Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics icon

Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
НазваДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Дата08.11.2012
Розмір87.8 Kb.
ТипДокументи


Дніпропетровський


Університет економіки

та права

dnipropetrovsk

university of economics

& law


Інформаційний бюлетень № 44
Міжнародний відділ інформує”
12.06.2009 р.


Зміст
Стипендії та гранти

1. Короткотермінові викладацькі семінари-тренінги Ресурсного центру Центральноєвропейського університету (Будапешт)

2. Дослідницькі гранти Інституту відкритого суспільства для викладачів гуманітарних та суспільних наук

3. Стипендії для навчання в Норвегії

4. Міжнародні стипендії від парламенту Німеччини


Інша інформація

5. Дослідницькі стажування в Берліні для науковців та журналістів
^

6. Літня школа французької мови7. Літні мовні курси у Німеччині

8. Тренінговий курс з європейського громадянства в Словенії9. Освіта в Європі – нові можливості


Стипендії та гранти

1. Короткотермінові викладацькі семінари-тренінги Ресурсного центру Центральноєвропейського університету (Будапешт)


Впродовж осіннього триместру 2009-2010 навчального року навчальний ресурсний центр Центральноєвропейського університету (Будапешт, Угорщина) проведе тижневі семінари-тренінги для викладачів з гуманітарних, суспільних та правничих наук. Метою семінарів є подальше вдосконалення навчальних планів, викладацьких методів та підходів. Навчальний ресурсний центр Центральноєвропейського університету пропонує три типи семінарів, котрі відбуватимуться кожен у відповідний час починаючи з жовтня 2009 року. Дедлайн подачі документів на участь у відкритих сесіях: 5-10 вересня 2009 року. Дедлайн подачі документів на участь в інноваційних сесіях: 1 – 15 жовтня 2009 року. Дедлайн подачі документів на участь у факультетській сесії: 15 жовтня 2009 року.

Детальніша інформація: http://eu-edu.org/ua/

^

2. Дослідницькі гранти Інституту відкритого суспільства для викладачів гуманітарних та суспільних наук


Ресурсний центр Центральноєвропейського університету в Будапешті, Угорщина (Central European University’s Curriculum Resource Center, CRC) за фінансової підтримки Інституту відкритого суспільства (Open Society Institute, OSI) оголошує конкурс на здобуття групових та індивідуальних грантів для викладачів суспільних дисциплін. Ресурсний центр пропонує гранти двох типів. Перший тип – це фінансова підтримка викладачеві або групі викладачів, котрі мають науковий ступінь і викладають курси з суспільних наук в університеті. Гранти другого типу присуджуються викладачам суспільних та гуманітарних дисциплін.  Це виключно індивідуальні гранти для постійних працівників у тому числі українських університетів. Дедлайн подання документів на отримання обох грантів – 20 червня 2009 року.

Детальніша інформація: http://eu-edu.org/ua/

^ 3. Стипендії для навчання в Норвегії

Відповідно до Норвезької квотної програми українські та білоруські студенти можуть подавати заявки на здобуття стипендії, яка передбачає отримання університетського ступеню у межах багатьох наукових напрямків та предметів у 47 норвезьких університетах та коледжах.

Крайній термін: 1 грудня 2009 р.

Мета Квотної Програми – дати студентам доцільну освіту, яка б приносила користь їхнім рідним країнам, після закінчення навчання та повернення додому.
Щорічно програма спонсорує 300 студентів з Центральної та Східної Європи, так само як і 800 студентів з країн, що розвиваються. Студенти отримують таку суму коштів, яка б в середньому була потрібна норвезькому студенту під час аналогічної освітньої програми. Фінансування припиняється, коли студент по закінченню освітнього курсу залишає країну. Загалом програма передбачає курси для отримання ступеню Master і PhD, а також крім цього для отримання певних професійних ступенів. Мова навчання та викладання – норвезька або англійська.

Квотна Програма є доступною для осіб старших, ніж 18 років (з-поміж інших країн, з України та Білорусії). Усі кандидати повинні мати сертифікат про закінчення середньої школи + два роки навчання у вищому навчальному закладі своєї країни, проте є винятки для деяких професійно зорієнтованих напрямків.

Аплікаційні форми потрібно надіслати безпосередньо до вищого навчального закладу, що бере участь у програмі (http://www.siu.no/en/programoversikt/kvoteordningen/participating_institutions). Аплікаційні форми можна отримати на веб-сторінках університетів та коледжів.

Кінцевий термін подачі документів – 1 грудня кожного року, хоча деякі курси та освітні програми можуть мати й інші кінцеві дати. Зв’яжіться з Міжнародним відділом університету/коледжу, до якого ви подаєте заявку.

Лист про зарахування зазвичай має бути надіслано до 15 квітня. Усі студенти також отримають корисну інформацію про навчання в Норвегії.

Після отримання листа про зарахування студент звертається за дозволом на навчання у Норвезьке посольство в Києві . процедура щодо цього пояснена на веб-сторінці посольства (www.norway.com.ua).

Фінансування Квотної Програми студентів надається Державним Освітнім Фондом Позики (State Educational Loan Fund). Кожен студент отримує таку суму коштів, яка б в середньому була потрібна норвезькому студенту під час аналогічної освітньої програми. Понад 30% суми надається в якості гранту, а 70% - в якості позики, яка припиняється, коли студент по завершенню навчання залишає країну. Витрати на в’їзд до Норвегії відшкодовуються. Студент має можливість раз в рік поїхати додому, якщо освітня програма триває більше, ніж один рік; те саме стосується витрат на дорогу під час наукової роботи протягом курсу навчання. Якщо студент повертається додому протягом трьох місяців після завершення курсу, вартість перельоту покривається Державним Освітнім Фондом Позики (State Educational Loan Fund). Одружені/заміжні студенти та студентки також отримають фінансову підтримку для їхніх чоловіка/дружини чи дітей, які мають дозвіл на перебування в Норвегії. Усі студенти-учасники програми та члени їхніх сімей будуть застраховані Норвезькою Соціальною Системою Безпеки (Norwegian Social Security System).

Як правило, студенти отримують фінансову допомогу на період чотирьох років для однієї навчальної програми або для комбінації двох навчальних програм: наприклад, один рік – для вищого ступеню, другий рік – для PhD ступеню.

Щоб отримати більше інформації, заходьте на веб-сайт http://www.siu.no/

^ 4. Міжнародні стипендії від парламенту Німеччини

Німецький Бундестаґ щороку оголошує конкурс стипендій для студентів з усього світу, зокрема з України. Мета стипендій – дати змогу молодим людям дізнатися про принципи європейського парламентаризму та процес ухвалення рішень у німецькому Бундестазі.

Програма триває загалом 5 місяців та складається із навчальних семінарів, практичних заходів та практики у службі одного з депутатів Бундестаґу. Програму зорганізовано у тісній співпраці з трьома берлінськими університетами. Учасникам програми надаватиметься стипендія в розмірі 450 євро на місяць, безкоштовне житло та медичне страхування.

У програмі можуть брати участь громадяни України не старші від 30 років, що мають завершену вищу освіту та мають дуже добрий рівень знання німецької мови. Кінцевий термін подання документів – 30 червня 2009 року.

Докладніше можна дізнатися на офіційному сайті ініціативи:
http://www.bundestag.de/internat/internat_austausch/ips/info/ukraine.html

Інформація українською мовою:
http://www.bundestag.de/internat/internat_austausch/ips/info/programm/ukraine.pdf

Докладнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті Міжнародного фонду Вишеградських країн (http://scholarships.visegradfund.org/)

Докладніше: www.tu-chemnitz.de/international/nach-chemnitz/stipendium.php?nr=aktuell&ausschreibung=research


Інша інформація

^ 5. Дослідницькі стажування в Берліні для науковців та журналістів


Фундація Irmgard Coninx (Irmgard Coninx Stiftung, Берлін, Німеччина) надасть три короткотермінові дослідницькі стипендії переможцям конкурсу есе на тему «Пам'ять і політика: освіта, мас-медіа та культурна пам'ять».
Переможці конкурсу отримають стипендії для дослідницької роботи в Державній бібліотеці Берліна, університеті імені Гумбольдта або в Берлінському центрі досліджень із соціальних наук.
Розмір стипендії – 1000 євро на місяць, плюс покриття витрат на проживання.
Окрім того, стипендіати будуть запрошені до участі у щорічному міжнародному круглому столі в Берліні у жовтні 2009 року.
Цільовою аудиторією конкурсу есе є науковці (ті, хто отримав науковий ступінь не пізніше, ніж п’ять років тому), журналісти та правозахисники.
Роботи можуть розглядати окремі аспекти впливу історичної освіти, політики та мас-медіа на культурну пам'ять або стосуватися більш загальних і теоретичних аспектів проблеми, таких, як колективна культурна пам'ять і конструювання ідентичності. Мова робіт – англійська.
Роботи приймаються до розгляду до 30 червня 2009 року.
Детальніша інформація на сайті http://www.civicua.org/news/view.html?q=1210834
^

6. Літня школа французької мови


«Українська асоціація випускників французьких освітніх програм» (AUDESF) спільно з Посольством Франції в Україні втретє поспіль проводить Літню школу французької мови. Цього року літня школа відбуватиметься з 1 по 15 липня 2009 року на базі відпочинку "Заросляк" біля підніжжя г. Говерла. Навчання проводитиметься щодня протягом трьох годин професійним викладачем - носієм мови.

Школа орієнтована на студентів, молодих фахівців та всіх, хто цікавиться вивченням французької мови. Мінімальний рівень володіння мовою вимагається.


Вартість участі у Літній школі складає 2500 гривень з особи (проживання, харчування, заняття з французької мови, програма дозвілля). Витрати на проїзд та екскурсії у вартість не входять.


Кінцева дата резервування місць – 16 червня 2009 року (передбачається завдаток у розмірі 500 гривень).

За додатковою інформацією звертайтеся до Оксани Чайки, координатора школи (тел.: + 38 050 25 25 225, ел. адреса: ecolete2009@gmail.com).

Інформація: http://www.eu-edu.org/news/info/247


^ 7. Літні мовні курси у Німеччині


Мюнхенський міжнародний літній університет пропонує мовні курси німецької мови з ознайомленням зі студентським, науковим життям Мюнхена, Баварії та Німеччини.

Під час проходження курсу Ви зможете ознайомитись з культурним та повсякденним життям Німеччини.

www.daad.de/deutschland/deutsch-lernen/sommerkurse/00490.de.html


Інститут міжнародної комунікації у співпраці з Університетом ім. Гайнріха Гайне пропонує курси високого гатунку та програми підвищення кваліфікації в галузі німецької мови для навчання та професії, літні курси як у Дюссельдорфі, так і у Берліні, а також численні додаткові послуги, як, наприклад, допомога у пошуку житла або культурна програма. www.iik-duesseldorf.de

^

8. Тренінговий курс з європейського громадянства в СловеніїНаціональна агенція програми "Молодь в дії" в Словенії та Ресурсні центри САЛТО Східна Європа та Кавказ і Південно-Східна Європа оголошують конкурс на участь у тренінговому курсі з питань Європейського громадянства.

Тренінговий курс було розроблено з метою заохочення розвитку критичного, демократичного та європейського громадянства і завдяки цьому підтримати реалізацію та підвищити якість програми "Молодь в дії".

Тренінг відбуватиметься з ^ 23 по 29 листопада 2009 року в Словенії. Кінцевий термін подання заявок 13 вересня 2009 р.Детальна інформація: http://www.civicua.org/news/view.html?q=1189420


9. Освіта в Європі – нові можливості


Програма “Європейська освіта” запрошує Вас до участі у ознайомчих візитах в рамках проекту ““Освіта в Європі – нові можливості”. Мета проекту: ознайомлення потенційних абітурієнтів та їхніх батьків з освітніми пропозиціями партнерських ВНЗ

програми “Європейська освіта”.


Докладніше: http://www.civicua.org/news/view.html?q=1226232


Схожі:

Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма для українських студентів Міжнародного Вишеградського фонду
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендії в Коледжі ім. Макса Вебера для аспірантів та кандидатів наук (Німеччина)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендії в Коледжі ім. Макса Вебера для аспірантів та кандидатів наук (Німеччина)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Конкурс рефератів для студентів Україна в Європейському Союзі. Реальна перспектива чи
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Хііі міжнародна науково-практична конференція “Україна в євроінтеграційних процесах” (Київ) 4
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма від Американської Асоціації Жінок з університетською освітою (aauw)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Короткотермінові викладацькі семінари-тренінги Ресурсного центру Центральноєвропейського університету (Будапешт)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Міжнародна наукова конференція студентів І аспірантів "v харківські студентські філософські читання" 4
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма від Американської Асоціації Жінок з університетською освітою (aauw)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма від Американської Асоціації Жінок з університетською освітою (aauw)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи