Оформлення зведеної відомості icon

Оформлення зведеної відомості
Скачати 22.53 Kb.
НазваОформлення зведеної відомості
Дата13.10.2014
Розмір22.53 Kb.
ТипДокументи

Оформлення зведеної відомості

І. Якщо у зведеній відомості зустрічаються комірки заповнені решітками, потрібно розширити такі колонки:

II. Перенесення завідувача кафедрою на першу позицію:

1) в кінці рядочку, в якому стоїть зав. кафедрою, потрібно поставити 1 (після комірки з кількістю ставки):2) потрібно поставити курсор мишки навпроти першого прізвища у відомості, натиснувши ліву кнопку миші:3) переміщуючи курсор мишки донизу зведеної відомості, таким чином, виділяємо всі рядочки, в яких містяться тільки прізвища викладачів:4) в рядочку Меню вибираємо ^ Данные Сортировка:

5) в рядочку Сортировать по вибираємо стовпчик, в якому стоїть 1 (Столбец AW або Столбец 49, в залежності від налаштувань Excel):6) в рядочку Затем по потрібно вибрати стовпчик, в якому стоять прізвища викладачів (Столбец С або Столбец 3). Натискаємо Ок.ІІІ. Прорахунок ставок:

1) якщо в стовпчику зі ставками зустрічаються комірки, які мають зафарбований в зелений колір куточок, потрібно натиснути на таку комірку, з’явиться значок у вигляді знаку оклику:натискуємо на ньому і вибираємо ^ Преобразовать в число:2) якщо таких комірок багато, то для того щоб не редагувати кожну з них окремо, то можна стати в першу верхню комірку і виділити всі до низу, а потім натиснути знак оклику і Преобразовать в число:В крайньому випадку, можна порахувати ставки усно і ввести вручну.

3) переходимо в комірку рядочку Всього розподілено, стовпчика ставок і натискаємо значок суми на панелі інструментів:4) виділяємо весь стовпчик з ставками і натискаємо Enter.ІІІ. Якщо зведена не розміщується на одній сторінці, потрібно в Меню Файл Параметры страницы Поля зменшити праве, ліве, верхнє, нижнє поля. Натискаємо Ок.


ІV. У випадку, коли комусь з викладачів знімаються години, то це потрібно написати вручну безпосередньо на відомості, вказавши кількість годин і за який вид діяльності вони знімаються, відповідно до норм.

V. На зведеній відомості обов’язково повинні бути підписи: завідувача кафедрою, завідувача відділом практичної підготовки і відповідального за стажування викладачів.

Схожі:

Оформлення зведеної відомості iconЗразок оформлення тез доповідей
Відомості про авторів – прізвище, ініціали (Times New Roman Cyr, font 9, bold)–вирівнювання по правому краю
Оформлення зведеної відомості iconЗразок зведеної заявки факультету / відокремленого структурного підрозділу
В аспірантурі іншого внз (приклад: «нту національний транспортний університет»)
Оформлення зведеної відомості iconПриклад оформлення статей до журналу «Екологічна безпека»
Роздрукувати Умови опублікування статті, Правила оформлення та приклад оформлення
Оформлення зведеної відомості iconПриклади оформлення бібліографічного опису у списку джерел, який наводять у дипломах, магістерських бакалаврських та курсових роботах конституція України та кодекси
Конституція України. // Відомості Верховної Ради України. – 1966. – №30. – Ст. 141. – 2005. – №2. – Ст. – 44
Оформлення зведеної відомості iconБланк для оформлення заявки заявка на участь у І і І всеукраїнському семінарі молодих учених та студентів «Участь України у глобалізаційних процесах»
Науковий керівник (відомості про наукового керівника подаються за формою заявки для викладачів)
Оформлення зведеної відомості iconВимоги До оформлення статей до друку приймаються статті, що
Подається примірник тексту статті, підписаний авторами, надрукований на папері форматом А4, а також електронний варіант на cd-rom....
Оформлення зведеної відомості iconТема поняття трудового договору І порядок прийому на роботу I. Основні питання
Відомості, які обов’язково заносяться, та відомості, що не заносяться в трудову книжку працівника
Оформлення зведеної відомості iconЗакон України. Про внесення змін до Конституції України // Відомості Верховної Ради (ввр), 2005, n 2, ст. 44. Закон України. Про міліцію // Відомості Верховної Ради України. 1991. № Ст. 20 (Із численним змінами І доповненнями за 1991-2004 рр.)
Декларація про державний суверенітет України // Відомості Верховної Ради урср. 1990. №31. Ст. 429
Оформлення зведеної відомості iconЗакон України «Про освіту» від 23. 05. 1991 р. №1060-xii (Відомості Верховної Ради урср вiд 20. 08. 1991 1991 р., №34, стор. 451)
«Положення» вводиться з метою створення в Донецькому державному університеті управління єдиної системи опрацювання та оформлення...
Оформлення зведеної відомості iconІнструкція зі створення відомості навчальної дисципліни Відкрийте шаблон відомості. Збережіть файл на власному комп’ютері під назвою «Відомість прізвище ім’я»
Заповніть колонку «піб», вписавши туди прізвища, імена та по-батькові студентів, що слухають Вашу дисципліну
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи