Скачати 66 Kb.
|
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Криворізький НАЦІОНАЛЬНИЙ університет» “ЗАТВЕРДЖУЮ”Голова приймальної комісії університету ______________________Ступнік М.І. “_____”_____________ 2014 р. ПРОГРАМАфахового випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за напрямом підготовки 6.010104 «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» галузі знань 0101 «Педагогічна освіта» Кривий Ріг 2014 Програма складена на підставі дисциплін циклу професійної підготовки молодших спеціалістів, передбачених освітньо-професійною програмою за спеціальністю 5.01010401 «Професійна освіта. Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», 5.01010401 «Професійна освіта. Обслуговування і ремонт обладнання металургійних підприємств». Програму склали:
/ _____________/ (підпис)
/ _____________/ (підпис)
/ _____________/ (підпис) Узгоджено на засіданні кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Протокол №7 від «18» лютого 2014 р. Завідувач кафедри д.п.н., професор Бакум З. П. /____________ (підпис) Узгоджено на засіданні вченої ради факультету інформаційних технологій Протокол №6 від «19» лютого 2014 р. Голова вченої ради факультету інформаційних технологій д.т.н, професор Купін А. І. / ____________ (підпис) ЗМІСТ стор. ВСТУП……………………………………………………………………..4
ВСТУП Для студентів, які на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» бажають продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» з напряму підготовки 6.010104 «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» галузі знань 0101 «Педагогічна освіта», передбачено складання фахового випробування. Це випробування є складовою цілісного навчально-виховного процесу у вищій школі і спрямоване на оцінювання професійних знань та умінь майбутнього бакалавра з педагогічної освіти. Для проведення фахового випробування створюється фахова атестаційна комісія. Завдання фахового випробування охоплюють знання та вміння студентів із дисциплін психолого-педагогічного циклу, а також із циклу комп’ютерних дисциплін.
Дисципліни психолого-педагогічного циклу:
Комп’ютерна дисципліна:
Фахове випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» проводиться в письмовій формі. Кожному вступникові пропонується білет, що складається з 24 тестових завдань трьох рівнів складності. На фахове випробування відводиться 1,5 години (90 хвилин).
Дисципліни психолого-педагогічного циклу: - «Психологія» охоплює розділи: Природа психіки та мозок людини. Психологія особистості. Пізнавальні процеси особистості. Індивідуальні властивості людини. Психологія спілкування. Емоційна сфера людини. Соціально-психологічна характеристика групи. - «Теорія педагогіки»: Освіта і педагогічна думка ХХ ст. Загальні основи педагогіки. Теорія виховання. Теорія навчання (дидактика). - «Професійна педагогіка»: Основи професійної педагогіки. Теоретичні основи підготовки робітників широкого профілю і робітників високої кваліфікації. Державні документи про професійно-технічну освіту Організація процесу професійного навчання. - «Методики професійного навчання»: Організація процесу професійного навчання. Принципи виробничого навчання. Системи виробничого навчання. Методи професійного навчання. Форми організації професійного навчання. ^ - «Інформатика та обчислювальна техніка». Алгоритмізація. Мови Алгоритмізація. Мови програмування Паскаль. Microsoft Word. Microsoft Excel. Архітектура комп’ютера. Системи числень. ^ За правильну відповідь на тестові завдання І рівня складності вступник одержує – 0,8 бала. За правильну відповідь на тестові завдання ІІ рівня складності вступник одержує – 1 бал; За правильну відповідь на тестові завдання ІІІ рівня складності вступник одержує – 1,2 бала. ^
|