літератури подавати у кінці статті в алфавітному порядку. Приклади виділяти курсивом.

Заявку на участь у конференції (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, адреса, телефон), текст доповіді та дискету надіслати до 1 грудня 2001 року за адресою: 73000, м. Херсон, пров. 40 років Жовтня, 47, Херсонський державний педагогічний університет, корп. 5, кафедра російської мови факультету іноземної філології;
e-mail: rusfilolog@mail.ru
Контактні телефони: (8-0552) 23-09-23, (8-0552) 54-15-46.

Схожі:

Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconП’ята міжнародна наукова конференція «українська діаспора: проблеми дослідження»
Національному університеті «Острозька академія» відбудеться П’ята міжнародна наукова конференція
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconМіжнародна наукова конференція «Лінгвістичні І лінгводидактичні аспекти функціонування української мови в Україні та за кордоном»
move to 0-16332435
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconТема роботи Виконавець
Функційні особливості метафори в художньому мовленні на матеріалі поезій О. Олеся й
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconМіжнародна наукова конференція «Лінгвістичні І лінгводидактичні аспекти функціонування української мови в Україні та за кордоном»
«Лінгвістичні І лінгводидактичні аспекти функціонування української мови в Україні та за кордоном», присвячена 110-ій річниці від...
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconНаукова конференція у Менделевому університеті (Брно) у жовтні 2009 р в Менделевому аграрному І лісовому університеті у Брно відбулася міжнародна наукова конференція «Лісовий сектор – погляд у майбутнє»
У жовтні 2009 р в Менделевому аграрному І лісовому університеті у Брно відбулася міжнародна наукова конференція «Лісовий сектор –...
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconІ міжнародна наукова конференція: “візантія – україна-русь: історико-культурний контекст”
Міжнародна наукова конференція: “візантія – україна-русь: історико-культурний контекст”
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” icon01012, м. Київ, майдан Незалежності, 2 Тел./факс: +38 (044) 278-62-51
Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція на тему: «Функціонування...
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconМіжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Молодь – медицині майбутнього»
move to 849-14166
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” iconМодифікація значення мовних одиниць
move to 1143-74788
Міжнародна наукова конференція “Функціонування мовних одиниць у художньому І публіцистичному мовленні” icon«Простір гуманітарної комунікації»
Міжнародна наукова конференція «Інституалізація академічної спільноти: форма І зміст сучасного науково-освітнього середовища»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи