Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку icon

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку
Скачати 48.86 Kb.
НазваШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку
Дата06.05.2013
Розмір48.86 Kb.
ТипДокументи

Шановні колеги!


Запрошуємо Вас взяти участь у

Міжнародній науково-практичній конференції

«20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку»,
яка відбудеться 19 – 20 квітня 2013 р. у АР Крим, м. Сімферополь, вул. Київська 181,
Національна академія природоохоронного та курортного будівництва.


Бажаючих прийняти участь у конференції просимо надіслати тези доповідей, заявку на участь та банківську квитанцію про сплату організаційного внеску у термін до 14 квітня електронною поштою за адресою:


auditconf@gmail.com


Заявка на участь у конференції:


ПІБ, науковий ступінь, вчене звання, посада учасника __________________________________

Повна назва й адреса організації (установи)_____

Назва доповіді______________________________

Назва секції________________________________

Науковий керівник (для аспірантів)____________

Адреса, на яку слід вислати збірник (з індексом)__

Контактний телефон, e-mail __________________

Чи планується Ваш приїзд для очної участі у конференції (так/ні)__________________________

Чи необхідно офіційне

запрошення (так/ні)__________________________

Необхідне обладнання для доповіді____________

Дата_______________________________________

Правила оформлення матеріалів


Для розміщення в збірнику матеріалів конференції учасникам необхідно надати тези доповідей обсягом не більше 2 сторінок формату А4. За кожну додаткову сторінку (третя, …) тез доплата 30 грн.


Тези доповіді надаються в одному екземплярі, набрані в редакторі Microsoft Word. Шрифт Times New Roman 14. Міжрядковий інтервал 1. Поля 2 см з усіх сторін.


Перший рядок – напівжирним вказується прізвище та ініціали (вирівнювання по правому краю).

Другий рядок – курсивом вказується назва ВУЗа, у якому працює автор, через кому – місто, у якому розташован ВУЗ, через кому – країна (вирівнювання по правому краю).

Третій рядок – напівжирним прописними літерами пишеться назва доповіді (вирівнювання по правому краю).

Четвертий рядок – порожній.

Наступний абзац – текст доповіді (вирівнювання по ширині, Абзацний відступ для тексту доповіді – 1 см., до цього – 0 см.).


Список літератури оформлюється відповідно до вимог ВАК.


frame1


Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора.

Абзаци Tab'ами та пробілами не ставити!


^ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ВНЕСКИ учасників використовуються для часткового покриття витрат, пов'язаних із підготовкою і проведенням конференції, протокольних заходів згідно з розкладом роботи конференції, виданням програми конференції та пакету інформаційних матеріалів і становлять (тези до 2-х сторінок):

  • 1 000 грн. – за участь у роботі конференції, публікацію тез доповідей;

  • 95 грн. – у випадку дистанційної участі у роботі конференції (публікація та розсилка матеріалів конференції). Вартість пересилки збірника за кордон – додатково 70 грн. (95+70=165 грн. або 20$)

  • ^ 40 грн. у випадку дистанційної участі у роботі конференції за умови подання тез англійською мовою. Оргкомітет залишає за собою право відмовити в публікації тез по причині низької якості перекладу. Звертайте увагу на професійну термінологію. Вартість пересилки збірника за кордон – додатково 70 грн.


^ Платіжні реквізити для учасників з України:

ФОП Максимюк М.М.

Р/с 26004397535 в АТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ

МФО 380805

Код ЄДРПОУ 3041020978

Призначення платежу:

«Прізвище, ініціали. За участь у конференції 20-річчя аудиту».


^ Для учасників з інших країн:

після того, як Ви подасте заявку у підтвердження Вам будуть вислані реквізити для оплати.

Після отримання та обробки Вашого листа Вам буде надіслано підтвердження. Якщо його не буде протягом 3-х робочих днів, прохання передзвонити за телефоном +38-097-220-71-99.


Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

До публікації можуть бути допущені тези кращих студентів, написані в співавторстві з науковим керівником.

Тези доповідей будуть видані збірником матеріалів до початку роботи конференції.


За бажанням учасників конференції, крім тез, матеріал для опублікування може бути також представлений у вигляді статей, які будуть опубліковані в журналі «Культура народів Причорномор'я», що зареєстрований ВАК України як спеціальне видання з економічних наук (перелік № 5 від 10.05.2000р.). Журнал «Культура народів Причорномор'я» знаходиться у рейтингу наукових журналів України згідно даних Google Scholar за 2007-2011 роки (см. http://archive.nbuv.gov.ua/portal/rating_journals.html)


Вартість публікації статті 27 грн./стор. Додатковий примірник журналу для співавторів буде коштувати 40 грн. Вартість пересилання журналу поза Україною 70 грн.

В журналі публікують статті українською, російською, англійською та іншими мовами. Вимоги до оформлення статей див. на сайті конференції або замовляйте по е-mail. Ви можете скористатися послугами перекладача за додаткову плату (50 грн.) для перекладу збільшеної анотації на англійську мову.


Якщо Ви бажаєте отримувати розсилку про конференції у Криму напишіть листа за вищевказаним e-mail'ом з темою «хочу розсилку» або надішліть SMS з Вашим e-mail'ом і словом «розсилка».

^ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:


Секція 1. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку контролю та аудиту.

Секція 2. Професійні компетенції бухгалтера та аудитора, питання етики.

Секція 3. Сучасні проблеми обліку та аналізу в умовах глобалізації.


Орієнтовна програма роботи конференції:


19 квітня

10.30-11.30 – Реєстрація учасників

11.30-13.30 – Пленарне засідання

13.30-14.30 – Кава-брейк

14.30-16.00 – Робота секцій

17.00 – Банкет


20 квітня

10.00-11.30 – Робота секцій

11.30-11.50 – Кава-брейк

11.50-13.10 – Робота секцій

13.10-14.10 – Кава-брейк

14.10-16.10 – Круглий стіл

Закриття конференції


Телефон для довідок: +38-097-220-71-99

Максимюк Максим Миколайович, викладач кафедри обліку і аудиту ТНУ.

www.audit.crimea.edu

Міністерство освіти і науки,
молоді та спорту України

Таврійський національний університет
імені В.І. Вернадського

Аудиторська палата України

Національна академія природоохоронного та курортного будівництва

Територіальне відділення Спілки аудиторів України в Автономній республіці Крим

Міжнародна науково-практична конференція


«20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку»


19 – 20 квітня 2013 р.

м. Сімферополь, АР Крим,

Україна

Схожі:

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги ! Запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції: «Пріоритети науково-технічного розвитку: проблеми та механізми реалізації»
Запрошуємо Вас взяти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми І перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми І перспективи розвитку обліку,...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку,...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми та перспективи»
Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «розвиток фінансового ринку в україні: проблеми...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у X міжнародній науково-практичній конференції “Державна етнонаціональна політика: правовий та культурологічний аспекти в умовах Півдня України”
Запрошуємо Вас взяти участь у X міжнародній науково-практичній конференції “Державна етнонаціональна політика: правовий та культурологічний...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconМіністерство освіти І науки України Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова Науково-методичний центр моніторингу якості освіти Інформаційний лист Шановні колеги!
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції : „Науково-методичні засади управління якістю...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”
Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції “Статистична оцінка соціально-економічного розвитку”,...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги Запрошуємо Вас взяти участь у роботі іі-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективи розвитку економіки в ринкових умовах»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі іі-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективи розвитку економіки в ринкових...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі III міжнародної науково-практичної конференції «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі»,
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі III міжнародної науково-практичної конференції «Економічні проблеми та перспективи розвитку...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції 20-річчя аудиту. Досягнення, проблеми та перспективи розвитку iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного управління підприємствами в умовах глобальних викликів»
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених та студентів «Особливості ефективного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи