До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» icon

До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка»
Скачати 32.26 Kb.
НазваДо відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка»
Дата07.09.2013
Розмір32.26 Kb.
ТипВимоги до оформлення

ДО ВІДОМА АВТОРІВ

Шановні колеги!

Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» запрошує вас до публікації результатів наукових робіт.

Журнал перереєстрований Президією ВАК України (Постанова № 1-05/7 від 10.11.2010 р.) як наукове видання з технічних наук.

У журналі висвітлюються результати науково-дослідних робіт з розробки, виготовлення, впровадження та використання пакувальних матеріалів, упаковки, обладнання, технологій пакування та логістичних операцій, а також з ресурсозберігаючих технологій переробки упаковки.


^ Вимоги до оформлення наукової статті

Стаття має бути підготовлена з урахуванням Постанови Президії ВАК України № 7-05/1 "Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України". Друкуються наукові статті, які мають такі необхідні елементи: постановка проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких закладено розв'язання певної проблеми і на які спирається автор; виділення не вирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з цього дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямі.

До публікації приймаються не публіковані раніше статті, що містять результати фундаментальних теоретичних розробок та найзначніших прикладних досліджень наукових співробітників, докторантів, аспірантів, студентів та провідних фахівців пакувальної індустрії.

Статті подаються українською або російською мовою (включаючи анотацію українською, російською та англійською мовами (до 300 знаків), таблиці, рисунки, список літератури) у вигляді вичитаних роздруківок на папері формату А4 та електронної версії (редактор Microsoft Word) на CD-диску. Матеріали статті також можна направляти електронною поштою на адресу E-mail: upakjour@nbi.com.ua у форматі PC – txt, doc. Обсяг статті — не більше 10 роздрукованих сторінок.

На першій сторінці статті наводяться: у лівому верхньому куті — шифр УДК, нижче назва статті, потім ініціали і прізвища авторів, їх науковий ступінь та місце роботи (назва закладу, установи).

У кінці тексту статті окремим абзацом наводяться висновки.

Після основного тексту в порядку згадування в тексті дається список літературних джерел. Бібліографічні описи оформляються згідно з ГОСТ 7.1-84 «Библиографическое описание документа. Общие требования и правила составления». У тексті цитоване джерело позначається у квадратних дужках цифрою, під якою воно стоїть у списку літератури. Бібліографічний опис подається мовою видання.

Прізвища іноземних авторів у тексті статті треба наводити в українській або російській транскрипції.

Стаття закінчується написом "Одержана редколегією (дата)".

Роздрукований варіант статті підписують усі автори.

Таблиці (Microsoft Word) можна давати як у тексті, так і в окремих файлах (на окремих сторінках). Кожна таблиця повинна мати тематичний заголовок і порядковий номер.

Ілюстрації мають бути виконані ретельно у програмі Adobe Illustrator CS2 або Adobe Photoshop CS2, розміщені у тексті та обов'язково записані в окремих файлах (формати TIF, JPEG, AI, EPS розміром не менш як 300 dpi); допускається подавати рисунки розмірами 10 х 17 см, виконані акуратно чорною тушшю або чорною кульковою ручкою на білому папері, придатні для подальшого сканування.

Фотографії друкуються лише у разі крайньої потреби, вони мають бути чіткими, контрастними, виконаними на білому фотопапері, розмірами 6 x 9 см.

Формули вставляються прямо у текст за допомогою тільки редактора формул Microsoft Equation 3.0 object. Нумерація формул — арабськими цифрами у круглих дужках біля правого поля сторінки.

Використовувані в статті фізичні, хімічні, технічні та математичні терміни, одиниці фізичних величин та умовні позначення мають бути загальноприйнятими. Скорочення позначень одиниць фізичних величин мають відповідати Міжнародній системі одиниць (SI).

На окремих аркушах до статті додаються: анотація (п'ять-шість рядків) українською, російською та англійською мовами кожна з ключовими словами; витяг з протоколу засідання кафедри, технічної ради (підрозділу) з рекомендацією наукової праці до друку; відомості про авторів (прізвище, повне ім'я та по батькові, науковий ступінь, місце роботи, номери контактних телефонів, адреса); дві рецензії провідних науковців у відповідній галузі знань.

Публікація статей здійснюється відповідно до плану видання журналу та результатів рецензування.

Рукописи не повертаються, за винятком, коли авторам потрібно допрацювати статтю.

Схожі:

До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconДо відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка»
Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» запрошує вас до публікації результатів наукових робіт
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconДо відома
Редакційна колегія журналу «Харчова промисловість» запрошує Вас до публікації наукових робіт. Засновник та видавець журналу: Національний...
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconШановні колеги!
Редакційна колегія журналу «Економіка І регіон» – наукового вісника Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка...
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconШановні колеги!
Редакційна колегія журналу «Економіка І регіон» – наукового вісника Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка...
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconШановні колеги! Доводимо до Вашого відома, що до 15 листопада 2011 року проводиться набір статей для публікації у четвертому номері фахового журналу «Стратегія розвитку України» (економіка, соціологія, право)
Доводимо до Вашого відома, що до 15 листопада 2011 року проводиться набір статей для публікації у четвертому номері фахового журналу...
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconШановні колеги! Доводимо до Вашого відома, що до 15 листопада 2011 року проводиться набір статей для публікації у четвертому номері фахового журналу «Стратегія розвитку України» (економіка, соціологія, право)
Доводимо до Вашого відома, що до 15 листопада 2011 року проводиться набір статей для публікації у четвертому номері фахового журналу...
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconПередплатний індекс у всеукраїнському каталозі видань дп «Преса» 98763
Редакційна колегія журналу «Економіка і регіон» – наукового вісника Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка...
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V міжнародної науково-практичної конференції
Проблеми облікового, контрольного І аналітичного забезпечення управління підприємством
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconВельмишановний пане Ректоре!
Шановні колеги із Сучавського університету імені Штефана Великого! Шановні колеги із Чернівецького національного університету
До відома авторів шановні колеги! Редакційна колегія інформаційно-аналітичного журналу «Упаковка» iconЛіба Н. С., к е. н., доц кафедри обліку та фінансів Мукачівський державний університет управлінський облік як складова інформаційно-аналітичного забезпечення
Кінцевою метою управлінського обліку є допомога керівництву у досягненні стратегічної мети підприємства. Тому управлінський облік...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи