Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» icon

Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє»
Скачати 44.56 Kb.
НазваПричорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє»
Дата15.09.2012
Розмір44.56 Kb.
ТипДокументи
Причорноморська фундація

права


Міжнародна науково-практична конференція

«Актуальні питання матеріального

та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє»

м. Одеса, 17-18 серпня 2012 р.


Вельмишановні колеги!


Маємо честь і приємність запросити Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє», яка буде організована Причорноморською фундацією права.

Мета науково-практичної конференції – залучення студентів, аспірантів, молодих вчених, практикуючих юристів до науково-практичної діяльності та стимулювання і підтримка наукової діяльності правничої спільноти в Україні.

Наукова діяльність є одним з пріоритетним напрямком діяльності Причорноморської фундації права, оскільки саме лише належне наукове осмислення сутності проблем правового регулювання суспільних відносин може забезпечити розробку найефективніших способів вирішення цих проблем.

Головні напрями конференції: 1. Історія та теорія держави та права, філософія права;

 2. Конституційне право, муніципальне право;

 3. Міжнародне публічне та приватне право;

 4. Екологічне, земельне, аграрне право;

 5. Цивільне право та процес;

 6. Сімейне право, житлове право;

 7. Господарське право та процес;

 8. Трудове право, право соціального забезпечення;

 9. Адміністративне право та процес, фінансове, інформаційне право;

 10. Кримінальне право, кримінально-виконавче право;

 11. Кримінальний процес, криміналістика.Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.


Місце проведення конференції: м. Одеса, Гагаринське плато 5, ОК «Одеса»


Для участі у конференції необхідно виконати обов’язково наступні

три дії:


І. Заповнити форму заявки на участь у конференції в online режимі, на яку можна перейти за посиланням, яке містить на офіційному сайті Причорноморської фундації права, (www.blackseafoundationoflaw.org.ua) в розділі «Події» в інформації про конференцію.


^ ЗАПОВНИТИ ЗАЯКУ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ


ІІ. Сплатити організаційний внесок у розмірі 80 грн. за наступними банківськими реквізитами:

Банк одержувача: АТ "УкрСиббанк"

Поточний рахунок одержувача: 26206288136500

ОКПО: 1505224406

МФО банка одержувача: 351005

П.І.Б. : Шарапова Зінаїда Олександрівна

Призначення платежу: поповнення поточного рахунку Шарапової З.О. від ПІБ____

Оплату організаційного внеску можна зробити у відділенні будь-якого банку в Україні або через Інтернет у разі наявності у Вас електронного доступу до Ваших банківських рахунків.

^ При сплаті організаційного внеску необхідно обов’язково вказати Прізвище, Ім’я, По батькові учасника конференції.

Організаційний внесок покриває витрати, пов’язані з друком збірника тез конференції. Учасникам конференції не покриваються витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням під час участі у заході.


ІІІ. Надіслати до оргкомітету до 14 серпня 2012 р. (включно) на електронну скриньку conf.pfp@gmail.com наступні документи:

А) тези доповіді на українській, російській чи англійській мові;

^ Б) відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску (назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другий часті слово «Квитанція» (наприклад, КалініченкоВ.П._Квитанція)


Вимоги до тез доповідей:

 • Обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файла з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

 • Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (ів) (шрифт – напівжирний); посада, навчальний заклад, місце роботи у разі закінчення навчання; місто, в якому його розташовано, держава (шрифт – курсив); назва статті (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.

Наприклад:


2. Конституційне право, муніципальне право
^

Старостенко К.О.


ад’юнкт кафедри філософії права та юридичної логіки

Національної академії внутрішніх справ

м. Київ, Україна
^

СОЦІАЛЬНІ УМОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРИРОДНОГО ПРАВА

 • Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, КалініченкоВ.П.)

 • Використана література (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Література:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [2, с. 291]. Інший спосіб оформлення використаної літератури не допускається.


У разі заочної участі у конференції збірник тез конференції буде надісланий учасникам конференції на поштову адресу, вказану у заявці, протягом двох тижнів після проведення конференції.


Оргкомітет конференції:


Причорноморська фундація права
Адреса для поштової кореспонденції:
65001, Одеса 1, а/с 307

Адреса для відвідувачів: м. Одеса, вул. Жуковського, 33

@: conf.pfp@gmail.com

W: www.blackseafoundationoflaw.org.ua

T: +38 099 489 35 92

Схожі:

Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconПричорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання реалізації чинних національних та міжнародних нормативно-правових актів»
Маємо честь І приємність запросити Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання реалізації...
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconПричорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Людина І закон: публічно-правовий вимір»
Маємо честь І приємність запросити Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Людина І закон: публічно-правовий...
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconПричорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Право та інші соціальні норми: вимоги часу»
Маємо честь І приємність запросити Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Право та інші соціальні норми:...
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» icon16 квітня 2011 року взяти участь у науково-практичній конференції студентів «Актуальні питання сучасної науки і права»
Теоретичні та практичні питання адміністративного права і процесу, фінансового права, господарського права і процесу
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «актуальні питання медицини: проблеми, гіпотези, дослідження»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconМіжнародна науковО-практична конференція «Актуальні питання сучасної медицини: наукові дискусії»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної медицини: наукові дискусії»,...
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Хііі міжнародна науково-практична конференція “Україна в євроінтеграційних процесах” (Київ) 4
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconІ міжнародна науково-практична конференція «актуальні питання реформування житлово-комунального господарства в україні»
Реформування жкг та участь в цьому громадських об’єднань та підприємств малого бізнесу
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconМіжнародна науковО-практична конференція «сучасна роль права та закону у процесі врегулювання суспільних відносин»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна роль права та закону у процесі врегулювання...
Причорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання матеріального та процесуального права: історія, сучасність, майбутнє» iconГромадська організація «Південна фундація медицини» Міжнародна науково-практична конференція «Ключові питання наукових досліджень у сфері медицини у ХХІ ст.»
Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи