Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" icon

Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу "історія держави І права україни та історія україни" для спеціальності 06. 01. 01 "Право"
НазваРобоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу "історія держави І права україни та історія україни" для спеціальності 06. 01. 01 "Право"
Сторінка1/3
Дата05.11.2012
Розмір0.53 Mb.
ТипРобоча програма
  1   2   3

Чернівецький національний університет

імені Юрія Федьковича
“ЗАТВЕРДЖУЮ”


Декан юридичного факультету

_________________ (Пацурківський П.С.)

“ 31” серпня 2009 р.


робоча програма
(за кредитно-модульною системою)
з курсу “ІСТОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА УКРАЇНИ ТА
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ”

для спеціальності 8.06.01.01 ”Право”


Спеціалізації _________________________________________

Факультет: юридичний
Кафедра теорії та історії держави і права
Нормативні

дані


Форма

навчання

Курс

Семестр

Всього годин

К-ть кредитів

Лекції (год.)

Практичних (семінарських) (год.)

Лабораторні (год.)

Індивідуальна робота (год.)

Самостійна

робота (год.)

Розрахунково-графічні роботи (шт.)

Курсові роботи (шт.)


Залік (сем.)


Екзамен (сем.)


Денна

1

1

180

5

51

34

-
95
-

-

1

Заочна

1

1

180

5

16

4

-
180
-

-

1Робоча програма складена на основі освітньо-професійної програми

Напряму____06.01.“Право” спеціальність «Право»


Робоча програма складена к.ю.н. доц. Меленко С.Г.


Робоча програма затверджена на засіданні кафедри теорії та історії держави і права


протокол № 1 .

29” серпня 2009 р.


Завідувач кафедри ___________________________ /Никифорак М.В./


Схвалено методичною радою юридичного факультету


30”серпня 2009 р.

Голова методичної ради

юридичного факультету _____________________ / Савчук С. В./

^ ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


Шлях сучасної незалежної Української держави до власної державності є складним і суперечливим. Але, власне, повернення до витоків національного державо- та правотворення, а головне, глибоке, всебічне, неупереджене і вільне від наукових стереотипів та ідеологічних догм дослідження власного минулого та врахування його уроків – є найвиправданішими кроками для аналізу нинішнього державно-правового та історичного розвитку України, для подальшого утвердження Української держави та розвитку її правової системи як сьогодні, так і у майбутньому. Державно-правова та історична спадщина України має служити відновленню престижу національних державно-правових святинь, долаючи тим самим кризу – влади, держави, оздоровлюючи та згуртовуючи українське суспільство.

У системі юридичних знань, зокрема, у циклі історико-правових дисциплін, курс "Історія держави та права України та історія України" відіграє роль базової для вказаного циклу науки, що зумовлене специфікою її предмету – вивчення виникнення, розвитку і функціонування національних державних інституцій та правових систем в історико-хронологічному вимірі.

Навчальна дисципліна "Історія держави і права України та історія України" вивчає еволюцію української державної традиції, розвиток механізму дер­жавної влади в Україні, зародження та функціонування правової си­стеми в цілому і окремих галузей права зокрема, а також зародження та розвиток соціокультурних елементів українського суспільства. На основі законо­мірностей історико-культурного розвитку вивчає причини і наслідки виник­нення та занепаду державно-правових систем, функціонування ме­ханізму державної влади, зокрема органів центрального та місцево­го управління, юстиції. В історії права України належна увага при­діляється утворенню національної правової системи, вивченню та аналізу джерел і основних рис права, кодифікації, формуванню пра­вової свідомості та правової культури українського народу та їх зв’язок з еволюційним розвитком українського суспільства в цілому.

Навчальний матеріал висвітлюється у відповідності до загально-цивілізаційних засад у розвитку людства з урахуванням національ­ної державно-правової традиції, для якої характерні гуманізм, демо­кратизм і соціальна справедливість.


Мета і завдання курсу "Історія держави і права України та історія України"
  1   2   3

Схожі:

Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconРобоча програма ( за кредитно-модульною системою) курсу "теорія держави І права" для спеціальності 06. 01. 01 "Право"
Робоча програма складена на основі навчального плану Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconЗ дисципліни: «Історія держави І права України»
Методичні вказівки до проведення практичних занять з курсу: “Історія держави І права України” для студентів спеціальності 060101...
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconРобоча програма ( за кредитно-модульною системою) курсу "логіка права " освітньо-кваліфікаційного рівня магістр для спеціальності 06. 01. 01 "Право"
move to 0-5654221
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconРобоча програма ( за кредитно-модульною системою) курсу "логіка (загальна І юридична)" для спеціальності 06. 01. 01 "Право"
Робоча програма складена на основі освітньо-професійної програми напряму 06. 01. “Право спеціальності 06. 01. 01. «Право»
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconЗ дисципліни: «Історія держави І права України»
Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни: “Історія держави І права України” для студентів спеціальності 060101...
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconЗ дисципліни: «Історія держави І права України»
Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни: “Історія держави І права України” для студентів спеціальності 060101...
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconІсторія держави І права зарубіжних країн програма курсу
Курс Історія держави І права є своєрідним вступом до спеціальних юридичних дисциплін
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconІсторичний факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Адреса, телефон
України, соціально-історична антропологія, історичне краєзнавство, історія України, етнографія України, історіографія історії України,...
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconІсторія держави та права зарубіжних країн” (для студентів спеціальності “історія”)
Сходу. Причому, наукову значущість цього курсу створює та обставина, що на протязі його вивчення розкриваються питання виникнення,...
Робоча програма ( за кредитно-модульною системою) з курсу \"історія держави І права україни та історія україни\" для спеціальності 06. 01. 01 \"Право\" iconПитання підсумкового контролю з дисципліни Історія держави і права України
Періодизація курсу. Місце та роль історії держави і права України в системі юридичних дисциплін
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи