Міністерство сільського господарства США icon

Міністерство сільського господарства США
НазваМіністерство сільського господарства США
Дата29.07.2012
Розмір52.4 Kb.
ТипДокументи

Міністерство сільського господарства США

Програма обміну викладачами

у сфері сільськогосподарської економіки і маркетингу, агробізнесу  2011
Зміст програми


Програма обміну викладачами (FEP) була започаткована у 1994 році. Суть програми полягає в організації стажування протягом п’яти місяців для викладачів вищих навчальних закладів у вузах США для того, щоб розширити їх знання і здатність навчати сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу в умовах ринкової економіки.


Метою програми є сприяння розвитку раціональної сільськогосподарської політики та ефективного та конкурентоспроможного сільськогосподарського маркетингу і бізнес-систем. Цілі програмі FEP в наступному:


1. Збільшення числа осіб, які розуміють що збільшення кількості та якості наукових та освітніх програм для дорослих у сільськогосподарській економіці і маркетингу, агробізнесі та аграрному праві сприяє розумінню ринкової економіки;


2. Допомогти представникам університетів оцінити і переглянути навчальні програми і курси на основі застосування основних методів навчання і розробки навчальних програм;


3. Створення міцних двосторонніх відносин між університетами в галузі сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу, які будуть стимулювати і підтримувати розробку навчальних програм, перегляд змісту предметів.


Збільшення числа професіоналів, які розуміють, як працює ринкова економіка, збільшення числа викладачів, які можуть вивчати і створювати навчальні матеріали з ринкової економіки, і збільшення числа осіб, які знають як адаптуватися до ринкової економіки має вирішальне значення для розробки і втілення розумної політики та подальшого розвитку конкурентоспроможної ринкової системи. Довгострокові програми технічної допомоги факультету полегшують перехід до ринкової економіки.


Програма обміну викладачами (FEP) розпочала прийом заявок на участь у програмі на 2011 рік. Ми очікуємо, що програма розпочнеться в липні 2011 року і завершиться в грудні 2011 року. Проведення співбесід з кандидатами планується на березень 2011 року.


Вимоги до кандидатів наступні:

• Кандидати повинні бути викладачами університету і мати досвід роботи у сфері сільськогосподарської економіки і маркетингу, агробізнесу, або суміжних областях.

• Здобувачі повинні добре володіти усною і письмовою англійською мовою. Навчання за програмою проходитиме англійською мовою; послуги перекладача не надаватимуться.

• Університет заявника має виявити готовність зберегти заробітну платню у повному розмірі за учасником на час проходження ним стажування і гарантувати збереження робочого місця.

• Після завершення програми учасники повинні повернутися до країни їх постійного проживання і щонайменше 2 роки викладати у вищому навчальному закладі.


Програма обміну викладачами (FEP) не є програмою яка надає вчений ступінь. Вона скоріше фокусується на поглибленні знань учасників, вдосконаленні їх професійної кваліфікації, що сприятиме підвищенню компетенції у викладанні навчальних дисциплін з сільськогосподарської економіки. Програма надає необхідні знання для поліпшення змісту програм, які викладають учасники та сприяє введенню нових навчальних дисциплін, щоб задовольнити потреби у кадрах аграрного сектора країни. Загальною метою Програми обміну викладачами (FEP) є підвищення ефективності та спрямованості академічних програм університетів в галузі аграрної освіти.


Учасники Програми обміну викладачами (FEP) отримають глибоке розуміння того, як працюють сільськогосподарські ринки, підприємства і правова система США в аграрній сфері. Програма навчання для учасників розробляється у співпраці з ведучими університетами, які викладають аграрні дисципліни і проводитиметься англійською мовою. Зміст програм буде враховувати індивідуальні інтереси учасників в окремих предметах в рамках загальних цілей програми. Програма передбачає аудиторні заняття. Очікується, що кожен учасник розробить або перегляне існуючі програми, які вони викладають, для введення їх у навчальний процес їх закладу після повернення зі стажування. Учасники будуть збирати довідкові матеріали та інформацію, необхідні для навчання новим або оновленим курсам під час їх перебування в США. Ми також очікуємо, що кожний учасник розвиватиме і просуватиме ідеї для зміни і перегляду навчальних планів, методів навчання і матеріалів, втілюватиме ідеї просвіти дорослого покоління населення. Кожен учасник повинен бути в змозі представити і пояснити, навчальні плани та навчальні програми свого університету, і кожен учасник повинен мати при собі копію навчальних програм університету. Огляд, порівняння, і перегляд навчальних плану буде важливою частиною програми.


Інші заходи будуть включати індивідуальні консультації з професорами університетів, обговорення в малих групах з різних тем; ознайомлення з методиками викладання та оцінки, які використовуються у системі вищої освіти США; ознайомлення з роботою і відвідування приватних підприємств агробізнесу та ринків, щоб зрозуміти і отримати досвід з перших рук щодо принципів та практики управління, маркетингу та фінансів; короткотермінові стажування з агробізнесу у приватних або державних установах, що беруть участь в американській сільськогосподарській системі. Учасники також дізнаються про використання Інтернету в програмах дистанційної освіти.


Програма обміну викладачами (FEP) забезпечує подальшу підтримку учасникам, після їх повернення зі стажування. Передбачено фінансування поїздок професорів американських університетів для подальшого консультування учасників для надання допомоги в реорганізації навчальних програм і курсів. Досвід проведення стажувань показав, що колишні учасники продовжували підтримувати контакти з університетами США, де вони пройшли навчання, а викладачі зі США, в свою чергу, продовжували надавати консультації та допомогу в організації навчальних планів поштою, факсом та через Інтернет. Ми особливо зацікавлені в участі заявників з університетів, які мають намір встановлювати довгострокові відносини з університетами США.


Кандидати повинні мати хороше здоров'я і повинні пройти медичний огляд перед поїздкою в США, якщо їм буде запропоновано взяти участь у програмі. Міністерство сільського господарства США буде надавати лише поліс, який покриває надзвичайні випадки і не оплачуватиме лікування вже існуючих або хронічних захворювань, ліки, окуляри, або послуги дантиста. Якщо виникає необхідність в терміновій медичній допомозі, учасник несе відповідальність за сплату відсотка по рахунку.


Програма обміну викладачами (FEP) оплачує авіаквитки в обидва кінці в США зі столиці країни учасника, вартість програми, придбання підручників, невідкладну медичну страховку і стипендію на харчування, проживання та непередбачені витрати протягом всього терміну програми.


Кандидати повинні заповнити анкету англійською мовою. Ми будемо розглядати лише анкети, які заповнені англійською. (Втім, ректор або декан факультету, проректор або заступника декана, завідувач кафедри можуть заповнити та підписати відповідні розділи рідною мовою, переклад на англійську мову додається додатково.)


Навчання заявника за програмою, цілі стажування та очікування адміністрації університету від них мають бути обговорені і узгоджені до інтерв'ю. Заявки повинні подати анкету до офісу закордонної сільськогосподарської служби до 20 лютого 2011 року. Інтерв'ю з кандидатами попередньо планується провести в березні. Остаточний відбір учасників буде проводиться комісією Міністерства сільського господарства США.Схожі:

Міністерство сільського господарства США iconОснови ведення сільського господарства І охорона земель Мета курсу
Мета курсу вивчити основи сільського господарства, зокрема землеробства й рослинництва, І основні шляхи захисту земель від негативних...
Міністерство сільського господарства США iconДев'ять вагомих проектів для України
Заявлений ще за півтора місяця до початку, він передбачав зустрічі у Сенаті, Конгресі, Міністерстві сільського господарства сша,...
Міністерство сільського господарства США iconМіністерство аграрної політики та продовольства України Подільський державний аграрно-технічний університет Інститут механізації І електрифікації сільського господарства Кафедра транспортних технологій
Конструкція та експлуатація обладнання для змащування та заправки машин мастилом
Міністерство сільського господарства США iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Об’єктивні передумови виникнення та існування менеджменту. Розвиток торгівлі, фінансів, сільського господарства І промисловості та...
Міністерство сільського господарства США iconМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Об'єктами професійної діяльності спеціаліста є території (рельєф та ситуація): держави, населених пунктів, промислових підприємств,...
Міністерство сільського господарства США iconМіністерство освіти І науки україни херсонський державний університет
Мета курсу: надання студентам знань про сучасну політичну карту, географію промисловості, сільського господарства І транспорту світу....
Міністерство сільського господарства США iconПитання до заліку з країнознавства
Загальна характеристика економіки. Структура промисловості та сільського господарства
Міністерство сільського господарства США iconНаціональний авіаційний університет
Секція Аспекти екобезпеки енергетики, промисловості та сільського господарства
Міністерство сільського господарства США iconМагістерська робота
Допускається до захисту В. о завідувача кафедри світового сільського господарства та зед
Міністерство сільського господарства США iconНа заочну навчання спеціальності 01010401 «професійна освіта. Механізація сільського господарства» окр «магістр»

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи