Менеджмент (бакалавр) icon

Менеджмент (бакалавр)
Скачати 38.66 Kb.
НазваМенеджмент (бакалавр)
Дата08.09.2013
Розмір38.66 Kb.
ТипДокументи

Менеджмент (бакалавр)

Підготовка фахівців у галузі знань
0306 «Менеджмент і адміністрування»
освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом підготовки
6.030601 «Менеджмент»


Багатовіковий розвиток суспільства визначив управління в окремий вид діяльності. Жодна організація не може обійтись без керівників різних рівнів – менеджерів. За визначенням менеджер – це людина, яка за змістом своєї діяльності здійснює управління підлеглими та приймає управлінські рішення.

Для здійснення управління необхідно виконувати різноманітні види робіт, які базуються на сучасних знаннях менеджменту, економіки, фінансів, стратегічного, функціонального та тактичного планування, права, психології, конфліктології, технології виробництва, методів економічного і фінансового аналізу тощо.

Підготовка менеджерів в університеті здійснюється з 1993 року, проте випуск спеціалістів зі спеціальності «Планування і організація виробництва на підприємствах харчової і м’ясо-молочної промисловості», яка трансформувалась пізніше у спеціальність «Менеджмент у виробничій сфері», університетом здійснюється з початку 60-х років ХХ століття.

Підготовка фахівців в галузі менеджменту та адміністрування в університеті проводиться за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста (у технікумах і коледжах університету), бакалавра, спеціаліста та магістра. Випускники технікумів і коледжів можуть продовжити навчання в університеті за спорідненою спеціальністю зі скороченим терміном навчання.

Особливістю підготовки фахівців з менеджменту в Національному університеті харчових технологій є спрямування на підготовку фахівців саме для харчової та переробної промисловості, що дозволяє реалізувати наповненість навчальних планів, проходження практики на підприємствах галузі та тісні зв’язки із промисловими підприємствами, асоціаціями виробників і Міністерством Аграрної політики і продовольства України. Проте наші випускники працюють також і на підприємствах інших галузей, в різноманітних установах і організаціях банківської, фінансової, торговельної сфери, міністерствах і відомствах.

Крім того випускова кафедра – кафедра менеджменту є учасником трьох міжнародних проектів: 7 рамкової програми ЄС (три країни-партнера: Польща, Литва, Україна), проекту по вдосконаленню освіти, який фінансується урядом Швейцарії, проекту з Інститутом економіки харчової промисловості і сільського господарства. Це дозволяє студентам спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» слухати лекції викладачів з Євросоюзу, а з вересня 2012 року, в рамках підписаних договорів про співдружність, прийняти участь у студентському обміні.

Навчальний план підготовки бакалаврів з напряму підготовки «Менеджмент» передбачає вивчення дисциплін фундаментальної та загальноекономічної підготовки:

Назва дисципліни

Кількість годин

Назва дисципліни

Кількість годин

Вища та прикладна математика

216

Статистика

162

Економічна теорія

262

Загальні технології харчових виробництв

162


Вивчення дисциплін економічного та управлінського спрямування (цикл професійної та практичної підготовки) дає можливість майбутнім фахівцям з менеджменту оволодіти сучасними знаннями та сформувати навички обґрунтування та прийняття управлінських рішень в умовах, наближених до реальних виробничих та управлінських ситуацій.


Назва дисципліни

Кількість годин

Назва дисципліни

Кількість годин

Менеджмент і адміністрування

972

Право

324

Економіка і фінанси підприємств

216

Облік і аудит

162

Організація і планування діяльності на підприємствах харчової промисловості

216

Теорія економічного аналізу і аналіз господарської діяльності

180

Маркетинг і маркетингові дослідження

270

Управління конкурентоспроможністю

126


Однією із особливостей роботи менеджера виступає вміння спілкуватись з людьми. Вивчення дисциплін «Психологія», «Комунікативний менеджмент», «Менеджмент персоналу» вчать студентів використовувати мотивацію для досягнення цілей організації та підвищення її ефективності.

Навчання за ОКР «бакалавр» передбачає в подальшому можливість вибору одного із напрямів професійного спрямування:

  • Менеджмент організацій і адміністрування;

  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;

  • Менеджмент інноваційної діяльності;

  • Логістика;

  • Управління у сфері економічної конкуренції.

Після завершення навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямом підготовки 6.030601 «Менеджмент» випускники отримують необхідні навички, знання та вміння для роботи.

Випускники ОКР «бакалавр» мають можливість продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» та «спеціаліст» за спеціальностями:

  • 8. 03060101 (7.03060101) «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності);

  • 8.03060102 «Менеджмент інноваційної діяльності»;

  • 8.03060107 «Логістика».

Схожі:

Менеджмент (бакалавр) iconП. А. Правдивцев графік роботи студентів-заочників економічного факультету 2 курсу окр «Бакалавр»
Окр «Бакалавр» з нормативним терміном навчання галузь знань 0306 „Менеджмент І адміністрування” напрям підготовки 030601”Менеджмент”...
Менеджмент (бакалавр) iconП. А. Правдивцев графік роботи студентів-заочників економічного факультету 1 курсу окр «Бакалавр»
Окр «Бакалавр» з нормативним терміном навчання галузь знань 0306 "Менеджмент І адміністрування" напрям підготовки 030601 «Менеджмент»на...
Менеджмент (бакалавр) iconРобоча навчальна програма з дисципліни «Адміністративне право»
«бакалавр» галузь знань 050200 Менеджмент, 052001 Менеджмент організацій, 050201 Менеджмент організацій, 050206 Менеджмент зовнішньоекономічної...
Менеджмент (бакалавр) iconРобоча навчальна програма з дисципліни «Адміністративне право»
«бакалавр» галузь знань 050200 Менеджмент, 052001 Менеджмент організацій, 050201 Менеджмент організацій, 050206 Менеджмент зовнішньоекономічної...
Менеджмент (бакалавр) iconП. А. Правдивцев графік роботи студентів-заочників економічного факультету 2 курсу окр «Бакалавр»
Окр «Бакалавр» за скороченим терміном навчання галузь знань 0306 «Менеджмент І адміністрування» напрям підготовки 030601 «Менеджмент»...
Менеджмент (бакалавр) iconПрограма з дисципліни «Європейська соціальна політика і моделі соціального партнерства» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»
Лузь знань: 1 «Менеджмент і адміністрування», напряму підготовки 030601 «Менеджмент», професійного спрямування «Менеджмент організацій»,...
Менеджмент (бакалавр) iconКонспект Лекцій
«Бакалавр», за напрямом підготовки 030601-«Менеджмент організацій», спеціалізації «Менеджмент організацій місцевого самоврядування»...
Менеджмент (бакалавр) iconГ. В. Білогурова, М.І. Самойленко
Конспект лекцій для студентів 1 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, у галузі знань 0306 «Менеджмент...
Менеджмент (бакалавр) iconП. А. Правдивцев
Окр «Бакалавр» за скороченим терміном навчання для осіб, які отримують другу вищу освіту, галузь знань 0306 „Менеджмент І адміністрування”...
Менеджмент (бакалавр) iconДонбаська національна академія будівництва І архітектури Кафедра „Менеджмент організацій
Професійні групи та назви робіт, які здатен виконувати бакалавр з фаху “Менеджмент організацій”
Менеджмент (бакалавр) iconП. А. Правдивцев графік
Окр «Бакалавр» за скороченим терміном навчання для осіб, які отримують другу вищу освіту, галузь знань 0306 „Менеджмент І адміністрування”...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи