Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" icon

Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2012"
Скачати 135.87 Kb.
НазваПравил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2012"
Дата28.07.2012
Розмір135.87 Kb.
ТипПравилаП Р А В И Л А
організації та проведення


Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру – 2012”

Відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” ("Кенгуру без кордонів"), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" ” Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру” проводиться  в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

Авторські права на всі завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» належать Міжнародній асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

^ 1.  Оргкомітет конкурсу

Організація і проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" покладається на Центральний організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).

Дії оргкомітету з організації та проведення конкурсу регламентуються цими правилами, планом заходів, що додається, та вимогами Міжнародній асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”

Адреса центрального оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2401700,  e-mail: kangaroo@lpml.com.ua.;  www.kangaroo.com.ua .

До повноважень Центрального оргкомітету належить:

  • підготовка сформованого на щорічній зустрічі членів Міжнародної асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES” пакету завдань з усіх вікових категорій для проведення конкурсу «Кенгуру» в Україні;

  •  вирішення питань щодо проведення конкурсу, розробка інструктивних матеріалів та листів з питань, що не врегульовані цими Правилами, документації конкурсу, обробки бланків відповідей учасників;

  • підбиття підсумків та оприлюднення результатів конкурсу, організація літніх навчально-оздоровчих математичних таборів та визначення квот для учасників таборів по регіонах;

  •  інформування Міжнародної асоціації “Кенгуру без кордонів” та освітян України про результати конкурсу;

  •  подання пропозицій до Міжнародної асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES” щодо формування пакуту завдань для проведення конкурсу ММК «Кенгуру» в наступному році;

  • делегування частини своїх повноважень регіональним координаційним центрам при підписанні відповідної двосторонньої угоди;

  •  вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників,  підготовка навчально-методичних посібників.

^ 2. Участь у конкурсі

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності без попереднього відбуру.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу у своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу Центрального оргкомітету разом з копією переказу благочинної пожертви не пізніше 10 лютого 2012 року.

Конкурс проводиться в шести вікових групах:

^ МАЛЮК  2                –          для учнів 2 класів;
МАЛЮК 3-4              –          для учнів 3–4 класів;
ШКОЛЯРИК            –          для учнів 5–6 класів;
^ КАДЕТ                       –          для учнів 7–8 класів;
ЮНІОР                     –          для учнів 9–10 класів;
ВИПУСКНИК          –          для учнів 11 класів.

Рекомендована благочинна пожертва складає 10 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 10% зібраних пожертв може призначатися для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.

^ 3. Порядок проведення конкурсу

Організацію та проведення конкурсу в регіонах здійснюють регіональні координаційні центри та регіональні координатори. Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводить координатори конкурсу або вчителі цього навчального закладу.

Конкурс проводиться в один день 15 березня 2012 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

У разі неможливості проведення конкурсу по області в робочий день обласні оргкомітети за дозволом  Центрального оргкомітету можуть перенести проведення конкурсу на неділю 18 березня 2012 року.

Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.

Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається згідно з заявкою про участь та копією переказу благодійного внеску.

Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.

Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.

Усі вчителі, що проводять конкурс у даному навчальному закладі, підписують доданий документ, у якому зобов’язуються провести конкурс згідно з даними правилами. У разі відсутності такого документу роботи учнів даного навчального закладу можуть бути вилучені з перевірки.

Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.

Учасники конкурсу сидять за партами по одному.

Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.

Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові.

Конкурс триває  75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.

Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу Центрального оргкомітету з поміткою “Кенгуру”.

Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.

Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2012 року.

Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються до 1 вересня 2012 року у Центральному оргкомітеті, після чого утилізуються.

З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу Центрального організаційного комітету з  проведення конкурсу в Україні.

^ 4. Зміст і структура завдань

Завдання для учасників цьогорічного конкурсу запропоновано та затверджено Міжнародною асамблеєю асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES” у  м. Любляна (Словенія).

Для учнів 2 класів пропонується 15 тестових завдань різного ступеня складності: 5 – трибальних, 5 – чотирибальних, 5 – п’ятибальних.  Для учнів 3 – 4 класів пропонується 24 тестових завдання різного ступеня складності: 8 – трибальних, 8 – чотирибальних, 8 – п’ятибальних, а для інших учасників конкурсу – 30 завдань, з них 10 – трибальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних.

До кожного завдання подається п’ять варіантів відповідей, серед яких є лише один правильний.


5. Оцінювання результатів


На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.

Якщо вибрано дві й більше відповідей на одне завдання, то відповідь вважається неправильною.

Неправильна відповідь або її відсутність оцінюється в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник: для учнів 2 класів – 60 балів; для учнів 3 – 4 класів – 96, для учнів 5– 11 класів – 120 балів.

Єдиним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набраних одним учасником.


6. Підбиття  підсумків конкурсу


Збір та обробка результатів учасників конкурсу проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних. Збору та обробці підлягають прізвища та імена учасників, дані про їх загальноосвітні навчальні заклади, класи, а також відповіді на завдання конкурсу. Факт відправки загальноосвітніми навчальними закладами бланків відповідей та бланків реєстрації учасників конкурсу на обробку означає, що загальноосвітній навчальний заклад гарантує наявність згоди батьків (або законних представників) учнів на необхідну для проведення конкурсу обробку персональних даних авторі відправлених відповідей та несе всю зумовлену цим відповідальність і дає свою згоду на оприлюднення результатів навчального закладу в регіональному та всеукраїнському рейтингах.

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.

Центральний оргкомітет на основі отриманої при перевірці бази даних робить статистичний аналіз результатів, опрацьовує  всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.

Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається до управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Офіційні результати проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2012» розміщуються на сайті: www.kangaroo.com.ua.

^ 7. Відзначення учасників конкурсу

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» відображає відносний освітній рівень учасників конкурсу по даному рівню і по певному класу.

Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру-2012” в Україні, який при необхідності може бути завірений дирекцією навчального закладу, що проводив конкурс, та інформаційний вісник.

Сертифікати відзначення учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2012» в Україні розподіляються таким чином:

  • сертифікат «відмінний результат» отримають 1/8 учасників конкурсу;

  • сертифікат «добрий результат» отримають 3/8 учасників конкурсу;

  • сертифікат «учасник конкурсу» отримують решта учасників конкурсу.

Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.

Учасники з найактивніших осередків (загальноосвітніх навчальних закладів або їх об’єднань), що показали кращі результати, можуть бути запрошені до літніх навчально-оздоровчих математичних таборів регіональними координаторами відповідно до квот, наданих центральним організаційним моментом.

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.


^ 8. Координаційні центри та регіональні координатори.

Для роботи Центрального організаційного комітету з регіонами створено регіональні координаційні центри та визначено регіональних координаторів:

АР Крим

Малько
Валентина Митрофанівна   

Методист з навчальних дисциплін Міського методичного центру управління освіти Сімферопольської міської ради

0954085125

Вінницька область

Кривошея
Ігор Михайлович

Керівник центру математичної освіти «Ліга юних математиків» м. Вінниця

0509566566

Волинська область

Мазурик Валерій Володимирович

Заввідділу Волинської обласної Малої академії наук

0963888026

Дніпропетровська область

Поляков
Олег Володимирович

Директор Дніпропетровського обласного інтернату фізико-математичного профілю, доцент кафедри математичного аналізу ДНУ

0503400118

Донецька область

Павлов
Олександр Леонідович

Директор науково-виробничого центру математичної та комп’ютерної освіти (Центр МІОТ)

0506913263

Закарпатська область

Петечук
Василь Михайлович

Заступник директора з навчально-методичної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

0509257190

Житомирська область

Стужук
Наталя Львівна

Вчитель математики Коростенської міської гімназії

0662091075

Запорізька область

Кириченко
Галина Федорівна

Вчитель математики Запорізької гімназії №28 Запорізької міської ради Запорізької області

0677170096

Івано-Франківська область

Мальована
Галина Миколаївна

Вчитель математики Української гімназії №1 м. Івано-Франківська

0955151247

Київська область

Ліпчевський
Леонід Володимирович

Завідувач навчально-методичним кабінетом математики і фізики Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів

0501080124

Кіровоградська область

Сербіна
Надія Олексіївна

Вчитель математики НВК «Загальноосвітня школа №25, природничо-математичний ліцей»

0682530266

Луганська область

Бардаш
Олена Юріївна

Директор Луганського територіального відділення Малої академії наук України

0664824609

Львівська область

Зелез
Мирон Михайлович

Головний спеціаліст Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації

0972098485

Миколаївська область

Веліховська
Алла Борисівна

Завідувач науково-методичною лабораторією проблем інноваційного розвитку освіти Миколаївського ОІППО

0978826900

Одеська область

Мітельман
Ігор Михайлович

Заступник директора Рішельєвського ліцею міста Одеси, Заслужений учитель України

0487280997

Полтавська область

Семено
Лілія Дмитрівна

Методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавського міськвиконкому

0979849110

Рівненська область

Остапчук
Лілія Степанівна

Методист кафедри математики природничо-математичного ліцею «Елітар»

0685685693

Сумська область

Бардакова
Олена Георгіївна

Вчитель математики Сумської гімназії №1, вчитель-методист

0542221745

Тернопільська область

Козбур
Галина Євгеніївна

Вчитель математики Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області

0979600864

0996637504

Харківська область

Будна Світлана Миколаївна

Методист комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти»

0632778876


Херсонська область

Тидюк
Антоніна Миколаївна

Вчитель математики Херсонської спеціалізованої школи №24

0634733706

Хмельницька область

Сіренький
Ігор Олексійович

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Полонської райдержадміністрації

0503769740

Черкаська область

Атамась
Володимир Васильович

Завідувач кафедри Черкаського національного університету

0671578947

Чернівецька область

Біляніна
Ольга Ярославівна

Завідувач центру природничо-математичних дисциплін Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

0506274841

Одинак
Марія Маноліївна

Завідувач центру безперервної освіти Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

0507159599

Чернігівська область

Гопаченко
Василь Васильович

Директор спеціалізованої школи фізико-математичного профілю №12 міста Чернігова

0979192886

м. Київ

Василенко
Олена В’ячеславівна

Вчитель математики ліцею Голосіївський №241

0679757752

м. Севастополь

Бормотова
Ольга Іванівна

Завідувач кабінету математики Інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету

0665815067

                Примітка: З метою виконання наказу Міністерства освіти та науки України від 24.05.2000 № 149 та згідно з цими ПРАВИЛАМИ всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.

Львівське відділення Укрексімбанку

Р/р 260010060560  МФО 325718, код 22360064 (з поміткою “Благочинні пожертви”)

Отримувач — Благодійний фонд “Ліцей”

Схожі:

Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconПравил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2012"
України від 24. 05. 2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" ” Міжнародний математичний...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconР. М. Дзюбак „ „ січня 2012 р. „Затверджую Ректор чоіпопп н. М. Чепурна „ „ січня 2012 р. Тематика обласного семінару координаторів Міжнародного математичного конкурс
Тематика обласного семінару координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconПро проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2014-2015 навчальному році
...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconПро результати проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2013-2014 навчальному році
...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconНаказ №1146 м. Севастополь Про підсумки проведення ІІ (районного) та організацію ІІІ (міського) етапів ІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Смда від 20. 11. 2012 р. №1046 «Про Про проведення II (районного) етапу III міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconПро проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році П. І
Конкурсу з 15 листопада 2011 року по 31 грудня 2011 року. Для організації І проведення першого етапу Конкурсу та для відбору студентських...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconНаказ №48 м. Севастополь Про підсумки проведення ІІІ (міського) етапу ІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Управління освіти І науки смда №1146 від 17. 12. 2012 р. 22 грудня 2012 року було проведено ІІІ (міський) етап ІІІ міжнародного мовно-літературного...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconМіністерство освіти І науки україни закарпатський державний університет факультет міжнародного бізнесу та міжнародного права Кафедра міжнародного бізнесу та світової політики
Етикет-це встановлений порядок,сукупність правил,регламентуючих зовнішніх правил людських відносин. Предмет передбачає комплексне...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconНаказ №456 Про проведення Х міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Яцика», від 09. 11. 2009р. №1/9-770 «Про перенесення термінів проведення Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»,...
Правил а організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу \"Кенгуру 2012\" iconПро проведення XII міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів
Наказу №192 від 20. 02 2012 року Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи