Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics icon

Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
НазваДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Дата08.11.2012
Розмір94.3 Kb.
ТипДокументи


Дніпропетровський


Університет економіки

та права

dnipropetrovsk

university of economics

& law


Інформаційний бюлетень № 38
Міжнародний відділ інформує”
12.03.2009 р.


Зміст
Стипендії та гранти

1. Стипендії для навчання на річній магістерській програмі Європейського коледжу у Варшаві

^

2. Вишеградська літня школа

3. Стипендія ім.Пауля Целяна для перекладачів


4. Міжнародні стипендії від парламенту Німеччини

5. Навчання у Білефельдському університеті


6. Австрійські стипендії для студентів (Austrian Student Scholarship)

7. Стипендії для українських студентів від Варшавського університету

8. ІІІ Конкурс імені Єжи Ґєдройця на дипломні, маґістерські та кандидатські роботи
2008/2009

Інша інформація

9. Літні мовні курси у Німеччині


10. Англійський тур у Великобританії


11. Конференція «Реформування сучасної правової системи»


Стипендії та гранти


^

1. Стипендії для навчання на річній магістерській програмі Європейського коледжу у ВаршавіЄвропейський коледж у Варшаві (College of Europe in Warsaw) пропонує українським студентам стипендії для навчання на річній магістерській програмі з європейських студій. Кінцевий термін подання заявок на участь у конкурсі - 15 квітня 2009 року.


http://eu-edu.org/ua/news/info/188
^

2. Вишеградська літня школаВід 28 червня до 11 липня у польському Кракові відбудеться 8-а Вишеградська літня школа. Захід триватиме під егідою Вишеградської групи країн (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) і буде присвячений обговоренню сучасних політичних, соціальних та культурних тенденцій у Європейському Союзі, країнах Вишеградської групи та у найближчих сусідах ЄС (зокрема, Україні). Останній термін подання документів – 31 березня 2009 року.


http://eu-edu.org/ua/news/info/188
^

3. Стипендія ім.Пауля Целяна для перекладачівВіденський Інститут гуманітарних наук і Фундація ERSTE оголошують конкурс на отримання перекладацької стипендії ім. ^ Пауля Целяна на 2009-2010 рік.  Стипендія має на меті сприяти посиленню обміну ідеями між Західною і Східною Європою, і підтримує переклади канонічних, а також сучасних текстів з гуманітарних і соціальних наук.


Стипендія надається на термін від 3 до 6 місяців перекладачам, які працюють над перекладами на момент подавання документів і хочуть продовжити роботу у Віденському Інституті гуманітарних наук. Стипендія покриває проїзд, проживання (Інститут надає гостьове приміщення), харчування,  доступ до Інтернету тощо.

 

На сьогодні, близько 80 перекладачів з 16 країн стали стипендіатами цієї програми. Серед стипендіатів 2008 року - Лариса Цибенко з Львівського Університету ім. Івана Франка, як отримала стипендію для підтримки перекладу українською мовою роботи польського філософа-феноменолога Романа Інґардена «Літературний твір».  

 

Кінцевий термін подання документів – ^ 31 березня 2009 року.

 

Детальнішу інформацію, а також список необхідних документів можна завантажити тут

 

http://eu-edu.org/ua/news/info/188

^ 4. Міжнародні стипендії від парламенту Німеччини

Німецький Бундестаґ щороку оголошує конкурс стипендій для студентів з усього світу, зокрема з України. Мета стипендій – дати змогу молодим людям дізнатися про принципи європейського парламентаризму та процес ухвалення рішень у німецькому Бундестазі.

Програма триває загалом 5 місяців та складається із навчальних семінарів, практичних заходів та практики у службі одного з депутатів Бундестаґу. Програму зорганізовано у тісній співпраці з трьома берлінськими університетами. Учасникам програми надаватиметься стипендія в розмірі 450 євро на місяць, безкоштовне житло та медичне страхування.

У програмі можуть брати участь громадяни України не старші від 30 років, що мають завершену вищу освіту та мають дуже добрий рівень знання німецької мови. Кінцевий термін подання документів – 30 червня 2009 року (дата може змінитися).

Докладніше можна дізнатися на офіційному сайті ініціативи:
http://www.bundestag.de/internat/internat_austausch/ips/info/ukraine.html

Інформація українською мовою:
http://www.bundestag.de/internat/internat_austausch/ips/info/programm/ukraine.pdf

Докладнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті Міжнародного фонду Вишеградських країн (http://scholarships.visegradfund.org/)

Докладніше: www.tu-chemnitz.de/international/nach-chemnitz/stipendium.php?nr=aktuell&ausschreibung=research

^ 5. Навчання у Білефельдському університеті


Студенти, які успішно закінчили у себе на батьківщині перші два курси державного Вузу або іншого Вузу, що має державну атестацію, можуть розраховувати на прийом у Білефельдський університет.


Заяви на бакалаврське відділення подають до організації “Uni-Assist”, яка займається обробкою документів на прийом для багатьох Вузів Німеччини. Всю необхідну інформацію Ви знайдете на сайті: www.uni-assist.de


Прийом документів до магістратури та аспірантури, а також на короткочасне навчання (без отримання диплому) здійснює безпосередньо сам Білефельдський університет.


Необхідною умовою навчання у Білефельдському університеті є підтвердження знань німецької мови. Це питання також можна вирішити, знаходячись вже у Білефельді, у рамках курсів німецької мови.


Детальну інформацію Ви знайдете на сайті:

www.uni-bielefeld.de/International/Students


^ 6. Австрійські стипендії для студентів (Austrian Student Scholarship)


Австрійська приватна організація «Mondi» - незалежна некомерційна приватна організація, яку фінансує Mondi Group, що надає фінансову підтримку молодим студентам, які навчаються у рамках «Austrian Student Scholarship».


Mondi Group пропонує стипендії для основних університетських програм (університетський диплом, бакалаврські програми) та магістерських програм студентам, які бажають вчитися у сфері технології, природничих та економічних наук.


Стипендії призначені для навчання в Австрії, ті студенти, що на даний момент навчаються в Австрії не можуть отримати стипендії. Підтримка може бути до 4 років або на мінімальний термін дії відповідної програми. Стипендія надається на кожен рік, розмір стипендії буде залежати від успіхів студента.

Фінансова підтримка на оплату за навчання, витрати на утримання та підручники складає близько 12000 Євро – на один навчальний рік (подальша стипендія буде вираховуватися з цієї суми). Стипендія на проїзд, при необхідності, складає 1000 Євро на рік

Порада та підтримка стипендіатам відносно отримання візи, страхування, мовних курсів та пошуку житла.

Максимальна кількість стипендіатів – 40 (щорічним прийом від 10 до 14 стипендіатів)


Кінцевий термін подачі документів – ^ 31 травня 2009 року


Більш детальна інформація знаходиться на сайтах:

http://www.mondi.co.uk

www.mondigroup.com


^ 7. Стипендії для українських студентів від Варшавського університету


Студії Східної Європи Варшавського університету оголошують IX щорічний конкурс на 25 стипендій для кандидатів з країн Східної Європи, Росії, Кавказу та Середньої Азії, які мають повну вищу освіту (найкраще гуманітарну) та добре орієнтуються у проблематиці цих регіонів, зокрема періоду XIX-XX ст., а також сучасного періоду, особливо 1980-х рр. та після 1991 р.

Стипендії призначені для навчання на 2-річних післядипломних, магістерських «Східних студіях Варшавського університету». Період навчання - з 1 жовтня 2009 р. до 30 червня 2011 р. (4 семестри). Стипендія надається протягом 10 місяців на рік. Частину програми стипендіати реалізуватимуть у своїх країнах (протягом кількох тижнів).
Детальна інформація щодо вимог та умов участі у цій стипендії, а також формуляр анкети знаходиться на сайті: www.studium.uw.edu.pl

Комплект документів потрібно надіслати електронною поштою не пізніше 15 березня 2009 р. на адресу: studium@uw.edu.pl
Джерело : Посольство Польщі в Україні

8. ІІІ Конкурс імені Єжи Ґєдройця на дипломні, маґістерські та кандидатські роботи
2008/2009


2006 року, з нагоди Року Єжи Ґєдройця, Посольство Республіки Польща проголосило перший конкурс на найкращі роботи, присвячені історії та сучасності Польщі, а також польсько-українським взаєминам. Конкурс тривав протягом академічного року 2006/2007 і користувався великим зацікавленням молодих учених та випускників українських вищих навчальних закладів. В академічному році 2007/2008 конкурс відбувся вдруге.

Нині умови і вимоги ІІІ Конкурсу залишаються такими ж, як і в попередньому конкурсі, а саме: надіслання роботи, присвяченої історії та сучасності Польщі або польсько-українським взаєминам (видруку та електронної версії), а також короткого змісту роботи (резюме) та c.v. автора на адресу Посольства Польщі у Києві не пізніше 30 червня 2009 р.

Приймаються тільки ті праці, захист яких відбувся протягом 2008-2009 рр. Їх оцінюватиме міжнародне, польсько-українське жюрі. Передбачено по три премії у двох категоріях: дипломної або маґістерської роботи та кандидатської роботи. Перша премія за кандидатську роботу становитиме 1500 у.о., друга - 800; третя - 500. Перша премія за маґістерську або дипломну роботу становитиме 500 у.о., друга - 300, третя - 200. Найкращі праці будуть надруковані у престижних наукових виданнях.

Контактна особа: д-р наук Оля Гнатюк, перший радник Посольства Польщі, керівник Відділу науки і освіти, тел. (044) 230-0708; e-mail: olahnatiuk@polska.com.ua, вул. Ярославів вал 12, 01901 м. Київ.


http://www.kijow.polemb.net/index.php?document=1851


Інша інформація

^ 9. Літні мовні курси у Німеччині


Мюнхенський міжнародний літній університет пропонує мовні курси німецької мови з ознайомленням зі студентським, науковим життям Мюнхена, Баварії та Німеччини.

Під час проходження курсу Ви зможете ознайомитись з культурним та повсякденним життям Німеччини.

www.daad.de/deutschland/deutsch-lernen/sommerkurse/00490.de.html


Інститут міжнародної комунікації у співпраці з Університетом ім. Гайнріха Гайне пропонує курси високого гатунку та програми підвищення кваліфікації в галузі німецької мови для навчання та професії, літні курси як у Дюссельдорфі, так і у Берліні, а також численні додаткові послуги, як, наприклад, допомога у пошуку житла або культурна програма. www.iik-duesseldorf.de


^ 10. Англійський тур у Великобританії

Груповий тур у Ньюкасл + 3 дні у Лондоні

21.06-14.07.2009


Ньюкасл – це велике університетське місто на півночі Англії, що пропонує молоді різноманітний та цікавий відпочинок. Програма навчання поєднує вивчення англійської мови з індивідуальною програмою, розробленою для кожного студента (з упором на англійську для економіки, права чи інших професійних галузей).


Проживання у сім’ях у двомісних кімнатах зі сніданком та вечерею. Культурна програма включає концерти, театри, відвідування пабів та нічних клубів, кіно, боулінг і т.д., а також 2 екскурсії у вихідні дні до столиці Шотландії Единбург та Дурхем, місто, у якому знімали «Гаррі Поттера».

Після програми навчання на Вас чекають 3 дні у Лондоні.


Вартість програми: 1420 фунтів стерлінгів

До вартості входить:

 • тритижневий курс англійської (45 годин)

 • проживання у родині зі сніданком та вечерею у Ньюкаслі

 • проживання у готелі економ-класу у центральній частині Лондону зі сніданком

 • культурна програма у Ньюкаслі

 • екскурсії у Единбург та Дурхем

 • оглядова екскурсія по Лондону на двоповерховому автобусі з відкритим верхом

 • проїзд Лондон-Ньюкасл-Лондон

 • трансфер із залізничного вокзалу у Ньюкаслі та назад


Окремо оплачуються*:

 • авіа білет Дніпропетровськ-Лондон-Дніпропетровськ літаком «Австрійських авіаліній» (близько $700 в обидва кінця)

 • віза** - 780 грн. (за станом на січень 2009 р.)

 • страховка (від 95 грн.)

 • послуги агентства – 900 грн.


Разом (приблизно) - $ 2700 + 1800 грн.

Кінцевий термін подачі документів – 23 березня 2009 р.

За додатковою інформацією звертайтеся до Міжнародного відділу (А417).


11. Конференція «Реформування сучасної правової системи»

10-11 квітня 2008 року у м. Донецьк проходитиме Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених „Реформування сучасної правової системи»


Для участі в конференції Вам необхідно до 25 березня 2009 року надіслати заявку на участь, тези доповіді, копію платіжного документу, а також рецензію наукового керівника чи іншої особи, що має науковий ступінь чи/та вчене звання (якщо Ви бажаєте, щоб Ваша доповідь була розглянута на предмет включення її до збірника матеріалів конференції)


Докладніше: http://www.civicua.org/news/view.html?q=1157917


Схожі:

Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма для українських студентів Міжнародного Вишеградського фонду
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендії в Коледжі ім. Макса Вебера для аспірантів та кандидатів наук (Німеччина)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Короткотермінові викладацькі семінари-тренінги Ресурсного центру Центральноєвропейського університету (Будапешт)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендії в Коледжі ім. Макса Вебера для аспірантів та кандидатів наук (Німеччина)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Конкурс рефератів для студентів Україна в Європейському Союзі. Реальна перспектива чи
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Хііі міжнародна науково-практична конференція “Україна в євроінтеграційних процесах” (Київ) 4
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма від Американської Асоціації Жінок з університетською освітою (aauw)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Короткотермінові викладацькі семінари-тренінги Ресурсного центру Центральноєвропейського університету (Будапешт)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Міжнародна наукова конференція студентів І аспірантів "v харківські студентські філософські читання" 4
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма від Американської Асоціації Жінок з університетською освітою (aauw)
Дніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Стипендійна програма від Американської Асоціації Жінок з університетською освітою (aauw)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи