Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення icon

Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення
Скачати 60.38 Kb.
НазваПоложення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення
Дата13.02.2014
Розмір60.38 Kb.
ТипПоложення

ЗАТВЕРДЖУЮ

Зав. каф. української мови і літератури

________________ проф. Хом’як І. М.


ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду

з української мови і літератури

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення учнівської Інтернет-олімпіади з української мови і літератури (далі – Інтернет-олімпіада).

1.2. Основними завданнями Інтернет-олімпіади є:

а) виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей;

б) подальше вдосконалення системи роботи з обдарованою молоддю;

в) підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення української мови і літератури, стимулювання розвитку філологічних здібностей;

г) сприяння до вибору професії українського філолога.

1.3. Організатором Інтернет-олімпіади є кафедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” (далі – Організатор).

1.4. Координацію технічного забезпечення Інтернет-олімпіади здійснює Організатор.

1.5. Для складання завдань Інтернет-олімпіади Організатор створює комісію, до складу якої входять фахівці з філологічної галузі. Члени комісії відповідають за науковий рівень, зміст завдань і їх нерозголошення до початку Інтернет-олімпіади.

2. Порядок організації та проведення Інтернет-олімпіади

2.1. Реєстрація для участі в Інтернет-олімпіаді відбувається тільки на сайті Організатора www.moodle.oa.edu.ua.

2.2. Заявку заповнює сам учень у розділі “Створити новий обліковий запис” до встановленого кінцевого терміну – 20 лютого 2014 року, після чого, зайшовши під своїм ім’ям, у категорії курсів обирає “Олімпіади та конкурси” → “Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови і літератури”.

2.3. Інтернет-олімпіада проводиться у два етапи.

2.4. Перший етап відбувається з 25 лютого до 1 березня 2014 року.

2.5. Перший етап Інтернет-олімпіади проводиться у вигляді Інтернет-тестування, яке містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання. Тести Інтернет-олімпіади єдині для всіх учасників незалежно від типу навчального закладу і форми навчання.

2.5.1. Для участі в першому етапі необхідно зареєструватися на сайті www.moodle.oa.edu.ua, у визначений вище період зайти в систему і виконати тестові завдання. Узяти участь в Інтернет-олімпіаді можуть лише ті учні, які після реєстрації отримали підтвердження і пароль на тестування.

2.5.2. Тестування відбувається в онлайн-режимі і триває 60 хвилин після введення паролю.

2.5.3. Результат свого тестування учасник Інтернет-олімпіади побачить відразу після його закінчення.

2.5.4. Зареєстрований учасник може пройти тестування тільки один раз.

2.5.5. Під час виконання тестів заборонено користуватися підручниками, довідниками, словниками, додатковими засобами комунікації.

2.6. За підсумками першого етапу десять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі Інтернет-олімпіади. Запрошення будуть надіслані на електронні адреси учасників не пізніше, ніж за 10 днів до проведення фінального етапу.

2.7. Другий (фінальний) етап Інтернет-олімпіади відбувається на базі Національного університету “Острозька академія” 21 березня 2014 року.

2.7.1. Другий (фінальний) етап передбачає написання учнівського твору на одну із запропонованих членами журі тем.

2.7.2. Для написання твору відводиться 80 хвилин.

2.7.3. Обсяг твору – 200–250 слів.

2.7.4. Під час оцінювання твору журі враховуватиме доречну аргументацію, логічність і послідовність викладу, вправне формулювання висновків, грамотність.

2.7.6. Максимальна оцінка за творче завдання – 20 балів:

  • 2 бали за доречні аргументи, що не повторюють один одного;

  • 6 балів за вдалі приклади з української літератури, історії або особистого життя;

  • 2 бали за логічність твору (правильний розподіл на абзаци, вставні слова тощо);

  • 2 бали за вправно сформульовані висновки;

  • 8 балів за грамотність (правопис, розділові знаки, дотримання стилістичних і граматичних норм, правил милозвучності):

8 балів – 0–1 помилка;

7 балів – 2–3 помилки;

6 балів – 4–5 помилок;

5 балів – 6–7 помилок;

4 бали – 8–9 помилок;

3 бали – 10–11 помилок;

2 бали – 12–13 помилок;

1 бал – 14–15 помилок;

0 балів – 16 помилок і більше.

2.8. Оприлюднення результатів другого (фінального) етапу Інтернет-олімпіади відбувається впродовж трьох днів на офіційному сайті Організатора www.oa.edu.ua.

3. Учасники Інтернет-олімпіади

3.1. Учасниками Інтернет-олімпіади можуть бути учні 11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів усіх форм власності.

3.2. Участь в Інтернет-олімпіаді є добровільною та індивідуальною.

3.3. До місця проведення другого (фінального) етапу учасники Інтернет-олімпіади прибувають самостійно або в супроводі вчителя, маючи при собі паспорт або свідоцтво про народження, учнівський квиток.

3.4. Учасники Інтернет-олімпіади повинні дотримуватися цього Положення, норм і правил безпеки життєдіяльності, виконувати рішення Оргкомітету і журі.

4. Оргкомітет Інтернет-олімпіади

4.1. До складу Оргкомітету Інтернет-олімпіади входять викладачі кафедри української мови і літератури Національного університету “Острозька академія”.

4.2. Оргкомітет:

4.2.1. розробляє план організаційних заходів Інтернет-олімпіади, визначає терміни її проведення;

4.2.2. формує склад учасників Інтернет-олімпіади відповідно до цього Положення;

4.2.3. проводить поточну організаційну роботу з підготовки й проведення Інтернет-олімпіади;

4.2.4. забезпечує дотримання порядку під час проведення Інтернет-олімпіади і сприяє висвітленню результатів у засобах масової інформації.

5. Журі Інтернет-олімпіади

5.1. Для проведення другого (фінального) етапу Організатор формує журі з наукових працівників університету, викладачів, учителів, методистів. Його очолює голова, який забезпечує об’єктивність перевірки й оцінювання робіт учасників Інтернет-олімпіади.

5.2. Журі перевіряє й оцінює роботи учасників Інтернет-олімпіади, надає Оргкомітету звіти про результати її проведення.

6. Нагородження учасників Інтернет-олімпіади

6.1. Переможцями Інтернет-олімпіади є учасники другого (фінального) етапу, нагороджені сертифікатами й дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

6.2. Нагородження переможців і вручення сертифікатів, які надають право першочергового вступу до Національного університету “Острозька академія”, відбувається в день проведення другого (фінального) етапу в Національному університеті “Острозька академія”.

6.3. У разі втрати диплом і сертифікат не поновлюється й дублікат не видається.

7. Апеляція

7.1. Учасники Інтернет-олімпіади мають право ознайомитися з попередніми результатами перевірки робіт до підбиття остаточних підсумків.

7.2. Оргкомітет не приймає і не розглядає апеляцій.

8. Фінансування Інтернет-олімпіади

8.1. Фінансування Інтернет-олімпіади здійснюється за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.

8.2. Проїзд, харчування й проживання учасники другого (фінального) етапу оплачують самостійно.

8.3. Оплата відряджень учителів, членів журі здійснюється за рахунок організацій, у яких вони працюють.

9. Контакти організаторів

Кафедра української мови і літератури

Національного університету “Острозька академія”,

вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська обл., 35800

Контактні особи:

Максимчук Віталій Васильович, викладач кафедри української мови і літератури Національного університету “Острозька академія”;

e-mail: umiloa@gmail.com;

Федорич Христина Миколаївна, викладач кафедри української мови і літератури Національного університету “Острозька академія”;

e-mail: khrystyna.fedorych@gmail.com.

Схожі:

Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури І. Загальні положення
...
Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фітнес І рекреація " загальні положення дійсне Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду
Дійсне Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду (далі Положення) визначає порядок організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської...
Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про проведення
«Фармація» складають вступні екзамени з української мови та літератури, хімії або біології. Вступники які вступають на спеціальність...
Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду анкет а учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)

Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду. До 1 березня 2008 року надіслати до відповідних базових вищих навчальних закладів анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (додаток 1 Положення)
...
Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду. До 1 березня 2008 року надіслати до відповідних базових вищих навчальних закладів анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (додаток 1 Положення)
...
Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду анкета учасника ii-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) Дата народження

Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду анкет а учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)
Рішенням оргкомітету
Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconУчнівська інтернет-олімпіада з математики у Чернівецькій області
Вищого професійного училища радіоелектроніки міста Чернівці було проведено учнівську інтернет-олімпіаду з математики
Положення про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з української мови І літератури Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнську студентську олімпіаду. До 1 березня 2010 року надіслати до відповідних базових вищих навчальних закладів анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (додаток 1 Тимчасового Положення)
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи